Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tarbija käitumine ja hinnatõusud

Näitan 7 postitust - vahemik 271 kuni 277 (kokku 277 )

Teema: Tarbija käitumine ja hinnatõusud

Postitas:
Kägu

Sõprade pulma viid ka kodust pahna ära?

Muidugi. Vanad vaasid, nõukaaegsed linikud, villased sokid jne. ????

Mis enam ise ei vaja ja ära ka visata ei raatsi, selle kingin ära. ????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõprade pulma viid ka kodust pahna ära?

Muidugi. Vanad vaasid, nõukaaegsed linikud, villased sokid jne. ????

Mis enam ise ei vaja ja ära ka visata ei raatsi, selle kingin ära. ????

Mina sama. Mesi näiteks liigub alati edasi ja saaja tundub rõõmus. Saaja on ka hästi valitud 🙂 Mandariinid, apelsinid. Mandlid. Šokolaad. Mis ühele prügi, see teisele varandus. Olen meele ja tsitruselistele allergiline, kui sugulane/sõber seda ei mäleta ja tööandja ei tea, viiendat korda ei hakka meelde tuletama 🙂 Mandlid lihtsalt ei tekitavad ebameeldiva tunde, aga kõri päris kinni ei paistetaks ja ära ei sureks. Šokolaad enamasti ei maitse, välja arvatud see kõike tummisem köögišokolaad.
Võtan ka pärast kaks korda aastate jooksul mainimist vastu, tänan ja kingin asap edasi. Enne muidugi vaatan säilivuskuupäeva ka 🙂 ja kingin ainult neile, keda täpselt tean seda söövat.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõprade pulma viid ka kodust pahna ära?

Muidugi. Vanad vaasid, nõukaaegsed linikud, villased sokid jne. ????

Mis enam ise ei vaja ja ära ka visata ei raatsi, selle kingin ära. ????

Mina sama. Mesi näiteks liigub alati edasi ja saaja tundub rõõmus. Saaja on ka hästi valitud ???? Mandariinid, apelsinid. Mandlid. Šokolaad. Mis ühele prügi, see teisele varandus. Olen meele ja tsitruselistele allergiline, kui sugulane/sõber seda ei mäleta ja tööandja ei tea, viiendat korda ei hakka meelde tuletama ???? Mandlid lihtsalt ei tekitavad ebameeldiva tunde, aga kõri päris kinni ei paistetaks ja ära ei sureks. Šokolaad enamasti ei maitse, välja arvatud see kõike tummisem köögišokolaad.

Võtan ka pärast kaks korda aastate jooksul mainimist vastu, tänan ja kingin asap edasi. Enne muidugi vaatan säilivuskuupäeva ka ???? ja kingin ainult neile, keda täpselt tean seda söövat.

Väga ôige, aga môni kingib edasi ka lihtsalt nänni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõprade pulma viid ka kodust pahna ära?

Muidugi. Vanad vaasid, nõukaaegsed linikud, villased sokid jne. ????

Mône arust lastele paras kinkida, ega nad pahanda ka, kodus vanemad môelgu mis peale hakata. Isegi sellist träni saanud, prügikast. Mul on oma lapsepôlvest veel värvipliiatseid alles, ilus karp. No ei kinkinud küll vôôrastele lastele edasi. Ümbrik ja laps môtleb ise mida soovib, paneb rahad kokku ja ostab mingi kallima asja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sama. Mesi näiteks liigub alati edasi ja saaja tundub rõõmus. Saaja on ka hästi valitud ???? Mandariinid, apelsinid. Mandlid. Šokolaad. Mis ühele prügi, see teisele varandus. Olen meele ja tsitruselistele allergiline, kui sugulane/sõber seda ei mäleta ja tööandja ei tea, viiendat korda ei hakka meelde tuletama ???? Mandlid lihtsalt ei tekitavad ebameeldiva tunde, aga kõri päris kinni ei paistetaks ja ära ei sureks. Šokolaad enamasti ei maitse, välja arvatud see kõike tummisem köögišokolaad.

Nojaa, aga see pole kingitus, vaid nänn, mis kingitusele lisaks viiakse kotiga.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojaa, aga see pole kingitus, vaid nänn, mis kingitusele lisaks viiakse kotiga.

Ei maksa olla üleolev. Mesi ja kommid on kindlasti kingitus. Isegi pururikas ei peaks olema üleolev raha suhtes.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei maksa olla üleolev. Mesi ja kommid on kindlasti kingitus. Isegi pururikas ei peaks olema üleolev raha suhtes.

:O Ok. Toit pole kingitus. Ma kingin oma töötajatele jõuluks seda nänni lisaks rahale+kallile alkole. Sõprade juurde võtad nagunii minnes miski 30-50 eur väärtuses näksi kaasa.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 271 kuni 277 (kokku 277 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tarbija käitumine ja hinnatõusud