Esileht Pereelu ja suhted Petmine

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 196 )

Teema: Petmine

Postitas:
Kägu

Jah, aga see teema on suhetest meeste ja naiste vahel. Loomulikult valetab keegi kuskil ka, et tema vavavanavanaisa oli Burundis inimsööja, liialdab oma ekskavaatori võimsusega või valetab seda, et armastab kolmapäeviti jubedalt kadrilli tantsida, aga sellest pole ju teema.

Ja need on ka hullud valed ühe ausa inimese jaoks. Sest ausus ei lõppe seal, kus oled sina, vaid pädeb igal pool. Vastasel juhul on naine väärt petmist mehe poolt, sest teda huvitab vaid ausus paarisuhtes.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just ütlesin, et see ON enesehinnanguga seotud. ????

Valetab ka enesekindel inimene.

Eks see oleneb valest ka – pisivale on rändom, aga suured valed suhetes on ikka ebakindlate inimeste pärusmaa. Kui me muidugi ei räägi mingitest nartsissistidest ja sellistest.

Ei ole. Enesekindel inimene teab, et ta ei suuda teisi kontrollida ja tolle emotsiooone, mis pole seotud ratsionaalsusega. Ta ei suuda kontrollida partneri reaktsiooni. Ta teab, et saaks iga hetk uusi. Enesekindlus tähendab oma piiride tundmist. Ta lihtsalt ei taha seda lisatööd teha selgituseks ja teab ühiskondlikke väärtusi ja monogaamia hindamist.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just ütlesin, et see ON enesehinnanguga seotud. ????

Valetab ka enesekindel inimene.

Eks see oleneb valest ka – pisivale on rändom, aga suured valed suhetes on ikka ebakindlate inimeste pärusmaa. Kui me muidugi ei räägi mingitest nartsissistidest ja sellistest.

Ei ole. Enesekindel inimene teab, et ta ei suuda teisi kontrollida ja tolle emotsiooone, mis pole seotud ratsionaalsusega. Ta ei suuda kontrollida partneri reaktsiooni. Ta teab, et saaks iga hetk uusi. Enesekindlus tähendab oma piiride tundmist. Ta lihtsalt ei taha seda lisatööd teha selgituseks ja teab ühiskondlikke väärtusi ja monogaamia hindamist.

Aga miks enesekindlat inimest peaks üldse kõigutama kaaslase reaktsioon? Enesekindla inimesena võiks ta sellest üle olla. Päris raske on sellise enesekindla inimesega suhtes olla, kes pigem valetab, sest ta ei suuda teise inimese impulsiivsust kontrollida.
Muidugi on ka raske olla koos inimesega, kes on impulsiivne ja ei kontrolli oma emotsioone. Täiskasvanud inimene peaks suutma mõlemat – olla aus ja suutma kontollida oma emotsioone.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks enesekindlat inimest peaks üldse kõigutama kaaslase reaktsioon? Enesekindla inimesena võiks ta sellest üle olla. Päris raske on sellise enesekindla inimesega suhtes olla, kes pigem valetab, sest ta ei suuda teise inimese impulsiivsust kontrollida.
Muidugi on ka raske olla koos inimesega, kes on impulsiivne ja ei kontrolli oma emotsioone. Täiskasvanud inimene peaks suutma mõlemat – olla aus ja suutma kontollida oma emotsioone.

Emotsioonide kontrollist: Emotsioonid on läbiv põhjus sõna armuke mõistmiseks. Ainult emotsioonid, sest suhe kui selline emotsioonidel põhineb. Inimese valik oma kõrvale võib sõltuda ka sellest, et pole raha ja mees peab üleval, ratsionaalsusest.

Enesekindlusest: minna magama ja ärgata sellega, mida oma küljeluule on tehtud, nõuan suurt enesearmastust. Ebakindel inimene ei pea mitut partnerit korraga. Depressioon olla ntx üks libiido langetajaid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suudan olla aus ja kontrollida enda emotsioone. Kuni selgub, et on petetud ja ära lollitatud. Siis ma ei suuda. Aga eks see olegi reaktsioon lihtsalt. See ei teki põhjuseta. Vallapääsenud emotsioonid pole ju midagi erilist võrreldes usalduse kuritarvitamisega ja reetmisega. Või millist reaktsiooni suudab petis taluda. Ta ju külvas tuult, mille tagajärjeks on torm.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik see jora on teema väline tegelikult, sest selgus, et mees ei petnudki teemaalgatajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik see jora on teema väline tegelikult, sest selgus, et mees ei petnudki teemaalgatajat.

Ei petnud otseselt jah, aga kuna see teema pealkirja panemine siin on keeruline mingite tehniliste tõrgete pärast, siis ei viitsinud enam kustutada, kui selgus et valesti sai kirja.

 

Järeldus on minu poolt järgmine – pean võtma veidi aega ja õppima uuesti usaldama. Õnneks noormees ise ütles ka, et täiesti loogiline on vähenenud usaldus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks enesekindlat inimest peaks üldse kõigutama kaaslase reaktsioon? Enesekindla inimesena võiks ta sellest üle olla. Päris raske on sellise enesekindla inimesega suhtes olla, kes pigem valetab, sest ta ei suuda teise inimese impulsiivsust kontrollida.

Muidugi on ka raske olla koos inimesega, kes on impulsiivne ja ei kontrolli oma emotsioone. Täiskasvanud inimene peaks suutma mõlemat – olla aus ja suutma kontollida oma emotsioone.

Emotsioonide kontrollist: Emotsioonid on läbiv põhjus sõna armuke mõistmiseks. Ainult emotsioonid, sest suhe kui selline emotsioonidel põhineb. Inimese valik oma kõrvale võib sõltuda ka sellest, et pole raha ja mees peab üleval, ratsionaalsusest.

Enesekindlusest: minna magama ja ärgata sellega, mida oma küljeluule on tehtud, nõuan suurt enesearmastust. Ebakindel inimene ei pea mitut partnerit korraga. Depressioon olla ntx üks libiido langetajaid.

Ikka peab. Ma olen näinud küll ebakindlaid naisi, kellel on mitmeid mehi ja kes koguaeg flirdivad. Üritades endale ja teistele tõestada, et nad on siiani noored või tahetud.
Enesekindel inimene ikka, ütleb kohe ära, et tema ainult ühe kaaslasega ei piirdu(tean ka selliseid inimesi). Minu jaoks pole inimene enesekindel kui ta ei julge öelda, milline inimene ta tegelikult on ja mida ta tegelikult soovib.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks enesekindlat inimest peaks üldse kõigutama kaaslase reaktsioon? Enesekindla inimesena võiks ta sellest üle olla. Päris raske on sellise enesekindla inimesega suhtes olla, kes pigem valetab, sest ta ei suuda teise inimese impulsiivsust kontrollida.

Muidugi on ka raske olla koos inimesega, kes on impulsiivne ja ei kontrolli oma emotsioone. Täiskasvanud inimene peaks suutma mõlemat – olla aus ja suutma kontollida oma emotsioone.

Emotsioonide kontrollist: Emotsioonid on läbiv põhjus sõna armuke mõistmiseks. Ainult emotsioonid, sest suhe kui selline emotsioonidel põhineb. Inimese valik oma kõrvale võib sõltuda ka sellest, et pole raha ja mees peab üleval, ratsionaalsusest.

Enesekindlusest: minna magama ja ärgata sellega, mida oma küljeluule on tehtud, nõuan suurt enesearmastust. Ebakindel inimene ei pea mitut partnerit korraga. Depressioon olla ntx üks libiido langetajaid.

Ikka peab. Ma olen näinud küll ebakindlaid naisi, kellel on mitmeid mehi ja kes koguaeg flirdivad. Üritades endale ja teistele tõestada, et nad on siiani noored või tahetud.

Enesekindel inimene ikka, ütleb kohe ära, et tema ainult ühe kaaslasega ei piirdu(tean ka selliseid inimesi). Minu jaoks pole inimene enesekindel kui ta ei julge öelda, milline inimene ta tegelikult on ja mida ta tegelikult soovib.

Loomulikult, aga ma ei hakka iga asja peale ütlema, et ebakindlad ju ka. Sekstöötajad, no üldse kohe ei usu, et oma tööd naudivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järeldus on minu poolt järgmine – pean võtma veidi aega ja õppima uuesti usaldama. Õnneks noormees ise ütles ka, et täiesti loogiline on vähenenud usaldus.

Lase noormehel sarved maha joosta. Ilmselgelt soovib ta erinevaid kogemusi, kui kõik tõele vastab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes “minu silma ees” hakkaks minu telefonis sorima ning arvaks, et see on ok ning usaldust tulebki kontrollida, lendaks minutiga mu elust. Petmise võiksin isegi andeks anda, aga sellist suhtumist – mitte iial.

Ega keegi ei käsigi sinul sellist meest võtta. See on minu arvamus ja jääb nii. Ausaid inimesi on nii vähe, igaüks shlikerdab, kust aga saab. Eks usaldamatus tekib kogemusest ja isikuomadustest, viimased on geenidesse kodeeritud.

Sel juhul sõnastad sa oma arvamust küll väga pealesuruvalt ning absoluutse tõena 😀
Jah, usaldamatus tekib halbadest kogemusest. Kõigil meil neid ei ole, seega pole sugugi nii, et usaldamatus ongi elu pärisosa.

Mina pean silmas, et kui naine võtab telefoni, sest ei viitsi enda oma tuua ja tahab lehti lugeda või teha pilte või mida iganes, siis mees ei haara telefoni ega peida seda.

Veider. Minu jaoks on telefon väga isiklik ese ja ma olen siiralt häiritud, kui keegi sellest uudiseid hakkab sirvima või oma kõnesid võtma. Hädaolukorras loomulikult, aga niisama, sest ei viitsi kolme sammu oma telefonini astuda? Ega see telefon kellelgi tänapäeval ju kaugemal ei asu 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul sõnastad sa oma arvamust küll väga pealesuruvalt ning absoluutse tõena ????
Jah, usaldamatus tekib halbadest kogemusest. Kõigil meil neid ei ole, seega pole sugugi nii, et usaldamatus ongi elu pärisosa.

Nagu Sina, kes sa miinustad minu kimmentaari, et olen vallalisena õnnelik. See on Sinu absoluutne tõde. Sina pead peale jääma. Aga sarve jooksmisele plussi ei pane, sest teemaalgataja polegi ühtäkki põhjendamata ebakindel.

Teema on siiski millestki muust kui sellest, et Sinul pole halbu/isiksusomaduste tõttu negatiivseks kalduvaid kogemusi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider. Minu jaoks on telefon väga isiklik ese ja ma olen siiralt häiritud, kui keegi sellest uudiseid hakkab sirvima või oma kõnesid võtma. Hädaolukorras loomulikult, aga niisama, sest ei viitsi kolme sammu oma telefonini astuda? Ega see telefon kellelgi tänapäeval ju kaugemal ei asu ????

Minu jaoks on kõik riiete alla jääv väga isiklik. Saad pihta? Mõttetu vaidlus.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See vaidlus ilmselt ei vii kuhugi ja ma tegelikult olen ka veidi pettunud, et kõigil oli kohe öelda ainult negatiivset (jäta maha, mõttetu mees, hakkab petma). Ma siiski usun, et võib anda teise võimaluse.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See vaidlus ilmselt ei vii kuhugi ja ma tegelikult olen ka veidi pettunud, et kõigil oli kohe öelda ainult negatiivset (jäta maha, mõttetu mees, hakkab petma). Ma siiski usun, et võib anda teise võimaluse.

Ikka võib. Ja siis jälle kolmanda, neljanda jne. Mis siis sellest ikka, paljud elavad nii. Mina soovitaks ise ka petta, siis ei jää nii suurt kibestumust hinge.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pika abielu jooksul olen kaks korda mehelt küsinud, et kas ma peaksin selle naise pärast end ohustatuna tundma. Mõlemad korrad oli vastus ei, ei pea. Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Nojah, aga sa ei saa ikkagi kindel olla. Loomulikult vastas ta ‘ei, ei pea’. Samas kui need naised talle meeldisid. Sa tegelikult ei saa kunagi tõde teada, kui sulle ei öelda.  ‘Süda sinu küljes’ ei ole kahjuks meeste puhul määravaks. Aju vbl on küll argument, aga seesama aju oskab ka sageli hästi ja usutavalt valetada ja näida truuna.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Sa ei saa kunagi teada, mis ta tegelikult mõtles. Meeste aju juhib valdavalt ikka riist, vahet ei ole, mida sina arvad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Sa ei saa kunagi teada, mis ta tegelikult mõtles. Meeste aju juhib valdavalt ikka riist, vahet ei ole, mida sina arvad.

See on sinu kogemus. Sinu valitud mehed. Sinu elutase. Õnneks ma ei tea sellest isiklikult palju kuna mul on enesekindlus, mis aistb mul valida.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pika abielu jooksul olen kaks korda mehelt küsinud, et kas ma peaksin selle naise pärast end ohustatuna tundma. Mõlemad korrad oli vastus ei, ei pea. Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Nojah, aga sa ei saa ikkagi kindel olla. Loomulikult vastas ta ‘ei, ei pea’. Samas kui need naised talle meeldisid. Sa tegelikult ei saa kunagi tõde teada, kui sulle ei öelda. ‘Süda sinu küljes’ ei ole kahjuks meeste puhul määravaks. Aju vbl on küll argument, aga seesama aju oskab ka sageli hästi ja usutavalt valetada ja näida truuna.

Saan kindel olla, et midagi ei juhtunud. Vabalt 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pika abielu jooksul olen kaks korda mehelt küsinud, et kas ma peaksin selle naise pärast end ohustatuna tundma. Mõlemad korrad oli vastus ei, ei pea. Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Nojah, aga sa ei saa ikkagi kindel olla. Loomulikult vastas ta ‘ei, ei pea’. Samas kui need naised talle meeldisid. Sa tegelikult ei saa kunagi tõde teada, kui sulle ei öelda. ‘Süda sinu küljes’ ei ole kahjuks meeste puhul määravaks. Aju vbl on küll argument, aga seesama aju oskab ka sageli hästi ja usutavalt valetada ja näida truuna.

Saan kindel olla, et midagi ei juhtunud. Vabalt ????

OK, ei juhtunud. Aga mehele meeldis teine naine – ja lausa kaks korda, kas erinevat naist meeldisid. See ei ole sinu jaoks mitte midagi? Mina usun, et kui mehele teie naine juba meeldib ja see juhtub korduvalt, siis oma naise vastu kirge enam ei ole. Isegi kui füüsiliselt ei peta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pika abielu jooksul olen kaks korda mehelt küsinud, et kas ma peaksin selle naise pärast end ohustatuna tundma. Mõlemad korrad oli vastus ei, ei pea. Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Nojah, aga sa ei saa ikkagi kindel olla. Loomulikult vastas ta ‘ei, ei pea’. Samas kui need naised talle meeldisid. Sa tegelikult ei saa kunagi tõde teada, kui sulle ei öelda. ‘Süda sinu küljes’ ei ole kahjuks meeste puhul määravaks. Aju vbl on küll argument, aga seesama aju oskab ka sageli hästi ja usutavalt valetada ja näida truuna.

Saan kindel olla, et midagi ei juhtunud. Vabalt ????

OK, ei juhtunud. Aga mehele meeldis teine naine – ja lausa kaks korda, kas erinevat naist meeldisid. See ei ole sinu jaoks mitte midagi? Mina usun, et kui mehele teie naine juba meeldib ja see juhtub korduvalt, siis oma naise vastu kirge enam ei ole. Isegi kui füüsiliselt ei peta.

Suhtumine, et koos olles ei tohi teistesse armuda, on kummaline. Tervislik on märgata oma ümber inimesi. Ka naised armuvad ja armastavad oma meest. Kire hoidmiseks on vaja pidevalt partnerit vahetada, sest ükski inimene pole lõpuni huvitav. Lugege heaga armumised kokku ja näete, et see on normaalne. Kui ei armu, on tegu mingi iseärasusega ja meestel eriti. Küsimus on, mida selle armumisega tehakse ja kui intelligentne suudetakse püsida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Sa ei saa kunagi teada, mis ta tegelikult mõtles. Meeste aju juhib valdavalt ikka riist, vahet ei ole, mida sina arvad.

See on sinu kogemus. Sinu valitud mehed. Sinu elutase. Õnneks ma ei tea sellest isiklikult palju kuna mul on enesekindlus, mis aistb mul valida.

räägivad kaasa, nagu tunneks teise inimese meest paremini. Ja last, isa, ema, õde, venda, tädi, sõpra jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hallo inimesed. Kui suhtes -heas suhtes olev mees saadab teisele naisele selliseid kirju siis see ei ole reetmine või? Kui minu mees jääks sellise asjaga vahele siis ma kiiresti soovitaks tal minna sinna kuhu need ekirjad. Mõtle oma peas mida tahad aga kui sõnad tulevad juba suust välja konkreersetele inimestele siis järelikult on sel põhjus ja tugev huvi.  Petmine algab siiski juba mõttest mitte alles teost! Ma ei tea miks naises lepivad selliste olukordadega. Lähed nüüd ilusti oma mehe kõrvale tuttu teades et talle on keegi teine ka mõtetesse pugenud. Ei noh teretalv.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Sa ei saa kunagi teada, mis ta tegelikult mõtles. Meeste aju juhib valdavalt ikka riist, vahet ei ole, mida sina arvad.

