Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 389 )

Teema: Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Postitas:

Uuel kuul uue hooga aina lähemale positiivsete tulemusteni!
Ōnnesoovid muidugi neile, kes said eelmine kuu oma oodatud triibud ja toredat paisumist teile!
Neile, kes endiselt püüavad, kindlat närvi ja mõnusat toimetamist! Loodetavasti saame kõik kord oma ihaldatud triibud ja beebid õige pea ????

KASULIKUD LINGID:
Rasedustestid ja ovulatsioonitestid:http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator:http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

Maius

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 12:46; 08.09 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhhu, uus kuu! See kuu peab meie perre kauaoodatud ime saabuma.???? Täna sai meil 3 aastat üritamist täis, nii et koogid ja alkovabad joogid minu poolt!
Käisin täna arstil, paremal foliikul 24.5mm, sain süsti ja alates pühapäevast rohud.
Pöidlad pihku!

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.09 13:24; 01.09 20:36; 01.09 21:50; 02.09 15:57; 02.09 19:22; 03.09 14:20; 03.09 16:21; 04.09 14:25; 06.09 14:10; 06.09 14:27; 06.09 18:01; 06.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovin siis ka uuel kuul kõigile jõudu jaksu ja edu. Loodan et see kuu toob palju positiivseid üllatusi, k.a. mulle endale. Meil praegu tervised natuke kehvad ja muresid piisavalt, et hetkel nagu lapse saamine tundub tagaplaanil aga loodan et asjad laabuvad ruttu. Laps siin haige ja mured tema tervisega ja endal ka seedimine korrast ära ja tekitab muret. Kaks ööd korralikult magamata lapse pörast aga loodan et kõik möödub ja murepäevad kaovad ning head uudised tulevad septembrisse.
Minul siis järgmine nädal peaks ov olema loodame parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Meie oleme üritanud aasta ja 4 kuud (st tegutsenud kaitsevahenditeta). Selja taga kaks katkemist. Nüüd olen kaks viimast kuud kasutanud ovulatsiooniteste. Olen natukene kurb, sest püsiva naerunäo sain 28. hommikul kell 11 ja kõhuvalu tundsin kahel järgneval päeval. Tegutseda saime aga ainult korra 27. õhtul ja tundub kuidagi lootusetu…

Kõigile triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Meie samuti proovime nüüdseks aasta ja üks kuu beebit saada. Arvasin, et nüüdsels peaks pöörduma ka teise arsti (viljastusmisarst) poole, kus tänaseks ka käidud ning esmased vereproovid antud. Eks ole näha, mida ta kuu aja pärast räägib, siis vaatame analüüside tulemusi ning võimalik, et lähen laparoskoopiale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triiburohket tarkusekuud kõigile ka minu poolt. Mul veel 2 minipudelit veini ja 3 viilu ananassi ootamas 🙂 Eile (3 või 4 dpo) näpistas õhtul hästi valusalt alakõhus. Täna lõunapaiku määris hästi natuke. Huvitaval kombel on tuju see kuu hästi hea (veel). Mure- ja ärevusmõtteid pole veel kohale ujunud. Naudin seda head enesetunnet kuniks jätkub 😀 Järgmine nädal peaks hakkama kruttima hullemaks vast, kuna siis viimane nädal ootamist, nädalavahetusel on oht et algab uus tsükkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan selle peale, et kolm on kohtuseadus 😀 Kolmas kuu beebitegu võib alata! OV testid jõudsid ka kohale, hakkan rõõmuga testima varsti ja juunibeebit valmistama. Päris põnev tõotab tulla see september ma arvan. 🙂 Ees on mõnus nädalavahetus ja tuju väga hea. MKõigile positiivsust ja sadagu triipe! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka edasi püüdjate seas, septembris saab aasta ja viis kuud. Praegune tsükkel on arsti poolt jälgimisel ning mees käis täna spermaproovi viimas. Loodetavasti saame asjad liikuma. Mul on täna cd 17 ja folliikul küpseb (nagu oli näga UH-s kaks päeva tagasi) aga valmis veel ei ole. Igaljuhul hoian pöialt siin kõigile kaaspüüdjatele, tulgu neid juunibeebisid palju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei

Mina ka liitun teiega. Oleme triibupüüdjad alates augusti algusest. Päevad pidid hakkama augusti lõpupoole, kuid tänaseks on juba nädal hiljaks jäänud. Olen teinud mitmeid teste, kuid kõigil on vaid üks tume triip, ei ole ka ühte heledat triipu. Üldiselt on mul tsükkel üsna korrapärane olnud. Ei tea, kas keha läks stressi nüüd või mis toimub, et kohe esimesel triibupüüdmise kuul niimoodi päevadega jamab. Aga hoian kõigile pöialt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 15:25; 04.09 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie püüame triipe ametlikult kaks kuud, kasutades ov teste, pregnacare vitamiine ja kõike muud mis sinna juurde käib. Rasedusvastaseid vahendeid ei ole kasutanud juba mitu aastat. Täna dpo11 tegin testi negatiivne, endale tundub nagu oleks natuke rase????????
Mehega mõlemad terveks tunnistatud.
Sellel tsüklil olid nii suured lootused, beebi oleks saabunud täpselt esimese lapse 10.a sünnipäevaks.
Äkki siiski …????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mina liitun ka taas teiega.

Ma lasin spiraali eemaldada juuli keskpaigas, päevad hakkasid 23ndal. Täna on esimene september ja päevad pole ikka veel alanud.Tegin ühe varajase testi eelmine nädal ja täna tavalise, negatiivne. Ühtegi muud märki rasedusest pole. Ei saa aru mis toimub, mul pole kunagi päevad nii hilinenud v.a esimese rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triipe püüdnud 3 aastat. 2016 nov laproskoopia ja detsembris sain triibud kuid see rasedus katkes. LAP- is avastati, et parem munasari mähitud liidetesse vms seega püüan ühe munasarjaga triipe 🙂 Viljakuse arstile aeg kirjas 11.09. Päevad peaks hakkama 10.09. Olen pisut ootusärevuses kuna kõht pakitseb ja kuidagi teistmoodi olla aga see võib kõik pettekujutelm olla. Kui midagi äga loodad siis hakkadki ette kujutama. Tean ja annan endale aru, et see võib nii olla aga nagu teate lootus sureb viimasena.
Õnne kõigile triibupüüdjatele septembris!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 16:31; 02.09 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triipe püüdnud 3 aastat. 2016 nov laproskoopia ja detsembris sain triibud kuid see rasedus katkes. LAP- is avastati, et parem munasari mähitud liidetesse vms seega püüan ühe munasarjaga triipe ????

Minul on samuti tehtud LAP, küll teisel põhjusel (tsüsti eemaldamiseks, mis tekkis peetunud rasedusega), aga avastati samuti, et parempoolne munasari on liikunud emaka taha ja liitunud seal mingi lihase või seinaga. Kui ma selle kohta n.ö. järelkontrollis küsisin, et kas ta jäeti sinna liitunud kujul, siis arst ütles, et LAP käigus võetakse kõik lahti ja pannakse oma kohtadele tagasi, kuigi ma ise kahtlen selles, kuna järelkontrolli UH-s oli ta ikka emaka taga ja haigusloos oli kirjeldatud ainult tsüsti eemaldust mitte parema munasarja vabastamist. Kas sa tead, kas sul tehti selle parema munasarjaga LAPil midagi või jäeti ka nii nagu oli – liidestesse? Kui jah, siis kas sul põhjendati, miks teda lahti ei päästetud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heii 🙂
Meie triipe pyydmas juba pea aasta. Tsükkel on ka ebakorrapärane.Olen oi oi kui palju pettuma testides pidanud kuna lootus on alati nii kõrgel peale päevade hilinemist.
Nyyd pidid samuti päevad hakkama nädal tagasi. Alakõht ja selg valutavad.
Kõik testid aga negatiivsed. 🙁
Pean ikka anlyyse andma minema.;/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka triibupüüdja, ametlikult alustasime püüdmisega augusti algusest. Peres kasvamas ees üks laps, kelle saatsime täna uhkelt kooliteele ????.
Kuna käimas alles esimene kuu, siis ootusi väga kõrgele pole seadnud. Uus pp peaks algama seitsmendal. Ei tunne end hetkel kuidagi “teisiti”, ainuke asi, mis kummitab on piinav põiepõletik. Ravikuur sai küll alles läbi, aga nädala vaid sain puhata, kui uue hooga pihta hakkas see jama ????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 19:27; 26.09 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaheksa kuud triipe püütud. Järgmine nädal on OV aeg, loodan et sel korral õnnestub:) Kui kaua pidite ootama, enne kui arst teil LAPile saatis?

Päevad on kuidagi kahtlaseks muutunud.. 2 päeva veritseb ja siis 3 päeva määrib. Loodan, et hormoonidega midagi korrast ära pole!! Nädala pärast saan vastused.
Hoian kõigile pöidlaid, et sel kuul palju häid uudiseid siin kuuleb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kriuks, mina läksin pea 3 kuu pärast peale arsti külastust. Sinna vahele jäi hormoonide kontroll, mehe spermaanalüüs ja siis tuli LAP.

Lisan siia ka kasulikud lühendid:

DPO – Days Past Ovulation ehk mitu päeva on möödas ovulatsioonist
OV – ovulatsioon
CD – Cycle Day ehk tsüklipäev
LF – luteaalfaas ehk ovulatsioonijärgne aeg, mis kestab üldjuhul 12-16 päeva. Kui luteaalfaas kestab alla 10 päeva, on tegemist hormonaalse häirega, kui aga kauem kui 16 päeva, on tegemist raseduse või tsüklihäirega.
IVF – kehaväline ehk kunstlik viljastamine
IUI – emakasisene viljastamine
PUPO – pregnant until proven otherwise ehk rase, kuni pole tõestatud vastupidist
PMS – Premenstruaalne sündroom
BFN – Big Fat Negative ehk test ilma triibuta
BFP – Big Fat Positive ehk test triibuga

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.09 13:24; 01.09 20:36; 01.09 21:50; 02.09 15:57; 02.09 19:22; 03.09 14:20; 03.09 16:21; 04.09 14:25; 06.09 14:10; 06.09 14:27; 06.09 18:01; 06.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin homseks testi endale, ei jaksa enam oodata. Päevad peaks hakkama 2p pärast. Rinnad on küll väga hellad ja paisunud, isegi mu õde pani seda täna tähele :D. Lisaks olen viimased päevad väga emotsionaalne olnud, kindlasti mingil määral on see seotud sellega, et laps läks täna esimesse klassi. Aga eile tulid Selveris pisarad silma, kui lapsele valget särki ostsin 😀
Olen ka viimasel ajal kõike väga rahulikult võtnud ja läinud kuidagi nö vooluga kaasa.

Kõik pidi uus olema septembrikuus, loodame siis, et meil õnnestub kõigil saada uued triibud 🙂

Olge vahvad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kriuks, mina läksin pea 3 kuu pärast peale arsti külastust. Sinna vahele jäi hormoonide kontroll, mehe spermaanalüüs ja siis tuli LAP.

Lisan siia ka kasulikud lühendid:

DPO – Days Past Ovulation ehk mitu päeva on möödas ovulatsioonist
OV – ovulatsioon
CD – Cycle Day ehk tsüklipäev
LF – luteaalfaas ehk ovulatsioonijärgne aeg, mis kestab üldjuhul 12-16 päeva. Kui luteaalfaas kestab alla 10 päeva, on tegemist hormonaalse häirega, kui aga kauem kui 16 päeva, on tegemist raseduse või tsüklihäirega.
IVF – kehaväline ehk kunstlik viljastamine
IUI – emakasisene viljastamine
PUPO – pregnant until proven otherwise ehk rase, kuni pole tõestatud vastupidist
PMS – Premenstruaalne sündroom
BFN – Big Fat Negative ehk test ilma triibuta
BFP – Big Fat Positive ehk test triibuga

AL

Kui kaua olite selleks ajaks triipe püüdnud, enne kui LAPile saadeti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PUPO – pregnant until proven otherwise ehk rase, kuni pole tõestatud vastupidist

AL, kas see on see, milleks me siin kõik ennas 2WW (Two week wait ehk 2-nädalalse ootamise) ajal mõtleme? 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuumaasikas täpselt see sama, kuigi seda kasutavad tihti IUI ja IVF tegijad. 😀 Ma olen iga kuu PUPO, aga PP (ehk päevad) rikuvad kõik ära.

kriuks, selleks ajaks olime proovinud 2.5 aastat.

JazzyB Pöidlad pihku!

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.09 13:24; 01.09 20:36; 01.09 21:50; 02.09 15:57; 02.09 19:22; 03.09 14:20; 03.09 16:21; 04.09 14:25; 06.09 14:10; 06.09 14:27; 06.09 18:01; 06.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka liitun see kuu. Triipe oleme püüdnud alates juunikuust. Pillid jäd ära mai lõpust. Siiani väga korrapärased päevad kuni augustini, kui tsükkel venis 32päevani, mida varem pole olnud. Vaid ikka 28-29 päeva. Jälgin aina enam ovulatsiooni märkke ja kuidas keha kõigele reageerib. Äkki oskab keegi soovitada, mida teha et enne ovulatsiooni, ajal ja peale rasestumise protsent oleks maksimaalne ning mis teie puhul on töötanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triipe püüdnud 3 aastat. 2016 nov laproskoopia ja detsembris sain triibud kuid see rasedus katkes. LAP- is avastati, et parem munasari mähitud liidetesse vms seega püüan ühe munasarjaga triipe ????

Minul on samuti tehtud LAP, küll teisel põhjusel (tsüsti eemaldamiseks, mis tekkis peetunud rasedusega), aga avastati samuti, et parempoolne munasari on liikunud emaka taha ja liitunud seal mingi lihase või seinaga. Kui ma selle kohta n.ö. järelkontrollis küsisin, et kas ta jäeti sinna liitunud kujul, siis arst ütles, et LAP käigus võetakse kõik lahti ja pannakse oma kohtadele tagasi, kuigi ma ise kahtlen selles, kuna järelkontrolli UH-s oli ta ikka emaka taga ja haigusloos oli kirjeldatud ainult tsüsti eemaldust mitte parema munasarja vabastamist. Kas sa tead, kas sul tehti selle parema munasarjaga LAPil midagi või jäeti ka nii nagu oli – liidestesse? Kui jah, siis kas sul põhjendati, miks teda lahti ei päästetud?

Puhastas liidetest niipalju kui sai aga nö toimivaks ja korda ei saanud. Põhjendus oli see, et üks munasari ja juha ilusti toimiv ja ta ei näe suureks torkimiseks põhjust. Eks seal ka omad riskid jne. Mulle see otsus sobis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 16:31; 02.09 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka siin, 1,5aastat ponnistusi. Täna nägin unes, et rasedustest oli positiivne :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikuselt testilt vaatas vastu üksik triibuke, kellel oli paariline puudu. Ma pole tükk aega nii ärevuses olnud testi tehes :(. See tegi mind nii kurvaks, tuju on täitsa ära. See kord oli tunne tõesti nati teistmoodi ja nägin muide ka unes, et oli 2 triipu :). Aga noh, tuleb reaalsusega leppida ja rõõmsalt uuele kuule vastu minna. Loodan et teistel õnnestub. Lähen koristan kappe edasi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirss tordil oli see, et vastu hommikut nagin unes et sain paljuigatsetud 2 triipu. Ja no reaalsus oli see, et paevad hakkasid hoopiski. Ma ei jaksa enam kurvastadagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin täna siis esimese ovulatsioonitesti sel kuul. Ja sain teise triibu õrna, et paari päeva jooksul peaks vist ovulatsioon algama. Kas kellelgi on kogemusi, et kui on õrn triip siis mitu päeva läheb et tuleks kaks korralikku triipu.
Mul süljetesti järgi ka näitab et peaks vist varsti ovulatsioon algama.

Äkki keegi oskab kommenteerida, sest ma ise olen uriiniga testi esimest korda tegemas.

Ma ise loodan et ovulatsioon enne teisipäeva ei tule, sest olen hetkel veidi tõbine ja ei tahaks praegu veel proovima hakata enne kui tervem olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin täna siis esimese ovulatsioonitesti sel kuul. Ja sain teise triibu õrna, et paari päeva jooksul peaks vist ovulatsioon algama. Kas kellelgi on kogemusi, et kui on õrn triip siis mitu päeva läheb et tuleks kaks korralikku triipu.
Mul süljetesti järgi ka näitab et peaks vist varsti ovulatsioon algama.

Äkki keegi oskab kommenteerida, sest ma ise olen uriiniga testi esimest korda tegemas.

Ma ise loodan et ovulatsioon enne teisipäeva ei tule, sest olen hetkel veidi tõbine ja ei tahaks praegu veel proovima hakata enne kui tervem olen.

Minul on triipudega ov testil kogu aeg teine triip. Seetõttu eelistangi Clear Blue advanced teste – kas on naerunägu (vilkuv või püsiv) või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.09 15:12; 04.09 13:03; 04.09 14:41; 08.09 13:48; 08.09 15:25; 09.09 17:22; 11.09 13:10; 12.09 10:59; 22.09 14:18; 25.09 09:24; 27.09 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, eks ma saan testida siis homme ja ülehomme kas tuleb ka koguaeg teine triip või mitte. Eks seda siis on näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaisukas30, vahel võib ja on teine triip kõrval, aga triipe peab oskama lugeda. Minu meelest peaks ka pildid triipudest pakendil olema.
Kui joon on palju heledam kui kontrolljoon või joont pole üldse, siis on negatiivne ehk OVd ei ole. Kui teine joon on hästi tume või peaaegu tume (mitte heledam nagu negatiivsel), siis on positiive OV test.

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.09 13:24; 01.09 20:36; 01.09 21:50; 02.09 15:57; 02.09 19:22; 03.09 14:20; 03.09 16:21; 04.09 14:25; 06.09 14:10; 06.09 14:27; 06.09 18:01; 06.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 389 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.