Esileht Pereelu ja suhted Poliitika ja peresuhted

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 125 )

Teema: Poliitika ja peresuhted

Postitas:
Kägu

Ja ütles et tema sellises Eestis elada ei taha.

Kahjuks ei ole sellistel ammugi haridust, keeleoskust ega ka pealehakkamist kuhugi kolimiseks, jauravad niisama. Muidu oleks neile ammu pakutud töövõimalust vms minna kuhugi.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kui ma olen 15 aastat juba selle mehega koos vastu pidanud, siis natuke veider oleks hakata kõike lammutama puhtalt sellepärast, et tema poliitilised vaated on kardinaalselt erinevad minu omadest. Igapäevaelu ja poliitika on täiesti erinevad asjad. Ma ei usu, et oleks olemas inimest, kellega oleks klapp igal tasandil ideaalne. Tuleb valida see, kellega on klapp hea nendes asjades, mis sulle elus kõige olulisemad on. Mingi poliitiline kemplemine minu jaoks seda kindlasti ei ole. Meil on ka kardinaalselt erinevad vaated väga paljudele asjadele elus, sh poliitikale. Lihtsalt need asjad ei puuduta tegelikult me igapäevaelu, seega pole vahet, mida keegi sisimas arvab.

Vot mina seda ei suudaks. Elada koos mehega, kes arvabki, et ukrainlased saadame sõjakoldesse tagasi, mustanahalised ja seksuaalvähemused loobime kividega surnuks. Ja et naine pole inimene, vaid teisejärguline olend. Naisi võib valimatult mõnitada.

Jumal küll, me elame 21. sajandis.

Jah, mina ei suudaks elada nt. ekreiidiga, sest mind häiriks tema vaated elule igapäevaselt liiga palju.

Küsimus pole ju kooselus ainult selles, et mängib lapsega ja toob toidupoest tublilt vajalikud asjad.

Intellektuaalne sobivus on sama oluline, ausalt öeldes olulisemgi.

Ei lähe EKRE ka minu maailmavaatega kokku, aga sellest, et pidevalt räägitakse, et nad naisi ei austa, ma küll ausaltöeldes aru ei saa. Milles see siis täpselt väljendub? Vaadates justkui nende esinumbrite enda kooselusid ja naisi tundub küll neil kõik igati hästi olevat. Ausaltöeldes pean lausa tunnistama, et kui olen sattunud lugema artikleid Martinist ja tema perest, siis lausa sümpaatne, väga armas ja kokkuhoidev pere tundub olevat. Kuskilt ka välja ei paista, et ta enda naisest ja tütardest lugu ei peaks või neid väga hästi ei kohtleks, pigem vastupidi. Ka see Mardi ja Moonika kooselu (kuigi Mart ise tundub tõesti pehmeltöeldes ohooo) näeb igati positiivne ja teineteist austav välja. Nii mõnedki pigem positiivselt silma jäänud EKRElaste kooselud oskaks veel nimetada.  Niiet see väide mu meelest nagu ei päde.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kellegi kividega surnuksloopimise jutt on ju samasugune hüsteeriline vihaõhutamine. Rootsis peale vasakpoolsete kaotust sügisestel Riigipäeva valimistel huilgaisd mingid meediaprofiilid ka, et hiljemalt novembriks olla esimesed koonduslaagrid püsti ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kui ma olen 15 aastat juba selle mehega koos vastu pidanud, siis natuke veider oleks hakata kõike lammutama puhtalt sellepärast, et tema poliitilised vaated on kardinaalselt erinevad minu omadest. Igapäevaelu ja poliitika on täiesti erinevad asjad. Ma ei usu, et oleks olemas inimest, kellega oleks klapp igal tasandil ideaalne. Tuleb valida see, kellega on klapp hea nendes asjades, mis sulle elus kõige olulisemad on. Mingi poliitiline kemplemine minu jaoks seda kindlasti ei ole. Meil on ka kardinaalselt erinevad vaated väga paljudele asjadele elus, sh poliitikale. Lihtsalt need asjad ei puuduta tegelikult me igapäevaelu, seega pole vahet, mida keegi sisimas arvab.

Vot mina seda ei suudaks. Elada koos mehega, kes arvabki, et ukrainlased saadame sõjakoldesse tagasi, mustanahalised ja seksuaalvähemused loobime kividega surnuks. Ja et naine pole inimene, vaid teisejärguline olend. Naisi võib valimatult mõnitada.

