Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Detsember 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 129 )

Teema: Triibupüüdjad Detsember 2021

Postitas:
Kägu

Ma olen segaduses, cd12 ja cd13 olid ribatestid suht tumedad (mitte positiivsed), samas CB advanced on cd14-cd16 tühja ringiga. Ehk oligi see kuu ov juba ekstra vara? ???? kui oligi, siis see kuu jääb vahele, sest vahekorras pole peale oppi olnud. ribatestid täna heledamad, 4 CB pulka veel alles.. Lähen täna niite välja võtma, siis saan arstilt küsida. Pean juba see kuu duphastoni võtma hakkama. Arst määras selle cd16-cd25, aga kui ov-d veel olnud ei ole, siis oleks täna sellega vara alustada.. Keeruline see värk ikka ????

Ära muretse, küll see OV tuleb!

Ma saritestija ja OV teste teinud poolteist aastat ja enamus ajast on olnud nii, et alguses lähevad tumedamaks (aga mitte positiivseks), siis lähevad järsku heledaks ja tekib tunne nagu oleks ära olnud ja siis KABOOM, tuleb taas tumedaks minemine ja positiivne test (tavaliselt õhtusest uriinist).

Minu tsükkel keskeltläbi 34 päeva pikk ja positiviiseid OV teste olen saanud 18-21. vahemikus, luteaalfaas on alati 14-päeva.

Sorri, minult tuli miinus. Hakkasin tsiteeri vajutama ja läks valesti ????????‍♀️
Käisin siis niite välja võtmas ning ütlesin oma arstile et siiani isegi ei vilgu cb, ilmselt taas pikk tsükkel. Pakkus et teeb UH ning juhtiv folliikul olemas, 17mm. Käigu pealt muutis plaani ning homme õhtul teen hoopis ovitrelle süsti, et ov esile kutsuda ???????? ajastatud vahekorrad siis täna ning ülehomme ????
C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

C- kui kaua Sa triipe püüdnud oled kokku? Ma vaatasin vanu teemasid ja olid juba seal. Loodan et Sinu triibud varsti tulevad 🙂

Ise olen see kuu hoopis teistel mõtetel. Eelmine kuu olin sari testija. Mõtlesin ennast peast rasedaks. Enam nii ei taha. Eile õhtul oli ov test endiselt positiivne. Öösel ärkasin mingi suure torke valu peale üles. Arvan et ov toimus öösel. Igatahes panustatud on see kuu. Ja kui ei õnnestu siis panen ka arsti aja. Valetan proovimis aja natuke pikemaks. Vaikselt mõlgutan mõtteid et ehk viimane -aasta tagune opp sai saatuslikuks. Lihtsalt enda rahustuseks käin ära. Ausalt ma varem jäin lihtsalt oma mehe pilgust rasedaks 😀

Aga see jõuluaeg  on nii armas ja kui mees räägib sellest veel eostamata lapsest siis see teeb eridi härdaks. Nimi ka tal juba olemas.

Soovin teile kõigile ilusat jõulukuud ja et soovid täituksid. 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

C- kui kaua Sa triipe püüdnud oled kokku? Ma vaatasin vanu teemasid ja olid juba seal. Loodan et Sinu triibud varsti tulevad ????
. ????

Pillid jätsin ära 2020a alguses, teadlikult hakkasin ov testidega möllama 2020a septembrist. Detsembris isegi sain triibud, aga katkes varakult. Mehe analüüsid korras, minul tehtud kõik proovid ja kalduvus pcos-ile.
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Mehe analüüsid korras, minul tehtud kõik proovid ja kalduvus pcos-ile.

C.

Mille põhjal kalduvus pcos-ile diagnoositi? Küsin sellepärast, et mul omal oli teatud sümptomite tõttu kahtlus, aga vereanalüüs seda ei kinnitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe analüüsid korras, minul tehtud kõik proovid ja kalduvus pcos-ile.

C.

Mille põhjal kalduvus pcos-ile diagnoositi? Küsin sellepärast, et mul omal oli teatud sümptomite tõttu kahtlus, aga vereanalüüs seda ei kinnitanud.

