Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 176 )

Teema: Triibupüüdjad märts 2023

Postitas:
Kägu

LÜHENDID

OV -Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

Kõik liitujad võiks ennast tutvustada ka, siis lihtsam järge ajada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen algust!

N27/M29, II lapse soov, kodus detsembribeebi 2021 (olemegi tahtnud väikese vanusevahega lapsi), kes ootab õde või venda, nüüd neljas kuu triibupüüdmist, esimene laps tuli kolme kuuga, täna CD11.

astor

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N34/M39, 3 lapse soov. Esimene kuu ei õnnestunud, nüüd on teine kuu pmst poole peal cd16 ja kahtlen, et seegi kord õnneks läks, sest õigel ajal sai ainult ühe korra panustatud.

Violeta

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N31(veel)/M35 ja 4 lapse soov, pesamuna, esimene kuu proovimist. Hetkel cd22 menstruatsioon peaks hakkama 7.märts. 16-20nda veebruarini sai asjatatud ülepäeviti. Kui pikalt oli rin ad valusad ja hellad siis nüüdseks enam mitte. Olen juba loobunud ja usu, et juu kõik ikka sellest, et veebruari kuu tsükli alguses eemaldati spiraal( menstruatsiooni 7veebruar ja spiraal eemaldati 9veebruar). Olen üsna kindel, et sel korral ei toimu miskit ja eks tuleb see kuu siis veel usinam olla. Eks alakõhus vahe peal tuikab ja valutab, üks päev oli kohutav päevade eelne tunne. Kuid kordan end, see kõik on kindlasti hormoonidest ja selles alles eemaldatud spiraalisy. 4,5 aastat käisime ikkagi koos.

NK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad pidid hakkama 24veebruar,aga pole siiani hakanud. Mees tõi apteegist bicardi testid. Eile testisin ja oli negatiivne. Kui hästi lähedalt vaadata siis nagu kumas midagi aga pigem ikka negatiivne. Õhtul viskasin testi ära ja sinna tekkinud roosa ilus triip. Täna tegin uue testi ja negatiivne. Kas biocardi test annabki kuivamistriipu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad pidid hakkama 24veebruar,aga pole siiani hakanud. Mees tõi apteegist bicardi testid. Eile testisin ja oli negatiivne. Kui hästi lähedalt vaadata siis nagu kumas midagi aga pigem ikka negatiivne. Õhtul viskasin testi ära ja sinna tekkinud roosa ilus triip. Täna tegin uue testi ja negatiivne. Kas biocardi test annabki kuivamistriipu?

Jah, võib küll anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N36/M51

Kolmanda lapse soov. 2021 november eemaldasin spiraali, 2022 jaanuar jäid päevad ära ja test oli positiivne, kahjuks tekkis moolrasedus ja keelatud oli uuesti rasestuda kuni juuli alguseni. Sealt hakkasime vaikselt uuesti proovima. 6.veebruar pidid hakkama päevad, ei hakanud, tegin varajase testi lõunal, oli õrn triip. Kahjuks see triip ei tumenenudki ja 6 päeva hiljem katkes rasedus. Nüüd ov oli äpi järgi 27.02 aga samas test oli positiivne juba 25.02. See kuu midagi ei looda, vaatan lihtsalt ja jälgin kuidas tsükkel peale katkemist taastub. Samas ov tuli nagu suht õigel ajal. Eks siis näha ole kuna päevad hakkavad. Märtsi alguses on naistearst ka.

Kõige selle juures on positiive üks asi, et ma olen suuteline rasestuma. Jah see ei jäänud püsima, aga samas tekkis midagi. Kõige rohkem kartsin, et mees viljatu või ma ise. Hetkel lähen üli positiivselt edasi ja tean, et tuleb see beebi ükskord.

Päikest ja triipe kõigile.

Taevasina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N36/M51

Kolmanda lapse soov. 2021 november eemaldasin spiraali, 2022 jaanuar jäid päevad ära ja test oli positiivne, kahjuks tekkis moolrasedus ja keelatud oli uuesti rasestuda kuni juuli alguseni. Sealt hakkasime vaikselt uuesti proovima. 6.veebruar pidid hakkama päevad, ei hakanud, tegin varajase testi lõunal, oli õrn triip. Kahjuks see triip ei tumenenudki ja 6 päeva hiljem katkes rasedus. Nüüd ov oli äpi järgi 27.02 aga samas test oli positiivne juba 25.02. See kuu midagi ei looda, vaatan lihtsalt ja jälgin kuidas tsükkel peale katkemist taastub. Samas ov tuli nagu suht õigel ajal. Eks siis näha ole kuna päevad hakkavad. Märtsi alguses on naistearst ka.

Kõige selle juures on positiive üks asi, et ma olen suuteline rasestuma. Jah see ei jäänud püsima, aga samas tekkis midagi. Kõige rohkem kartsin, et mees viljatu või ma ise. Hetkel lähen üli positiivselt edasi ja tean, et tuleb see beebi ükskord.

Päikest ja triipe kõigile.

Taevasina

Kuidas te viljatud kui eelnevalt lapsed olemas?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ühised lapsed 🙂 Mõlemal lapsed juba suht suured ja vananedes ikka kehas muutub palju 😉

Taevasina

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ühised lapsed ???? Mõlemal lapsed juba suht suured ja vananedes ikka kehas muutub palju ????

Taevasina

Selge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triipude püüdmine käsil alates detsembrist.
Mina 32 ja mees 36, püüame esimest last saada.
Päevadeni umbes 5 päeva ja olemine täpselt nagu alati enne päevi- kõik ajab närvi, nägu punne täis ja rinnad valusad ????

Hommikul tehtud test ka täiesti negatiivne ja sisetunne ütleb ka, et see kuu õnneks ei läinud. Eks reedel kordan testi tegemist.
Lillm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N40/M39

Püüame triipe alates detsembrist, plaanis kolmas laps. Hetkel just OV aeg ja anname endast parima 😀 Eks siis paari nädala pärast on näha, kas õnnestus.

Mustik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N28 M33

kolmanda lapse soov. Esimene on 6 ja teine 4. Rasedust pole ära hoidnud nüüdseks pool aastat aga päriselt proovinud-proovinud oleme nüüdseks 4 tsüklit. Probleemiks tsüklihäire. Peale ov kuskil nädal hakkab pruunikalt määrima ja kestab kuni päevadeni. Enne tõsiselt proovima hakkamist läksin ka murega arstile, määras duphaston ravi (selle ajal 2 keemilist rasedust). Retsepti pikendama minnes teise arsti arvates tabletiravi ma ei vaja ja see tsükkel siis samamoodi pruunikas voolus nädal peale ov platsis. Nädala lõpus lähen kolmandat arvamust saama. Hetkel 11dpo ja test negatiivne.

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

 

Pole väga pikalt enam siin teemades sõna võtnud, kuna kui ei ole päevi, ei ole ka triibupüüdmist. Olen väga pikalt kasutanud pille/spiraali/plaastreid ning eelmise aasta kevadel sai nende kasutamine ära lõpetatud. Päevad olid eelmisel aastal väga ebakorrapärased, kokku terve aasta peale 6x ning viimased päevad olid septembri lõpus.

Arvasin, et ilmselt keha taastub, kuid kuna viimasest menstruatsioonist oli juba liiga palju möödas, pöördusin naistearsti poole paar nädalat tagasi. Esmasel vaatlusel kahtlustas ta pcosi, lisaks said antud ka vereproovid. Kirjutas 10 päevaks Duphastoni.

Eile rõõmsalt uued päevad algasid ning täna käisin ka uuesti vastuvõtul, verenäitajad veidi kalduvad pcos poole, kuid ütles et ei midagi hullu. Jätkan Duphastoniga ning arst loodab, et poole aasta jooksul võiksid triibud tulla!
Mina 23a, mees 25a ning püüame meie esimest pisikest.

 

Hoian kõigile pöidlaid ning loodan, et saame peagi kõik teise alafoorumisse kolida!

 

Coldasice

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad oleks pidanud hakkama 26 veebruar. Täna tehtud test, aga hele

https://files.fm/u/73xud84ut

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad oleks pidanud hakkama 26 veebruar. Täna tehtud test, aga hele

https://files.fm/u/73xud84ut

CK

Need testid pididki vist suht kaua heledalt näitama? Proovi nt venu varajasega :). Aga triip iseenesest ilusti nähtav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad oleks pidanud hakkama 26 veebruar. Täna tehtud test, aga hele

https://files.fm/u/73xud84ut

CK

Need testid pididki vist suht kaua heledalt näitama? Proovi nt venu varajasega :). Aga triip iseenesest ilusti nähtav.

Benu*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, teen selle testiga esimest korda (need ovulatsioonitestid.ee lehelt jah). See oli esimene test ka, sest ootasin päevi kuna kõhus oli vahel päevade sarnane valu. Aga proovin, aitäh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N34 ja proovime mõned kuud kolmandat beebit. Sain ka heleda triibu aga kahjuks ei jäänud püsima. Loodetavasti varsti juba rasvasemad triibud:)

 

pliksx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad oleks pidanud hakkama 26 veebruar. Täna tehtud test, aga hele

https://files.fm/u/73xud84ut

CK

Soovitan samamoodi mingit muud testi proovida, minul olid väga pikalt sellised heledad kuigi hcq juba üle 30 ja teised testid rasvasemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

N34/M36, üritame neljandat last saada. Eelnevad rasedused pole lasknud end kaua oodata, kuid eks me kõik veidi vananeme 🙂 Spiraal eemaldati 12.12.22 ja olnud kaks korralikku tsüklit (25-26 päeva pikad), kus OV testidega kenasti OV tabatud, kuid pole õnnestunud. Täna CD6.

Kõikidele tugevaid triipe sel kuul!

Minul on ilmunud mõlemal tsüklil Biocardile hiljem ka teine kuivamistriip.. õige aja sees padunegatiivne olnud.. Olen hoidnud alles ja seda siis hiljem märganud.

Sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas

Ühtegi sümptomit küll ei ole aga ostsin selle kalli viola eriti varajase testi ja see oli täiesti negatiivne. Seega jään ootama oma menstruatsiooni 7.märtsil et siis uuele ringile liikuda.

NK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N31 ja M32. Kodus on kasvamas imearmas tüdruk (natuke üle 1a). Alates lapse 6.elukuust kaitsevahendeid ei kasuta, aga kuna imetasin, siis rasestumise tõenäosus oli olematu (olen alakaaluline ja naistearst palju lootust ei andnud imetamise tõttu). Aga lõpetasin 3 nädalat tagasi imetamise ja äkki nüüd siis lähikuudel õnnestub. Kui õnnestub, siis on tore. Kui mitte, siis pole ka hullu, sest esimene laps on igati ideaalne ja mulle sobib ka ühe lapsega pere hästi. Esimese lapsega tulid käiku ov testid, ananass, spets libesti jms ja õnnestus rasestuda kohe. Hetkel lähen lihtsalt vooluga kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N25/M25, 2 lapse soov esimese postitajaga sarnaselt kodus detsembribeebi 2021 ootab samuti ka mul neljas kuu proovimist, esimene tuli teisel kuul, täna  CD14. Loodan, et kõik soovijad saavad peagi oma triibud!

A.T-L

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N25/M25, 2 lapse soov esimese postitajaga sarnaselt kodus detsembribeebi 2021 ootab samuti ka mul neljas kuu proovimist, esimene tuli teisel kuul, täna CD14. Loodan, et kõik soovijad saavad peagi oma triibud!

A.T-L

Oi, milline kokkusattumus! Palju edu teile! ????

astor

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N25/M26

teise lapse soov

eelmise aasta augustis jätsin pillid àra ja hakkasime proovima, seni kaks keemilist olnud. Täna DPO11 ja test negatiivne, ootan päevi ja läheb seitsmes tsükkel. Nii loodan et enam kaua proovima ei pea.
Tellin jälle uued ov testid ootele
MK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes üle poole aasta proovinud on, kuidas toime tulete selle pettumuse ja lootusetusega et muudkui ei tule? Iga järgneb ebaõnnestunud kuu toob aina suurema pettumuse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes üle poole aasta proovinud on, kuidas toime tulete selle pettumuse ja lootusetusega et muudkui ei tule? Iga järgneb ebaõnnestunud kuu toob aina suurema pettumuse

Kes üle poole aasta proovinud on, kuidas toime tulete selle pettumuse ja lootusetusega et muudkui ei tule? Iga järgneb ebaõnnestunud kuu toob aina suurema pettumuse

