Esileht Beebi ja mitmikud Suvekaksikud 2012

Näitan 6 postitust - vahemik 241 kuni 246 (kokku 246 )

Teema: Suvekaksikud 2012

Postitas:

Palju Õnne Pipp!!!

Sirli9 – kuku! kuidas sul?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muhuke,kuidas läheb?Sinu küsimusele ma vastust ei tea,kui ainult seda,et ise maksime küll viimase päeva eest 40 euri,kuigi polnud seal ei esimest ega viimast päeva täit päeva sees.
Meil läheb enam-vähem.Vankriga ma õue ei saa,sest tiss on nii oluline ja õues keeruline sellega.Ja õhtuti on gaasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…läks nii kiireks enne.Kui nutt,siis ikka täiega:)
Aga Tätzu,kuidas te ise kasvate?Kas gaasivaludega hakkate ühele poole saama või veel mitte?
Meil on õhtud erinevad, vahel on parem ja vahel mitte niiväga.
Eile saime kuuseks,kaalud on 3,3 ja 3,4.See tähendab,et kuuga umbes 800-900 grammi juures.Tunnen end töövõitjana,sest see kõik on minu seest tulnud.
Kuidas teistel läheb?
Inkubaatorile hoian eriti pöialt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan nüüd uut arsti visiiti. Eelmise järgi olid nad ikka risti, aga nüüd…kes teab. Järgmine kord arstil teeme plaani mis ja kuidas toimuma saab. Ootan ja samas natuke kardan ka, see päev on väga lähedal. Loodan südames et kõik sujub 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisi2 – oled tõesti tubli siis, kui kõik endalt.

Ma ei mäleta kas kirjutasin aga minu kahekuused 4 kg ja 4,4 kg. Kaaluvahe, mis oli sündides, on alles jäänud.

Segu saavad ikka korra päevas. Vahel mitu päeva ei saa, ja siis ikka jälle annan. Kui lisa ei anna, siis iga tunni tagant mõlemad tissil. Lisaks õhtul siis ainult tissi otsas ja mitu tundi jutti ja ikka karjuvad. Eelmine nädal just elasin selle jälle üle. 4.ndal päeval andsin taas jälle lisa. Magamatusest hakkas juba silme eest mustaks minema. Eks nad väiksed kavalpead ka juba, tahavad hõlpsalt kõhu täis saada.

Gaasid on ikka, ühel veidi hullemini kui teisel. Pisem kakab peaaegu igasse mähkmesse ja puuksutab pidevalt. Suurem kakab ainult paar korda nädalas ja ei saa puuksutamisega hakkama. Kõhuli ei meeldi neile mitte olla.

Lastekirurgil tavakontrollis käies selgus, et saadetakse mõlemad UH-sse puusi kontrollima 3-kuuselt. \”Et pidavat liiga \”vabalt ringi liikuma\”. Ei taha ette ennast närvi ajada, kuigi pisut selle kohta guugeldasin. Ehk pole midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pipp, palju palju õnne sulle! 🙂

ma kirjutasin siia pika jutu ja siis kogemata kustutasin ära 🙂 Hetkel kahjuks uut ei jõua kirjutada kuid paar lauset siiski.
Minul ka piigad käes- sündisid samuti 7 augustil 🙂 erakorralise keisriga kaaludega 2814gr. ja 2636gr. Haiglast saime koju neljandal päeval. Hetkel on põhirõhk imetamisel- ei ole nad seda veel selgeks saanud ning jamamist on palju. Lüpsan piima välja ning annan pudelist. Loodan, et saan nad kuidagi rinnalasteks. Eks näis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 241 kuni 246 (kokku 246 )


Esileht Beebi ja mitmikud Suvekaksikud 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.