Mingid näidud olid vereproovis kõrgemad (ei mäleta praegu mis täpselt), kiirem karvakasv  pluss siis parempoolses munasarjas on folliiklid nagu pärlikee (kusjuures vasakus olevad folliiklid on normaalsed 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid näidud olid vereproovis kõrgemad (ei mäleta praegu mis täpselt), kiirem karvakasv  pluss siis parempoolses munasarjas on folliiklid nagu pärlikee (kusjuures vasakus olevad folliiklid on normaalsed ????

Ilmselt oli AMH kõrgem? Sest see on tavaliselt PCOSi näitaja..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huh, sain siis eile õhtul ovitrelle süsti tehtud. Ütleme nii, et terve päeva põdesin ja googeldasin, kui õhtul süstimiseks läks siis ei olnud enam üldse paanikat 😀 Vahekord oli üleeile, siis täna õhtul ja ehk veel homme ka.. Ja siis jääb üle vaid imele loota! 🙂

Triibulist detsembrit ja rahulikku jõulukuud kõigile kaasteelistele!

C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cd21, 4-5päeva pärast hakkavad pp’d, enesetunne hetkel tavaline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale peetumist päevad algasid nii nagu arst ennustas ja nüüd läbi. Hakkame nüüd siis uuesti proovima.
Nii tahaks, et kõik hästi läheks.. hirm ja ärevus on jälle sees aga ei lase sellel suuresti ennast mõjutada. 😀

Eleanor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale peetumist päevad algasid nii nagu arst ennustas ja nüüd läbi. hirm ja ärevus on jälle sees aga ei lase sellel suuresti ennast mõjutada.

Tasub olla lootusrikas. Peetumise puhul võib häirida pikk ajakulu, et kõik jääb 4-5 kuuks pausile. Lihtsam, kui võimalus edasi proovida külmaringi, aga rohkem aega võtab, kui alustada uue täisringiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on olnud biokeemiline rasedus – millal tsükkel taastus ja kas see erines kuidagi tavapärasest?

 

Pärl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on olnud biokeemiline rasedus – millal tsükkel taastus ja kas see erines kuidagi tavapärasest?

on olnud kaks korda biokeemilist (täpsustan et minu tavaline tsükli pikkus on 34-36)

1.kord oli biokeemiline nii, et sain CD34 positiivse rasedustesti, siis sain veretesti positiivse CD38 (hcg oli 7) ja samal õhtul hakkasd päevad (väga valusad ja vererohked)

2.kord oli biokeemiline nii, et sain samuti CD34 positiivse rasedustestija läksin järgmine päev veretestile ehk CD35 ja hcg oli 19, päevad hakkasid CD38.

Ehk siis mõlemal korral sain täpselt samal päeval positiivse testi ja “katkes” ka samal tsükli päeval…

Seega ma ütleks, et minul tuli 2-3 päeva tsükli pikkusele juurde ainult, aga biokeemilisele järgnev tsükkel on olnud palju pikem. Ntks mul oli eelmine tsükkel biokeemiline ja siiani täna CD40 ja siiani päevi pole. (..ja eelmise biokeemilisega oli järgnev tsükkel CD39 pikk)

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on olnud biokeemiline rasedus – millal tsükkel taastus ja kas see erines kuidagi tavapärasest?

on olnud kaks korda biokeemilist (täpsustan et minu tavaline tsükli pikkus on 34-36)

1.kord oli biokeemiline nii, et sain CD34 positiivse rasedustesti, siis sain veretesti positiivse CD38 (hcg oli 7) ja samal õhtul hakkasd päevad (väga valusad ja vererohked)

2.kord oli biokeemiline nii, et sain samuti CD34 positiivse rasedustestija läksin järgmine päev veretestile ehk CD35 ja hcg oli 19, päevad hakkasid CD38.

Ehk siis mõlemal korral sain täpselt samal päeval positiivse testi ja “katkes” ka samal tsükli päeval…

Seega ma ütleks, et minul tuli 2-3 päeva tsükli pikkusele juurde ainult, aga biokeemilisele järgnev tsükkel on olnud palju pikem. Ntks mul oli eelmine tsükkel biokeemiline ja siiani täna CD40 ja siiani päevi pole. (..ja eelmise biokeemilisega oli järgnev tsükkel CD39 pikk)

Mul oli ka eelmine tsükkel biokeemiline. Minu tsükkel 28p ja positiivse testi saingi  CD28, 8 päeva hiljem hakkas määrima ja sel päeval oli HCG 25. Kui arvestada seda veritsuse päeva CD1, siis mul täna CD29 ja muudkui ootan.. Ilmselt tuleb siis ebatavaliselt pikem tsükkel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu biokeemilise lugu:

Õrna positiivse testi sain CD29. CD30 hakkas väga õrnalt määrima ja määris kuni CD33.

CD31 oli hcg 27
CD33 oli hcg 34

Ja CD36/CD1 hakkas siis veritsema, veritsus kestis päevadega sarnaselt pikkuselt. Oli päeva-kaks limane ja väga tugev. Kohutavaid valusid polnud, isegi pisut leebem kui mõnikord päevad olnud.

Uus kuu.. OV tundus, et oli mul CD14-15 ära, kõik voolused tavapärased ning eks siis ole näha kuidas see asi läheb, praegu on käsil CD18. Tavaline tsükkel on 26-28p.

 

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Naine: 33 / Mees: 30
2.Üritame rasedaks jääda 1,5 aastat.
3. Esimene laps

  • Mitte ükski kodune ovulatsioonitest ei näita positiivseid tulemusi – arstil käies öeldakse aga, et keha näitab ideaalseid tulemusi.
  • Ma olin kevadel 3 kuud Duphastoni peal – polnud tulemusi.
  • Septembris käisin laparoskoopiat tegemas – munajuhad läbitavad.
  • Novembrist pandi Letrozole peale + Ovitrelle süst. Esimene kuu ei toonud miskit.
  • Detsembris on nüüd selline kombo: Letrozole + Ovitrelle + Duphaston.. Hetkel CD14 ootame tulemusi (päevad peaksid 1. jaanuaril algama.. aga loodetavasti mitte ????). Loodame, et uus aasta algab põneva peatükiga.

Olles aga aus – alguses elasin päevadest päevadeni.. ja pettusin iga kord. Siis kuulen kõikjalt, ära keskendu sellele – “tuleb siis kui ise tulla tahab”. Siis loobusin mõtlemast umbes pooleks aastaks.. ikka mitte miskit. Nüüd aga tunnen, et ma olen juba juba eos pettunud ja sellise mõtlemisviisiga, et “nagunii miskit ei tule”. Kuidagi ei suuda end positiivsena hoida. Ma ei võrdle end kellegagi, kõigil väga erinev teekond. Aga pole üldse kerge, kui kõik tuttavad rasestuvad lihtsalt pealevaatamisest ja mitte üritades ja küsivad, et miks meil lapsi pole. Eks ei hakka kõigile seletama ka. Aga eks üritame ja loodame ja ootame 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Naine: 33 / Mees: 30

2.Üritame rasedaks jääda 1,5 aastat.

3. Esimene laps

  • Mitte ükski kodune ovulatsioonitest ei näita positiivseid tulemusi – arstil käies öeldakse aga, et keha näitab ideaalseid tulemusi.
  • Ma olin kevadel 3 kuud Duphastoni peal – polnud tulemusi.
  • Septembris käisin laparoskoopiat tegemas – munajuhad läbitavad.
  • Novembrist pandi Letrozole peale + Ovitrelle süst. Esimene kuu ei toonud miskit.
  • Detsembris on nüüd selline kombo: Letrozole + Ovitrelle + Duphaston.. Hetkel CD14 ootame tulemusi (päevad peaksid 1. jaanuaril algama.. aga loodetavasti mitte ????). Loodame, et uus aasta algab põneva peatükiga.