Jumal küll, me elame 21. sajandis.

Jah, mina ei suudaks elada nt. ekreiidiga, sest mind häiriks tema vaated elule igapäevaselt liiga palju.

Küsimus pole ju kooselus ainult selles, et mängib lapsega ja toob toidupoest tublilt vajalikud asjad.

Intellektuaalne sobivus on sama oluline, ausalt öeldes olulisemgi.

Ei lähe EKRE ka minu maailmavaatega kokku, aga sellest, et pidevalt räägitakse, et nad naisi ei austa, ma küll ausaltöeldes aru ei saa. Milles see siis täpselt väljendub? Vaadates justkui nende esinumbrite enda kooselusid ja naisi tundub küll neil kõik igati hästi olevat. Ausaltöeldes pean lausa tunnistama, et kui olen sattunud lugema artikleid Martinist ja tema perest, siis lausa sümpaatne, väga armas ja kokkuhoidev pere tundub olevat. Kuskilt ka välja ei paista, et ta enda naisest ja tütardest lugu ei peaks või neid väga hästi ei kohtleks, pigem vastupidi. Ka see Mardi ja Moonika kooselu (kuigi Mart ise tundub tõesti pehmeltöeldes ohooo) näeb igati positiivne ja teineteist austav välja. Nii mõnedki pigem positiivselt silma jäänud EKRElaste kooselud oskaks veel nimetada. Niiet see väide mu meelest nagu ei päde.

Mina ei tea nende kooseludest, ei kui jalgu hoidmas.

Sa riigikogu istungeid ei jälgi?

Toon ühe näite. Öelda daamile (kes juhtumisi on peaminister), et kuidas sa lilleke üldse siia sattusid, on ikka labasemast labasem. Ja siis ise oma “nalja” peale naeru kihistada. Härrasmees ei lubaks endale eales sellist kombetust. Piinlik. Nende pärast ongi läbivalt piinlik.

Abort tuleb samuti nende arvates keelustada. See pole naisest ülesõitmine? Ehk et mees trukkigu alati, kui soov tuleb ja naine tegelegu tagajärgedega?

Neid seksistlikke sõnavõtte on ikka väga palju aastate jooksul olnud.

Hoidku taevas, et selliseid matse Eesti välispoliitikasse ei satuks.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kui ma olen 15 aastat juba selle mehega koos vastu pidanud, siis natuke veider oleks hakata kõike lammutama puhtalt sellepärast, et tema poliitilised vaated on kardinaalselt erinevad minu omadest. Igapäevaelu ja poliitika on täiesti erinevad asjad. Ma ei usu, et oleks olemas inimest, kellega oleks klapp igal tasandil ideaalne. Tuleb valida see, kellega on klapp hea nendes asjades, mis sulle elus kõige olulisemad on. Mingi poliitiline kemplemine minu jaoks seda kindlasti ei ole. Meil on ka kardinaalselt erinevad vaated väga paljudele asjadele elus, sh poliitikale. Lihtsalt need asjad ei puuduta tegelikult me igapäevaelu, seega pole vahet, mida keegi sisimas arvab.

Vot mina seda ei suudaks. Elada koos mehega, kes arvabki, et ukrainlased saadame sõjakoldesse tagasi, mustanahalised ja seksuaalvähemused loobime kividega surnuks. Ja et naine pole inimene, vaid teisejärguline olend. Naisi võib valimatult mõnitada.

Jumal küll, me elame 21. sajandis.

Jah, mina ei suudaks elada nt. ekreiidiga, sest mind häiriks tema vaated elule igapäevaselt liiga palju.

Küsimus pole ju kooselus ainult selles, et mängib lapsega ja toob toidupoest tublilt vajalikud asjad.

Intellektuaalne sobivus on sama oluline, ausalt öeldes olulisemgi.

