Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 126 )

Teema: Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

Postitas:

Ma ka ettevaatlikult piilun siia teemasse 🙂

1. Kaua läks aega, et triibud saada?
Proovima hakkasime aprillis, triibud sain juunis (teise tsükli ajal)

2. Mis DPO päeval testisid?
10DPO ja sain ilusad triibud

3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)
Alates 6DPO olid päevadelaadsed krambid. Muud ma väga ei oska välja tuua 🙂 Külm on ka koguaeg 😀

L.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 05:29; 27.07 09:20; 27.07 10:17; 27.07 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

He
1. Kaua läks aega, et triibud saada?

1 kuu. Kaasa aitas kindlasti üle aasta kestnud pillivaba elu ja kuu varem võtma hakatud foolhape. Põen muidu juba aastaid kilpnäärme alatalitlust, mis enamasti pigem pärsib rasestumist. Hetkel püüame teist beebit ☺️

2. Mis DPO päeval testisid?

Minu jaoks on see väljend täiesti võõras, aga tsükkel oli 28-30 päeva ja päev enne oodatavat mensese algust tegin varajase testi, mis päris ruttu heleroosat triipu näitas. Kuigi beebi oli väga oodatud, siis võttis ikka natuke kõhedaks, nii et enne kellelegi rääkimist nutsin ühe peatäie ????

3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)

Köhides või järsult liigutade torkis kõhus väga valusalt. Lisaks ajas kõik kogu aeg nutma. Rinnad läksid samuti hellaks. 6-ndal nädalal tuli juba sõber iiveldus, mis oli õnneks väga leebe ja möödus ruttu 🙂 põhiliseks vaevuseks olid veenilaiendid, tööl käisin ainult tugisukkadega. Ja mingi periood tahtsin AINULT kartulisalatit süüa ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, jagan oma püüdmisi kuna siin oldi huvitatud ülekaaluliste poolelt. Hetkel kaks last. Pikkus 175 cm ning mõlema lapsega olnud algkaal 112 kg. Esimese lapsega jätsin pillid ära ja 7 kuud hiljem sain triibud. See oli üllatus kuna eelneval kuul ei püüdnud nagu triipe ning asjatatud sai vaid korra. Teisega jätsin pillid ära kui esimene laps oli 11 kuune ning triibud sain kui laps oli 1 a 5 k. Ehk ka 6-7 kuud kulus. Nüüd teine aastane ja kaal mul sama. Pille ei võta ja kolmas kas tuleb või mitte. Esimesega sain triibud juba 4 päeva enne päevade algust, teisega aga alles kui päevad olid ära jäänud. Praegu peaks olema dpo5 ja alakõht nii valutab, et isegi öösel ärkasin selle peale ülesse. Eks näis! Kõigile edu!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 14:29; 27.07 09:58; 27.07 11:21; 30.07 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Olen siia põgusalt piilunud, aga varem ei ole sõna võtnud, kuna polnud triibulisi põhjusi.
Täna hommikul, DPO 15 tegin testi ja päeva jooksul 10 korda pilti telefonist kontrollinud, et ega see ikka uni ei olnud. Triibupüüdjatesse juba laadisin kohe hommikul.
https://www.upload.ee/image/10101852/7570D48F-7924-41CE-8A3B-E38431EED1A5.jpeg
Püüdnud 6 kuud umbes, aga tsükkel taastus (peale rasedust ja imetamist, st imetamise ajal, mis kestab siiani) 5 kuud tagasi veebruaris (lapse 1a3k vanuses).
Plaanin testi korrata paari päeva pärast, et näha, kas triip tumeneb ja seni veel veebruaribeebides ennast “arvele võtta” ei soovi, aga kalkulaatoriga juba kontrollisin, et viimatiste päevade järgi ja reaalse võimaliku viljastumise aja järgi klapiks küll TA veebruari teises pooles. Samas, esimene laps mul jäi 2 nädalat hiljaks nii et niipalju siis tähtaegadest.
Väga tahaks ikka teie seas olla ja edasi jutustada, millalgi kui kindlam tunne, kolida ka alla teemasse ja siis kuni beebigrupini välja 🙂
Hetkel pole julgenud veel mehele ega lähedasele sõbrannalegi rääkida. Tunnustest veel vara rääkida, aga eelmine nädal ilmus kummaline seljavalu alaseljas ühel pool (selja/vaagnavalu), pp moodi krambid ja kõht punnis tunne, pistmine ühel pool, mõned lõhnad tundunud natuke teravad ja ebameeldivad, hingeldus on kerge tekkima ja pearinglus kui järsult püsti tõusen, aga üldiselt ei midagi nii erinevat tavalisest päevade-eelsest ajast praegu veel.
Lugesin ka imetamise ja raseduse seostest, enamus artikleid on julgustavad, aga eks hirmud on kerged tekkima kui lugeda katkemiste kogemustest jms. Proovin siia kirjutades ennast veenda, et kui mu keha sellega praegu hakkama sai, ju siis olen piisavalt toetanud vitamiinidega ennast ja saanud normaalselt süüa ja puhata, järelikult olen valmis ja kõik läheb hästi.
Kokkuvõttes on siiski ülihea meel täna ka isikliku põhjusega siin sõna sekka öelda 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on küll unustustehõlma vajunud, aga tahaks väga teada: kõik, kes siin teemas sõna võtnud on – kuidas Teil läheb? 🙂