Mehed on isegi truudusetuses naistest ausamad. Naised võiksid jumalat süüdistada, et ta neile paarilisteks sellised tuksuva riista järgi jooksvad tühised isendid lõi. Naised kelgivad oma 24h harju keskmist taset säilitava ajuga. Aga mees, kes  on oma kiimase seksuaalse tahtmise saanud, sellise tüübi pähe sigineb peale vahekorda eriliselt selge mõtlemine

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhtes -heas suhtes olev mees saadab teisele naisele selliseid kirju siis see ei ole reetmine või?

Loomulikult. Faktid on sellised, et mees on kõigest 22. Töökaaslane on ainult 23. Töökaaslane, kellega puutub igapäevaselt eeldatavalt kokku. Muus olukorras oleks nii ja naa, aga nende faktide pinnalt on kahtlemata tegu kõrvalt otsimisega ja kindlasti on naisi veel, kellele kirjutatakse “eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata”, kirjutab noor testosteroonist pulbitsev mees. Ja perekoolikad räägivad siin oma pikaajaliste suhete kogemusi, mis siin kontekstis pole võrreldavad. Vahe on selles, et kui seda teeb 22aastane, on see palju leebem kui 42aastane pereisa, kellega koos oldud juba pikalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata”.

haha mul käis okserefleks selle peale.

hakka endale kindlustusi otsima, kui mehega suhe katki peaks minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu Sina, kes sa miinustad minu kimmentaari, et olen vallalisena õnnelik. See on Sinu absoluutne tõde. Sina pead peale jääma.

Eksid, mina ei miinusta kunagi selliseid asju. Loomulikult võid sa olla vallalisena õnnelik.

Teema on siiski millestki muust kui sellest, et Sinul pole halbu/isiksusomaduste tõttu negatiivseks kalduvaid kogemusi.

Halloo, mina pole sulle peale surunud enda vaateid. Sina oled see, kes siin lõplikke tõdesid sõnastab.

Minu jaoks on kõik riiete alla jääv väga isiklik. Saad pihta?

Ei saa. Keegi siin teemas on väitnud, et ei ole isiklik ega tohi olla ka, igati õige on aeg-ajal teiste riiete alla piiluda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid, mina ei miinusta kunagi selliseid asju. Loomulikult võid sa olla vallalisena õnnelik.

Kui eksin, siis sa ei valeta.  Mõlematpidi ei saa olla.

Halloo, mina pole sulle peale surunud enda vaateid. Sina oled see, kes siin lõplikke tõdesid sõnastab.

Olen nõus, et avaldan jäigalt oma arvamust, sest ma ju ei kommenteeri midagi, mida ma pooldan või millega nõus olen. Milleks ma kinnitan seda, mida juba öeldakse. Kas minu arvamus tähendab, et sina pead võtma omaks minu tõekspidamised? Muidugi mitte.

Ei saa. Keegi siin teemas on väitnud, et ei ole isiklik ega tohi olla ka, igati õige on aeg-ajal teiste riiete alla piiluda?

No keegi kirjutas kuskil teemas, et tema mees ütles talle midagi lõugade kohta, aga ma vean kihla, et nende lõugadega tahab minetti ikkagi. Ma väidan, et ma olen nõus jagama oma telefoni teiste tuttavate inimestega, aga ma ei ole nõus käima rannas, spaas ja mujal, rääkimata sellest, et keegi mind puutub kasvõi sõrmeotsaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on see viimane lõik ikka erand ja kehtib vaid minu kohta, aga kui mehega ollakse valmis musitama ja seksima, mida ka tehakse, siis mis too telefoni lugemine ära ei ole. Inimesed on valmis oma keha jagama, aga oma mõtteid mitte. Imelik minu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid, mina ei miinusta kunagi selliseid asju. Loomulikult võid sa olla vallalisena õnnelik.

Kui eksin, siis sa ei valeta. Mõlematpidi ei saa olla.

Sulle tõesti väga meeldib targutada. Jah, sa eksid ning ma ei valeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 196 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmine