Esileht Kodunurk Ülehaibitud toidud/ained

Näitan 17 postitust - vahemik 301 kuni 317 (kokku 317 )

Teema: Ülehaibitud toidud/ained

Postitas:
Kägu

Kalamari. Samas, kellele maitseb, lasku käia. Minul on ostukorvis nt alati kaerapiim, mida ka mõni peab imelikuks. Mis siis? 🙂

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ja kes kalamarja haipinud on? “Mulle ei maitse”/”ma ei söö”/”ma ei oska sellisega midagi teha” jne ei puutu siia haipimise teemasse küll kuidagimoodi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidruni ja gaseeritud vesi on hammastele väga kahjulik.

Ah lõpeta ära, koonerdis. Ei tee 2 viilu sidrunit vee sees päevas, ega 3l värskat kuus mitte midagi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidruni ja gaseeritud vesi on hammastele väga kahjulik.

Ah lõpeta ära, koonerdis. Ei tee 2 viilu sidrunit vee sees päevas, ega 3l värskat kuus mitte midagi.

See ei ole koonerdamine, vaid tavaline teadmine ja hoolitsus. Sa kõlad nagu, et näe kooner, ei raatsi suitsu ka osta.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidruni ja gaseeritud vesi on hammastele väga kahjulik.

GAseeritud vee mõju hammastele on marginaalne, olen uurinud ja sidrun… PAlju rohkem kahju hammastele teeb pidev millegi närimine, hammastele ei anta üldse puhkust remineraliseeruda ja suhrukellast ei ole enamus kuulnud, vaat see nõrgestab hambaid palju rohkem kui mingi mõttetult halvustatud mineraalvesi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gaseeritud vee mõju hammastele on vaid see, et võib veidi kiiremini tekitada hambakivi. Ei muu. Aga kellel soodumus hambakivile on, sellel tekib nagunii.

Pigem on gaseeritud vee mõju suurem maole. Näiteks kellel gastriit on vms. Neil soovitatakse gaseeritud jooke vältida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõin just poke varianti tatraga. Ülimõnus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa sest TÜHJAST pudelist lennukisse vead, aru ma ei saa… Küll oma joogipudeli kaasavõtmisest, aga siis ikka (mineraal)vett TÄIS.

Selle pudeli jood enne turvakontrolli tühjaks ja ükski tollitöötaja ei tee märkust. Peale seda paaritunnise lennu ajal ei tulegi janu eriti. Siis lased lennujaama joogiautomaadis jälle täis (suuremates lennujaamades on, Tallinnas jms peab vetsus lobistama, aga kraanivesi on joodav). Aga kui ei viitsi, siis tõesti, 0,5l veepudel maksab 2.-. Ma lendan kuldkaardiga, üsna tuttav igasuguste lennujaamaoludega.

Nõme oma kuldkaarti mängu tuua:) seda antakse tänapäeval igaühele, mis seal erilist. Platinum oleks nagu tase, mida mainida.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme oma kuldkaarti mängu tuua:) seda antakse tänapäeval igaühele, mis seal erilist. Platinum oleks nagu tase, mida mainida.

No lennufirmad küll igaühele kuldkaarte ei jaga, ära aja jama. Või ajad segi pankade kaartidega?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeseen

Kus sa seda teeseene haipi näinud oled?

Mul kasvab 1 seeneline juba aastaid kodus, hooajati tarbin, kui isu tuleb. Kasutan seda ka näopuhastajana ja mõjub nahale väga hästi. Samuti sain selle abil lahti tõrksast küüneseenest. Kuskilt lugesin, et teeseene lahusega jalavann pidi aitama jalaseene vastu, proovisin järele ja aitas väga hästi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeseen

Kus sa seda teeseene haipi näinud oled?

Mul kasvab 1 seeneline juba aastaid kodus, hooajati tarbin, kui isu tuleb. Kasutan seda ka näopuhastajana ja mõjub nahale väga hästi. Samuti sain selle abil lahti tõrksast küüneseenest. Kuskilt lugesin, et teeseene lahusega jalavann pidi aitama jalaseene vastu, proovisin järele ja aitas väga hästi.

Ja herpes on sul loomulikult ka?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeseen

Kus sa seda teeseene haipi näinud oled?

Mul kasvab 1 seeneline juba aastaid kodus, hooajati tarbin, kui isu tuleb. Kasutan seda ka näopuhastajana ja mõjub nahale väga hästi. Samuti sain selle abil lahti tõrksast küüneseenest. Kuskilt lugesin, et teeseene lahusega jalavann pidi aitama jalaseene vastu, proovisin järele ja aitas väga hästi.

Oi, selle ma pean siis küll ära proovima. Ühe seenega teise vastu– huvitav, aga no kui toimib, siis ju tore.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeseen

Kus sa seda teeseene haipi näinud oled?

Mul kasvab 1 seeneline juba aastaid kodus, hooajati tarbin, kui isu tuleb. Kasutan seda ka näopuhastajana ja mõjub nahale väga hästi. Samuti sain selle abil lahti tõrksast küüneseenest. Kuskilt lugesin, et teeseene lahusega jalavann pidi aitama jalaseene vastu, proovisin järele ja aitas väga hästi.

Ja herpes on sul loomulikult ka?

Sinul ot on üle kere herpes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa sest TÜHJAST pudelist lennukisse vead, aru ma ei saa… Küll oma joogipudeli kaasavõtmisest, aga siis ikka (mineraal)vett TÄIS.

Selle pudeli jood enne turvakontrolli tühjaks ja ükski tollitöötaja ei tee märkust. Peale seda paaritunnise lennu ajal ei tulegi janu eriti. Siis lased lennujaama joogiautomaadis jälle täis (suuremates lennujaamades on, Tallinnas jms peab vetsus lobistama, aga kraanivesi on joodav). Aga kui ei viitsi, siis tõesti, 0,5l veepudel maksab 2.-. Ma lendan kuldkaardiga, üsna tuttav igasuguste lennujaamaoludega.

Nõme oma kuldkaarti mängu tuua:) seda antakse tänapäeval igaühele, mis seal erilist. Platinum oleks nagu tase, mida mainida.

Noo, väikese inimese suured rõõmud ju :)))

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme oma kuldkaarti mängu tuua:) seda antakse tänapäeval igaühele, mis seal erilist. Platinum oleks nagu tase, mida mainida.

Mis tase see Platinum on? Selle saab samuti igaüks, kellel palk 670 eurot.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pastinaak. Varitseb inimesi mitme kesklinna restorani lõunapakkumistes. Brr.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pastinaak. Varitseb inimesi mitme kesklinna restorani lõunapakkumistes. Brr.

See on tõeliselt jäleda maitsega asjandus jah. Olen näinud ka beebipüreena, oh õudust, elu esimesed maitseelamused ja järsku topitakse sulle suhu pastinaagiollust…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 301 kuni 317 (kokku 317 )


Esileht Kodunurk Ülehaibitud toidud/ained