Karumaru (Kas nüüd on kindel, et rasedus jäi püsima?)
Aa (Sul on kindlasti kõik hästi, onju?)
Jänku
K.
P.
Dream (tervitused! :))
Blondu1 (väga loodan, et oled õnnelikult lapseootel!)
Aktivist triibupüüdja
Liisa
H.N.
Liblikas (Sina oled väga vapper ja positiivse mõtlemise eeskuju :))
P.
Preggo
Muna
Elli-LY (palavad tervitused ja hoian pöialt ;))
ilussuvi
mesinäpp
chikibriki
m2rtsikelluke
Triplet
E.
lapsesoovija
Päkapikk
kadiaa
Triibik
L.
Vapper

Teen otsa lahti. Mul sai täna 19 nädalat täis ja kõik on siiani hästi, v.a see, et kaalu on juures juba 9 kg. Selle elame siiski kuidagi üle, eks pärast on trennis rassimist. Oscaris oli beebiga kõik nii nagu peab ja riskid madalad. Enesetunne on üsna hea ja kurta millegi üle ei saa. Täpselt nädala pärast on looteanatoomia, siis ehk saab teada, kumb meil tuleb 🙂

Vapper (19+0)

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.04 13:25; 20.04 13:33; 27.04 22:33; 29.04 09:00; 29.04 11:36; 15.05 08:45; 15.05 10:53; 26.07 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et teemat elustad! Minul täna 11+5, lähen kolmapäeval kv uuringule. Enesetunne vaikselt-vaikselt hakkab paremaks minema. Varasemalt oli ikka väga halb olla, iiveldused ja oksendamine, nõrkus. Võrreldes algkaaluga olen tänaseks kaotanud 3 kg ja kaal hetkel 54. Nüüd vaikselt loodan söömist taastada. Lõhnatundlik endiselt väga ja enamus lõhnasid ajavad iiveldama. Õhtuks tekib jube nõrkus ja siis nt poes käimine on täielik piin. Nägu on punniline ja eelistan enamuse päevast siruli veeta. ????

Triibik

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 23:39; 07.06 00:30; 26.07 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, nii armas Vapper! 🙂 Tervitan sama palavalt vastu 😛

Ja kõiki teisi siin nimekirjas samamoodi! 🙂

Mina jätkuvalt triipe püüdmas. Hetkel ootan viljakat aega ja näen, kuidas mees on valmis selleks igati panustama. (juba praegust). Mulle tundub, et temal saab seekord ilmselt kukkumine valusamgi olema kui minul, sest millegi pärast on ta veendunud, et nüüd on lõpuks meie kord. No väga loodan, et tal on õigus, aga samas ei ole ju hetkel veel mitte midagi muutunud, et olud oleksid paremad rasestumiseks kui viimase aasta jooksul.

