Esileht Hobinurk Soovitage reisi

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Teema: Soovitage reisi

Postitas:
Kägu

Ja seal on vesi praegu juba nii soe, et veest välja tuled vaid seetõttu, et rohkem ei viitsi olla.

Seal on jälle parmud ja sääsed, tihtipeale kallas mudane ja vesi läbipaistmatu. Ei anna võrrelda lõunamaa helesinise rannaga, kus sitikaid pole, aga on soe.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei käi kunagi Eestis rannas ega mere ääres. Sõidangi justnimelt mujale, harilikult Hispaaniasse. Eesti suve ei kannata, mujal on see nauditavam.

Inimesed on erinevad. Mina jälle veedan kõik suved saarel, käin inimtühjas rannas ujumas, vesi on ülisoe. Ma ei vahetaks seda elu sees mingi Hispaania ranna vastu, kus tuhanded inimesed kobaras koos peesitavad. Välismaal reisimas armastan ka käia, aga mitte kunagi suvel.

Kust leiab inimtühja Eesti ranna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust leiab inimtühja Eesti ranna?

Arvad, et tõesti keegi oma varjatud rannasopi  koordinaadid annab või? Ma olen lihtsalt ringi sõites ka täiesti eraldatud kohti leidnud, telkinud, ujunud ja piknikku pidanud paar päeva.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei anna võrrelda lõunamaa helesinise rannaga, kus sitikaid pole, aga on soe.

Kas tõesti?

Hiiumaa

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei anna võrrelda lõunamaa helesinise rannaga, kus sitikaid pole, aga on soe.

Kas tõesti?

Hiiumaa

Pane pildi link ikka ka. Mis aastaaeg ja kus tehtud. Südasuvel ju nii tühja rannariba pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti?

Jah tõesti. Ütlesin, et meres on külm, siis öeldi mulle, et mine uju järves, seal on soe. Ma ütlesin, et järvede ääres on parmud ja sääsed, kallas mudane. Selle peale paned mingi merepildi siia. Pildilt võib see olla ilus, aga see on külm aastaläbi. Augustis äkki on mõned päevad talutav, aga mitte nauditavalt soe. Ja kui see läheb siin soojemapoolseks, on sinivetikad platsis. Seega ma ei ütleks, et Eesti oleks mingi eriline vahva koht rannamõnudeks. Võib olla mõnikord talutav, kui on kolmkümmend kraadi sooja ja siis kastad ennast külma vette, aga see on ka kõik.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla mõnikord talutav, kui on kolmkümmend kraadi sooja ja siis kastad ennast külma vette, aga see on ka kõik.

Ja siis võid olla kindel, et ühtki rannariba pole, kus poleks karja rahvamassi, krantsid ka muidugi kaasas.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algaja reisija ei saa isegi su mõistukõnest aru ega tea, mis see tähendab. Et on Ryanair nimeline lennufirma ja booking.com nimeline sait, kus ise endale majutus valida, saati ei saa ta ise selle kõige kokku panemisega hakkama! Milleks loopida selliseid soovitusi?

Vabandan väga, aga… See, et ma olen vähe välismaal reisinud, ei tähenda, et ma olen täielik puupea ning ma ei tea, mis “asjad” on Ryanair ja booking.

Olen Ryanairiga lennanud. Ja bookingut kasutan regulaarselt Eesti-siseste reiside tarbeks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge, mis siin ranna üle vaielda? Mulle meeldivad mõlemad – nii väljamaa rannad kui kodumaised. Hilistalvel nautisin täiega puhkust Egiptuses päevitades, ujuda ausalt öelda väga ei tahtnud, vesi oli külm. Suvel Eestis on mul tegelikult muud ka teha, kui tunde järjest rannas vedeleda. Aga kui ilm juhtub soe olema, siis õhtul ujuma minna on täitsa tore. Minu jaoks peamine vahe ongi just see, et välismaal olen ma puhkusel ja rannas vedelemiseks ekstra aja võtnud, ei mingeid muid kohustusi. Eestis on rand lihtsalt muu elu osa. Mõlemad on toredad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad on toredad.

Miks mitte, aga alguse sai see vaidlus ju sellest, et öeldi, mis sinna välismaale minna, kui Eestiski on tore rannas olla. Vastuväide on, et Eestis on seal rannas midagi nautida loetud päevade jooksul aastas, vahel polegi sellist aega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane pildi link ikka ka. Mis aastaaeg ja kus tehtud. Südasuvel ju nii tühja rannariba pole.

See on suvine rand Hiiumaal. Loomulikult on seal inimtühje randu, kui igasse suunda sõites on sisuliselt rand. Ja vesi on reeglina soe jaanipäevast alates, vahel on vesi juulis nii soe nagu supp. Aga kui sulle ei sobi, siis loomulikult, alati võib Hispaaniasse minna ja jätta kodumaised rannad teistele. 😀

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a vesi on reeglina soe jaanipäevast alates, vahel on vesi juulis nii soe nagu supp.

Liialdada nüüd ka ei maksa. Juuli merevee keskmine temperatuur on kõvasti alla 20 kraadi, ülimalt soojadel päevadel on maksimum 22, mida juhtub harva, mitte isegi igal suvel. See pole mingisugune supp, vaid külm.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a vesi on reeglina soe jaanipäevast alates, vahel on vesi juulis nii soe nagu supp.

Liialdada nüüd ka ei maksa. Juuli merevee keskmine temperatuur on kõvasti alla 20 kraadi, ülimalt soojadel päevadel on maksimum 22, mida juhtub harva, mitte isegi igal suvel. See pole mingisugune supp, vaid külm.

Külmsupp “Suvi” 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liialdada nüüd ka ei maksa. Juuli merevee keskmine temperatuur on kõvasti alla 20 kraadi,

Tallinnas võibolla tõesti. Hiiumaal on juba praegu vesi ligi 20 kraadi.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane pildi link ikka ka. Mis aastaaeg ja kus tehtud. Südasuvel ju nii tühja rannariba pole.

See on suvine rand Hiiumaal. Loomulikult on seal inimtühje randu, kui igasse suunda sõites on sisuliselt rand. Ja vesi on reeglina soe jaanipäevast alates, vahel on vesi juulis nii soe nagu supp. Aga kui sulle ei sobi, siis loomulikult, alati võib Hispaaniasse minna ja jätta kodumaised rannad teistele. ????

Saa juba aru, et ei taha keegi su Hiiumaale. Aitab ehk juba?!

+12
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt teemaalgataja tahab soovitusi välisreisile, aga mingi imelik Hiiumaa fanatt muudki kätsatab, et Hiiumaa ja Hiiumaa

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas võibolla tõesti. Hiiumaal on juba praegu vesi ligi 20 kraadi.

Mis on jõhkralt külm. Ma rendin välja oma sauna ja basseini. Basseinivesi klientidele alates 26 kraadi ning seegi mõnusalt karastav.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saa juba aru, et ei taha keegi su Hiiumaale. Aitab ehk juba?!

Mul on täiesti suva, kas keegi tahab või ei taha. Ma vaidlen sellega, kes väidab, et Eestis on suvel meri külm ja peab sellepärast tingimata välismaale minema. Ei pea, Eestis on kohti, kus meri on suvel soe ja väga mõnusad tühjad rannad seejuures.

See ei tähenda, et teemaalgataja peaks oma välismaale mineku plaani katki jätma. Vastupidi, hoian pöialt, et leiaks endale toreda reisi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaidlen sellega, kes väidab, et Eestis on suvel meri külm ja peab sellepärast tingimata välismaale minema. Ei pea, Eestis on kohti, kus meri on suvel soe ja väga mõnusad tühjad rannad seejuures.

Ei ole vaja vaielda jah, meil on ilmselgelt erinevad arusaamad sellest, mis on külm ja mis on soe.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja vaielda jah, meil on ilmselgelt erinevad arusaamad sellest, mis on külm ja mis on soe.

Siis pole vaja väita, et on külm, kui sa ise ka saad aru, et sulle sobib ainult vannivesi koos tuhandepealise inimkarjaga.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis pole vaja väita, et on külm, kui sa ise ka saad aru, et sulle sobib ainult vannivesi koos tuhandepealise inimkarjaga.

Tundub, et sa pole eriti välismaal käinud. Ei ole igal pool sugugi mingeid tuhandepealisi inimkarju. Ja ei maksa nüüd jälle liialdada oma vanniveega. Küll pidi Hiiumaal olema nagu supp ja nüüd on välismaal vann. Kumbki pole tõsi, vaid sinu liialdused.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis pole vaja väita, et on külm, kui sa ise ka saad aru, et sulle sobib ainult vannivesi koos tuhandepealise inimkarjaga.

Kas introvert jälle oma vaikelu tutvustamas? Jah, lahe rahvas Hipaania beachil on ägedam, kui mingi inimtühi rand, kus keegi su maha koksab.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 3-4 ööd Türgis on normaalne aeg?

Kumma kaudu reisi soetaks? Novatours või Tuusik.ee kaudu? Viimases tunduvad hinnad odavamad. Esimesel on nii kehvasti töötav ja halvasti ülesehitatud koduleht, et võttis isu reise otsida.

Panen lingi. Loodan, et see töötab ja avaneb korralikult

https://tuusik.ee/reisiotsing?departure_id=1&nights=1&country_id=10&after=18.7.2022&adults=2&before=4&filters=%5B{%22filter%22:%22board%22,%22id%22:%221%22},{%22filter%22:%22rating%22,%22id%22:%225%22}]&filter=1

Milline nendest valikutest oleks hea?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen lingi. Loodan, et see töötab ja avaneb korralikult https://tuusik.ee/reisiotsing?departure_id=1&nights=1&country_id=10&after=18.7.2022&adults=2&before=4&filters=%5B{%22filter%22:%22board%22,%22id%22:%221%22},{%22filter%22:%22rating%22,%22id%22:%225%22}]&filter=1 Milline nendest valikutest oleks hea?

Kopige kogu link, mitte ärge avage selle aktiivse osa kaudu. Kogu linki kopides avaneb õige valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te rahvarohkeid randu kardate?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te rahvarohkeid randu kardate?

Mina näiteks tõesti vihkan seda, kuidas võõrad lapsed üle minu teki tormavad ja mulle liiva näkku pritsivad. Rahvarohke rand paraku seda just tähendabki.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumma kaudu reisi soetaks? Novatours või Tuusik.ee kaudu? Viimases tunduvad hinnad odavamad. Esimesel on nii kehvasti töötav ja halvasti ülesehitatud koduleht, et võttis isu reise otsida.

Novatoursil korralik koduleht. Mulle tundub, et sa ei oska.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks tõesti vihkan seda, kuidas võõrad lapsed üle minu teki tormavad ja mulle liiva näkku pritsivad. Rahvarohke rand paraku seda just tähendabki.

Minu arust võetakse rannas tavaliselt rannatool, ei jookse seal mingit võõrad lapsed ringi. Lapsed mängivad vee lähedal, kus toole pole.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks tõesti vihkan seda, kuidas võõrad lapsed üle minu teki tormavad ja mulle liiva näkku pritsivad. Rahvarohke rand paraku seda just tähendabki.

Avalikus rannas võib juhtuda jah. Kus pole võimalust tooli ja varju kasutada. Enamasti saab siiski tooli rentida igal pool ja keegi ei torma sust üle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas leidsid midagi, kuhu minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )


Esileht Hobinurk Soovitage reisi