Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad September 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 144 )

Teema: Triibupüüdjad September 2022

Postitas:
Kägu

Sygisv2rvid – Mina näen ka seal selgelt triipu! Palju õnne ja kaunist ootusaega sulle! ????????

Mul endal täna on cd 30 ja äpis näitab, et täna peaks päevad hakkama. Mul pikem tsükkel alati olnud.
Täna olen täheldanud, et on tekkinud vesine voolus. Öösel nägin sellist und, et tegin kolm rasedustesti ja kõik olid positiivsed ???? Selline unenägu võiks küll täide minna, eksole ????
Näis, kas siis hakkavad või mitte.
Kuna mul varasemalt ka tsükkel kõigub siia-sinna mõned päevad, siis testima ma ei kiirusta.
Seadsin endale eesmärgiks, et esimesel oktoobril testin kui tõesti ei hakka.

Päike

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, tegin nüüd pulktesti. Mina näen nüüd paremini triipu, mees ütleb, et kujutan ette. Järgmise teen nädala pärast, siis peaks tugevam triip olema kui HCG ilusti tõuseb. Muidugi on võimalus veel, et algavad päevad..

https://ibb.co/mRXdZ3M

Sygisv2rvid

See test on täitsa positiivne ❤️
Pesastumise ajal vöib ka määrida.

Palju õnne! ????

neljaslaps

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkasid täna lõpuks päevad ???? kahtlusevarjugi enam pole. Edasi oktoobrisse.

 

-Oliiv

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sygisv2rvid, palju õnne???? Lihtsalt huvi pärast küsin kui pikk su tsükkel tavapäraselt on? Sain aru, et said pos. testi 13-14 päeva peale ov, kas see oli 10 tundlikkusega või tavaline test?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga selge triip! Palju õnne, sygisv2rvid! Tee järgmisel hommikul veel üks test – vaatame kuidas kosub ????

Mul endal CD 23 ja ikka haarasin juba testi järele. Muidugi negatiivne veel, sest igal juhul ka liiga vara. Mul üldse kannatust pole selle testimise teemaga ????

 

kolmasrõõm

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ootamine ajab ikka täitsa hulluks, minul võrreldes eelmise tsükliga juba 3p üle läinud, ootan päevi. Öösel oli üli õrnalt helepruunikalt-roosakalt määrinud, pidasin päevade alguseks, aga ei miskit ja test ka neg.  See ikka juba imelik, et korraks määris ja nüüd pole veretilkagi 😀 Tsüklihäired pole minu puhul tavapärased.  Ootan paar päeva enne uue testi tegemist. Võib-olla tõesti toimus ov mitte 15.-16. päeval nagu arvasin, vaid 17. või 18. siis ja hiline pesastumine ka. Väga ei julge lootma hakata, sest tegelikult ei olnud üldse aktiivsed see kuu ja väga ei proovinudki 😀

 

 

Liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sygisv2rvid – see ikka täitsa triip. Nii vahva!

Minul olid meeletult veidrad päevad. Algasid reedel õrnalt ja pühapäevaks oli juba läbi. Selg endiselt valutab. Tavaliselt selleks ajaks ammu juba seljavalu läinud. Ei teagi kas peaks igaks juhuks ikka testi tegema? Ei taha niisama oma ootusi ja lootusi suureks ajada.

 

K.K

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sygisv2rvid, palju õnne???? Lihtsalt huvi pärast küsin kui pikk su tsükkel tavapäraselt on? Sain aru, et said pos. testi 13-14 päeva peale ov, kas see oli 10 tundlikkusega või tavaline test?

Esimese lapse triibupüüdmise ajal tsükkel oli 28-80p, täiesti ebaregulaarne ja sai duphastoniga reguleeritud, et asi õnnestuks. Nüüd ei oska öeldagi, mis tsükli pikkust, sest 1. sept sai spiraal eemaldatud ja kohe õnnestus ???? tegutsesin flo äpi järgi ja ise tundsin ka ovulatsiooni toimumist neil päevadel. Testid jah 10 tundlikkusega.

Sygisv2rvid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin testi, sest seljavalu ja lühikesed päevad ei andnud rahu.

Ma sain kaks triipu!!!! Ja tegin teise testi kohe otsa ja ikka teine triip!!!

 

K.K

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin testi, sest seljavalu ja lühikesed päevad ei andnud rahu.

Ma sain kaks triipu!!!! Ja tegin teise testi kohe otsa ja ikka teine triip!!!

K.K

Vau, palju-palju õnne!
Näita meile ka triipe ????

Päike

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin testi, sest seljavalu ja lühikesed päevad ei andnud rahu.

Ma sain kaks triipu!!!! Ja tegin teise testi kohe otsa ja ikka teine triip!!!

K.K

Vauuuu! Nii suur rõõm, et nii palju triipe on see kuu!???? Ja muidugi palju õnne ning ilusat ootusaega! ????

 

Liblikas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge, kas see ongi see kurikuulus kuivamistriip – või võib olla tegu päris triibuga? Täna 10dpo. Kuna esimese lapsega oli 10dpo vaevuaimatav, aga siiski triip, siis tegin täna testi. Õige aja sees ei tulnud, läksin kodust ära ja tagasi tulles oli vaatepilt selline..

https://www.upload.ee/image/14535174/61249F35-3621-4EB2-BA6C-13D01ACECEFD.jpeg

Jaa, tean tean, et tobe küsimus, aga ma pole varem kuivamistriipu näinud, st on küll olnud, aga vales kohas, või siis nii, et kaob varsti ära. Pealegi mulle TUNDUB, et on lillakas roosakas, ja kui uskuda välismaa foorumeid, siis kuivamistriip ei saa kuidagi värviline olla. Aga äkki olen pime ja on halli värvi. Mis teie arvate?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas laadisin õigesti.

https://www.upload.ee/image/14535197/F27B29E3-6BD5-4C17-989F-EC042940A214.jpeg

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas laadisin õigesti.

https://www.upload.ee/image/14535197/F27B29E3-6BD5-4C17-989F-EC042940A214.jpeg

K.K olen siis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K.K, triip on olemas, aga päris hele kui sinu jutu järgi peaks olema täna CD18.

Kui ülehomme testi teed veel, siis peaks HCG kahekordistunud olema raseduse puhul ja teine triip peaks tumedam olema (võid ka veretesti teha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain minagi täna oma kaks triibukest, kuid paraku koroonatestil. ????

Täna CD35, kui päevad ei hakka, teen reedel rasedustesti. Kuidagi huvitav tunne on kogu aeg sees, aga ilmselt see on alateadvus ja lootus, et ühel hetkel kasvab minu sees väike ime. ????

Coldasice

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin testi, sest seljavalu ja lühikesed päevad ei andnud rahu.

Ma sain kaks triipu!!!! Ja tegin teise testi kohe otsa ja ikka teine triip!!!

K.K

Niii lahe. Palju õnne ❤️❤️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii. Mul täna kõhus v-a-s-t-i-k-u-l-t torgib ????
Täna on mul cd 31.
Võtsin tööle valukad igaksjuhuks kaasa, et kui nüüd päevad hakkavad siis ei pea vähemalt kannatama.
Aaaga, loodame et ikka ei hakkaks, eksole ????

Päike

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna siis veel tugevam triip minu meelest.

https://www.upload.ee/image/14536787/7C4BE49D-5415-431E-A233-F78CDFE4130B.jpeg

 

K.K

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna siis veel tugevam triip minu meelest.

https://www.upload.ee/image/14536787/7C4BE49D-5415-431E-A233-F78CDFE4130B.jpeg

K.K

Jaaaa ????
Ma nii kade ????

Päike

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin peale tööd testi. Täna CD24 ehk suht vara aga ma näen midagi. Abikaasa ütleb, et kujutan ette ????

kolmasrõõm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin peale tööd testi. Täna CD24 ehk suht vara aga ma näen midagi. Abikaasa ütleb, et kujutan ette ????

kolmasrõõm

Vau! Nii äge ju ???? Täielik triibusadu septembris ????
Näita pilti ka.

Päike

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole varem pilti laadinud, loodan et nii on näha. Igaljuhul see triip on minu silmadele näha – ma ei tea kas teistele on veel. Ma homme testin uuesti ja siis sooviks midagi heledat juba selgelt näha ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole varem pilti laadinud, loodan et nii on näha. Igaljuhul see triip on minu silmadele näha – ma ei tea kas teistele on veel. Ma homme testin uuesti ja siis sooviks midagi heledat juba selgelt näha ????

kolmasrõõm olen ????

panen siia lingi ka: https://www.upload.ee/image/14537693/84A4ED57-8161-4986-B379-55D8D49B7A56.jpeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole varem pilti laadinud, loodan et nii on näha. Igaljuhul see triip on minu silmadele näha – ma ei tea kas teistele on veel. Ma homme testin uuesti ja siis sooviks midagi heledat juba selgelt näha ????

Arvestades, kui raske on heledat triipu pildile saada, siis isegi mina näen seal seda imeõrnakest 🙂

Tee aga homme või ülehomme jälle test ????

 

neljaslaps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mhmh. Ma näen ka 🙂

Päike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge, kas see ongi see kurikuulus kuivamistriip – või võib olla tegu päris triibuga? Täna 10dpo. Kuna esimese lapsega oli 10dpo vaevuaimatav, aga siiski triip, siis tegin täna testi. Õige aja sees ei tulnud, läksin kodust ära ja tagasi tulles oli vaatepilt selline..

https://www.upload.ee/image/14535174/61249F35-3621-4EB2-BA6C-13D01ACECEFD.jpeg

Jaa, tean tean, et tobe küsimus, aga ma pole varem kuivamistriipu näinud, st on küll olnud, aga vales kohas, või siis nii, et kaob varsti ära. Pealegi mulle TUNDUB, et on lillakas roosakas, ja kui uskuda välismaa foorumeid, siis kuivamistriip ei saa kuidagi värviline olla. Aga äkki olen pime ja on halli värvi. Mis teie arvate?

minumeelest on küll päris triibu moodi ???? loodame et triip kosub tublisti!

 

kolmasrõõm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teree hommikust! ????

Eile kirjutasin siia, et mul kõhus imelikult torgib ja võtsin lausa igaks juhuks valukad tööle kaasa. Päevad siiski ei hakanud… aga, päris õhtul hilja korra määris pruunikas-roosat voolust. Mõtlesin, et nonii ikkagi hakkab nüüd… aga ikka pole hakanud! ????
Ma nagu rõõmustada ka veel ei julge, aga kui TÄNA terve päev ei tule midagi rohkem, siis ma teen homme testi, saagu mis saab. Ma lihtsalt ei jaksa kauem praadida kuigi mõtlesin, et testin alles esimesel oktoobril, aga mulle tundub väääga imelik see törts määrimist ja k-õ-i-k. Pole sellist asja veel olnud. Täna mul cd32.
Ühesõnaga, naised. Hoidkem pöialt, siis saan äkki homme teiega pilti jagada ????????

Päike

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teree hommikust! ????

Eile kirjutasin siia, et mul kõhus imelikult torgib ja võtsin lausa igaks juhuks valukad tööle kaasa. Päevad siiski ei hakanud… aga, päris õhtul hilja korra määris pruunikas-roosat voolust. Mõtlesin, et nonii ikkagi hakkab nüüd… aga ikka pole hakanud! ????

Ma nagu rõõmustada ka veel ei julge, aga kui TÄNA terve päev ei tule midagi rohkem, siis ma teen homme testi, saagu mis saab. Ma lihtsalt ei jaksa kauem praadida kuigi mõtlesin, et testin alles esimesel oktoobril, aga mulle tundub väääga imelik see törts määrimist ja k-õ-i-k. Pole sellist asja veel olnud. Täna mul cd32.

Ühesõnaga, naised. Hoidkem pöialt, siis saan äkki homme teiega pilti jagada ????????

Päike

Tee täna või tahad ennast põnevaka teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teree hommikust! ????

Eile kirjutasin siia, et mul kõhus imelikult torgib ja võtsin lausa igaks juhuks valukad tööle kaasa. Päevad siiski ei hakanud… aga, päris õhtul hilja korra määris pruunikas-roosat voolust. Mõtlesin, et nonii ikkagi hakkab nüüd… aga ikka pole hakanud! ????

Ma nagu rõõmustada ka veel ei julge, aga kui TÄNA terve päev ei tule midagi rohkem, siis ma teen homme testi, saagu mis saab. Ma lihtsalt ei jaksa kauem praadida kuigi mõtlesin, et testin alles esimesel oktoobril, aga mulle tundub väääga imelik see törts määrimist ja k-õ-i-k. Pole sellist asja veel olnud. Täna mul cd32.

Ühesõnaga, naised. Hoidkem pöialt, siis saan äkki homme teiega pilti jagada ????????

Päike

Tee täna või tahad ennast põnevaka teha.

Ma olen juba tööl ja testid ei vedele mul kuskil kapiäärel mind ootamas, vaid peaksin sel juhul ka apteeki/poodi enne minema.
Natuke põnevust ei tee ka paha, ise olen ka põnevil. Ma tõesti ei saa aru sinu kommentaari mõttest ????????
Kena päeva sullegi!

Päike

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 144 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad September 2022