Kas sa ootad esimest last? Ma soovitan vähem stressata ja anda endast parim. Ma see N31, kes hetkel proovib stressivabalt teist last, aga esimesega võtsin kõikvõimalikud meetodid kasutusele (kartsin väga katkemist). Mõlemad mehega võtsime rasestumise eelseid vitamiine ja toitusime tervislikult+ liikusime palju (siis oli veel see karantiiniperiood). OV teste tegin (mul oli regulaarne 28p tsükkel ja sain ilusti need triibud ov testiga). Vahekorras olime ov ajal palju ja pärast ov-d pidasime pausi (kuskilt lugesin, et aitab “pesastumisele” kaasa). Sõin nädal pärast ov-d ananassi (pidi aitama pesastuda), aga siis enam mitte (raseduse ajal ei soovitata). Kasutasime rasedust soodustavat libestit (googelda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes üle poole aasta proovinud on, kuidas toime tulete selle pettumuse ja lootusetusega et muudkui ei tule? Iga järgneb ebaõnnestunud kuu toob aina suurema pettumuse

Ma ei tulegi toime. Täitsa ausalt iga korraga aina hullem ja vaimselt valusam. Ok sellega, et rasedust ei tekkinud ja päevad hakkavad, sellega ma veel kuidagi saan hakkama. Aga see, et ootad päevade hilinemise ära, ei testi enne, siis testid, saas triibud ja taipad, et see ilmselt katkeb. Vot see on iga kord aina laastavam. Veebruari katkemisest tulin nii raskelt välja, et kaks päeva nutsin ainult, siis vihkasin ennast ja oma keha, vandusin, et ei suuda enam ja mulle aitab, viskan ov testid ära ja tühistan arsti aja. Ja siis jälle nutsin lohutamatult.

Aga siin ma olen jälle 🙂 Ajasin ennast püsti, ütlesin endale, et kohe kohe varsti jään ikka rasedaks. Mediteerisin, hingasin, ajasin kõik negatiivse minema ja jätkan oma teekonda. Jätkan treeningutega, ei seksi käsu peale ???? teen minimaalselt ov teste, ei tee ühtegi rasedustesti enne kui päriselt on õige aeg. Et siis jätkan sealt kust pooleli jäin ja väldin stressi ja ülemõtlemist. Ning vähendasin töökoormust, et elu oleks ilusam ja aega iseendale rohkem.

Taevasina

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes üle poole aasta proovinud on, kuidas toime tulete selle pettumuse ja lootusetusega et muudkui ei tule? Iga järgneb ebaõnnestunud kuu toob aina suurema pettumuse

Ma ei tulegi toime. Täitsa ausalt iga korraga aina hullem ja vaimselt valusam. Ok sellega, et rasedust ei tekkinud ja päevad hakkavad, sellega ma veel kuidagi saan hakkama. Aga see, et ootad päevade hilinemise ära, ei testi enne, siis testid, saas triibud ja taipad, et see ilmselt katkeb. Vot see on iga kord aina laastavam. Veebruari katkemisest tulin nii raskelt välja, et kaks päeva nutsin ainult, siis vihkasin ennast ja oma keha, vandusin, et ei suuda enam ja mulle aitab, viskan ov testid ära ja tühistan arsti aja. Ja siis jälle nutsin lohutamatult.

Aga siin ma olen jälle ???? Ajasin ennast püsti, ütlesin endale, et kohe kohe varsti jään ikka rasedaks. Mediteerisin, hingasin, ajasin kõik negatiivse minema ja jätkan oma teekonda. Jätkan treeningutega, ei seksi käsu peale ???? teen minimaalselt ov teste, ei tee ühtegi rasedustesti enne kui päriselt on õige aeg. Et siis jätkan sealt kust pooleli jäin ja väldin stressi ja ülemõtlemist. Ning vähendasin töökoormust, et elu oleks ilusam ja aega iseendale rohkem.

Taevasina

Soovitan panna naistearstile aeg ja teha uh ning vereanalüüsid. Kui tõesti saad triibud ja kohe katkeb, siis ikka peab mingi põhjus olema. Ja äkki on lihtne põhjus ja lihtsa raviga lahendatav. Edu sulle!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 176 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023