Ei lähe EKRE ka minu maailmavaatega kokku, aga sellest, et pidevalt räägitakse, et nad naisi ei austa, ma küll ausaltöeldes aru ei saa. Milles see siis täpselt väljendub? Vaadates justkui nende esinumbrite enda kooselusid ja naisi tundub küll neil kõik igati hästi olevat. Ausaltöeldes pean lausa tunnistama, et kui olen sattunud lugema artikleid Martinist ja tema perest, siis lausa sümpaatne, väga armas ja kokkuhoidev pere tundub olevat. Kuskilt ka välja ei paista, et ta enda naisest ja tütardest lugu ei peaks või neid väga hästi ei kohtleks, pigem vastupidi. Ka see Mardi ja Moonika kooselu (kuigi Mart ise tundub tõesti pehmeltöeldes ohooo) näeb igati positiivne ja teineteist austav välja. Nii mõnedki pigem positiivselt silma jäänud EKRElaste kooselud oskaks veel nimetada. Niiet see väide mu meelest nagu ei päde.

Mina ei tea nende kooseludest, ei kui jalgu hoidmas.

Sa riigikogu istungeid ei jälgi?

Toon ühe näite. Öelda daamile (kes juhtumisi on peaminister), et kuidas sa lilleke üldse siia sattusid, on ikka labasemast labasem. Ja siis ise oma “nalja” peale naeru kihistada. Härrasmees ei lubaks endale eales sellist kombetust. Piinlik. Nende pärast ongi läbivalt piinlik.

Abort tuleb samuti nende arvates keelustada. See pole naisest ülesõitmine? Ehk et mees trukkigu alati, kui soov tuleb ja naine tegelegu tagajärgedega?

Neid seksistlikke sõnavõtte on ikka väga palju aastate jooksul olnud.

Hoidku taevas, et selliseid matse Eesti välispoliitikasse ei satuks.

Minumeelest selle sama naispeaministri parteis on meesterahvas, kes ikka oluliselt räigemalt on naisterahvale öelnud ja suurepäraselt sobib endiselt erakonda ja riigikogukandidaadiks. Niiet ausaltöeldes ei päde ega veeena see lillekese näide hetkel.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie valime sageli erinevaid erakondi. Seekord mina reformi, mees Eesti200.

Juba see on naljakas, et neid erinevateks pead.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kui ma olen 15 aastat juba selle mehega koos vastu pidanud, siis natuke veider oleks hakata kõike lammutama puhtalt sellepärast, et tema poliitilised vaated on kardinaalselt erinevad minu omadest. Igapäevaelu ja poliitika on täiesti erinevad asjad. Ma ei usu, et oleks olemas inimest, kellega oleks klapp igal tasandil ideaalne. Tuleb valida see, kellega on klapp hea nendes asjades, mis sulle elus kõige olulisemad on. Mingi poliitiline kemplemine minu jaoks seda kindlasti ei ole. Meil on ka kardinaalselt erinevad vaated väga paljudele asjadele elus, sh poliitikale. Lihtsalt need asjad ei puuduta tegelikult me igapäevaelu, seega pole vahet, mida keegi sisimas arvab.

Vot mina seda ei suudaks. Elada koos mehega, kes arvabki, et ukrainlased saadame sõjakoldesse tagasi, mustanahalised ja seksuaalvähemused loobime kividega surnuks. Ja et naine pole inimene, vaid teisejärguline olend. Naisi võib valimatult mõnitada.

Jumal küll, me elame 21. sajandis.

Jah, mina ei suudaks elada nt. ekreiidiga, sest mind häiriks tema vaated elule igapäevaselt liiga palju.

Küsimus pole ju kooselus ainult selles, et mängib lapsega ja toob toidupoest tublilt vajalikud asjad.

Intellektuaalne sobivus on sama oluline, ausalt öeldes olulisemgi.

Ei lähe EKRE ka minu maailmavaatega kokku, aga sellest, et pidevalt räägitakse, et nad naisi ei austa, ma küll ausaltöeldes aru ei saa. Milles see siis täpselt väljendub? Vaadates justkui nende esinumbrite enda kooselusid ja naisi tundub küll neil kõik igati hästi olevat. Ausaltöeldes pean lausa tunnistama, et kui olen sattunud lugema artikleid Martinist ja tema perest, siis lausa sümpaatne, väga armas ja kokkuhoidev pere tundub olevat. Kuskilt ka välja ei paista, et ta enda naisest ja tütardest lugu ei peaks või neid väga hästi ei kohtleks, pigem vastupidi. Ka see Mardi ja Moonika kooselu (kuigi Mart ise tundub tõesti pehmeltöeldes ohooo) näeb igati positiivne ja teineteist austav välja. Nii mõnedki pigem positiivselt silma jäänud EKRElaste kooselud oskaks veel nimetada. Niiet see väide mu meelest nagu ei päde.