Olles aga aus – alguses elasin päevadest päevadeni.. ja pettusin iga kord. Siis kuulen kõikjalt, ära keskendu sellele – “tuleb siis kui ise tulla tahab”. Siis loobusin mõtlemast umbes pooleks aastaks.. ikka mitte miskit. Nüüd aga tunnen, et ma olen juba juba eos pettunud ja sellise mõtlemisviisiga, et “nagunii miskit ei tule”. Kuidagi ei suuda end positiivsena hoida. Ma ei võrdle end kellegagi, kõigil väga erinev teekond. Aga pole üldse kerge, kui kõik tuttavad rasestuvad lihtsalt pealevaatamisest ja mitte üritades ja küsivad, et miks meil lapsi pole. Eks ei hakka kõigile seletama ka. Aga eks üritame ja loodame ja ootame ????

Kas mehele ka kontrollid tehtud ja kõik korras?

Muidu väga kurb, tunnen ka end pisut selles loos ära. Olen ka võtnud üsna negatiivse suhtumise, lootes sellega end säästa. Nüüd aga lõplikult otsustanud IVFi teed minna, kuna meil ka mehepoolselt näidustus olemas selleks.

Jõudu ja jaksu!

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tean ka seda tunnet, kuigi meil üks laps olemas (sai eile 3a). Lükkasin pikalt arstile minekut edasi ja lootsin, et äkki saame ikka ise hakkama. Lõpuks sain aru, et vajame siiski abi. Meil mehel on kõik korras, minul kalduvus pcos-ile. Laparoskoopia tehtud 1,5 nädalat tagasi ning ainus toimiv munajuha on ilusti läbitav. Peale oppi tegi arst retseptid duphastonile ning letrozolele, et nendega siis uuel tsüklil alustada. Käisin esmaspäeval niite välja võtmas ja arst tegi ultraheli, käigu pealt otsustas see kuu ovitrelle süsti proovida, kuna folliikel oli 17mm. Süsti tegin teisipäeva õhtul kl 22, täna peale lõunat hakkas vasakult poolt tuikama, tundub et ov kohal (täna cd19). Homsest hakkan duphastoni juurde võtma ning loodame vaid parimat.. Päevad peaksid hakkama 30-31.12.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ann, aitäh vastamast. Alati nii meeldiv, kui saab kellegagi samastuda. Mehel kontrolliti kõik juba juunis ja tean, et väga isekas on seda välja öelda, aga salamisi lootsin, et ehk on mure temas ja ehk saaks tema puhul ühe-kahe pilliga asja korda. Talle aga öeldi, et tema näitajad on väga kaunid ja viga kohe kindlasti pole temas. Mäletan, et seda oli üpriski kurb kuulda.. eriti kui minu puhul mitte miskit ei leita – ainuke mõte, mis vahel pähe tuleb, et mis siis minu puhul viga on.

C. tundub, et me oleme sinuga peaaegu samas tsüklis – sain teisipäeval Ovitrelle süsti ja homsest Duphaston 🙂 Eks näis.. pettumust jagub, aga veel mitte nii palju, et alla anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen endki ära.

N35, M 37

Esimest püüdnud üle 2a. Kevadel lap, ei midagi patoloogilist. Suvel biokeemiline. Sügisel hüst-a. Mees korras, minul endo jaa aastaid tagasi infektsioon, liited munajuhdes. Alustame IVFga nüüd. Punased päevad ja ühtlasi süstimine peaks algama 29.dets. Ov teste polegi teinud, aga keha järgi paistab toimuvat.

Siit lugenud, kes oodanud ligi 10, isegi 11 aastat väikest vääksu, siis ei julge veel väga kurta, kuigi meelele mõjub, ei julge loota.

Viimasel ajal olen püüdnud stressi vältida, selle hormoon kortisool surub suguhormoone alla. Mõni aasta toob jõudu, teine õnne.

Edu meile ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triibutajad,
Veider küsimus, kas te aastavahetusel jätate alkoholiga pokaalide kõlistamise ära ?
Tegelikult olen pea aasta kaine olnud ja 4 kuud triipe püüdnud aga sel av’l sõidame kaugemale ja mõtlesin pokaalikese ehk teha. Iseasi muidugi kas tegudeni jõuan, veel pole see kuu asjatanud ka mehega…  😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triibutajad, Veider küsimus, kas te aastavahetusel jätate alkoholiga pokaalide kõlistamise ära ? Tegelikult olen pea aasta kaine olnud ja 4 kuud triipe püüdnud aga sel av’l sõidame kaugemale ja mõtlesin pokaalikese ehk teha. Iseasi muidugi kas tegudeni jõuan, veel pole see kuu asjatanud ka mehega…  ????

hei! kui nüüd lähipäevil päevad hakkavad siis ei jäta ära ja klaasikese-kaks luban ikka (muidu alkoholi ei tarbi üle poole aasta juba), kui päevi ei hakka ja tuleb välja, et imekombel rasedus tekkinud, siis muidugi jätan ära.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD 23 ja enesetunne tavaline, aga kapis oli üks apotheka test, kui usaldusväärsed need on? Ma näen mingit kummitustriipu ja tuli suht kohe ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaks homme-ülehomme menses algama ja ma ilmselt nüüd detsembrikate triibupüüdjatest väljas, tegin täna biocardi varajase ja oli negatiivne. Täna CD41, mis on pikim tsükkel mis mul üle pika aja olnud. Järgmine tsükkel me ei proovi loomulikul teel rasestuda, sest jaanuari päevadega hakkan IVFi lühikest skeemi tegema.

pean tunnistama et minu triibupüüdmise testimine on läinud kontrolli alt välja – selle tsükliga kasutasin ära 50 ovulatsioonitesti ja umbes 25 rasedustesti seega olen õnnelik, et ma seda ilmselt kevadeni tegema ei pea…

 

 

ilusaid pühi ja triiburohket uut aastat kõigile!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pean tunnistama et minu triibupüüdmise testimine on läinud kontrolli alt välja – selle tsükliga kasutasin ära 50 ovulatsioonitesti ja umbes 25 rasedustesti seega olen õnnelik, et ma seda ilmselt kevadeni tegema ei pea…

Ohsaa 😀 See on küll päris korralik kogus. Mina olen ka saritestija, aga seda vaid ov ribakatega. Peale seda, kui CB omasid tegema hakkasin, siis olen ribakatega ka tagasi tõmmanud. Rasedusteste ma väga palju ei tee, healjuhul 2-3tk kuus kui sedagi.. Isegi imestan, kuidas ma nendega nii hullu ei pane.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis huvi ja mõtlesin, et uurin teie kogemusi. Need inimesed, kes te olete suured testijad või kui teil on varemgi juba triibukesi olnud, kui paljudel teist on juba enne päevade ärajäämist testidel positiive tulemus olnud? Ma tean, et oma vaimse tervise säilimise huvides on siiski mõistlik oodata päevade ärajäämiseni ja siis testima hakata, aga kui äkki on kas teste või siis kogemusi, et tulemusi võib näha juba enne päevi näiteks mõni päev või rohkem, siis hea meelega kuulaksin teid ka. Saan muidugi aru, et igal inimesel hormoonide näitaja on erinev ja võivad olla ka erinevad tulemused 🙂
Minu tsükkel on 29 päeva ja arsti sõnul võis mul kõige soodsam aeg olla CD13-CD14 ajal (käisin kontrollimas pärast Letrosolet, et teada, millal oleks kõige parem aeg Ovitrelle süsti jaoks). Millal võiks siis olla hea aeg testimiseks ning milliste rasedustestidega? 🙂

Kauneid pühi soovides ning loodan, et jõuluvana toob kõigile soovijatele triibud sel aastal või juba peagi!
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekkis huvi ja mõtlesin, et uurin teie kogemusi. Need inimesed, kes te olete suured testijad või kui teil on varemgi juba triibukesi olnud, kui paljudel teist on juba enne päevade ärajäämist testidel positiive tulemus olnud? Ma tean, et oma vaimse tervise säilimise huvides on siiski mõistlik oodata päevade ärajäämiseni ja siis testima hakata, aga kui äkki on kas teste või siis kogemusi, et tulemusi võib näha juba enne päevi näiteks mõni päev või rohkem, siis hea meelega kuulaksin teid ka. Saan muidugi aru, et igal inimesel hormoonide näitaja on erinev ja võivad olla ka erinevad tulemused ????

