Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 841 kuni 870 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Alla

</p>

<p style=”text-align: left;”>Opist möödas nädal, käisin samuti Troosti juures. Motiva 255 sai arsti soovitusel (olen lühike). Arst oli tööga ja valikuga väga rahul. Mina ka, kuid ootan veel õige kuju kujunemist. Mina hakkasin kohe pärast oppi toimetama jne, teisel päeval jalutasin veidike ja kodused toimetused tulid samuti kiirelt. Ööd on siiani kräpid, kuid algusega võrreldes kindlasti paremad.</p>

Küsimus tugirinnahoidja vöö kohta, kui kaua seda kandnud olete? Konsultant ütles, et seni kuni kõrgusega rahul (samas implantaadi vajumine võtabki ju aega).

<p style=”text-align: left;”>Kas implataat läks lihasepeale või -alla?

Alla</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Alla

</p>

<p style=”text-align: left;”>Opist möödas nädal, käisin samuti Troosti juures. Motiva 255 sai arsti soovitusel (olen lühike). Arst oli tööga ja valikuga väga rahul. Mina ka, kuid ootan veel õige kuju kujunemist. Mina hakkasin kohe pärast oppi toimetama jne, teisel päeval jalutasin veidike ja kodused toimetused tulid samuti kiirelt. Ööd on siiani kräpid, kuid algusega võrreldes kindlasti paremad.</p>

Küsimus tugirinnahoidja vöö kohta, kui kaua seda kandnud olete? Konsultant ütles, et seni kuni kõrgusega rahul (samas implantaadi vajumine võtabki ju aega).

<p style=”text-align: left;”>Kas implataat läks lihasepeale või -alla?

Alla</p>

 

Mul pannakse ka, loodan kiirele taastumisele ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.06 01:09; 31.10 11:17; 04.12 14:42; 06.12 14:38; 07.12 10:30; 28.01 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

 

Mina kui värske liige ja uute rindade omanik alates 29.10, tahaks teada, et mis ajast saab/võib käsi normaalselt tõsta, et nt ülepea aetavaid riideid selga panna. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina kui värske liige ja uute rindade omanik alates 29.10, tahaks teada, et mis ajast saab/võib käsi normaalselt tõsta, et nt ülepea aetavaid riideid selga panna. ????

Hei, minul vaid veidi varem tehtud opp, 23.10 Mul käte liigutamine väga ok, kuigi sirutada ja üle õlgade püüan mitte tõsta

Mina panin juba järgmisel päeval tsärgi selga ja siiani tsärke ja kampsuneid pannud, küll kuidagi ettevaatlikult ja “trikiga”

 

Kasutan kirjutamist ära, kas sul on see nö vöö ka? Kui kaua vööd soovitati kanda?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina kui värske liige ja uute rindade omanik alates 29.10, tahaks teada, et mis ajast saab/võib käsi normaalselt tõsta, et nt ülepea aetavaid riideid selga panna. ????

Hei, minul vaid veidi varem tehtud opp, 23.10 Mul käte liigutamine väga ok, kuigi sirutada ja üle õlgade püüan mitte tõsta

Mina panin juba järgmisel päeval tsärgi selga ja siiani tsärke ja kampsuneid pannud, küll kuidagi ettevaatlikult ja “trikiga”

Kasutan kirjutamist ära, kas sul on see nö vöö ka? Kui kaua vööd soovitati kanda?

Mul ka tegelikult käed küljele liiguvad ilusti ja valuvabalt, täna oli esimene lubatud pesu ka ja sain pm ise kõik tehtud.

Ei ole vööd, ma ise ka olen lugenud, et osadel on, aga mulle ega ka mu palatikaaslasele seda ei pandud. Mõtlengi, et mille järgi seda pannakse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te kõik rinnaopiks raha saate? Kui foorumit lugeda, siis enamus mingid kodused emad või olematu palgaga ja mehestki ei saa lahku minna sest ise ei jaksaks üleval pidada ennast.
tõesti kõigil mehed taovad kinni opi?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 14:50; 02.11 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te kõik rinnaopiks raha saate? Kui foorumit lugeda, siis enamus mingid kodused emad või olematu palgaga ja mehestki ei saa lahku minna sest ise ei jaksaks üleval pidada ennast.

tõesti kõigil mehed taovad kinni opi?

