Esileht Pereelu ja suhted Poliitika ja peresuhted

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 125 )

Teema: Poliitika ja peresuhted

Postitas:
Kägu

Kui abikaasa hakkaks järsku reffe või sotse valima, siis oleksin tema tervise pärast väga mures. ????

Mina valisin REFFi ja olen veendunud, et nad võidavad.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui abikaasa hakkaks järsku reffe või sotse valima, siis oleksin tema tervise pärast väga mures. ????

Mina valisin REFFi ja olen veendunud, et nad võidavad.

Mis vahet seal on, kes võidab? Koalitsioon moodustatakse ikka omasoodu ja võitjad ei pruugi selles osaleda. Nagu me juba korduvalt näinud oleme.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on, kes võidab? Koalitsioon moodustatakse ikka omasoodu ja võitjad ei pruugi selles osaleda. Nagu me juba korduvalt näinud oleme.

Aga miks siis need näited, et reff, sotsid ja tervise pärast mures. Kui pole vahet, siis oled sina kindlasti inimene, kes jätab üldse hääletamata. Selliseid inimesi mina ei mõista. Anna hääl kasvõi erakonnale, aga valimata jätmine on samuti valimine, aga pärast pole õigust vinguda ka.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui pole vahet, siis pole ka mõtet mõelda, et abikaasa on haige.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on, kes võidab? Koalitsioon moodustatakse ikka omasoodu ja võitjad ei pruugi selles osaleda. Nagu me juba korduvalt näinud oleme.

Aga miks siis need näited, et reff, sotsid ja tervise pärast mures. Kui pole vahet, siis oled sina kindlasti inimene, kes jätab üldse hääletamata. Selliseid inimesi mina ei mõista. Anna hääl kasvõi erakonnale, aga valimata jätmine on samuti valimine, aga pärast pole õigust vinguda ka.

Mina hääletasin muidugi. Aga lootust pole küll, et erakond, kes võidab, saab ka valitsusse. Nagu ka eelmistel valimistel juhtus. Ja ka mitmel eelneval korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui pole vahet, siis pole ka mõtet mõelda, et abikaasa on haige.

Mis see tähendab? Mis abikaasa, kuidas haige?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see tähendab? Mis abikaasa, kuidas haige?

‘Kui abikaasa hakkaks järsku reffe või sotse valima, siis oleksin tema tervise pärast väga mures. ????

Nüüd vast saad aru.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hääletasin muidugi. Aga lootust pole küll, et erakond, kes võidab, saab ka valitsusse. Nagu ka eelmistel valimistel juhtus. Ja ka mitmel eelneval korral.

Eks me näe homme, kuidas tuleb. Kõige tähtsam on oma hääl ära anda. Ükskõik, kus… kui pettutakse eurolauljas jne. Mina andsin Alikale näiteks hääle ja pärast lugesin, et perekoolikatele ta ei meeldinud. Lugesin ka enne juba, aga see minu häält ei mõjutanud. Peaasi on hääl enda südametunnistuse järgi ära anda.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigemini täna öösel vastu homset näeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et kui mees oleks veendunud ekre-fänn, siis ta poleks mu mees. Ka Isamaa valijaga oleks keeruline voodit jagada.

Tema valib Reformi, mina E200 – see kombo on ok.

Samas teiste lähisugulastega saab enam-vähem hakkama kui suured käärid maailmavaates, kuniks me koos ei ela.

 

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka valimata jätmine on teatavasti valimine.

Aga vot ei ole. Valimata jätmine on kõige lollim valimine üleüldse, ükskõik mis partei poolt hääletamisest tunduvalt nõrgamõistuslikum. Kui sa istud paadis ja vabatahtlikult mingigi aeru üle parda viskad, ära siis kisa, kui paat kivi otsa läheb, eksole.

