Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 409 )

Teema: Vaktsiinisunni jätk sügisel

Postitas:
Kägu

Sina ilmselgelt oled vaktsineeritud ja mingeid piiranguid ja lahterdamist pole pidanud taluma. Mina olen võrdlemisi tugeva närvikavaga, aga see tunne, et sa oled mingil idiootsel põhjusel äkki teisejärguline, mõjutab igaüht. Tuju see just ei tõsta. Ega sa enne aru ei saa, kui sul endal mingil põhjendamatul põhjusel on osad võimalused kinni.

Me kõik oleme pidanud viimasel paaril aastal taluma piiranguid, ka arusaamatuid. Näiteks eriti jabur ja mind valusasti puudutav oli 2020. kevadel koerte mänguväljakute sulgemine pandeemia tõttu. Minu elu tegi see palju keerulisemaks ning põhjus jäi arusaamatuks juba siis (kuigi muud piirangud olid omas ajas arusaadavad). Käsi südamel võin väita, et minu närvikavale see piirang küll kuidagi ei mõjunud. Ma ei mõista, miks vaktsineerimata inimeste kõrvalejäämine restoranidest ja üritustest kuidagi teisiti oleks pidanud mõjuma – see oli ju sinu enda valik, valik koos kaasnevaga. Kui valid vabaduse ning gümnaasiumi või kutsekooli asemel lähed ümbermaailmareisile, siis ei saa ju pahandada ometi ülikooliga, et ta sind vastu ei võta ilma keskhariduseta ning seda tõendava dokumendita?

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ilmselgelt oled vaktsineeritud ja mingeid piiranguid ja lahterdamist pole pidanud taluma. Mina olen võrdlemisi tugeva närvikavaga, aga see tunne, et sa oled mingil idiootsel põhjusel äkki teisejärguline, mõjutab igaüht. Tuju see just ei tõsta. Ega sa enne aru ei saa, kui sul endal mingil põhjendamatul põhjusel on osad võimalused kinni.

Me kõik oleme pidanud viimasel paaril aastal taluma piiranguid, ka arusaamatuid. Näiteks eriti jabur ja mind valusasti puudutav oli 2020. kevadel koerte mänguväljakute sulgemine pandeemia tõttu. Minu elu tegi see palju keerulisemaks ning põhjus jäi arusaamatuks juba siis (kuigi muud piirangud olid omas ajas arusaadavad). Käsi südamel võin väita, et minu närvikavale see piirang küll kuidagi ei mõjunud. Ma ei mõista, miks vaktsineerimata inimeste kõrvalejäämine restoranidest ja üritustest kuidagi teisiti oleks pidanud mõjuma – see oli ju sinu enda valik, valik koos kaasnevaga. Kui valid vabaduse ning gümnaasiumi või kutsekooli asemel lähed ümbermaailmareisile, siis ei saa ju pahandada ometi ülikooliga, et ta sind vastu ei võta ilma keskhariduseta ning seda tõendava dokumendita?

Mina sekkun siia veel kolmandana ja esitan sellise pildi: laps käis enne sügisel Tartus klassiekskursioonil. Seal anti neile vaba aega ja siis läksid nad kambaga neljakesi McDonaldsisse sööma.  Tellisid enda söögid ära ja istusid lauda. Ning siis küsiti tellimuste väljastamisel tõendeid. Neist neljast oli ainult üks vaktsineeritud, niisiis võtsid nad oma söögid ja kobisid nendega õue akna taha, külma kätte. Nad ise seda väga südamesse ei võtnud, mulle lihtsalt kodus jutustati. Aga vabandust, minule teeb selline asi praegu tagantjärelegi mõeldes ikkagi haiget küll. See, kuidas lapsigi niimoodi kotiti.

Juriidiliselt võttes muidugi oleksid nad pidanud olema ise teadlikud, et sel, kellel õige inimese passi ei ole,  ei ole õigust ka siseruumides süüa, “vastutustundetute vanaematapjatena” teadku, et on ise oma valikutega selle olukorra endale loonud (või on nende vanemad seda teinud), aga no selgub, et lastel ka kogu aeg need asjad meeles ei seisa. Ehk siis juriidiliselt jah kõik oli õige ja nõuetekohane, aga inimlikus plaanis lihtsalt NÕME. Ja kõik sellised ülekohtused olukorrad jäävad natukenegi ikkagi meelde ning kripeldama, kahtlemata on see kokkuvõtes väljakutse vaimsele tervisele.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kuulda ka mõtteid, et mõned spordiklubid plaanivad pakkuda pagulastele tasuta trenni. Oma (kohutavalt ohtlikke vaktsineerimata) inimesi sai pool aastat testide ja passidega mõnitatud, kihutame nüüd suure hooga teise äärmusse ja oleme hästi tolerantsed ja hoolivad.

Miks mitte? Eestlased saavad ju samamoodi kontrollita sisse, miks ukrainlastel kuidagi teisiti peaks olema?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ilmselgelt oled vaktsineeritud ja mingeid piiranguid ja lahterdamist pole pidanud taluma. Mina olen võrdlemisi tugeva närvikavaga, aga see tunne, et sa oled mingil idiootsel põhjusel äkki teisejärguline, mõjutab igaüht. Tuju see just ei tõsta. Ega sa enne aru ei saa, kui sul endal mingil põhjendamatul põhjusel on osad võimalused kinni.

Oledki teisejärguline ning saada teisejärguliseks oli sinu valik.

+4
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sina ilmselgelt oled vaktsineeritud ja mingeid piiranguid ja lahterdamist pole pidanud taluma. Mina olen võrdlemisi tugeva närvikavaga, aga see tunne, et sa oled mingil idiootsel põhjusel äkki teisejärguline, mõjutab igaüht. Tuju see just ei tõsta. Ega sa enne aru ei saa, kui sul endal mingil põhjendamatul põhjusel on osad võimalused kinni.

Oledki teisejärguline ning saada teisejärguliseks oli sinu valik.

Issand, kas see inimene on päris?

Retooriline küsimus muidugi. Ikkagi karm, et selliseid ongi olemas. Ja vist täitsa palju?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kas see inimene on päris? Retooriline küsimus muidugi. Ikkagi karm, et selliseid ongi olemas. Ja vist täitsa palju?

Jah, selliseid on ca 70% eestimaalastest, kes end vaktsineerisid. Miks see sind küll imestama paneb?

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, selliseid on ca 70% eestimaalastest, kes end vaktsineerisid.

Kõik inimesed vast siiski ei vaktsineerinud oma ajusid välja. Mina olen vaktsineerimata, mu tutvusringkonnas enamik vaktsineeritud. Ei ole nende poolt õnneks kohanud seda suhtumist, nagu ma oleks nüüd mingi alamklass seetõttu.

On ikka päris haige arvata, et need inimesed, kes on mingil põhjusel vaktsineerimata, on mingid teisejärgulised… Ma arvan, et need vaktsineeritud, kes nii arvavad, neil on tõsiseid probleeme enesehinnanguga vms vaimsed probleemid.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka päris haige arvata, et need inimesed, kes on mingil põhjusel vaktsineerimata, on mingid teisejärgulised… Ma arvan, et need vaktsineeritud, kes nii arvavad, neil on tõsiseid probleeme enesehinnanguga vms vaimsed probleemid.

Seda, et sa teisejärguline oled, ütlesid sa ise. See pole isegi minu väljend.

Minu tutvuskonnas on paar inimest vaktsineerimata, nad samas aktsepteerisid, et ei saa kusagil käia, erinevalt sinust. Mis sinusse puutub, siis selleks, et midagi saada, tuleb ka vastu anda.

Loodan, et sügisel jätkub vaktsineerimata inimeste kodusistumine.

+6
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole nende poolt õnneks kohanud seda suhtumist, nagu ma oleks nüüd mingi alamklass seetõttu.

Sellist asja ei tahagi keegi näost näkku öelda. Üldiselt peetakse selliseid parajateks ullikesteks ning tavaliselt on tegu umbluu-uudiste tarbijatega.

+4
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, selliseid on ca 70% eestimaalastest, kes end vaktsineerisid.

Kõik inimesed vast siiski ei vaktsineerinud oma ajusid välja. Mina olen vaktsineerimata, mu tutvusringkonnas enamik vaktsineeritud. Ei ole nende poolt õnneks kohanud seda suhtumist, nagu ma oleks nüüd mingi alamklass seetõttu.

Pigem on see ikka vaktsineerimata inimeste endi luul, et kõik neid tohutult teisejärguliseks peavad. Ei pea neid keegi (va. mõni idikas).

+6
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, selliseid on ca 70% eestimaalastest, kes end vaktsineerisid.

Kõik inimesed vast siiski ei vaktsineerinud oma ajusid välja. Mina olen vaktsineerimata, mu tutvusringkonnas enamik vaktsineeritud. Ei ole nende poolt õnneks kohanud seda suhtumist, nagu ma oleks nüüd mingi alamklass seetõttu.

Pigem on see ikka vaktsineerimata inimeste endi luul, et kõik neid tohutult teisejärguliseks peavad. Ei pea neid keegi (va. mõni idikas).

nii on. ja nad ei väsi selle ümber jahumast, isegi nüüd, kui passi enam ei nõuta.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, selliseid on ca 70% eestimaalastest, kes end vaktsineerisid.

Kõik inimesed vast siiski ei vaktsineerinud oma ajusid välja. Mina olen vaktsineerimata, mu tutvusringkonnas enamik vaktsineeritud. Ei ole nende poolt õnneks kohanud seda suhtumist, nagu ma oleks nüüd mingi alamklass seetõttu.

Pigem on see ikka vaktsineerimata inimeste endi luul, et kõik neid tohutult teisejärguliseks peavad. Ei pea neid keegi (va. mõni idikas).

nii on. ja nad ei väsi selle ümber jahumast, isegi nüüd, kui passi enam ei nõuta.

Vabandust, et ma ei saa aru, kuidas te ei saa aru, et vahe on sees, kui on piirangud kõigile ja kui on piirangud neile, kes ootavad adekvaatseid tulemusi, enne, kui midagi teevad. Kohutav hulk inimesi lihtsalt teeb, “mida kästakse”.  Siis on neil elu hea ja nemad on õigustatud isikud. Selle sotsiaalse katse tulemuste põhjal võib öelda, et keskmise IQ – või pigem veidi madalama- tasemega inimesed on kergelt manipuleeritavad, kui nad tegutsevad nö “õige eesmärgi nimel”.

Eestlaseid on hinnatud tarkadeks, aga …

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, selliseid on ca 70% eestimaalastest, kes end vaktsineerisid.

Kõik inimesed vast siiski ei vaktsineerinud oma ajusid välja. Mina olen vaktsineerimata, mu tutvusringkonnas enamik vaktsineeritud. Ei ole nende poolt õnneks kohanud seda suhtumist, nagu ma oleks nüüd mingi alamklass seetõttu.

Pigem on see ikka vaktsineerimata inimeste endi luul, et kõik neid tohutult teisejärguliseks peavad. Ei pea neid keegi (va. mõni idikas).

nii on. ja nad ei väsi selle ümber jahumast, isegi nüüd, kui passi enam ei nõuta.

Millal sina end viimati tõrjutuna tundsid?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, et ma ei saa aru, kuidas te ei saa aru, et vahe on sees, kui on piirangud kõigile ja kui on piirangud neile, kes ootavad adekvaatseid tulemusi, enne, kui midagi teevad.

Jajah, oota pealegi, aga tolle hetke seisuga oligi sul valik – ootad ja ei saa päris vabalt ringi käia või ei oota ja saad. Sa tegid oma valiku, mida sa ometi nüüd soiud? Kui sinu nõudlikkuse piir “adekvaatsete tulemuste” osas on kõrgemal kui arstide oma, siis ei saa ju ometi tulla ja väita, et sulle liiga tehakse, kui sinu kõrgemad nõudmised maksustatakse teatud piirangutega?

+6
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Millal sina end viimati tõrjutuna tundsid?

Tõrjutuse tunne lähtub inimese enesetundest ja enesehinnangust ning ei pruugi kuidagimoodi olla seotud ühiskonna tegeliku käitumisega.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, et ma ei saa aru, kuidas te ei saa aru, et vahe on sees, kui on piirangud kõigile ja kui on piirangud neile, kes ootavad adekvaatseid tulemusi, enne, kui midagi teevad.

Jajah, oota pealegi, aga tolle hetke seisuga oligi sul valik – ootad ja ei saa päris vabalt ringi käia või ei oota ja saad. Sa tegid oma valiku, mida sa ometi nüüd soiud? Kui sinu nõudlikkuse piir “adekvaatsete tulemuste” osas on kõrgemal kui arstide oma, siis ei saa ju ometi tulla ja väita, et sulle liiga tehakse, kui sinu kõrgemad nõudmised maksustatakse teatud piirangutega?

Kujutlege olukorda, kus lapsed õpivad koolis Pythagorase teoreemi. Õpetaja selgitab ja tõestab, lapsed õpivad. Siis tuleb kontrolltöö ja üks lastest teatab, et ta ei saa kontrolltööd teha, sest ta ei usu õpetaja tõestusi. Mis saab? Kontrolltöö jääb tegemata ja võib-olla ka aasta lõpetamata, kas pole. Tunnistust ei saa, uude klassi ei viida. Kas peaks viidama?

Sama lugu vaktsiiniuuringute adekvaatsete tulemustega.

+5
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja olgu, et praeguse vaktsiini kasumlikkus on 0 ja maskid on 0, siis ikka jätkatakse seda farssi? Ja need, kes ei allu (pole robotid üldisemas mõttes), on lihtsalt rämps? sellised on senised normaalsed ja toredad kolleegid, naabrid, tuttavad? Mis kohas teil ÜLDSE mõistus koju tuleb? Või kas tuleb??

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja olgu, et praeguse vaktsiini kasumlikkus on 0 ja maskid on 0, siis ikka jätkatakse seda farssi? Ja need, kes ei allu (pole robotid üldisemas mõttes), on lihtsalt rämps? sellised on senised normaalsed ja toredad kolleegid, naabrid, tuttavad? Mis kohas teil ÜLDSE mõistus koju tuleb? Või kas tuleb??

MILLIST farssi? Kus on farss? Sa pole kuulnud, et tõendit enam vaja ei ole? Ja maski kasulikkus küll farss ei ole. Miks sulle meeldib kujutleda, et oled tagakiusatav? Mingi sado-maso asi?

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, et ma ei saa aru, kuidas te ei saa aru, et vahe on sees, kui on piirangud kõigile ja kui on piirangud neile, kes ootavad adekvaatseid tulemusi, enne, kui midagi teevad.

Jajah, oota pealegi, aga tolle hetke seisuga oligi sul valik – ootad ja ei saa päris vabalt ringi käia või ei oota ja saad. Sa tegid oma valiku, mida sa ometi nüüd soiud? Kui sinu nõudlikkuse piir “adekvaatsete tulemuste” osas on kõrgemal kui arstide oma, siis ei saa ju ometi tulla ja väita, et sulle liiga tehakse, kui sinu kõrgemad nõudmised maksustatakse teatud piirangutega?

Kujutlege olukorda, kus lapsed õpivad koolis Pythagorase teoreemi. Õpetaja selgitab ja tõestab, lapsed õpivad. Siis tuleb kontrolltöö ja üks lastest teatab, et ta ei saa kontrolltööd teha, sest ta ei usu õpetaja tõestusi. Mis saab? Kontrolltöö jääb tegemata ja võib-olla ka aasta lõpetamata, kas pole. Tunnistust ei saa, uude klassi ei viida. Kas peaks viidama?

Sama lugu vaktsiiniuuringute adekvaatsete tulemustega.

Kas teoreemiga nōustumise jaoks tuleb õpilasel mingeid aineid enda organismi süstida?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja olgu, et praeguse vaktsiini kasumlikkus on 0 ja maskid on 0, siis ikka jätkatakse seda farssi? Ja need, kes ei allu (pole robotid üldisemas mõttes), on lihtsalt rämps? sellised on senised normaalsed ja toredad kolleegid, naabrid, tuttavad? Mis kohas teil ÜLDSE mõistus koju tuleb? Või kas tuleb??

Oh, sa oled ikka nii tark.

Ilmselgelt koroonaaegne hobiviroloog, kes end teadlastest paremaks ja targemaks peab. Ja siis tevitab siin kommentaaridest 😀 Otsusta ära, oled eluaegne kitupunn või oled isehakanud teadlane või mõlenad?

Esimeste tüvedega ei olnud vaktsiinin kasumlikkus null, kus sa siis olid? Lamemaalaste grupis ilmselgelt.

+8
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pole ammu selliseid teemasid avanud aga nüüd avastasin et osadel ikka mingi probleem? Enamus otsustas et vaktsineerib ja elas edasi, aga tuleb välja et osadel ikka veel teema üleval ja silditatakse, sõimatakse ja nii vihased ka veel juba ette et äkki sügisel jälle vaja vaktsineerida. Kahju kohe neist, võiks ju lihtsalt elada oma elu.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sest, et läbi aastakümnete on selle kahjulikke kõrvaltoimeid (võrreldes nt kas või ibuprofeeni või aspiriiniga) olnud minimaalselt? Ikkagi on kahjulik, sest on koolkond, mis eitab selle covidi-vastast toimet?