Minu tsükkel on 29 päeva ja arsti sõnul võis mul kõige soodsam aeg olla CD13-CD14 ajal (käisin kontrollimas pärast Letrosolet, et teada, millal oleks kõige parem aeg Ovitrelle süsti jaoks). Millal võiks siis olla hea aeg testimiseks ning milliste rasedustestidega? ????

Kauneid pühi soovides ning loodan, et jõuluvana toob kõigile soovijatele triibud sel aastal või juba peagi!

K.

Mina sain 4-5päeva enne oletatavat ppd, apotheka plaattestiga (25) ja järgmisel päeval biocardi varajasega (10) õrnad aga silmaga väga hästi nähtavad triibud.

Flo äpp näitab, et veel aega 2 päeva mensuni.

Aga tean juba praegu, et olen ootel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekkis huvi ja mõtlesin, et uurin teie kogemusi. Need inimesed, kes te olete suured testijad või kui teil on varemgi juba triibukesi olnud, kui paljudel teist on juba enne päevade ärajäämist testidel positiive tulemus olnud? Ma tean, et oma vaimse tervise säilimise huvides on siiski mõistlik oodata päevade ärajäämiseni ja siis testima hakata, aga kui äkki on kas teste või siis kogemusi, et tulemusi võib näha juba enne päevi näiteks mõni päev või rohkem, siis hea meelega kuulaksin teid ka. Saan muidugi aru, et igal inimesel hormoonide näitaja on erinev ja võivad olla ka erinevad tulemused ????

Minu tsükkel on 29 päeva ja arsti sõnul võis mul kõige soodsam aeg olla CD13-CD14 ajal (käisin kontrollimas pärast Letrosolet, et teada, millal oleks kõige parem aeg Ovitrelle süsti jaoks). Millal võiks siis olla hea aeg testimiseks ning milliste rasedustestidega? ????

Kauneid pühi soovides ning loodan, et jõuluvana toob kõigile soovijatele triibud sel aastal või juba peagi!

K.

Kui tegid ovitrelle süsti, siis väga vara ei ole mõistlik testida, näitab nagunii positiivset testi  isegi kuni 14p peale süsti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tegid ovitrelle süsti, siis väga vara ei ole mõistlik testida, näitab nagunii positiivset testi isegi kuni 14p peale süsti ????

Ma kahtlustan, et kui ma teen üks hetk ovitrelle, siis ma testin juba sellepärast varem, et üldse positiivset rasedustesti näha ???? Ma pole küll saritestija olnud, mõned testid olen kindluse mõttes teinud enne üritusi, kui nt veini tahaks juua vms, aga kuidagi olen jõudnud selleni, et positiivset rasedustesti ei oskagi ettekujutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tegid ovitrelle süsti, siis väga vara ei ole mõistlik testida, näitab nagunii positiivset testi isegi kuni 14p peale süsti ????

Ma kahtlustan, et kui ma teen üks hetk ovitrelle, siis ma testin juba sellepärast varem, et üldse positiivset rasedustesti näha ???? Ma pole küll saritestija olnud, mõned testid olen kindluse mõttes teinud enne üritusi, kui nt veini tahaks juua vms, aga kuidagi olen jõudnud selleni, et positiivset rasedustesti ei oskagi ettekujutada.

Mul endal 6 päeva ovitrellest möödas ja just tellisin ka 10 rasedustesti, et siis progressi jälgida 😀 Tegin huvi pärast ov ribaka ja see on väga positiivne veel 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

C. –  mul on ka Ovitrelle süstist möödunud 6 päeva ja ovulatsioonitest ei näidanud positiivset, seega.. loodan, et vähemalt rasedustest näitab miskit. Mul eelmine kuu pärast Ovitrellet ei olnud ka seda valepositiivset, millest kõik räägivad.

Eks näis – üritan juua veel Inofolicut lisaks, et oleks kogu kombo. Lisaks Duphastonile siis 🙂 Inofolic küll ei aita rasestumisel, kuid toetab hästi foolhappega, juhul kui peaks ikka rasestuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 129 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Detsember 2021