Väga idiootne eelarvamus. Seda esiteks. Ja teiseks, pole mulle küll siit foorumist muljet jäänud, et enamus on töötud kogused emad.

Vastuseks siis – ise tegin küll osaliselt järelmaksuga, kuna selleks hetkeks kogu raha veel koos ei olnud, aga tahtsin enne lapsehoolduspuhkuselt tööle tagasi minekut selle kindlasti ära teha, et mitte hakata haiguslehega hiljem mässama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.06 13:05; 09.06 14:08; 22.07 20:22; 03.08 09:45; 04.08 13:52; 03.11 08:38; 04.12 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, jagan ka enda kogemust, ehk on kellelegi kasulik. Olen väike ja sale naine, 159 cm, 47 kg, ja korviks oli 70A enne oppi, lisaks sünnitamata. Opi teostas Troost. Implantaatideks valisime 295cc ja 315cc motiva ergonoomilised. Suuremad oleks Troosti sõnul väga ebaloomulikud ja suured juba jäänud ning see oli max mis ta oli nõus panema  Nüüdseks paar kuud opist möödas ja ei ole üldse rahul kahjuks suurusega. Taastumine oli muidu ülilihtne, paari päeva pärast ei olnud enam mingeid valusi ega rasket tunnet, kolmandal päeval käisin väljas jalutamas juba, 9 päeva pärast läksin tööle (töö mul pigem liikuv ja aktiivne), 3 ndl pärast hakkasin trenni tegema.

Töö ise on muidu ilus ja mingit ebaloomulikku tulemust ei soovinudki, kuid kahjuks ei ole eriti  mingisugust muutust märgata.. Jah natuke parem on küll ja korviks on nüüd hoopis 70C, mõne poe suuruste järgi lausa 70D sest rinnanibu ei taha korvi ära mahtuda, kuid peale vaadates on ikka pigem täiesti väike rind.. Meeldis see tulemus mis algul oli, kui rinnad veel turses olid. Poleks elusees arvanud, et nii palju suurusest kaob.. Et kui keegi on kahe suuruse vahel, siis kindlasti valige suurem!!

 

Olen natuke kurb isegi –  kogusin seda raha pikalt ja minu jaoks oli tegemist väga suure summaga, samas muutus on nii väike, et paneb mõtlema, kas oli üldse seda raha väärt.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 23:11; 10.11 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, jagan ka enda kogemust, ehk on kellelegi kasulik. Olen väike ja sale naine, 159 cm, 47 kg, ja korviks oli 70A enne oppi, lisaks sünnitamata. Opi teostas Troost. Implantaatideks valisime 295cc ja 315cc motiva ergonoomilised. Suuremad oleks Troosti sõnul väga ebaloomulikud ja suured juba jäänud ning see oli max mis ta oli nõus panema Nüüdseks paar kuud opist möödas ja ei ole üldse rahul kahjuks suurusega. Taastumine oli muidu ülilihtne, paari päeva pärast ei olnud enam mingeid valusi ega rasket tunnet, kolmandal päeval käisin väljas jalutamas juba, 9 päeva pärast läksin tööle (töö mul pigem liikuv ja aktiivne), 3 ndl pärast hakkasin trenni tegema.

Töö ise on muidu ilus ja mingit ebaloomulikku tulemust ei soovinudki, kuid kahjuks ei ole eriti mingisugust muutust märgata.. Jah natuke parem on küll ja korviks on nüüd hoopis 70C, mõne poe suuruste järgi lausa 70D sest rinnanibu ei taha korvi ära mahtuda, kuid peale vaadates on ikka pigem täiesti väike rind.. Meeldis see tulemus mis algul oli, kui rinnad veel turses olid. Poleks elusees arvanud, et nii palju suurusest kaob.. Et kui keegi on kahe suuruse vahel, siis kindlasti valige suurem!!

Olen natuke kurb isegi – kogusin seda raha pikalt ja minu jaoks oli tegemist väga suure summaga, samas muutus on nii väike, et paneb mõtlema, kas oli üldse seda raha väärt.

Sa oled 159cm ja 47kg ja ütled, et suurus C või isegi D on sulle liiga väike? Nalja teed või?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin siinkohal just Change pesust, kes teab see teab. Kõlab jah veidralt, aga minu point oligi see, et korv ei näita absoluutselt mitte midagi tegelikult ja võib niii erinev välja näha. Riietega pole üldse mitte midagi aru saada, sõbrannad isegi üllatusid, et käisin operatsioonil. Muidugi tore, et pigem loomulik kui ebaloomulik.

 

Keeruline seletada, aga tundub, et kohati liiga lai implantaat ja pigem hoiabki laiusesse, mitte ei ulatu ettepoole, ja lisaks oleks implantaat nagu natuke allpool kui oma rind (ma ei kujuta ette, kas nii on võimalik reaalselt) , st rinnanibu on rohkem rinna ülaosas ja sellepärast ei mahugi vahepeal ilusti rinnahoidjakorvi ära. Või noh, rind ise mahub ilusti ka B korvi ära, lihtsalt nibu jääb pooleldi paistma välja, sellepärast peangi suuremaid korve vaatama.

Haiglas pandi selga 70B  rinnahoidja ja see on jällegi pigem suur ja ei ole täiesti ümber isegi.

 

Kindlasti ei olnud mul ebareaalseid ootuseid, kõige suurem hirm oli, et jääb liiga suur ja ebaloomulik 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 23:11; 10.11 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

 

Seda on siin grupis arutatud, aga tõstatan uuesti teema opijärgse pesu kohta. 🙂 Haiglast sain kaasa korraliku tugirinnaka, aga ehk keegi oskab soovitada, mis oleks veel hea rinnakas.. Arst andis loa pärast tursete alanemist endale miskit muud soetada, aga ei suuda välja valida, mis oleks hea ja toestav..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Opi ootel. Vast varsti kutsutakse.

eelmine 625cc viiklepp aasta tagasi

nüüd 1050cc ja ka viiklepp

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd 1050cc ja ka viiklepp

????????????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pildid nähtavad all aadressil

https://onlyfans.com/kitecat

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üsna uus sellel ajal ja ei oska kuskilt pihta hakata.

vaatasin koik utlevad Troosti nime, guugeldasin tema välja ja panin sinna konsultatsiooni aja- täna tuli kiri et lubatud on 1 inimene ja elukaaslane kaasa ei või tulla.

Núûd mõtlesin et uurin teisi kohti aga kuhu siis ja kelle juurde?
asukoht Tallinn

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 14:02; 05.12 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, miks ta peab kaasa tulema?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.06 01:09; 31.10 11:17; 04.12 14:42; 06.12 14:38; 07.12 10:30; 28.01 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üsna uus sellel ajal ja ei oska kuskilt pihta hakata.

vaatasin koik utlevad Troosti nime, guugeldasin tema välja ja panin sinna konsultatsiooni aja- täna tuli kiri et lubatud on 1 inimene ja elukaaslane kaasa ei või tulla.

Núûd mõtlesin et uurin teisi kohti aga kuhu siis ja kelle juurde?

asukoht Tallinn

Sa ei lähe ju sünnitama, vaid iluopile. Miks seda meest sinna on vaja? ????

(juhul kui mehe pärast rindasid suurendad siis – unusta see plaan ära)

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.06 13:05; 09.06 14:08; 22.07 20:22; 03.08 09:45; 04.08 13:52; 03.11 08:38; 04.12 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>Vot minu rind pm sama mis oleks 14 aastasel pubekal, olen 30+ ja 2 last sünnitanud. Soovin koos kaaslasega kuulda mida nad mulle pakuvad ja kas pakuvad? Olen reumahaige ja põen tõesti kõik asjad 2 korda hullemalt kui teised inimesed. Mees ise kardab kas ma pean selle koorumuse vastu,  ise kardan samamoodi seda nõ opist väljatulekut, Kas ma neid kannatan? Olen 172 cm ja ca 55 kilo. Kuna mees on minu tugi siis soovin koos temaga seda protseduuri läbida.</p>

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 14:02; 05.12 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Opp tehtud ????

Kui kaua Teil rinnad punnis ja paistes olid? Kas midagi annab teha ka, et paistetust alla saada?

Millal masseerima peaks hakkama?

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.06 01:09; 31.10 11:17; 04.12 14:42; 06.12 14:38; 07.12 10:30; 28.01 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läks, kuidas opist ärkamine jne? Mis suuruses lasid panna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 19:40; 07.12 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läks, kuidas opist ärkamine jne? Mis suuruses lasid panna

Ärkamine oli lihtne, valuvaigistit võtsin esimesel kahel päeval. Hetkel on pisut ebamugav olla 🙂 kuna rinnad on mega punnis, nagu tahaks kohe katki minna. Suurus 375 cc…mis hetkel tundub suur :/

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.06 01:09; 31.10 11:17; 04.12 14:42; 06.12 14:38; 07.12 10:30; 28.01 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul opetatsioon möödus? Kuidas läks? Kuidas tunned end?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Uurin, kas ehk leidub kedagi, kes on siis teinud väärarenguga rindadele(tuntud ka kui tuberoossed vm koonuskujulised rinnad) nende parandamiseks operatsioone ja oskab kogemust jagada? Kus mida tehti mis hinnaga jne?

See pole absoluutselt levinud seisund eestis, aga ehk keegi teab millest räägin ja oskab aidata. 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 05:08; 06.01 03:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Uurin, kas ehk leidub kedagi, kes on siis teinud väärarenguga rindadele(tuntud ka kui tuberoossed vm koonuskujulised rinnad) nende parandamiseks operatsioone ja oskab kogemust jagada? Kus mida tehti mis hinnaga jne?

See pole absoluutselt levinud seisund eestis, aga ehk keegi teab millest räägin ja oskab aidata. ????

Minul täpselt sama küsimus.

Käisin paar aastat tagasi konsultatsioonil Jaan Troosti juures. Soovitas lihase peale Motiva ümmargusi ja Benelli plastikat siis tubulaarsuse parandamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega haigekassa seda ei kata?

Tean, et osades riikides haigekassa katab, sest kaasasündinud konditsioon.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 05:08; 06.01 03:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete teinud motiva lisagarantii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sekundeerin, samuti unistuseks endale enam-vähem normaalse kujuga partii saada. Eestis on tõepoolest väga vähe infot saada, lisaks on see ka asi, millest päriselus valjult rääkida ei taheta, nii et ehk on kellelgi kogemust jagada? Haigekassa hüvituse kohta ei ole midagi kuulnud – tegu ei ole ju füüsilist elukvaliteeti vähendava probleemiga…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et võimalik, et haigekassa katab. Ka keegi Kägu vist lehel 22 kirjutas nii siia sama teemaga seoses:

Siin keegi küsis kapseldumise kohta:

1. OP oli mul 2011 Taastava Kirurgia kliinikus (dr Olavi Vasar), OP ise läks haigekassa alla, kuna minu rinnad olid väärarenguga. Rinnad täiesti erineva kujuga ja üks mitte täielikult välja arenenud. Väga suur kompleks nende pärast. Internetist võib googeldada “tubular breasts”, mul olid umbes sellised. Implantaadid pandi erineva suurusega, et tasakaalustada erinevat kuju. Implantaatide hinna maksin ise kinni

2. OP paar kuud hiljem 2011, kus korrigeeriti nibu (areooli) suurust (haigekassa)

3. OP 2012 – 1 rind kogu aeg valutas ja oli imeliku kujuga, selgus, et on kapseldunud. Uus OP, kapsel lõigati lahti, implantaate ei vahetatud (haigekassa)

4. OP 2015, pärast rasedust lasin implantaadid eemaldada, süstiti oma rasva rindadesse, rasva võeti kõhult, lisaks tõsteti rindu veidi. Selle opi maksin täies ulatuses ise kinni.
Rindade kujuga olen nüüd väga rahul, mul on väikesed rinnad. Kirurg tegi tõesti imet mu koledatest rindadest


2019, pärast uut rasedust, tsüstid ja tükid rindades – tsüstid on rasva kogumikud, võeti peennõela biopsia. Käin palju mammoloogil ja olen jälgimisel. Muret on väga palju ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanalt keegi opil käinud on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kysin hoopis sellise kysimuse, et kui vanalt olete teinud opi? Olen 41 a ja alles nyyd hakkasin sellest unistama. Samas tundun endale nii vana et kas on ikka vaja enam :))
Mina tegin veel vanemalt. Olin sellest küll unistanud ammu, aga varem ei julgenud ja raha ka ei olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 17.10 12:04; 18.10 13:14; 22.10 15:49; 02.11 15:34; 02.11 20:46; 15.11 22:21; 09.12 08:05; 09.12 21:07; 10.12 14:21; 29.01 10:39; 09.05 10:43; 22.05 12:07; 27.07 14:33; 23.10 11:43; 18.11 12:53; 18.02 21:29; 05.04 15:35; 28.01 07:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 841 kuni 870 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun