Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Näitan 29 postitust - vahemik 361 kuni 389 (kokku 389 )

Teema: Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud ????

Aga sul?

P.

Minul ka ei ole endiselt hakanud. Tegin viimati testi eile. Rohkem ei julge vist teha ka, sest kardan jälle pettuda???? Aga eks ma veel ootan ja vaatan

AE.

Mul ka ei kuskil neid punaseid. Testid negatiivsed ???? täna 40 tsükli päev juba. Kõik arvatavasti pillide süü. Keha taastub vist alles. Aga no triibupüüdmine venib niimoodi ????

Ma arvan, et minul on need tsüklijamad ka alles sellest, et juunis sai hormoonspiraal välja võetud ja siiamaani mõjutab… Väga ärritav ja kurvastav igatahes, sest ok, kui ei õnnestu ühel kuul, mis siis ikka, aga tahaks siis juba uude tsüklisse üle minna. Nii nõme on see ootamine ja kõik venib… Ja midagi plaanida õieti ei oskagi, sest iga kuu on erinev. Tahaks, et oleks ilusad regulaarsed 28päevased tsüklid ???? aga noh, seda poleks mul niikuinii – ka enne hormoonspiraali olid nii umbes 32päevased.

P.

Me nii ühes paadis hetkel. Kui pole triipe tulgu siis need punased ükskord, et saaks edasi minna ????
Rahuliku meelt ja kannatust meile ????

Oleme tõesti kõik ühes paadis ???? Selline tunne, et teeks kasvõi facebookis ühise chäti või grupi kus saab niisama muljetada ja teada anda anda enda olukorrast ????

AE.

Keegi meid siin juba miinustamas käinud ????
Aga chäti osas pole mul küll midagi vastu. Seal vast isegi parem jutustada kui grupis ????

Uskumatu kui negatiivsed inimesed ikka olla käivad, kui ainult miinustavad meid siin. Agajaa, chäti võiks tõesti teha, oleks ikka palju parem suhelda. Kuna mul endal hetkel kahjuks aega ei ole chäti loomisega, võiks keegi teine seda teha 🙂

AE.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.09 14:47; 27.09 10:06; 27.09 19:33; 27.09 19:57; 27.09 21:26; 28.09 15:35; 29.09 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin siin teemas küll lugemas, aga viimasel ajal väga sõna võtnud pole. Kirjutan triibu püüdmisest päevikut (titetegu.wordpress.com), endal ka hiljem hea nostalgitseda. Juhul kui võtab seekord ka pikemat aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, sain nüüd täna eilse vereproovi vastuse teada ja prolaktiin endiselt kõrge – 770 (eelmine proov 3.tsüklipäeval oli 1300). Kirjutati välja Bromocriptin, pool tabletti õhtuti. Jäi veidi ebaselgeks, et kaua ma seda võtma pean ja kas vahepeal kontrollitakse ka, et kas midagi on paranenud ja et kas võiks uurida ka, miks see prolaktiin kõrge on, aga saatsin arstile selleteemalised küsimused ja loodetavasti saan vastused.
No ja loodetavasti siis ka see ravi aitab ja saan lõpuks oma triibud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud ????

Aga sul?

P.

Minul ka ei ole endiselt hakanud. Tegin viimati testi eile. Rohkem ei julge vist teha ka, sest kardan jälle pettuda???? Aga eks ma veel ootan ja vaatan

AE.

Mul ka ei kuskil neid punaseid. Testid negatiivsed ???? täna 40 tsükli päev juba. Kõik arvatavasti pillide süü. Keha taastub vist alles. Aga no triibupüüdmine venib niimoodi ????

Ma arvan, et minul on need tsüklijamad ka alles sellest, et juunis sai hormoonspiraal välja võetud ja siiamaani mõjutab… Väga ärritav ja kurvastav igatahes, sest ok, kui ei õnnestu ühel kuul, mis siis ikka, aga tahaks siis juba uude tsüklisse üle minna. Nii nõme on see ootamine ja kõik venib… Ja midagi plaanida õieti ei oskagi, sest iga kuu on erinev. Tahaks, et oleks ilusad regulaarsed 28päevased tsüklid ???? aga noh, seda poleks mul niikuinii – ka enne hormoonspiraali olid nii umbes 32päevased.

P.

Me nii ühes paadis hetkel. Kui pole triipe tulgu siis need punased ükskord, et saaks edasi minna ????
Rahuliku meelt ja kannatust meile ????

Oleme tõesti kõik ühes paadis ???? Selline tunne, et teeks kasvõi facebookis ühise chäti või grupi kus saab niisama muljetada ja teada anda anda enda olukorrast ????

AE.

Keegi meid siin juba miinustamas käinud ????
Aga chäti osas pole mul küll midagi vastu. Seal vast isegi parem jutustada kui grupis ????

Uskumatu kui negatiivsed inimesed ikka olla käivad, kui ainult miinustavad meid siin. Agajaa, chäti võiks tõesti teha, oleks ikka palju parem suhelda. Kuna mul endal hetkel kahjuks aega ei ole chäti loomisega, võiks keegi teine seda teha ????

AE.

Mina võin teha 🙂 pole probleemi. Aga kirjutage mulle meili peale kes tahavad chätiga ühindeda 🙂
annaliisnurk@outlook.com

Nüüd kõigil nimi ka teada 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 17:28; 28.09 09:24; 29.09 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei!
Ma vist ei saa ennast veel triibupüüdjaks lugeda, sest alles septembri algusest jätsin pillid ära. Last ootame aga väga ning loodan, et õigepea näen positiivseid tulemusi. Eks nädala pärast ole näha kas on millegi üle rõõmustada või saan ennast ametlikult triibupüüdjaks nimetada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule sobib siin anonüümselt rääkimine hästi 😛 Ja ega hetkel ei olegi midagi rääkida, sest käes on 39.tsüklipäev, päevi pole, test täna hommikul negatiivne. 100% kindlasti see enam positiivseks ei muutu ka, sest vahekord jäi nii mitme päeva taha, et praegu peaks test juba kindlasti näitama. Nii et rohkem pole põhjust heietada ega loota, ootan lihtsalt, et ükskord need päevad hakkaksid. Järgmisesse kuusse on vist vaja ikka ov-teste osta, omast tarkusest ma praeguse segase tsükliga küll õigele ajale pihta ei saa. Ja koguaeg üle päeva asjatada ei ole ei jõudu ega võimalust 🙂

P.

Aga ikka edu kõikidele neile, kellel on veel võimalus selle tsükliga triibud saada! Kui ise ei saa, siis tahaks teiste omadegi üle elevust tunda 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:00; 27.09 11:31; 27.09 19:37; 28.09 09:34; 30.09 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain triibud kätte, kuna on ka just rasedusekatkemine olnud, siis väga rõõmus hetkel ei ole, pigem ettevaatlik. Arstile aja plaanin panna kolmapäeval.

CD

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 21:06; 30.09 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, mul TÄPSELT sama seis. Täna on 39. tsüklipäev, päevi pole, rasedustest oli hommikul negatiivsemast negatiivsem ning enam positiivseks minna ei saa ka. Samuti mõtlesin, et järgmise tsükli ajal peab hoolikalt ovulatsiooniteste tegema, sest ülepäeviti ma küll nahistada ei jaksa ning tsükkel on lihtsalt nii ebaregulaarne, et app-id ja oma mõistus ei aita mul ov ette ennustada enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pikemalt jälginud triibupüüdjaid ilma sõnavõtmata, kuid hetkel tunne nagu oleksin paljudega samas paadis, kellel tsükkel septembris jamab.

Hetkel olen päevi oodanud ligi 60 päeva 🙁 Esialgu oli küll suur lootus kui päevad hilinesid, kuid testid on seni kõik negatiivsed olnud.

Olin pillide peal 4a, viimased päevad algasid 1.augustil. Vahel tekkis tunne nagu kohekohe algaksid (valusad nibud, alakõht tundlik jne standard pms), kuid ka need sümptomid on nüüdseks kadunud.

Lihtsalt muigama paneb, sest tervis korras ning vanust alla 30. Käisin ka günekoloog juures, kes ei leidnud mingeid kõrvalekaldeid ja kirjutas Duphastoni (OV oli isegi toimunud ning emakas justkui valmis päevadeks, kuid ei tea mis takistab 🙂

Igaljuhul on põnev teiste lugusid kuulda ja teada, et ma pole ainus, kelle keha erroris on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD9…. eile oli basaal 36,5… ohtul sai vahekorras oldud, täna hommikul basaal 37,0 … väga veider. Enda teada peaks mu tsükkel olema 27-29 päeva. Kuna ainult ühed paevad olnud peale spiraali siis paris kindel pole ka. See, et basaal nii kõrge võib ilmselt kehvast unest olla, kohe ei mõõtnud ka kui silmad avasin, natuke veel üritasin uinuda aga veider on see, et alaseljas on valud 🙁 OV ei tohiks ju ometi nii vara olla? On kellelgi nii vara OV olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD10 ja basaal ikka kõrgem 37,2 ning alaselja valu. Äkki mul miskit muud viga 🙁 kaenlaalt mõõtes temperatuuri on tulemuseks36,6, et nagu haige ka poleks. Mul ov testid ka, aga plaanisin neid tegema hakata alles CD12, ei tea kas see aitaks kui täna teeksin ov testi? Samas basaali jargi oleks ov juba nagu toimunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD9…. eile oli basaal 36,5… ohtul sai vahekorras oldud, täna hommikul basaal 37,0 … väga veider. Enda teada peaks mu tsükkel olema 27-29 päeva. Kuna ainult ühed paevad olnud peale spiraali siis paris kindel pole ka. See, et basaal nii kõrge võib ilmselt kehvast unest olla, kohe ei mõõtnud ka kui silmad avasin, natuke veel üritasin uinuda aga veider on see, et alaseljas on valud ???? OV ei tohiks ju ometi nii vara olla? On kellelgi nii vara OV olnud?

Mul on olnud OV kõige varem 12ndal päeval ja siis hakkasin ka paanikaga guugeldma, ega mul follikulaarne faas liiga lühike pole. Välismaa foorumitest tuleb küllaga inimesi, kellel on isegi veel varem (CD10 jne). Sul oleks olnud ju lausa CD9 siis ov. Need, kellel on ov varakult, on hästi lühikeste punastega (2-3p). Kui sul on punased korralikult 5-7p, siis on väga tõenäoline, et see ovulatsioonihüpe oli. Jälgi mõned päevad, mis ta teeb. Ov temp järgi kinnitamiseks peaks temp vähemalt 3 päeva üleval püsima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuumaasikas, tänan vastamast!
Mul ongi tavaliselt päevad lühikesed või noh kuidas võtta, 2-3 on veritsus ja siis veel mõned päevad lihtsalt natuke määrib. Aga kas on mõtet täna ov test teha? Kas see näitab ka miskit, kui ov nt eile oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider veel, et püsti seistes polegi nagu hullu, väga ei tunne seljavalu, aga pikali suht ebamugav

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina endiselt PP ootel. Homme helistan naistekale, et aeg kirja panna.
Vaikselt hakkan endast juba välja minema.
Pole triipe pole PPsid.
Ja niii need triibud mul ei tulegi niipea muidu 🙁 kurb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ov testi, tuli vaid üks triip… ehk siis akki ikka basaal mingist teisest asjast kõrge ja alaseljavalu viitavad äkki ettevalmistustest ovulatsiooniks. Need Viola ov testid on väheke ebamugavad, lilla ümbrise sees ja nii paha sealt näha :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuumaasikas, tänan vastamast!
Mul ongi tavaliselt päevad lühikesed või noh kuidas võtta, 2-3 on veritsus ja siis veel mõned päevad lihtsalt natuke määrib. Aga kas on mõtet täna ov test teha? Kas see näitab ka miskit, kui ov nt eile oli?

Mul oli ka see kuu hästi imelik graafik, aga ma ärkan tavalisest varem ja ehk on väike unepuudus see tõttu ja siis basaal paigast. Mina sinu asemel teeks tänasest kuni 16ndani ov teste, eelkõige kasvõi selleks et veenduda et kahte triipu ei tule. Siis tead, et sul võib olla ov ka eriti vara teinekord ja tead hakata testima näiteks 6ndast päevast alates nii nagu Clearblue Advanced Monitor soovitabki. Vaatasin just oma varasemaid testigraafikuid ja mul on test kõige varem andnud “peak” tulemuse 2p enne päris ovulatsiooni, 2 triipu on olnud lausa 3p enne temp tõusmist. Näiteks positiivne oli test CD12, ov oli CD15 alles ja temp oli tõusnud CD16.

Kuumaasikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 09:39; 15.09 21:57; 01.10 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vist ikka miskit muud… koristades tundsin valu juba jalgades ka siis kraadisin juba kaenlaalt ja on väike 37,2 palavik. No see nüüd küll hea pole kui OV ajaks haigeks jään 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ikka siin, loen aeg-ajalt 🙂

No mis chätti te teha tahate? Siin just väga hea arutada asja. No see miinusepanija, las tal olla ka vahel hea päev 😉 Ärge rikkuge teise rõõmu ära 😀

Mul täna CD6. Ootan kannatamatult oma teist portsu OV teste, mis ebayst tellisin. Ja siis varsti läheb jälle tihedaks andmiseks.

Edu teistele! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ma olen nüüd mures ja õnnetu 🙁 2 nädalat tagasi käsime Ida-Virumaal seenel ja mul jalutas puuk paremal jalal, korraks hammustas, sest ma tundsin ja vaatasin, siis ta veel sisse end imeda ei jõudnud… võtsin kiirelt ara ja desinfitseerisin selle koha… nüüd aga vasakul jalale tekkis 4 paeva tagasi punane punn, mis sügeles hirmsasti ja nuud on paris suureks lainud 🙁 lisaks tõusis täna väike palavik 🙁 … just nüüd kui OV on tulemas… ei tahaks üle moelda, aga mis muu see olla saab :(… Homme teen borrelioosi testi ja kui on siis ilmselt saan AB peale ja siis ilmselt pole soovituslik last teha?! 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pidid päevad hakkama reedel aga ple siiani hakanud. Kuna ootan oma triipe juba pea 9 kuud siis algselt olin nii õnnelik. Rinnad on mega valusad ja ükspäev oli sda ka nii paha et hommikul lausa oksendasin ja pool päeva ajas iiveldama. Eile saatsin mehe apteeki testi järele. Ostis mingi Livsane testi.tegin siis hommikul ära ja näitab negatiivset. No nii vihalr ajab kuna aastaid päevad käivad nagu kellavärk ja siiani ple kunagi hilinenud. Igaksjuhuks lähen täna uut testi ostma. Milline on kõige parem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul kõik nagu kella värk. Eile pidid päevad hakkama ja eile hommikul saabusid, nii nagu pidid. Mis on see kord teist moodi on see, et mul pole mingeid tunnuseid. Ei mingeid torkeid ega valusid nagu tavaliselt, rinnad väga väheselt valusad, tavaliselt ikka päris täidlased ja hellad. Helistan täna ja panen dr. Erlangu juurde aja kinni, andis meile sügiseni aega ja palus siis tagasi tulla.

Grete08, tean seda pettumis tunnet. Oleme teist last üritanud saada rohkem juba 2 a juba. Eelmine aasta oli juba väike lootus, et kõik lähebki hästi, kui 18 ndl puhkesid veed. Aga testidest ma olen ka igasuguseid proovinud, benu kohta olen siit lugenud, et pidi näitama tihti vale positiivset.

Ilusat päeva teile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin meile uue teema (AA) 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii.
Sellest Ovitrelle süstist oli ikka kasu. Arstil sai käidud aga paraku nädalaid oli veel nii vähe, et ultraheli ei tuvastanud midagi. Veretest oli aga positiivne. Nüüd arst kirjutas jälle samad ravimid , mis eelmise rasedusegagi( Dexametason ja Gepretix+ Folverlan).
Uus arsti aeg 12. oktoober ja siis peaks ultraheli juba näitama. Siis peaks juba 6 nädalat olema.
Minust siis nii palju et vanust 29a. mul ja eelnevalt lapsi ei ole. See nüüd siis juba 5 rasedus ja südamest loodan, et seekord ka laps sünnib. Eks värin on ka sees ja hirm, kuid proovin ikka positiivselt mõelda, ega muud moodi ju saagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa ja seda tahtsin ka veel lisada, et raseduse sümptomeid nagu ei ole. Olen lugenud, et see täitsa normaalne, et nii varakult ei peagi olema ,kuid natuke hirmutav on , et neid ei ole, nagu näiteks rinnad ei ole absoluutselt valusad. Ainuke sümptom on kõhuvalu, selline õrn ja suht igapäevaselt olemas. Eelmiste rasedustega läksid rinnad suht kohe valusaks. Aga jah eks iga rasedus ole erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katu88, hoian Sulle pöialt, et kõik hästi läheks ja saaksid kauaoodatud beebi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, sry kui kirjutan vales teemas, aga kas need kes triibud kätte saanud- otsin juunibeebid 2018- teemat, aga ei leia. Kas äkki ei ole veel seda teemat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Siin teemas tundub et ei kommenteeri keegi enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud jälle ja oligi näha pisikest, küll ainult lootemuna. Nädala pärast uuesti ja siis ehk näeb ka südametegevust 🙂 Tervisest nii palju et iiveldus on hakanud peale, rinnad ei ole valusad ja kõht tundub nagu oleks gaase täis ja punnis koguaeg. Emotsionaalseid filme väga vaadata ei saa, siis kohe pill lahti 🙂 nädalaid siis praegu 6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 361 kuni 389 (kokku 389 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.