Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 315 )

Teema: Sparta ja covid

Postitas:
Kägu

Enamus täiskasvanud on vaktsineeritud, aga ma ei ütleks, et see edukaks teeb. Eks ikka see va aju on selles süüdi.

Rahva enamus ei ole kunagi tark olnud 😀

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägid oma keskealistest järglastest või? Teevad iseseisvalt terviseotsuseid? Tublid siis!

Ahh? Ülikooli lõpetanud noorel on üldiselt juba edukas ettevõte, ilus kodu ja armas pere.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägid oma keskealistest järglastest või? Teevad iseseisvalt terviseotsuseid? Tublid siis!

Ahh? Ülikooli lõpetanud noorel on üldiselt juba edukas ettevõte, ilus kodu ja armas pere.

Mina ei tule sellisest perest. Minu ema peksis ja alandas mind alates ajast kui ma ennast mäletan. Kui ma olin teismeline, siis ta viskas mind koguaeg välja – politsei oli tihe külaline, kes muidugi midagi ei teinud.
Mina tulin põhjast – praegu teenin üle keskmist palka, mul on abikaasa, kaks last ja maja.
Seega põhjakihist ei tule ainult halba ja vastupidi ka. Kõik tuleb inimesest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägid oma keskealistest järglastest või? Teevad iseseisvalt terviseotsuseid? Tublid siis!

Ahh? Ülikooli lõpetanud noorel on üldiselt juba edukas ettevõte, ilus kodu ja armas pere.

Nunnu! Kohe-kohe saate ka lapselapsed ära vaktsineerida, siis on veel ilusam ja armsam kõik.

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida need pätid siia puutuvad. Su meelest on Sparta pätid?

Loomulikult on see pätt, kes riigi ettekirjutusi ja reegleid ei täida.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida need pätid siia puutuvad. Su meelest on Sparta pätid?

Loomulikult on see pätt, kes riigi ettekirjutusi ja reegleid ei täida.

valitsuse*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valitsuse*

Valitsus esindab riiki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valitsuse*

Valitsus esindab riiki.

Kohati jääb mulje, et esindavad Pfizerit, teisi suurettevõtteid kes meil kohapeal ka olemas on, või Euroopa Liitu 🙂

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ei kavatse alla anda. Kui varem oli põhjus rahas, siis nüüd on juba ego küsimus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ei kavatse alla anda. Kui varem oli põhjus rahas, siis nüüd on juba ego küsimus.

Loll ego on ennegi inimesi upakile ajanud. Veiderdajad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ei kavatse alla anda. Kui varem oli põhjus rahas, siis nüüd on juba ego küsimus.

https://www.e-krediidiinfo.ee/raportid/80272741-RAXTME

See klubi on juba piinlikkuse etalon.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3899758: Nad ei kavatse alla anda. Kui varem oli põhjus rahas, siis nüüd on juba ego küsimus. https://www.e-krediidiinfo.ee/raportid/80272741-RAXTME See klubi on juba piinlikkuse etalon.

65 tonni maksuametile võlgu, ise tegutsevad ülbelt kõrge kaarega pähe lastes. Ebaaus konkurents.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

65 tonni maksuametile võlgu, ise tegutsevad ülbelt kõrge kaarega pähe lastes. Ebaaus konkurents.

Ma küll ei näe, mis klubile sa lingi pannud oled, see link viib tasulisele lehele, kuid Sparta spordiklubil näen siiski 11 tuhandest võlga ning see on ajatatud ehk graafiku järgi maksavad.

Klounid on nad aga siiski.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei näe, mis klubile sa lingi pannud oled, see link viib tasulisele lehele, kuid Sparta spordiklubil näen siiski 11 tuhandest võlga ning see on ajatatud ehk graafiku järgi maksavad.

Sellele sinu pandule lisaks EMTA-le võlgu Sparta Spordiselts 64 544 eurot.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellele sinu pandule lisaks EMTA-le võlgu Sparta Spordiselts 64 544 eurot.

Ka see on graafikuga ajatatud. Seega klassikalises mõistes võlgu nad ei ole.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

65 tonni maksuametile võlgu, ise tegutsevad ülbelt kõrge kaarega pähe lastes. Ebaaus konkurents.

Ma küll ei näe, mis klubile sa lingi pannud oled, see link viib tasulisele lehele, kuid Sparta spordiklubil näen siiski 11 tuhandest võlga ning see on ajatatud ehk graafiku järgi maksavad.

Klounid on nad aga siiski.

Sa ei tunneta klouni mõistet. Klounina käitub selles juhtumis siiski Terviseamet.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ka see on graafikuga ajatatud. Seega klassikalises mõistes võlgu nad ei ole.

😀 No ikka on. Maksta mingil põhjusel ei jõua, hoolimata reeglite eriramisest.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohus viitas määruses, et Sparta kliendid on pöördunud terviseameti poole ning viidanud õigusrikkumistele.

Mingid samasugused, nagu see, kes siin üle ühe “ebasobivatest postitustest teavitab”.

Täna, kus kogu maailm teab, et vaktsiin viiruse levitamist ära ei hoia, on muidugi eriline targa tunnus tõmmelda ja kaebamas käia mingi “nakkusohutuspassi” küsimise teemadel. Mõni on vist tõesti esmakordselt oma haledale eksistentsile mingi mõtte leidnud. Poor idiots.

+4
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mhm! Ma ka nägin neid harituid siniverelisi Keskturu juures seisvas vaxibussi järjekorras! Isegi oma andekad lapsed olid kaasa tassinud- neil oli ju võimalus iPhone võita! 🙂 Rikaste värk see iPhone. Peab ikka vooluga kaasas olema 🙂  Nüüd saab terve perekond uhkelt mask ees oma qr koodi sööklas lehvitada – saavad nad ju lausa laua taha istuda. Eliidi teema.

+4
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täna, kus kogu maailm teab, et vaktsiin viiruse levitamist ära ei hoia, on muidugi eriline targa tunnus tõmmelda ja kaebamas käia mingi “nakkusohutuspassi” küsimise teemadel.

Ära ei hoia, aga levikut vähendab oluliselt. Ja teema polegi niipalju nakkuses kui selles, et mingi spordiklubi peab end paremaks kui teised ning arvab, et valitsuse otsused talle ei kehti. Klounid, tolad, narrid, ausalt.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga levikut vähendab oluliselt.

Mitu % on “oluliselt”?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mhm! Ma ka nägin neid harituid siniverelisi Keskturu juures seisvas vaxibussi järjekorras! Isegi oma andekad lapsed olid kaasa tassinud- neil oli ju võimalus iPhone võita! ???? Rikaste värk see iPhone. Peab ikka vooluga kaasas olema ????  Nüüd saab terve perekond uhkelt mask ees oma qr koodi sööklas lehvitada – saavad nad ju lausa laua taha istuda. Eliidi teema.

Eliit käib restoranis ja. Sinusugune vaatab kurvalt akna taga ja räägib omasugustega apartheidist.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga levikut vähendab oluliselt.

Mitu % on “oluliselt”?

12-15-aastastel näiteks ca 15 korda. 50-aastastel vähem, aga ca 2 korda ikka.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õiguskaitset nad ei saanud, seega on terviseameti ja valituse määrus sellekoha pealt täiesti õigustatud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

65 tonni maksuametile võlgu, ise tegutsevad ülbelt kõrge kaarega pähe lastes. Ebaaus konkurents.

Ma küll ei näe, mis klubile sa lingi pannud oled, see link viib tasulisele lehele, kuid Sparta spordiklubil näen siiski 11 tuhandest võlga ning see on ajatatud ehk graafiku järgi maksavad.

Klounid on nad aga siiski.

Sa pole kunagi jõusaalis käinudki, kes siin see suurem kloun on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole kunagi jõusaalis käinudki, kes siin see suurem kloun on.

Mina isiklikult olen 35 aastat jõusaalis käinud ja ütlen samuti, et klounid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole kunagi jõusaalis käinudki, kes siin see suurem kloun on.

Just praegu tulin ühest. Loomulikult mitte Spartast.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole kunagi jõusaalis käinudki, kes siin see suurem kloun on.

Just praegu tulin ühest. Loomulikult mitte Spartast.

Ma ei julgekski Spartas käia, nende lahti olek on nii kahevahel. Jumal teab millal putka kinni pannakse. Ma eelistaksin pigem klubi mis on stabiilselt lahti ja ilma probleemiteta. Meile on päris mitmed inimesed Spartast Revalisse üle tulnud. Mis ma muud oskan öelda kui, et teretulemast!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga levikut vähendab oluliselt.

Mitu % on “oluliselt”?

12-15-aastastel näiteks ca 15 korda. 50-aastastel vähem, aga ca 2 korda ikka.

Huvitav, mitu korda neil 12-15-aastastel läbipõdemine viiruse levikut vähendab? Mingit ohtu neile see ju ei kujuta, milleks hüsteeriliselt lapsi süstida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole kunagi jõusaalis käinudki, kes siin see suurem kloun on.

Just praegu tulin ühest. Loomulikult mitte Spartast.

Tegid MF-s stepperil jalatõsteid taha?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 315 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid