Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Teema: Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

Postitas:
Kägu

Ma ka ettevaatlikult piilun siia teemasse 🙂

1. Kaua läks aega, et triibud saada?
Proovima hakkasime aprillis, triibud sain juunis (teise tsükli ajal)

2. Mis DPO päeval testisid?
10DPO ja sain ilusad triibud

3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)
Alates 6DPO olid päevadelaadsed krambid. Muud ma väga ei oska välja tuua 🙂 Külm on ka koguaeg 😀

L.

Please wait...
Postitas:
Kägu

He
1. Kaua läks aega, et triibud saada?

1 kuu. Kaasa aitas kindlasti üle aasta kestnud pillivaba elu ja kuu varem võtma hakatud foolhape. Põen muidu juba aastaid kilpnäärme alatalitlust, mis enamasti pigem pärsib rasestumist. Hetkel püüame teist beebit ☺️

2. Mis DPO päeval testisid?

Minu jaoks on see väljend täiesti võõras, aga tsükkel oli 28-30 päeva ja päev enne oodatavat mensese algust tegin varajase testi, mis päris ruttu heleroosat triipu näitas. Kuigi beebi oli väga oodatud, siis võttis ikka natuke kõhedaks, nii et enne kellelegi rääkimist nutsin ühe peatäie 😂

3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)

Köhides või järsult liigutade torkis kõhus väga valusalt. Lisaks ajas kõik kogu aeg nutma. Rinnad läksid samuti hellaks. 6-ndal nädalal tuli juba sõber iiveldus, mis oli õnneks väga leebe ja möödus ruttu 🙂 põhiliseks vaevuseks olid veenilaiendid, tööl käisin ainult tugisukkadega. Ja mingi periood tahtsin AINULT kartulisalatit süüa 😂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, jagan oma püüdmisi kuna siin oldi huvitatud ülekaaluliste poolelt. Hetkel kaks last. Pikkus 175 cm ning mõlema lapsega olnud algkaal 112 kg. Esimese lapsega jätsin pillid ära ja 7 kuud hiljem sain triibud. See oli üllatus kuna eelneval kuul ei püüdnud nagu triipe ning asjatatud sai vaid korra. Teisega jätsin pillid ära kui esimene laps oli 11 kuune ning triibud sain kui laps oli 1 a 5 k. Ehk ka 6-7 kuud kulus. Nüüd teine aastane ja kaal mul sama. Pille ei võta ja kolmas kas tuleb või mitte. Esimesega sain triibud juba 4 päeva enne päevade algust, teisega aga alles kui päevad olid ära jäänud. Praegu peaks olema dpo5 ja alakõht nii valutab, et isegi öösel ärkasin selle peale ülesse. Eks näis! Kõigile edu!

Please wait...
Postitas:
karumaru

Tere.

Olen siia põgusalt piilunud, aga varem ei ole sõna võtnud, kuna polnud triibulisi põhjusi.
Täna hommikul, DPO 15 tegin testi ja päeva jooksul 10 korda pilti telefonist kontrollinud, et ega see ikka uni ei olnud. Triibupüüdjatesse juba laadisin kohe hommikul.
https://www.upload.ee/image/10101852/7570D48F-7924-41CE-8A3B-E38431EED1A5.jpeg
Püüdnud 6 kuud umbes, aga tsükkel taastus (peale rasedust ja imetamist, st imetamise ajal, mis kestab siiani) 5 kuud tagasi veebruaris (lapse 1a3k vanuses).
Plaanin testi korrata paari päeva pärast, et näha, kas triip tumeneb ja seni veel veebruaribeebides ennast “arvele võtta” ei soovi, aga kalkulaatoriga juba kontrollisin, et viimatiste päevade järgi ja reaalse võimaliku viljastumise aja järgi klapiks küll TA veebruari teises pooles. Samas, esimene laps mul jäi 2 nädalat hiljaks nii et niipalju siis tähtaegadest.
Väga tahaks ikka teie seas olla ja edasi jutustada, millalgi kui kindlam tunne, kolida ka alla teemasse ja siis kuni beebigrupini välja 🙂
Hetkel pole julgenud veel mehele ega lähedasele sõbrannalegi rääkida. Tunnustest veel vara rääkida, aga eelmine nädal ilmus kummaline seljavalu alaseljas ühel pool (selja/vaagnavalu), pp moodi krambid ja kõht punnis tunne, pistmine ühel pool, mõned lõhnad tundunud natuke teravad ja ebameeldivad, hingeldus on kerge tekkima ja pearinglus kui järsult püsti tõusen, aga üldiselt ei midagi nii erinevat tavalisest päevade-eelsest ajast praegu veel.
Lugesin ka imetamise ja raseduse seostest, enamus artikleid on julgustavad, aga eks hirmud on kerged tekkima kui lugeda katkemiste kogemustest jms. Proovin siia kirjutades ennast veenda, et kui mu keha sellega praegu hakkama sai, ju siis olen piisavalt toetanud vitamiinidega ennast ja saanud normaalselt süüa ja puhata, järelikult olen valmis ja kõik läheb hästi.
Kokkuvõttes on siiski ülihea meel täna ka isikliku põhjusega siin sõna sekka öelda 🙂

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)