Noh olgu, sinu näidet kasutades küsime vastu: Kui sa istud paadis ja hoolega aere hoiad, ning paat kihutab täie hooga ikkagi kivi otsa… Tõused siis katkises paadis püsti, vesi juba põlvini, ning ringi vaadates avastad oma jahmatuseks, et tegu oli hoopis mootorpaadiga. Ehk siis, tegelikult juhtis paati sinu seljataga peidetud mootor, sina loll vehkisid oma aerudega niisama õhku vaid, ja kujutlesid, kuidas sina vägevalt siin midagi juhid.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on minu ja minu elukaaslase  suhtes väga aktuaalne. Ma ei ole ise suur poliitikahuviline – mu elus on väga palju muid asju millele oma aega ja ajurakke kulutada, seega jälgin poliitikat distantsilt, ehk siis ma pole väga hea poliitika-teemal arutleja ning üritan igal võimalusel konflikte vältida.
Minu elukaaslane (mees) on aga 100% EKRE valija/fänn/järgija. Iseenesest pole see mingi oluline näitaja mis erakonna valija keegi on AGA – tema võiks päevad läbi poliitikast rääkida! Kõik teised erakonnad on reeturid/pätid jne, Kallas on Eesti maha müünud, e-valimised on juba eos võltsitud jnejnejne.  Muidu oli enam-vähem rahulik, aga nüüd, enne valimisi on see teema väga hulluks läinud! Ta usub pimesi mida Helmed räägivad, ja on sisuliselt kõiges nendega samal seisukohal. Võtab isiklikult et ma temaga poliitika teemal ei arutle (kuulan ja enamasti ei kommenteeri midagi), aga samas – kui ma olen mingil teemal kaasa arutlenud, siis teeb minu arvamuse nö maha. “Aga kas sa ei tea siis seda fakti…”, “Aga kas sa ei mäleta siis mida Kallas tegi..” “See lause on Helme kõnest kontektstist välja rebitud..”.
Ehk siis – täiesti mõttetu teema! Tänane hommik algas kohe jälle sellega et mis on maailmas/Eestis/Kallase valitsuses valesti, ma otsustasin jälle ainult kuulata. Nägin et ta jäi mu kaasaarutlemist ootama, sain siis korraks öelda, et ma tahaks elada veidi positiivsemas õhkkonnas, kui see et ainult päevad läbi mingeid negatiivseid asju välja otsitakse (kuulab Helmede iganädalast “vihakõnet” jms). Tulemuseks oli see et ta sai mu peale tigedaks et ma temaga kaasa ei taha arutleda ja et kas ma olen siis tänase eluga rahul. Ütlesin, et olen küll, aga siis tuli jälle “info” et me ei ela ju vabas Eestis jne.

Ütleme nii, et olen viimastel nädalatel hakanud meie suhte jätkusuutlikkuses kahtlema.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütleme nii, et olen viimastel nädalatel hakanud meie suhte jätkusuutlikkuses kahtlema.

Ma ei suudaks sellisega küll päevagi elada. Ei usu, et ta muuski osas normaalne saab olla.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen loobunud oma mehega valimiste teemal väitlemast. Mees on haritud, tööl edukas ja muidu ka suht normaalne inimene, aga valimiste ajal ajab juba aastaid seda kohtlast “mina valin inimest, mitte erakonda” juttu. Nagu vaimupuudega selle koha pealt.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kombo

Uhhh, see sõna.. kombo… õudus.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhuslikult oli eile üks suguvõsa pidu ja loomulikult teemsks ka valimised. Seal eelkõige vanemad rääkisid et valivad EKRE. Seepeale aga päris palju nooremaid ütlesid väga kindlalt, et nemad lähevad EKRE võidu korral Eestist ära (kõik haritud inimesed ja saaksid ka kus iganes tööd). Kuulda oli kuidas peale seda vestlust vähemalt üks memmeke hakkas valikus kahtlema kuna ei taha et lapsed Eestist lahkuksid. Peakski küsima, keda ta siis valis

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhuslikult oli eile üks suguvõsa pidu ja loomulikult teemsks ka valimised. Seal eelkõige vanemad rääkisid et valivad EKRE. Seepeale aga päris palju nooremaid ütlesid väga kindlalt, et nemad lähevad EKRE võidu korral Eestist ära (kõik haritud inimesed ja saaksid ka kus iganes tööd). Kuulda oli kuidas peale seda vestlust vähemalt üks memmeke hakkas valikus kahtlema kuna ei taha et lapsed Eestist lahkuksid. Peakski küsima, keda ta siis valis

Ah tead, USAs oli sama pärast Trumpi võitu, mõned tegid isegi enesetappe väidetavalt. Nii hulluks ei tasu ikka minna. Ma olen kindel, et reform võidab.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kindel, et reform võidab.

Võidab küll, aga kahjuks pole veel kindel, et valitsuse kokku panna suudab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võidab küll, aga kahjuks pole veel kindel, et valitsuse kokku panna suudab.

Eks me näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik teised erakonnad on reeturid/pätid jne, Kallas on Eesti maha müünud, e-valimised on juba eos võltsitud jnejnejne. Muidu oli enam-vähem rahulik, aga nüüd, enne valimisi on see teema väga hulluks läinud! Ta usub pimesi mida Helmed räägivad, ja on sisuliselt kõiges nendega samal seisukohal. Võtab isiklikult et ma temaga poliitika teemal ei arutle (kuulan ja enamasti ei kommenteeri midagi), aga samas – kui ma olen mingil teemal kaasa arutlenud, siis teeb minu arvamuse nö maha. “Aga kas sa ei tea siis seda fakti…”, “Aga kas sa ei mäleta siis mida Kallas tegi..” “See lause on Helme kõnest kontektstist välja rebitud..”.

Jessus, no üks-ühele minu mehe jutt. Mis imelisel moel see Ekre neid kloone toodab küll?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui mees valiks ekret siis ma ka sügavalt kahtleks kooselu võimalikkusest. Õnneks ma ei pea seda tegema. Eelmisesed korrad on mu vanemad valinud ekret, ja ma väldin poliitiliseid debatte nendega. Mis ma ikka teha saan, vanematest lahti ju ei ütle. Nüüd seekord olen kuulnud natuke kriitikat ekre valimislubaduste kohta, et on ebareaalne rahastamise suhtes. Aga ma olen meelega vältinud seda teemat kodurahu huvides

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saanud aru, miks plahvatusohtlikuks, kas üks valis Putini maailmavaate, teine sõjavastase?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina valin Parempoolseid, mees Ekret.

Mina ei suudaks küll mingi ekreiidiga koos elada, enne üksindus.

Kas sulle jäi mulje, et sind sunnitakse selle Käo mehega koos elama või ????

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kui ma olen 15 aastat juba selle mehega koos vastu pidanud, siis natuke veider oleks hakata kõike lammutama puhtalt sellepärast, et tema poliitilised vaated on kardinaalselt erinevad minu omadest. Igapäevaelu ja poliitika on täiesti erinevad asjad. Ma ei usu, et oleks olemas inimest, kellega oleks klapp igal tasandil ideaalne. Tuleb valida see, kellega on klapp hea nendes asjades, mis sulle elus kõige olulisemad on. Mingi poliitiline kemplemine minu jaoks seda kindlasti ei ole. Meil on ka kardinaalselt erinevad vaated väga paljudele asjadele elus, sh poliitikale. Lihtsalt need asjad ei puuduta tegelikult me igapäevaelu, seega pole vahet, mida keegi sisimas arvab.

Vot mina seda ei suudaks. Elada koos mehega, kes arvabki, et ukrainlased saadame sõjakoldesse tagasi, mustanahalised ja seksuaalvähemused loobime kividega surnuks. Ja et naine pole inimene, vaid teisejärguline olend. Naisi võib valimatult mõnitada.

Jumal küll, me elame 21. sajandis.

Jah, mina ei suudaks elada nt. ekreiidiga, sest mind häiriks tema vaated elule igapäevaselt liiga palju.

Küsimus pole ju kooselus ainult selles, et mängib lapsega ja toob toidupoest tublilt vajalikud asjad.

Intellektuaalne sobivus on sama oluline, ausalt öeldes olulisemgi.

 

+14
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See teema on minu ja minu elukaaslase suhtes väga aktuaalne. Ma ei ole ise suur poliitikahuviline – mu elus on väga palju muid asju millele oma aega ja ajurakke kulutada, seega jälgin poliitikat distantsilt, ehk siis ma pole väga hea poliitika-teemal arutleja ning üritan igal võimalusel konflikte vältida.

Minu elukaaslane (mees) on aga 100% EKRE valija/fänn/järgija. Iseenesest pole see mingi oluline näitaja mis erakonna valija keegi on AGA – tema võiks päevad läbi poliitikast rääkida! Kõik teised erakonnad on reeturid/pätid jne, Kallas on Eesti maha müünud, e-valimised on juba eos võltsitud jnejnejne. Muidu oli enam-vähem rahulik, aga nüüd, enne valimisi on see teema väga hulluks läinud! Ta usub pimesi mida Helmed räägivad, ja on sisuliselt kõiges nendega samal seisukohal. Võtab isiklikult et ma temaga poliitika teemal ei arutle (kuulan ja enamasti ei kommenteeri midagi), aga samas – kui ma olen mingil teemal kaasa arutlenud, siis teeb minu arvamuse nö maha. “Aga kas sa ei tea siis seda fakti…”, “Aga kas sa ei mäleta siis mida Kallas tegi..” “See lause on Helme kõnest kontektstist välja rebitud..”.

Ehk siis – täiesti mõttetu teema! Tänane hommik algas kohe jälle sellega et mis on maailmas/Eestis/Kallase valitsuses valesti, ma otsustasin jälle ainult kuulata. Nägin et ta jäi mu kaasaarutlemist ootama, sain siis korraks öelda, et ma tahaks elada veidi positiivsemas õhkkonnas, kui see et ainult päevad läbi mingeid negatiivseid asju välja otsitakse (kuulab Helmede iganädalast “vihakõnet” jms). Tulemuseks oli see et ta sai mu peale tigedaks et ma temaga kaasa ei taha arutleda ja et kas ma olen siis tänase eluga rahul. Ütlesin, et olen küll, aga siis tuli jälle “info” et me ei ela ju vabas Eestis jne.

Ütleme nii, et olen viimastel nädalatel hakanud meie suhte jätkusuutlikkuses kahtlema.

Alles viimastel nädalatel?! Ma ei kujuta ette, et päevagi sellise mehega tahaks elada…

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane (mees) on aga 100% EKRE valija/fänn/järgija.

Täna selle kommentaari autor seksi igatahes ei saa, mees mossitab nurgas ja kiristab hambaid, hea, kui silmatäie magada saab, mõeldes, kuidas kõik NIII pekkis on…

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane (mees) on aga 100% EKRE valija/fänn/järgija.

Täna selle kommentaari autor seksi igatahes ei saa, mees mossitab nurgas ja kiristab hambaid, hea, kui silmatäie magada saab, mõeldes, kuidas kõik NIII pekkis on…

Haha 😀 Täppi panid! Mitte et mul endal oleks selleks eile tuju olnud! Aga hommikul väitis mees et pole öösel üldse magada saanud. Ja ütles et tema sellises Eestis elada ei taha.

1. e-valimised on pettus ja ta ei taha elada riigis kus selline asi läbi läheb

2. ja ISEGI KUI e-valimiste tulemus on õige, siis ta ei taha elada riigis kus Reformierakonda valitakse.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie valime sageli erinevaid erakondi. Seekord mina reformi, mees Eesti200. Mingeid probleeme pole olnud. Siiralt ma ei tea kedagi, kellega ei saaks EKRE või Keskerakonna üle nalja visata. Peale ühe kauge sugulase.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haha ???? Täppi panid! Mitte et mul endal oleks selleks eile tuju olnud! Aga hommikul väitis mees et pole öösel üldse magada saanud. Ja ütles et tema sellises Eestis elada ei taha.

Loodame, et kolib siis minema, mitte ei reosta õhku.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte niivõrd vaadete, vaid selle ärplemise pärast. Kaotada tuleb osata, aga see kolimise jutt on sama tobe. Pole vahet, kas tuli Trumpi ajal woke celebritiede suust või nüüd sinu meeste sarnaste tüüpide suust.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 125 )


Esileht Pereelu ja suhted Poliitika ja peresuhted