Mina ei tea nende kooseludest, ei kui jalgu hoidmas.

Sa riigikogu istungeid ei jälgi?

Toon ühe näite. Öelda daamile (kes juhtumisi on peaminister), et kuidas sa lilleke üldse siia sattusid, on ikka labasemast labasem. Ja siis ise oma “nalja” peale naeru kihistada. Härrasmees ei lubaks endale eales sellist kombetust. Piinlik. Nende pärast ongi läbivalt piinlik.

Abort tuleb samuti nende arvates keelustada. See pole naisest ülesõitmine? Ehk et mees trukkigu alati, kui soov tuleb ja naine tegelegu tagajärgedega?

Neid seksistlikke sõnavõtte on ikka väga palju aastate jooksul olnud.

Hoidku taevas, et selliseid matse Eesti välispoliitikasse ei satuks.

EKRE võib küll igati kahtlane erakond olla ja sageli ka väga kummaliste ideedega, aga et Sina suvalistel tontidel ennast “trukkida” lased ja pärast seda pead loogiliseks na väärikaks aborti tegema minna, selles ei saa nüüd küll EKREt süüdistada. Austa ennast ise, siis austavad Sind ka teised.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKRE võib küll igati kahtlane erakond olla ja sageli ka väga kummaliste ideedega, aga et Sina suvalistel tontidel ennast “trukkida” lased ja pärast seda pead loogiliseks na väärikaks aborti tegema minna, selles ei saa nüüd küll EKREt süüdistada. Austa ennast ise, siis austavad Sind ka teised.

Mis suvalistel tontidel. Suurem osa aborte teevad abielus ja püsisuhtes naised, kelle mehed ei taha rohkem lapsi. Samas survestavad naisi ilma vahenditeta seksima.

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis suvalistel tontidel. Suurem osa aborte teevad abielus ja püsisuhtes naised, kelle mehed ei taha rohkem lapsi. Samas survestavad naisi ilma vahenditeta seksima.

Kust sul sellised andmed? Ise mõtlesid välja või PKst lugesid? Mu abikaasa pole mind eluski millekski survestanud ja ennast kaitsen rasestumise eest kindlamate vahenditega kui vaid kondoomike. Aga kui peaks juhtuma (100% kaitset ei anna ju ükski vahend), siis mina olen see, kes praegu  last ei soovi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKRE võib küll igati kahtlane erakond olla ja sageli ka väga kummaliste ideedega, aga et Sina suvalistel tontidel ennast “trukkida” lased ja pärast seda pead loogiliseks na väärikaks aborti tegema minna, selles ei saa nüüd küll EKREt süüdistada. Austa ennast ise, siis austavad Sind ka teised.

Mis suvalistel tontidel. Suurem osa aborte teevad abielus ja püsisuhtes naised, kelle mehed ei taha rohkem lapsi. Samas survestavad naisi ilma vahenditeta seksima.

Need naised on arengupeetusega või? Hämmastav, et tänapäeval leidub inimesi, kes sellist asja jumala normaalseks peavad ja loogilise lahendusena riigi poolt kinni makstud aborti näevad. Masendav.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sul sellised andmed? Ise mõtlesid välja või PKst lugesid? Mu abikaasa pole mind eluski millekski survestanud ja ennast kaitsen rasestumise eest kindlamate vahenditega kui vaid kondoomike. Aga kui peaks juhtuma (100% kaitset ei anna ju ükski vahend), siis mina olen see, kes praegu  last ei soovi.

Minu andmed põhinevad statistikal, sinu andmed enda pereelul. Ei tea, kumba rohkem üldistada saab? Või on see sinu personaalteema?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKRE võib küll igati kahtlane erakond olla ja sageli ka väga kummaliste ideedega, aga et Sina suvalistel tontidel ennast “trukkida” lased ja pärast seda pead loogiliseks na väärikaks aborti tegema minna, selles ei saa nüüd küll EKREt süüdistada. Austa ennast ise, siis austavad Sind ka teised.

Mis suvalistel tontidel. Suurem osa aborte teevad abielus ja püsisuhtes naised, kelle mehed ei taha rohkem lapsi. Samas survestavad naisi ilma vahenditeta seksima.

Aga probleem on selles, et EKRE ei austa naisi? Halooo, probleem on selles, et need naised ei austa ennast ja seega ei austa neid ka nende mehed/ sekspartnerid.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, et tänapäeval leidub inimesi, kes sellist asja jumala normaalseks peavad ja loogilise lahendusena riigi poolt kinni makstud aborti näevad. Masendav.

Abort maksab 120 eurot ja see on aboluutselt marginaalne kulu kõige muu kõrval. Seega on ajuvaba, mis see abort sulle ette jääb. Inimesed põhjustavad oma tegevusega endale palju suuremaid tervisehäireid, mis lähevad maksumaksjale palju rohkem maksma. Mingi onu Heino maalt, kes purjus peaga kirvega endale kätte lööb, peaks selle loogika järgi samamoodi ise oma ravi eest maksma, mitte maksumaksja.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sul sellised andmed? Ise mõtlesid välja või PKst lugesid? Mu abikaasa pole mind eluski millekski survestanud ja ennast kaitsen rasestumise eest kindlamate vahenditega kui vaid kondoomike. Aga kui peaks juhtuma (100% kaitset ei anna ju ükski vahend), siis mina olen see, kes praegu last ei soovi.

Minu andmed põhinevad statistikal, sinu andmed enda pereelul. Ei tea, kumba rohkem üldistada saab? Või on see sinu personaalteema?

Ma ei nimetaks ausaltöeldes sinupoolt eelkirjeldatud situatsiooni suhteks. Ja abort nüüd küll ei ole lahendus siin. Lahendus on, et naine laiema enda väärikuse üles. NB! Abortide vastu ei ole, auslatõeldes isegi on suva, et neid riik rahastab. Lihtsalt kui inimesed elavad eelpoolkirjeldatud pereelu, siis pole nagu põhjust mingit parteid selles süüdistada, vaid peeglisse vaadata.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, et tänapäeval leidub inimesi, kes sellist asja jumala normaalseks peavad ja loogilise lahendusena riigi poolt kinni makstud aborti näevad. Masendav.

Abort maksab 120 eurot ja see on aboluutselt marginaalne kulu kõige muu kõrval. Seega on ajuvaba, mis see abort sulle ette jääb. Inimesed põhjustavad oma tegevusega endale palju suuremaid tervisehäireid, mis lähevad maksumaksjale palju rohkem maksma. Mingi onu Heino maalt, kes purjus peaga kirvega endale kätte lööb, peaks selle loogika järgi samamoodi ise oma ravi eest maksma, mitte maksumaksja.

Mul ei ole probleemi, et riim abortide eest maksab. Pole kusagil väitnud, et on. Mul on hämming, et sedasi elatakse ja sinu väite kohaselt on see normaalne ja igapäevane püsisuhtes pereelu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hämming, et sedasi elatakse ja sinu väite kohaselt on see normaalne ja igapäevane püsisuhtes pereelu.

Mitte midagi sellist pole ma öelnud. Siin öeldi, et aborte teevad naised, kes suvaliste tontidega magavad. See on vale. Ja aborte teeb üldse väga väike protsent naistest. Seega abordiprobleem ei ole üldse mingi eriline probleem. Samasugune väljaimetud lollus nagu homoprobleem, mis neid ekreiite nii jubedalt häirib. Näiteks alkoholism on päriselt probleem, aga mida Ekre teeb, tahab ainult viinahinda langetada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKRE võib küll igati kahtlane erakond olla ja sageli ka väga kummaliste ideedega, aga et Sina suvalistel tontidel ennast “trukkida” lased ja pärast seda pead loogiliseks na väärikaks aborti tegema minna, selles ei saa nüüd küll EKREt süüdistada. Austa ennast ise, siis austavad Sind ka teised.

Mis suvalistel tontidel. Suurem osa aborte teevad abielus ja püsisuhtes naised, kelle mehed ei taha rohkem lapsi. Samas survestavad naisi ilma vahenditeta seksima.

Väidad, et see olevat “statistika”. Palun too allikaviide statistilisele uurimusele, kus seisab kirjas, et abielus ja püsisuhtes mehed survestavad naisi ilma vahenditeta seksima. Loeks huviga! Sellised pered, kus mees survestab jne, peaks olema sotsiaaltöötaja vaateväljas.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hämming, et sedasi elatakse ja sinu väite kohaselt on see normaalne ja igapäevane püsisuhtes pereelu.

