Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 389 )

Teema: Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Postitas:

Minul täna dpo12, eile sain ühetriibulise testi. Õnneks püsib kehatemperatuur stabiilselt 37 peal, tavaliselt on mul pigem nõrkus koguaeg. Ning rinnad on kuidagi imelikud, täna maale sõites kehval asfaldil auto rappus ja mul oli rindades nagu valus.
Aga noh, eks me näe. Lootused on üsna suured ja loodan väga, et see kõrgelt kukkumine väga haiget ei teeks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah ma saan aru, et negatiivne. Aga ma mõtlen et kas see kui on õrn triip võib tähendada et on ov algamas. Sest ma kujutan ette et koguaeg ei ole seda õrna triipu. Tahtsin teada kuidas inimestel kogemus sellega on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah ma saan aru, et negatiivne. Aga ma mõtlen et kas see kui on õrn triip võib tähendada et on ov algamas. Sest ma kujutan ette et koguaeg ei ole seda õrna triipu. Tahtsin teada kuidas inimestel kogemus sellega on

Ei tähenda, et tuleb kindlasti, aga võib. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.09 13:24; 01.09 20:36; 01.09 21:50; 02.09 15:57; 02.09 19:22; 03.09 14:20; 03.09 16:21; 04.09 14:25; 06.09 14:10; 06.09 14:27; 06.09 18:01; 06.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah ma saan aru, et negatiivne. Aga ma mõtlen et kas see kui on õrn triip võib tähendada et on ov algamas. Sest ma kujutan ette et koguaeg ei ole seda õrna triipu. Tahtsin teada kuidas inimestel kogemus sellega on

Ei tähenda, et tuleb kindlasti, aga võib. ????

lihtsam variant on osta clearblue advanced, seal ei pea mingeid triipe võrdlema

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 19:43; 03.09 14:47; 05.09 21:43; 05.09 22:14; 08.09 12:04; 08.09 15:11; 28.09 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin homseks testi endale, ei jaksa enam oodata. Päevad peaks hakkama 2p pärast. Rinnad on küll väga hellad ja paisunud, isegi mu õde pani seda täna tähele :D. Lisaks olen viimased päevad väga emotsionaalne olnud, kindlasti mingil määral on see seotud sellega, et laps läks täna esimesse klassi. Aga eile tulid Selveris pisarad silma, kui lapsele valget särki ostsin ????
Olen ka viimasel ajal kõike väga rahulikult võtnud ja läinud kuidagi nö vooluga kaasa.

Kõik pidi uus olema septembrikuus, loodame siis, et meil õnnestub kõigil saada uued triibud ????

Olge vahvad ????

Me ka loodame 🙂
Samuti eelmise aasta aprillis jäime oma kõhubeebist ilma ja siiani pole uusi triipe saanud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 21:11; 18.09 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kòigile ka minupoolt! 🙂
Mina teadlikult kill triipe ei püüa, aga elukaaslasega ka kaitsevahendeid ei kasuta. 🙂 Viimane kuu on olnud äärmiselt veider. Viimased pàevad olid 1.aug ja tavaliselt on mul PMSi tunnused ka tulnud umbes nàdal enne pàevi. Seekord hakkas juba 2 nädalat enne päevi kõvasti puhitama ja kõht oli gaasivaludes. Nädala pärast oli ka süda veidike paha ja praegu on juba üle nädala olnud 37-37,5 palavik ja rinnad ülitundlikud ja valusad, pea käib ringi. Viimased päevad on kõhus krambitanud, nagu oleksid päevade valud. No täielik segadus. Mõistus arvab, et olen rase, aga testid veel positiivset tulemust pole siiani andnud.
Samas päevad juba 5 päeva üle läinud. Ma oleksin triipude üle ääretult õnnelik, aga ma ei kujuta ette kas on üldse lootust, kui rasedustest siiani negatiivne.
Sain nüüd mure südamelt. Teistele soovin hästi hästi edukat triibupüüdmist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile õhtul olime sünnipäeval mehega ja nii kui kell 22 kukkus, kadus mu tuju iga minutiga. Arst käskis asjatada kell 22.00, me asjatasime 00.00.
Ma loodan, et see kaks tundi ei anna negatiivset tulemust. :/

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.09 13:24; 01.09 20:36; 01.09 21:50; 02.09 15:57; 02.09 19:22; 03.09 14:20; 03.09 16:21; 04.09 14:25; 06.09 14:10; 06.09 14:27; 06.09 18:01; 06.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile õhtul olime sünnipäeval mehega ja nii kui kell 22 kukkus, kadus mu tuju iga minutiga. Arst käskis asjatada kell 22.00, me asjatasime 00.00.
Ma loodan, et see kaks tundi ei anna negatiivset tulemust. :/

AL

miks just kell 22?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 19:43; 03.09 14:47; 05.09 21:43; 05.09 22:14; 08.09 12:04; 08.09 15:11; 28.09 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile õhtul olime sünnipäeval mehega ja nii kui kell 22 kukkus, kadus mu tuju iga minutiga. Arst käskis asjatada kell 22.00, me asjatasime 00.00.
Ma loodan, et see kaks tundi ei anna negatiivset tulemust. :/

AL

miks just kell 22?

Sest sain süsti, mis aitab munaraku vabanemisele kaasa OV ajal.

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.09 13:24; 01.09 20:36; 01.09 21:50; 02.09 15:57; 02.09 19:22; 03.09 14:20; 03.09 16:21; 04.09 14:25; 06.09 14:10; 06.09 14:27; 06.09 18:01; 06.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii lootsin ikka, et läks õnneks, aga hakkasid päevad pihta. Täiesti mõttetu ja lootusetus on peal.
See kuu on ka arsti aeg, eks vaatame, mis sealt öeldakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii lootsin ikka, et läks õnneks, aga hakkasid päevad pihta. Täiesti mõttetu ja lootusetus on peal.
See kuu on ka arsti aeg, eks vaatame, mis sealt öeldakse.

Kaua püüad juba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain täna clearblue testile naerunäo. Nädalavahetusel üldse tegutsemiseni ei jõudnud kuna meil olid külalised ja eile õhtul kui nad ära läksid, olime juba päris väsinud. Aga täna õhtul siis ikka jõuame tegutseda 🙂 Õnneks see kuu on tsükkel jälle veidi lühem, folliikul küpseb ka selles munasarjas, kus seda kahtlast ala ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii lootsin ikka, et läks õnneks, aga hakkasid päevad pihta. Täiesti mõttetu ja lootusetus on peal.
See kuu on ka arsti aeg, eks vaatame, mis sealt öeldakse.

Kaua püüad juba?

aasta ja kuus kuud, september seitsmes kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaunist töönädalat kõigile.
Oskab keegi kommenteerida mis asi see võiks olla.
Mul pidid päevad hakkama eile, tunne oli täpselt nagu hakkaks. Tegutsesime mehega hommikul ja pärast oli kergelt selline roosakas määrimine, õrnalt. Arvasin, et nüüd ongi platsis pp. Tänase seisuga pole määrimist, pole lima, ainult iiveldus ja rindade valu.
Ribarasedustest negatiivne.

Ette tänades..????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik

Mina siis proovisin täna kahte ovulatsioonitesti korraga, et näha asjade õigsust.

Tegin benu apteegi triibutesti ja mingid odavcamat mida tellisin ovulatsioonitestide lehelt. Benu apteegi oma andis üsna tugeva teise triibu ja aga odav andis sama mis eilegi nõrga teise triibu. Süljetest näitab ka et võiks olla juba ovulatsioon või kohe kohe hakkamas. See näitab juba ovulatsioonialgust ära.

Kas on võimalik et see odav test ei ole nii tundlik? Ma teen testi ju mitte hommikusest uriinist vaid hilisemast natuke, sest nii on ka soovitatud. Ja ei suuda kauem hoida kinni kui 2 h ja muidugi joomata.

Kuidas on kogemused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile õhtul olime sünnipäeval mehega ja nii kui kell 22 kukkus, kadus mu tuju iga minutiga. Arst käskis asjatada kell 22.00, me asjatasime 00.00.
Ma loodan, et see kaks tundi ei anna negatiivset tulemust. :/

AL

Ma ei usu, et 2 tundi nii määrava tähtsusega on ja seetõttu negatiivse tulemuse peaksid saama 🙂

Pöidlad pihku!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaunist töönädalat kõigile.
Oskab keegi kommenteerida mis asi see võiks olla.
Mul pidid päevad hakkama eile, tunne oli täpselt nagu hakkaks. Tegutsesime mehega hommikul ja pärast oli kergelt selline roosakas määrimine, õrnalt. Arvasin, et nüüd ongi platsis pp. Tänase seisuga pole määrimist, pole lima, ainult iiveldus ja rindade valu.
Ribarasedustest negatiivne.

Ette tänades..????

Tee ülehomme jälle 😉 Tundub küll, et lootust on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.09 15:12; 04.09 13:03; 04.09 14:41; 08.09 13:48; 08.09 15:25; 09.09 17:22; 11.09 13:10; 12.09 10:59; 22.09 14:18; 25.09 09:24; 27.09 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun seletage rumalale ka ovulatsioonitesti põhimõte. Et kui test näitab 24-36 tundi enne ovulatsiooni, kas siis peaks kohe asjatama või ootama 24 h enne kui tegelik ovulatsioon käes. Või peaks siis kohe mitu päeva järjest proovima. Kel edu selles on olnud eelnevalt kuidas olete teie tegutsenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaunist töönädalat kõigile.
Oskab keegi kommenteerida mis asi see võiks olla.
Mul pidid päevad hakkama eile, tunne oli täpselt nagu hakkaks. Tegutsesime mehega hommikul ja pärast oli kergelt selline roosakas määrimine, õrnalt. Arvasin, et nüüd ongi platsis pp. Tänase seisuga pole määrimist, pole lima, ainult iiveldus ja rindade valu.
Ribarasedustest negatiivne.

Ette tänades..????

Teate tydrukud, see iiveldus tekib koheselt, peaaegu automaatselt kui on tegu sonaga rasedus, mingi psyhholoogiline vark juba. Vahemalt minul.
Ma ei taha mingit voimalust valistada, aga ma arvan, et paevad hakkavad peatselt. Vahemalt minul on olnud selline kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina testisin täna esimest korda siis Clearbluega OV-d, sain testiga hakkama, ilums ring ehk siis pole veel viljakas aeg. Testin siis nii kaua, kui saan vilkuva naerunäo ja siis püsiva. Loodan, et kõik ikka toimib. Sellel kuul reis ka plaanis,seega mõnusasti saab puhata ilmselt ja mõte juba puhkusest lõõgastab. 🙂
Selle clearblue digitaalsega on nii, et see näitab 2 päeva enne kui OV toimuma hakkab ja aeg on viljakas ehk vilkuv naerunägu, rasestuda on aeg soodne, asjatada tasub siis nendel päevadel kindlasti ja siis peaks tulema püsiv naerunägu, mis näitab et OV hakkab toimuma õige pea ehk rasestumiseks on kõige sobivam aeg 2 päeva.
Ühesõnaga algajale on see minu arvates kõige parem, kõik on lihtne, testid hommikul esimesest uriinist, kui saad tühja ringi, siis ei ole kõige soodsam aeg käes, kui saad vilkuva naerunäo siis tasuks asjatada s ja kui on püsiv siis kindlasti samal päeval ja järgmisel ka. Siin ei saa mööda panna, kui selle järgi kindlasti tegutsete nagu ma olen aru saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaisukas30, kui saad positiivse ovulatsioonitesti, võid kohe asjatada.

Appi, mul hakkab mingi kõhuviirus tulema 🙁 Kõhus keerab ja kõht on lahti ning külmavärinad. Eriti tore on see, et 20 minuti pärast pean minema ja grupile inimestele presentatsiooni pidama. Ei ole tore see kui on pikad tsüklid ja lõpuks saad oma naerunäo ja siis hakkab selline nali pihta. Loodetavasti pole see ikka viirus, vaid lihtsalt midagi halba lõunasöögist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mesinäpp praegu küll viirused käimas, me ise olime viiruses ( küll mitte kõhuviiruses) ja tuttav oli eelmine nädal kõhuviiruses. Soovin kiiret paranemist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin hommikul rasedustesti, mis oli positiivne. Ma nii öelda pissin välja oma süsti. Hetkel CD17, DPO2 on hetkel arvestades süsti, ja 4 päeva on möödas süstist.
Eelmine kord oli 7 päevaga läinud süst. Kuna mul rasedsteste palju, siis jätan tehtud testid alles ja kleebin paberile koos selgitustega, äkki järgneva 13 päeva lõpuks tuleb õige teine triip. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.09 13:24; 01.09 20:36; 01.09 21:50; 02.09 15:57; 02.09 19:22; 03.09 14:20; 03.09 16:21; 04.09 14:25; 06.09 14:10; 06.09 14:27; 06.09 18:01; 06.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga Mammukas999, arvesta sellega, et on väga suur tõenäolsus, et testid ei ole reeglipärased – kaks vilkuvat ja siis püsiv. Minul on olnud 6 päeva vilkuvat ja ka mitte ühtegi vilkuvat, vaid kohe püsiv (sellel tsüklil jäin ka viimane kord rasedaks).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.09 15:12; 04.09 13:03; 04.09 14:41; 08.09 13:48; 08.09 15:25; 09.09 17:22; 11.09 13:10; 12.09 10:59; 22.09 14:18; 25.09 09:24; 27.09 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need clearblued on vist lihtsamad jah aga kole kallid. Mul pole südant 35 eur iga kuu testide peale kulutada. Usun et tegelt saab teiste testidega ka hakkama kui juba oma organismi natuke rohkem tunned ja tead kuidas sul need asjad toimivad. Alguses on küll selline proovimise asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on DPO7 või 8 hetkel. Tuju on jätkuvalt nii hea, et hirmus hakkab. Allpool on tavapärasest vesisem. Muidu on selleks ajaks kõik juba ammu ära kuivanud, aga ma isegi märgiks FF-s vooluse tüübiks “watery”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need clearblued on vist lihtsamad jah aga kole kallid. Mul pole südant 35 eur iga kuu testide peale kulutada. Usun et tegelt saab teiste testidega ka hakkama kui juba oma organismi natuke rohkem tunned ja tead kuidas sul need asjad toimivad. Alguses on küll selline proovimise asi.

Mina tellisin ebayst, tulid umbes 10 päeva ja 20 testpulka olid koos postiga umbes 20 eurot. Kõvasti soodsam kui eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud info eest, ma ei teadnud et nii võib ka olla. Aga igaljuhul ma tegutsen kindlat kui ma mingigi naerunäo saan ja ka tühja ringi korral eeldaval viljakal perioodil, lihtsalt niisamagi ilma titetegemise plaanita.
Aga see nädal peaks korralikult ette võtma ja aktiivne olema ☺️Ma ei kujuta ette millal mul see OV aeg olema peaks, sest eelmine tsükkel oli tavapärasest pikem.

Aga Mammukas999, arvesta sellega, et on väga suur tõenäolsus, et testid ei ole reeglipärased – kaks vilkuvat ja siis püsiv. Minul on olnud 6 päeva vilkuvat ja ka mitte ühtegi vilkuvat, vaid kohe püsiv (sellel tsüklil jäin ka viimane kord rasedaks).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 17:07; 08.09 13:10; 11.09 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sel kuul vist vaja siiski end tühjaks rääkida. Miskipärast on kerge kass peal sel kuul seoses selle püüdmisega. Beebi on meie peres väga oodatud. Hetkel siis alles kolmas katse ja teen samuti ov teste. Teadsin kohe mida sel kuul teha teisiti triipude püüdmisel, aga miskipärast pole seda selget ja kindlat tunnet, et vot nüüd püüame oma beebit. Nendest ov testidest ei saa samuti aru. Kui eelmine kuu oli tsükkel nagu õpikust võetud siis sel kuul on täna juba cd14 ja eile alles tuli esimene vilkuv naerunägu (testimist alustasin cd8). Tsükkel 27 päeva. Ehk lähipäevil peab see ov tulema. Tean, et otseselt ju millegi üle nuriseda pole ja oleme terved ja peaks olema õnnelik, aga kuidagi tüütu olemine on sel kuul. Võib-olla on see tunne tingitud sellest, et olin tsükli alguses haige ja kuidagi peas sel kuul võimalused maha matnud. oeh..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maikuu beebisid on kuidagi väga vähe kogunenud, kelledel veel lootust saada maip6rnikas? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 389 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.