Muutustest rääkides siis mõnede ainete ja hormoonide analüüsid võttis juuli keskel perearst, kuid kuna enamik näite olid korras/normi piires, siis tema nendega edasi ei tegelenud. Reaalsuses oli aga TSH rasestumiseks veidi kõrge ja eks sellega tegeleb siis edasi juba viljatusraviarst, kelle juurde on aeg alles kuu aja pärast. Kui kõik läheb hästi ja mehel on õigus, siis viljatusraviarst saab hoopiski ehk kinnitada rasedust.

Kui ikka rasedust ei tule nüüd, siis on vähemalt meel rahulikum, sest asjaga tegeleb edasi viljatusraviarst ning seejärel on loodetavasti võimalused rasestumiseks olulised kõrgemad 😛

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vapper, nii tubli, et teemat elus hoiad 🙂

See rasedus millega ma siin sõna võtsin lõppes kahjuks varajase katkemisega aga õnneks jäin kohe järgmise tsükli ajal rasedaks 🙂 (kolmas proovimiskuu).

Homme peaks 6+0 olema. Esimene UH on 7+1 nii, et natsa veel praadimist on.

Esimesteks tunnusteks oli kõhukinnisus ja juuste rasvasus ???? praeguseks juba iiveldab päris korralikult ja hirmuga ootan oksendamist (kõik eelnevad rasedused olen peadpidi vetsupotis veetnud ????)

Ilusat ootust kõigile.
L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 05:29; 27.07 09:20; 27.07 10:17; 27.07 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on olnud varajane katkemine, 4+ nädalal kuna uus ov tuli? Kas nii nagu ikka või oli hiljem ja tsükkel pikem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 14:29; 27.07 09:58; 27.07 11:21; 30.07 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on olnud varajane katkemine, 4+ nädalal kuna uus ov tuli? Kas nii nagu ikka või oli hiljem ja tsükkel pikem?

Mul hakkasid päevad lihtsalt 4 päeva hiljem, sealt OV nagu ikka mu regulaarse tsükli järgi (ehk siis OV lükkus ka 4 päeva edasi aga toimus ikka tsükli 19ndal päeval nagu alati)

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 05:29; 27.07 09:20; 27.07 10:17; 27.07 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,hei kõigile!

Minul tänase seisuga rasedust täpselt 17+0.
Suur iiveldus on möödas aga siiski mõnel päeval on enesetunne veel kehv.
Oscaris oli kõik korras,tegin lisaks veel Niptify ja sain veelkord kinnitust, et riskid madalad. Tulemas tüdruk. Kõht juba ees nagu 6-kuud rasedal-tõsiselt suur 4-kuu kohta. Ilmselt sellest,et ma ise suht peenike ja kõik paistab paremini välja. Pisike põksib mõnusalt juba. Kaalu juures 8kg, mis ämmakale eriti ei meeldinud.

Triplet

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 08:29; 24.04 15:50; 27.07 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on olnud varajane katkemine, 4+ nädalal kuna uus ov tuli? Kas nii nagu ikka või oli hiljem ja tsükkel pikem?

Mul hakkasid päevad lihtsalt 4 päeva hiljem, sealt OV nagu ikka mu regulaarse tsükli järgi (ehk siis OV lükkus ka 4 päeva edasi aga toimus ikka tsükli 19ndal päeval nagu alati)

L.

Huvitav kui mul kestis veritsus 4 päeva kauem kui tavaliselt, kas siis ov tuleb 4 päeva hiljem. Täna peaks tavalise tsükli järgi olema aga pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 14:29; 27.07 09:58; 27.07 11:21; 30.07 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on olnud varajane katkemine, 4+ nädalal kuna uus ov tuli? Kas nii nagu ikka või oli hiljem ja tsükkel pikem?

Mul hakkasid päevad lihtsalt 4 päeva hiljem, sealt OV nagu ikka mu regulaarse tsükli järgi (ehk siis OV lükkus ka 4 päeva edasi aga toimus ikka tsükli 19ndal päeval nagu alati)

L.

Huvitav kui mul kestis veritsus 4 päeva kauem kui tavaliselt, kas siis ov tuleb 4 päeva hiljem. Täna peaks tavalise tsükli järgi olema aga pole.

Aga enam ei veritse?
Mul on regulaarne tsükkel ja alati on OV CD19. Kui katkemine oli siis mul päevad olid 7 päeva tavapärase 5 asemel ja OV oli ikka CD19.

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 05:29; 27.07 09:20; 27.07 10:17; 27.07 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kaua läks aega, et triibud saada?
2. Mis DPO päeval testisid?
3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)

1. veebruarist üritasime uuesti, juulis triibud, ehk 6 kuud.

2. DPO 13 vist. selgelt tuli 2 triipu

3. kuskil seal ovulatsiooni ja testimise vahepeal oli mitu päeva, kus tundsin vasakus munasarjas torkeid. midagi sellist pole kunagi varem tundnud. järjest rütmiliselt torkas. mõtlesin, et mis see siis nüüd… samas arvasin, et kuna hakkasin progesteroonikreemi kasutama, võib ka sellest olla. DPO 12 pärnu rannas käies tundus, et TERVE RAND haiseb päevituskreemi järgi, jube! ühesõnaga, lõhnataju tundlikum. rinnad olid nats valusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kysimast, hästi läheb. Hetkel juba nädalaid 27+. Lõpusirge. Kaalu juures 4 kg. Eks nyyd viimasel trimestril on tunda, et tegutsemise tempo ei ole enam see, mis varem. Ja no praeguse palavusega on yldse kõik raske.

Pekivolt ja rasedakõht on ikka kaks eriasja. Mõned lisakilod ei ole enne takistanud mind midagi tegemast. Nyyd aga ei näe enam ammu varbaid, kummardades on tunne, nagu kont oleks kõhus ehk ei saa nii edukalt.

On terve loetelu pisiasjadest, mida enne võtsin for granted. Nt allpoolpiirkonna raseerimisest on saanud mustkunst.

Aga yldiselt ei saa kurta. Kõik proovid okei ja arvan, et olen tavaline rase. Enesetunne on parem kui varem. St millalgi raseduse algusepoole (a la esimese trimestri lõpupoole) oli selline väsimus, mida ma ei oska kirjeldadagi. Peale tööpäeva ei suutnud kodus mitte midagi teha. Siis oli mees kokk-kondiiter-koristaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on olnud varajane katkemine, 4+ nädalal kuna uus ov tuli? Kas nii nagu ikka või oli hiljem ja tsükkel pikem?

Mul hakkasid päevad lihtsalt 4 päeva hiljem, sealt OV nagu ikka mu regulaarse tsükli järgi (ehk siis OV lükkus ka 4 päeva edasi aga toimus ikka tsükli 19ndal päeval nagu alati)

L.

Huvitav kui mul kestis veritsus 4 päeva kauem kui tavaliselt, kas siis ov tuleb 4 päeva hiljem. Täna peaks tavalise tsükli järgi olema aga pole.

Aga enam ei veritse?

Mul on regulaarne tsükkel ja alati on OV CD19. Kui katkemine oli siis mul päevad olid 7 päeva tavapärase 5 asemel ja OV oli ikka CD19.

L.

Veriteski 3-4 päeva kauem kui tavaliselt, viimasel päeval määris vaid. Ov pidi olema cv17 aga täna cd20 ja sain positiivse testi. Ov lükkus nii laua edasi kui palju kauem kestis ka veritsus. Nii hea meel, et pos testi ikka kätte sain.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 14:29; 27.07 09:58; 27.07 11:21; 30.07 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kaua läks aega, et triibud saada?
Triipude püüdmist alustasin novembris. Detsembris kohe sain ja jaanuaris avastati, et on peetunud. Peale kirurgilist puhastamist, ootasin esimesed punased ära ja hakkasin märtsis kohe uuesti püüdma. Eile saingi õrna triibu kätte 🙂 kokku siis 6 tsüklit püüdmist

2. Mis DPO päeval testisid?
Kuna peale peetumist on tsükkel paigast ära, siis ei teagi, millal ov toimus. Flo api järgi võis olla dpo12. See tsükkel mõtlesin, et võtan vabamalt ja ei ole ov teste ka teinud. 

