Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekoolis terrorist

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Perekoolis terrorist

Postitas:

kui see on nüüd Piibuga naine

Tahad ma lasen su pika teooria hetkega veega alla: see ei ole Piibuga naine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.06 08:53; 05.06 09:08; 05.06 09:16; 05.06 12:42; 05.06 14:07; 05.06 16:05; 09.06 15:01; 09.06 20:20; 10.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui see ei ole tema, siis ma vabandan ja tegelikult oleks mul isegi hea meel, kui ta aumeheks osutuks ja oma sõna peaks.
kui see on aga keegi teine, siis kehtib kõik muu ikkagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See juba hakkab paljudele ilmselt vastu karva käima ja kui sa jätkad, siis oleks sul endal mõttekam lahkuda.
Sest probleem pole kõikides teistes, vaid sinus.

Kõikidest teistest pole ma rääkinud, ära pane sõnu suhu. On üks konkreetne terrorist, kes on ära mürgitanud mitmed teemad ja jääb päris paljudele ette. Võib-olla sina ise oledki see?
Igatahes pole sina ütleja, kas mina tohin perekoolis olla või mitte. Kes sulle selleks küll voli andis?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.05 17:16; 30.05 21:35; 01.06 10:50; 05.06 08:15; 05.06 09:02; 05.06 09:12; 05.06 12:25; 05.06 12:47; 05.06 14:58; 10.06 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes pole sina ütleja, kas mina tohin perekoolis olla või mitte.

Sa ise paistad kangesti tahtvat see ütleja olla.
Isegi teema tegid ja modedele kaebasid (ka alusetult nagu mode vastusest näha on; keegi on üritanud kedagi foorumist kõrvaldada lasta)

Kuidas sa seda selgitad?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.06 08:53; 05.06 09:08; 05.06 09:16; 05.06 12:42; 05.06 14:07; 05.06 16:05; 09.06 15:01; 09.06 20:20; 10.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli moded – kui te seda räuskajat vaos ei hoia ja vastikutest kommentaaridest teatamistele ei reageeri, siis ei jää perekooli varsti enam mitte ühtegi normaalset kasutajat. Mõtelge sellele.

Huvitav on ikkagi ka küsimus, miks sellele räuskajale kehtivad eritingimused – miks tema võib teisi karistamatult solvata?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.06 11:56; 01.06 12:03; 03.06 07:49; 05.06 08:43; 18.06 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see underi tänava teema “saapapostitus” on ka ikka veel kustutamata. moded tõesti magavad või on äärmiselt kallutatud. palju süütumad postitused kustutatakse ära ja see selgelt halvustav on kustutamata.

Oi, kas võrdlus saapaga oli solvav?
Ära norguta!
Saabas on vajalik element, vähemalt meie kliimas 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 04:05; 22.06 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see underi tänava teema “saapapostitus” on ka ikka veel kustutamata. moded tõesti magavad või on äärmiselt kallutatud. palju süütumad postitused kustutatakse ära ja see selgelt halvustav on kustutamata.

Oi, kas võrdlus saapaga oli solvav?

Ära norguta!

Saabas on vajalik element, vähemalt meie kliimas ????

Mis Assamalla kaudu sul juhtmed käivad? Või astus minusugune saabas neile peale?
ja näe, jälle krt läks käo alt, kuigi ma vajutasin nime peale. ma kohe ei salli seda käonduse süsteemi siin, urrr!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 12:40; 26.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kindlasti mitte Piibuga naine, see on üsna uus ja palju haigem Kägu. Enne läheb Isaanda päike looja, kui tema kraavikeeratud teemasid üles jõuab lugeda! Inimesel on ilmselgelt midagi viga, pealegi on tal liusaks kõigele muule raske perekoolisõltuvus.
Aga MIS sellest blokkimisest on kasu, kui ta kohe uue kasutaja treib, tal niigi neid mitu…

Huvitav on ikkagi ka küsimus, miks sellele räuskajale kehtivad eritingimused – miks tema võib teisi karistamatult solvata?

Sest ta ei ropenda ja see on vist ainuke asi, millest moded aru saavad ja mille peale suudavad reageerida. Samas võib solvata ja vägagi nõme olla ilma igasuguse roppuseta ja seda ta harrastabki, valimatult, peatamatult, sest ilmselgelt juhib inimest mitte teema ega arutlus vaid tema enda isiklik diagnoos ja kinnisidee.

Neid on vist vähemalt kaks, üks kes vihkab liberaale, on õpetaja ja lastega (sh iseenda omadega) hakkama ei saa. Teine on see “eluonlill” provokaator.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 11:10; 23.06 21:10; 25.06 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tegelikult ma loodan ja arvan ka, et Piip on hulga intelligentsem.

Kusjuures sel tüübil on jah selline komme, et ta postitab nii 3-4 kommi, siis vahetab kasutajat ja teeb veel 3-4 kommi ja nii mitu korda järjest. Vahel sekundeerib iseendale, st üle ühe vahetab kasutajat, siis jääb mulje, nagu oleks kaks eraldi kägu teineteise võidu käuksumas, aga ei, see on ikka seesama.
ta ei saa aru, et stiil või aura või mis see on, on ju täpselt sama, aint ise ta arvab, et on maru kaval ja jälitamatu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tegelikult ma loodan ja arvan ka, et Piip on hulga intelligentsem.

Kusjuures sel tüübil on jah selline komme, et ta postitab nii 3-4 kommi, siis vahetab kasutajat ja teeb veel 3-4 kommi ja nii mitu korda järjest. Vahel sekundeerib iseendale, st üle ühe vahetab kasutajat, siis jääb mulje, nagu oleks kaks eraldi kägu teineteise võidu käuksumas, aga ei, see on ikka seesama.

ta ei saa aru, et stiil või aura või mis see on, on ju täpselt sama, aint ise ta arvab, et on maru kaval ja jälitamatu.

Mida tead sina kellegi stiilist või aurast vms?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 04:05; 22.06 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, moded, jälle teil natuke tööd juures – miks lastakse sel trollil oma isiklikku vendettat praktiseerida?

https://foorum.perekool.ee/teema/milline-lihatoode-on-koige-odavam/page/2/

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba hommikul vara laamendab:

https://foorum.perekool.ee/teema/mis-lillega-tegu/#post-3158807 kägu 08.38

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-teete-maasika-toormoosi-saumikseri-voi-pudrunuiaga/ kägu 07.41 ja sealt edasi

https://foorum.perekool.ee/teema/perekooli-foorum-3/ 08.27 ja sealt edasi

Äkki avalikustaks selle kasutaja – anonüümse käo alt sedasi trollida on ju maru julge. Oleks lihtsalt õiglane, kui tal tehtaks võimatuks käo nime alt postitada. Mingi karistus ju peaks olema sellise pideva sigatsemise eest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitahi ja Piibu omavaheline vaen on vana ja sügav 🙂 aga selle Käo käekiri on Piibuga naise omast vägagi erinev, piibukas võib targutada ja ülbitseda mõnikord, aga see Kägu… on kraad omaette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 11:10; 23.06 21:10; 25.06 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need konkreetsed postitused, kus ta mind mingites asjades süüdistab, on täpselt Piibu asjad. Mis huvi oleks kellelgi teisel neid ette tuua või mäletadagi nii täpselt? Ja mõned sõnad ja kogu see vihakõne – kui see inimene pole just Piibuka identiteeti varastanud, siis … Aga haige on see küll, tõsiselt haige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/neitsipolve-viimased-tunnid/page/4/
No selles teemas on küll süüd sütel ja süüd sepal, Kitah!
Vot selles teemas võib su vastane olla Piip, kes oma teadustööga lehvitab, sest see pole kindlasti meie “armastatud” Kägu, tema nii kõrgelt ei lenda ja tema viha on palju vähem diskrimineeriv, tema võtab kõik ette, mitte ainult sind.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 11:10; 23.06 21:10; 25.06 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/neitsipolve-viimased-tunnid/page/4/

No selles teemas on küll süüd sütel ja süüd sepal, Kitah!

Ma ainult annan vastu, muud midagi. Mina pole kellegi isiku kallale roninud, mida aga teie kohta öelda ei saa. Teie meelest ei tohi vastu ka lüüa, kui isiklikult rünnatakse? Sa vahetad ära demagoogia ja enesekaitse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema: puhkus Eestis
Postitas: Kägu 26.06.2019 17:32

Inimlik närusus õitseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 12:40; 26.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekoolis terrorist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.