Esileht Pereelu ja suhted Petmise ignoreerimine

Näitan 3 postitust - vahemik 151 kuni 153 (kokku 153 )

Teema: Petmise ignoreerimine

Postitas:

Kas siin on keegi, kes on teadlikult petmist ignoreerinud või sellega leppinud?

Mehega oleme abielus juba 12 aastat, meil on ilus kodu, ilusad lapsed ja omavahel saame hästi läbi. Mees on siiani tähelepanelik, teeb kingitusi, organiseerib väljasõite jne. Seks on 2-3x nädalas ja see on endiselt hea.

Nüüd sõbranna ütles, et nägi mu meest teise naisega. Mõtlesin, et kas on võimalik ja no kui kainelt mõelda, siis tõesti on tal ka omad ajad ja tegemised. Usun, et armuke pole välistatud. AGA ma ei taha sellest teemat teha, ma ei taha loobuda oma praegusest elust. Ma saaks ka üksi hakkama, sest sissetulek on mul hea, aga ma ei taha mugavustest loobuda ja tegelikult ei taha ka mehelt ilma jääda. Ja kõik see kaalub minu jaoks armukese üle.

Kas kellelgi on sarnast kogemust olnud?

Tean palju lugusid, kui pere on lõhutud seepärast, et üks pool või tema tuttavad nägid abikaasat vastasoost kaaslasega. Ma isegi olen olnud päris närvis, kui ma helistasin mehele ja ta ütles, et on söömas. Küsin, kellega, ta vastab et Anu ja Tiinaga töö juurest ja linnas mingis restoranis. Ja ma olin nii Anu kui Tiina nime juba palju varem kuulnud!

Olles siis oma vererõhu üles ajanud, saan ma aru ja enda üle kõvasti naerda, sest et sel samal hetkel, kui ma talle helistasin, olin ma lõunal Mati ja Kallega töö juurest, kusjuures mitte töökoha kohvikus. Ühes hea lõunapakkumisega restoranis linnas. Ja ma olin Matist ja Kallest juba palju kodus rääkinud, töömuresid maha laadides!

Liigne armukadedus on hukutav.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik reageerivad petmisele erinevalt, seepärast ei tohiks kedagi hukka mõista tema valiku pärast. Kindlasti on selliseid kes jäävad. Mina kuulun tõenäoliselt nende hulka kes lahkuksid. Petmine on valik. Ükskõik kas teine pool on kurat või ingel, petmine on alati valik, mille teine valik oleks mitte petta. Kui minu mees magab kellegi teisega, siis ei ole mina talle enam kõige tähtsam. Ta võib öelda, et armastab mind, aga ta ei hooli enam nii palju minu tunnetest, et seda mitte teha. Ma olen kindel, et kui ma ei lahkuks, siis jääksin ma füüsiliselt ja mentaalselt haigeks. Ma soovin petmisest teada, sest ma arvan, et mul on õigus valida. Kui mehel oli õigus valida petmine, siis minul on õigus teha vastusamm ja otsustada kas ma valin mehe või lahkun. Kui mul ei lasta valida, siis see on alatu. Minu jaoks oleks petmine alandav. Jah, hoop minu ego pihta ja ma soovin sellest väärikalt väjuda. Mõni teine arvab teisiti ja ka see pole vale. Kõik on enesetunde küsimus.

Teemaalgatajale ütleks, et ka jäämine võib olla õige. Kõik sõltub sellest kuidas sa sellega toime tuled. Pole vaja muretseda mis teised arvavad. Püüa oma käitumist mõista ja analüüsida. Kui see sind segab, siis võivad muutused olla ka mikroskoopilsed. Siis peaks mõtlema, kas jäämine on õige. Kui oled edasi rõõmus ja rõõsa ja lapsed mitte kuidagi ei kannata, siis vali jäämine. On palju neid kes ei saa sellest aru, aga kindlasti on palju neid kes mõistavad ja toetavad.

Mulle on ühest ammusest sarnasest teemast jäänud meelde ühe naise käitumine, kelle mees ka ulapeal käis. Ta ei öeldnud mehele, et teab tema armukestest, aga enne kui mees välja läks, küsis üle, kas mehel on puhas pesu seljas, kontrollis kas lõhna on peale lastud, sättis lipsu või kampsuniserva, vaatas, et pluusi krae poleks must ja ütles, et külla minnes peab alati viisakas välja nägema. Ka tema maine olevat kaalul. Kui mees kaltsakana teiste ette ilmub näidatakse näpuga naise peale. Mees olevat väga segaduses olnud. Mehe jaoks olevat kõige hullem olnud see, et ta ei saanud aru, kas naine teadis või mitte. Mingi aja pärast oli kodusemaks muutunud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ütleks eales sõbrannale kui ta meest teisega näeks. Esiteks ei oleks see üldse minu asi ja teiseks ilmselt sõbranna ei tahakski teada (mina ei tahaks).

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 151 kuni 153 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmise ignoreerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.