3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)
6 päeva tagasi tundsin kõhus valusid ja valmistusin juba punaste saabumiseks. Õnneks siiani ei ole neid tulnud 😀 väga õrnalt on ka iiveldanud, aga seda tuleb mul ka tihti niisamagi ette nt autoga sõites. Testi läksin ostma, sest nina on ülitundlik. Kõik lõhnad hakkavad vastu. Esimest last oodates tundsin terve raseduse trepikojas kassi pissi haisu. Vahepeal kadus see ära ja mõtlesin, et tädil enam kiisut pole. Eile tundsin jälle sama ukse taga ja selle peale jooksin apteeki testi järele 😀

Madli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 23:25; 09.09 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Väga lahe, Vapper, et sellise üleskutse tegid. Mina sattusid triibupüüdjatesse ju siis, kui Sina said omale triibud ja mulle meeldis väga Sinu enesekindlus, kuis teatasid, et võtsid omale õiguse mõelda, et rasestud nagu 25-ne – nii ka läks :). Tore, et Sul kõik hästi.

Mina IVF järjekorras mehega oktoobri kuuks. Siiani pole triipe näinud ja seetõttu ootan väga seda IVF-i, et lõpuks saaks kogeda seda reaalselt, et meie rakud kohtuvad ja ühtivad. Loodame muidugi parimat sealt edasi.

Aitäh kasutajale ALL- oma loo jagamise eest kuskil teises teemas. Võtan Sinu IVF loo endale positiivseks näiteks sellest, kuidas kõik protseduurid läksid kergelt, kõrvalnähte polnud ja toimus kohene õnnestumine :). See võttis mul kõvasti hirme maha, et kellelgi ka niivõrd kena lugu on IVF-st. Samastun ka selles mõttes Sinuga, et me ka mehega juba 3,5 aastat oodanud (novembris saab 4) ja nii tore oleks samuti sügisel IVF-ga kohe õnnestuda 🙂

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.04 09:37; 18.04 15:52; 20.04 13:11; 23.04 11:59; 02.05 09:54; 03.05 08:57; 31.07 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan ka lõpuks siia teemasse kirjutada!
Tegelikult ongi praegu nii, et hullult tahaks kirjutada, aga pole kuskile kirjutada – maibeebide teema eile tegin, aga seal veel kedagi teist ei ole. Ja triibupüüdjates pole ka paslik enam sõna võtta…

1. Kaua läks aega, et triibud saada?
Suts üle 2.5 aasta

2. Mis DPO päeval testisid?
Ei tea täpselt, sest sel kuul OV-teste ei teinud. Aga eelmiste kuude põhjal vast DPO15 või 16. CD31 igatahes.

3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)
Alakõhus oli (ja siiamaani on, täna 5+2) täpselt selline pakitsus, et kohe kohe on punased kohal. Teine asi, mida ma varem täheldanud ei ole, oli tunne, et sülge on veidi rohkem, kui tavaliselt. Paar korda isegi vist sülitasin, mida ma tavaliselt kunagi ei tee.

Praeguseks ei ole tunnuseid eriti juurde tulnud. Vahepeal on kerge väsimus, see kõhupakitsus on suht pidev ja eile õhtust läksid nibud veidi-veidi hellaks. Aga muidu rinnad on ikka täpselt samasugused nagu nad tavaliselt on.

Kirjutasin eile igaks juhuks oma viljatusraviarstile ka, et progesteroon oli 65.8 ja et kas see on okei. Kuna mul on varasemalt üks katkemine olnud (5 aastat tagasi), siis kirjutas ta mulle Duphastoni välja, kaks korda päevas. Ja võin ka minna tema juurde ennast näitama (muidu on ämmaemanda aeg alles 23.september).

Kiireid triipe kõigile püüdjatele ja rõõmsat rasedust neile, kel juba triibud käes!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas, ei oska muud öelda, kui “aitäh!” Loodan, et sul tuleb kerge IVF ja õnnestub esimene kord, ning kes teab, võib-olla jääd enne rasedaks nagu siit-sealt lugeda saab. Võta kõike päev korraga ja ära üle mõtle.
Kõike ilusat ja kordaminekuid!

Tuu-tiki, lugesin sinu teekonda ja vaatasin rasedustestide pilte. Minu kõige suurimad õnnesoovid sulle! ????
Peale pikki aastaid ootad triipe ja kui lõpuks saabuvad need, siis läheb väga kaua aega et uskuda, sest alati mõtled “Päriselt? Päriselt olen rase? Isssand, ma olen rase!” Ma vist ei uskunud sünnituseni ja siiani ei usu, et ma ema olen. ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondul seis muutusteta. Nii palju siis on, et mees ka kontrollitud ja tunnistatud terveks, dr.Punab soovis ainult jõudu????
Ja mina pidin augustis uuesti minema(märtsis käisin , et kui pole augustiks rase, siis tagasi).
Nii sai ka tehtud. 28 august käisin ära siis viljatusarsti viisiidil, märtsis günekoloogi visiit(sama arst minu puhul).Ja arvas, et paneme kirja ivfiks. Nii ka sai tehtud. Ivf aeg detsembris. Novembri alguses kõne arstile , et kuidas on jne. Võimalus ise rasestuda on reaalne(rasedusi olnud ja viimati eelmine aasta november).Aga lihtsalt aeg surub peale ja oodata lihtsalt pole mõtet , oli meie mõlema arvamus koos arstiga.
Ootuste aeg ees igas mõttes????

Vapper mul on sinu üle nii hea meel, et kõik hästi on????
Ja kõigi teiste üle ka loomulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püütud 2018 kevadest saadik, nüüd kolmap saime triibulised. Testi tegin tsùkli 35ndal päeval. Esimene niivôrdkuivôrd tunnuseks olid vist valusad rinnad.Nüüd ootan juba kannatamatult arstiaega, mis Alles 2.10:/ Ise olen páris mures, kuna esimene rasedus peetus ja kaks olemas olevat last on ka suure sáilitamisega saadud ja üpris suured kôhuvalud külastavas mind praegu:/ Siiski loodan, et kôik korras ja pyyan rahulikult vôtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni triibuline saaks mind rahustada pannes kirja oma hcg näidu 5-6 nädalal?
Käisin täna tasulises vereproovi andmas, et rasedust kinnitada ja hcg näitu teada saada (kuna arstini palju aega ja üks peetumine läbi elatud). Küll aga ei ole ma nii tark, kui arvasin ja see tulemus 3309 ei ütle mulle Mittemidagi. /lootsin, et saan digiloost vanade analüüside vastuseid vaadata aga seal näha ainult 2019 aasta omad. Viimased päevad olid 1 augustil, st rasedust peaks siis selle järgi arvutatuna olema 5+5

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni triibuline saaks mind rahustada pannes kirja oma hcg näidu 5-6 nädalal?

Käisin täna tasulises vereproovi andmas, et rasedust kinnitada ja hcg näitu teada saada (kuna arstini palju aega ja üks peetumine läbi elatud). Küll aga ei ole ma nii tark, kui arvasin ja see tulemus 3309 ei ütle mulle Mittemidagi. /lootsin, et saan digiloost vanade analüüside vastuseid vaadata aga seal näha ainult 2019 aasta omad. Viimased päevad olid 1 augustil, st rasedust peaks siis selle järgi arvutatuna olema 5+5

Kõige kindlam, kui teed uue testi nt ülehomme ja siis näha, kas kasvab. See hcg pidi igalühel nii erinev olema. Tabeli järgi norm viiendal nädalal 217 – 7138.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 23:25; 09.09 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hv88 – kellegi teise kogemus ei anna Sulle mitte midagi, sest HCG erinevud võib olla väga suurte numbritega. On küll olemas referentsväärtused, aga ka nendest ei tasu väga tugevalt kinni hoida, sest ka need on n-ö keskmise järgi kirjas. Lisan oma postituse lõppu need ref väärtused ja siis saad sealt ligikaudseid tulemusi vaadata.

Mis on oluline, on see, et HCG kahekordistuks 48 tunni jooksul, ehk kui Sa täna käisid verd andmas näiteks ja näit oli 3309, siis komapäeval uuesti andes võiks näit olla ligikaudu 6618. Enamikjuhtudel see näit on vähemalt kahekordne, kuid kui jääb veidi alla kahekordse, ei tasu samuti närvi minna, vb T-N mõõtude vahe on palju suurem – ka siin tulevad mängu asjaolud, kuidas ja palju magasid, mida ja kuna jõid/sõid, mis hetkel verd andsid jne.

M ≥ 18 a < 2,6 IU/L
N (mitterasedad) < 5,3 IU/L
N rasedad 3. nädal 5,8–71,2 IU/L
4. nädal 9,5–750 IU/L
5. nädal 217–7138 IU/L
6. nädal 158–31795 IU/L
7. nädal 3697–163563 IU/L
8. nädal 32065–149571 IU/L
9. nädal 63803–151410 IU/L
10. nädal 46509–186977 IU/L
12. nädal 27832–210612 IU/L
14. nädal 13950–62530 IU/L
15. nädal 12039–70971 IU/L
16. nädal 9040–56451 IU/L
17. nädal 8175–55868 IU/L
18. nädal 8099–58176 IU/L

Selle järgi Sinu näit kenasti vastavuses ja ära liigselt muretse 😉

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna viljatusraviarstil ennast näitamas ja hull värk, aga mul on kõhus beebi! Täitsa tillukene inimene veel tillukesema südamega, mis väreleb.
Ma ei ole kunagi varem oma elus sellist pilti näinud, üsna emotsionaalne oli.
Aga nüüd võin jälle rahulikumalt hingata ja 23.septembri ämmaemanda vastuvõttu oodata.
Megaäge ikka!

Tuu-tiki (6+4)

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisel teisip káisin esimeses uhis aga midagi tarka näha ei olnud veel. arst ytles et tema wi nâe pôhjust muretsemiseks. koguaeg oli mul rôhuv tunne alakôhus aga see kadus laup. ja ja voolus on ka muutunud selliseks nagu enne rasedust:( nyyd olen meeletult paanikas:( jârgmine uh alles jârgmisel nâdalal:/ varasemalt olnud yks peetumine aga see nii ammu ja ei máleta absoluutselt kas mingeid tunnuseid ka oli, peale us selgumise:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka tagasi, eelmise aasta novembris sain triibud ja suvel sündis meile väike tütar 🙂 nüüd vaikselt tagasi, veel aktiivselt ei püüa, aga ära ei hoia 🙂 🙂

Jänku

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 09:25; 18.04 11:45; 04.10 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan endast märku! Mina olen rase ja täitsa ise jäin, kui nii saab öelda. Abiks oli ilmselt ka see tsükkel tarvitatud duphaston, sest luteaalfaasi pikkused olid liiga lühikesed ja tänu sellel esimesel kuul muutus see pikemaks+tõi triibud. 🙂
8 kuud sai täis rohelise tule andmisest kui tulid triibud.
Kõik see aeg imetasin ja ilmselt imetan veel natunene aega edasi.
Võib öelda, et imesid juhtub! ????
Tahtsin mitu korda alla anda ja jätkata mitme kuu pärast, hiljuti hakkasin ka uuesti IVFile mõtlema, aga hoopis sellised uudised.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hv88 – kuidas Sul läheb? Ei meenu hetkel, et oleksid kuskil selle teema all kirjutanud rohkem. Loodan, et ju oled siis rasedate teemas kanda kinnitanud ja kõik ikka korras ning muretsemine oli asjatu?

Jänkule juba taastere öeldud ja ALLile õnned soovitud 🙂

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 126 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.