Mitte midagi sellist pole ma öelnud. Siin öeldi, et aborte teevad naised, kes suvaliste tontidega magavad. See on vale. Ja aborte teeb üldse väga väike protsent naistest. Seega abordiprobleem ei ole üldse mingi eriline probleem. Samasugune väljaimetud lollus nagu homoprobleem, mis neid ekreiite nii jubedalt häirib. Näiteks alkoholism on päriselt probleem, aga mida Ekre teeb, tahab ainult viinahinda langetada.

Puhtrahaliselt see polegi probleem. Lihtsalt väidan, et abortide omafinantseeringuks suunamine ei ole kuidagi naiste mõnitamine; mees, kes naist ilma kaitsevahendita seksima survestab on tont ja naine, kes seda endaga teha laseb, vajab hoopis teistsugust abi, mitte aborti.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKRE võib küll igati kahtlane erakond olla ja sageli ka väga kummaliste ideedega, aga et Sina suvalistel tontidel ennast “trukkida” lased ja pärast seda pead loogiliseks na väärikaks aborti tegema minna, selles ei saa nüüd küll EKREt süüdistada. Austa ennast ise, siis austavad Sind ka teised.

Mis suvalistel tontidel. Suurem osa aborte teevad abielus ja püsisuhtes naised, kelle mehed ei taha rohkem lapsi. Samas survestavad naisi ilma vahenditeta seksima.

Väidad, et see olevat “statistika”. Palun too allikaviide statistilisele uurimusele, kus seisab kirjas, et abielus ja püsisuhtes mehed survestavad naisi ilma vahenditeta seksima. Loeks huviga! Sellised pered, kus mees survestab jne, peaks olema sotsiaaltöötaja vaateväljas.

Ei, siinsete kommenteerijate arust on see normaalne pereelu nagu eelnevatest miinustestki teistsugustele arvamustele näha.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, et tänapäeval leidub inimesi, kes sellist asja jumala normaalseks peavad ja loogilise lahendusena riigi poolt kinni makstud aborti näevad. Masendav.

Abort maksab 120 eurot ja see on aboluutselt marginaalne kulu kõige muu kõrval. Seega on ajuvaba, mis see abort sulle ette jääb. Inimesed põhjustavad oma tegevusega endale palju suuremaid tervisehäireid, mis lähevad maksumaksjale palju rohkem maksma. Mingi onu Heino maalt, kes purjus peaga kirvega endale kätte lööb, peaks selle loogika järgi samamoodi ise oma ravi eest maksma, mitte maksumaksja.

Mitte et see väga oluline oleks, aga nö. kirurgiline abort maksab ilma kindlustusest 375 EUR ja tabletiabort 175 EUR. Niiet päris 120 EUR see omahind ikkagi ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väidad, et see olevat “statistika”. Palun too allikaviide statistilisele uurimusele, kus seisab kirjas, et abielus ja püsisuhtes mehed survestavad naisi ilma vahenditeta seksima. Loeks huviga! Sellised pered, kus mees survestab jne, peaks olema sotsiaaltöötaja vaateväljas. Ei, siinsete kommenteerijate arust on see normaalne pereelu nagu eelnevatest miinustestki teistsugustele arvamustele näha.

Viita siis sellele ametlikule statistikale, muidu on su jutt puhas demagoogia ja probleem su enda peas. Mis pagana survestamine.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluti tuua näiteid selle erakonna esindajate suhtumisest naistesse. Nende esinumber ütles parlamendi ees sõjapõgenikest naiste kohta, et suure tõenäosusega hakkavad nood prostituutideks. Oma kodust lastega välja aetud naiste kohta. Tema naine siis hakkaks sarnases olukorras? Niipalju see meesterahvas naistest peabki.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluti tuua näiteid selle erakonna esindajate suhtumisest naistesse. Nende esinumber ütles parlamendi ees sõjapõgenikest naiste kohta, et suure tõenäosusega hakkavad nood prostituutideks. Oma kodust lastega välja aetud naiste kohta. Tema naine siis hakkaks sarnases olukorras? Niipalju see meesterahvas naistest peabki.

No samas kui sa lähed ja vaatad vastavasisulistesse portaalidesse, siis paljud hakkasidki. Prostituut pole võib-olla kõige õigem sõna, aga ütleme nii, et Lõuna-Eestis vähemalt pakutakse 20-40 EUR eest mitmeid huvitavaid teenuseid. Kõrvale märgitud, et räägin ukraina, vene ja natuke inglise keelt. Niiet võta kinni, oli see solvang või reaalsus. Maalehest sai ka äsja Ukrainast saabunud üksikemast lugeda, kes ei plaani minna ei tööle ega keelt õppima, sest tema näeb, et otsib endale rikka mehe, kes teda üleval peaks ja seni pidagu Eesti riik.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallid naised, kes te siin nii tõhusalt suudate oma seksuaalelu ja viljakust kontrolli all hoida!

Väga kena, et see nii on! Äkki rakendaks siiski vahepal natuke empaatiat ja üldist loogikat ja püüaks aru saada, et need naised, kes aborti tegema lähevad ja eriti need, kes teevad seda korduvalt, on tõenäoliselt just need naised, kellele lapse kasvatamine oleks kõige keerulisem ja kes ise oleksid kõige vähem kohased lapse kasvatamiseks. Ehk siis, jah, abordi riiklik toetamine on sisuliselt eugeenikateenus.  Kas teie tahaksite, et nad kõik oma soovimatud lapsed ka sünnitaks? Mis kasu sellest oleks Eesti riigile ja teile isiklikult?

Äkki hoolitseks selle eest, et saaks rohkem sündida soovitud lapsi ja et iga sündiv laps saaks maksimaalselt parima kasvukeskkonna? Hoopis? Ja muide, ei, kolmelapselise pere suurtoetus ei ole selleks õige meede. Õige oleks hoopis tagada normaalsed lasteaiad, meditsiiniline abi ja transpordikorraldus.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluti tuua näiteid selle erakonna esindajate suhtumisest naistesse. Nende esinumber ütles parlamendi ees sõjapõgenikest naiste kohta, et suure tõenäosusega hakkavad nood prostituutideks. Oma kodust lastega välja aetud naiste kohta. Tema naine siis hakkaks sarnases olukorras? Niipalju see meesterahvas naistest peabki.

No samas kui sa lähed ja vaatad vastavasisulistesse portaalidesse, siis paljud hakkasidki. Prostituut pole võib-olla kõige õigem sõna, aga ütleme nii, et Lõuna-Eestis vähemalt pakutakse 20-40 EUR eest mitmeid huvitavaid teenuseid. Kõrvale märgitud, et räägin ukraina, vene ja natuke inglise keelt. Niiet võta kinni, oli see solvang või reaalsus. Maalehest sai ka äsja Ukrainast saabunud üksikemast lugeda, kes ei plaani minna ei tööle ega keelt õppima, sest tema näeb, et otsib endale rikka mehe, kes teda üleval peaks ja seni pidagu Eesti riik.

See on väga põnev, et sa selliste teenustega nii hästi kursis oled. Ilmselt suudaksid ka kliendi tagasiside kirjutada. Ära hoia ennast tagasi!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluti tuua näiteid selle erakonna esindajate suhtumisest naistesse. Nende esinumber ütles parlamendi ees sõjapõgenikest naiste kohta, et suure tõenäosusega hakkavad nood prostituutideks. Oma kodust lastega välja aetud naiste kohta. Tema naine siis hakkaks sarnases olukorras? Niipalju see meesterahvas naistest peabki.

No samas kui sa lähed ja vaatad vastavasisulistesse portaalidesse, siis paljud hakkasidki. Prostituut pole võib-olla kõige õigem sõna, aga ütleme nii, et Lõuna-Eestis vähemalt pakutakse 20-40 EUR eest mitmeid huvitavaid teenuseid. Kõrvale märgitud, et räägin ukraina, vene ja natuke inglise keelt. Niiet võta kinni, oli see solvang või reaalsus. Maalehest sai ka äsja Ukrainast saabunud üksikemast lugeda, kes ei plaani minna ei tööle ega keelt õppima, sest tema näeb, et otsib endale rikka mehe, kes teda üleval peaks ja seni pidagu Eesti riik.

See on väga põnev, et sa selliste teenustega nii hästi kursis oled. Ilmselt suudaksid ka kliendi tagasiside kirjutada. Ära hoia ennast tagasi!

Tartus pole see 20-40 aastaste inimeste seas mingi saladus, et sellised teenused lisandunud on meiekanti. Ise ei oska tagasisidet anda, sest mehed jäid nähtavasti rindele ja naisterahvaste teenuseid ma ise naisena ei kasuta.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluti tuua näiteid selle erakonna esindajate suhtumisest naistesse. Nende esinumber ütles parlamendi ees sõjapõgenikest naiste kohta, et suure tõenäosusega hakkavad nood prostituutideks. Oma kodust lastega välja aetud naiste kohta. Tema naine siis hakkaks sarnases olukorras? Niipalju see meesterahvas naistest peabki.

osaliselt oli tal ka õigus https://saartehaal.postimees.ee/7690492/saaremaal-kasvas-hivi-levik

sõda on vaid väikses osas ukrainast, suur osa riigist on elatav ning inimesed võiksid panustada seal tagalas oma riigi hüvanguks, eriti mehed, aga ametliku statistika järgi on juba pool põgenikke mehed 🙁 https://epl.delfi.ee/artikkel/120137780/faktikontroll-kas-toesti-on-pooled-ukraina-pogenikud-mehed

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluti tuua näiteid selle erakonna esindajate suhtumisest naistesse. Nende esinumber ütles parlamendi ees sõjapõgenikest naiste kohta, et suure tõenäosusega hakkavad nood prostituutideks. Oma kodust lastega välja aetud naiste kohta. Tema naine siis hakkaks sarnases olukorras? Niipalju see meesterahvas naistest peabki.

osaliselt oli tal ka õigus https://saartehaal.postimees.ee/7690492/saaremaal-kasvas-hivi-levik

sõda on vaid väikses osas ukrainast, suur osa riigist on elatav ning inimesed võiksid panustada seal tagalas oma riigi hüvanguks, eriti mehed, aga ametliku statistika järgi on juba pool põgenikke mehed ???? https://epl.delfi.ee/artikkel/120137780/faktikontroll-kas-toesti-on-pooled-ukraina-pogenikud-mehed

Huvitav-huvitav. Mida EKRE selle peale siis arvab, et eesti mehed seksivad nende nö prostituutidega ilma kaitsevahenditeta? Kui need ukrainlannad rasedaks jääksid, siis oleks tublid eesti mehed neid lapsi üles kasvatamas? Või kui see ukrainlanna (tegelikult pole vahet kas ukrainlanna või eestlanna või keegi muu)  aborti tahaks tegema minna, siis selle keelustame?

Või väidab EKRE et süü on ainult nendel “prostituutidel”? Eesti mees on kaitsetu kannataja kellel ei tohiks vastutust langeda?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on siiski, et EKRE on luuserite erakond, kaotada nad ei oska, oma vigu ei näe. Rumal strateegia, piiratud maailmavaade, kurjus ja õelus.

Häh, seda päästmise juttu kasjuti telekast söögi alla ja peale, aga võta näpust – inimesed vajasid hoopis päästmist “päästjatest”. Kunstripsmetega Helme proua nägu vahtis meie bussipeatuses nagu hirmus meeldetuletus, et tuleb kindlasti valima minna.

Ja mis soenguteema – Martini memmekasoeng, keegi Epler on ise juukseid lõiganud (üritas mulletit?). Kah viis Trumpiga samastumiseks.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on siiski, et EKRE on luuserite erakond, kaotada nad ei oska, oma vigu ei näe. Rumal strateegia, piiratud maailmavaade, kurjus ja õelus.

Häh, seda päästmise juttu kasjuti telekast söögi alla ja peale, aga võta näpust – inimesed vajasid hoopis päästmist “päästjatest”. Kunstripsmetega Helme proua nägu vahtis meie bussipeatuses nagu hirmus meeldetuletus, et tuleb kindlasti valima minna.

Ja mis soenguteema – Martini memmekasoeng, keegi Epler on ise juukseid lõiganud (üritas mulletit?). Kah viis Trumpiga samastumiseks.

Soengutest ja ripsmetest kama kaks, aga kui üks  erakond reklaamib end vihkamist täis klippidega ja ainult tema on lilleke pasameres, ainus ja õige, siis sellist ei vali iial. Lubadustest rääkimata, need olid kõik poolearulistele. Nii oma valijaid ka alandada ei tasu. Kõik ei ole idioodid. Ise panid puusse, kannatagu nüüd oma tagajärjed ka  välja. Aga ei, tõele nad näkku vaadata ei suuda – rahvas neid ei tahagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 125 )


Esileht Pereelu ja suhted Poliitika ja peresuhted