Me võrdlesime kahe protsessi mõju inimese tervisele – koroonapiirangute mõju ning ivermektiini mõju. Sina väitsid, et koroonapiirangute mõju terve inimese tervisele on hullem kui ivermektiini mõju. Mina väitsin, et koroonapiirangute mõju tervele (sealhulgas vaimselt tervele inimesele) polegi olemas. Järelikult on ivermektiin kahjulikum – mis sellest, et ta on “suhteliselt kahjutu”, kuid iga number on nullist suurem. Räägime asjadest ikka kontekstis.

Päris loll

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ilmselgelt oled vaktsineeritud ja mingeid piiranguid ja lahterdamist pole pidanud taluma. Mina olen võrdlemisi tugeva närvikavaga, aga see tunne, et sa oled mingil idiootsel põhjusel äkki teisejärguline, mõjutab igaüht. Tuju see just ei tõsta. Ega sa enne aru ei saa, kui sul endal mingil põhjendamatul põhjusel on osad võimalused kinni.

Oledki teisejärguline ning saada teisejärguliseks oli sinu valik.

Issand, kas see inimene on päris?

Retooriline küsimus muidugi. Ikkagi karm, et selliseid ongi olemas. Ja vist täitsa palju?

Perekoolis on selliseid seisukohti häirivalt palju jah, aga see ei ole üllatav. Kes siin pikemalt käinud, on ilmselt aru saanud, milline on siinse enamuse tase ja võimekus asjadest aru saada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kas see inimene on päris? Retooriline küsimus muidugi. Ikkagi karm, et selliseid ongi olemas. Ja vist täitsa palju?

Jah, selliseid on ca 70% eestimaalastest, kes end vaktsineerisid. Miks see sind küll imestama paneb?

Ma ei usu, et kõik need 70% lollid on. Sinusuguseid on ikka mingi marginaalne osa neist. Lihtsalt perekoolis olete te arvukalt esindatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka päris haige arvata, et need inimesed, kes on mingil põhjusel vaktsineerimata, on mingid teisejärgulised… Ma arvan, et need vaktsineeritud, kes nii arvavad, neil on tõsiseid probleeme enesehinnanguga vms vaimsed probleemid.

Täpselt nii ongi. Alamklass, kellel ei ole kunagi elus olnud midagi, mille pärast ennast paremana tunda. Igavesti kompleksides virelenud, kuna ei ole ei haridust, raha ega positsiooni, aga näe, nüüd on KOROONAPASS, millega ma siiski saan kellestki milleski “parem” olla. Olgu selleks kas või kinoseansile või spaasse (vaese mehe kuurort) pääsemine 😀

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, et ma ei saa aru, kuidas te ei saa aru, et vahe on sees, kui on piirangud kõigile ja kui on piirangud neile, kes ootavad adekvaatseid tulemusi, enne, kui midagi teevad.

Jajah, oota pealegi, aga tolle hetke seisuga oligi sul valik – ootad ja ei saa päris vabalt ringi käia või ei oota ja saad. Sa tegid oma valiku, mida sa ometi nüüd soiud? Kui sinu nõudlikkuse piir “adekvaatsete tulemuste” osas on kõrgemal kui arstide oma, siis ei saa ju ometi tulla ja väita, et sulle liiga tehakse, kui sinu kõrgemad nõudmised maksustatakse teatud piirangutega?

Kujutlege olukorda, kus lapsed õpivad koolis Pythagorase teoreemi. Õpetaja selgitab ja tõestab, lapsed õpivad. Siis tuleb kontrolltöö ja üks lastest teatab, et ta ei saa kontrolltööd teha, sest ta ei usu õpetaja tõestusi. Mis saab? Kontrolltöö jääb tegemata ja võib-olla ka aasta lõpetamata, kas pole. Tunnistust ei saa, uude klassi ei viida. Kas peaks viidama?

Sama lugu vaktsiiniuuringute adekvaatsete tulemustega.

Ma olen üsna kindel, et õpilast, kes vaidlustab õpetaja räägitavat, istuma ei jäeta. Vastupidi – suure tõenäosusega on tegemist pigem võimeka õpilasega. Ülejäänud lambakari, kel küsimusi ja kahtlusi iialgi ei teki, on keskpärane.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja olgu, et praeguse vaktsiini kasumlikkus on 0 ja maskid on 0, siis ikka jätkatakse seda farssi? Ja need, kes ei allu (pole robotid üldisemas mõttes), on lihtsalt rämps? sellised on senised normaalsed ja toredad kolleegid, naabrid, tuttavad? Mis kohas teil ÜLDSE mõistus koju tuleb? Või kas tuleb??

MILLIST farssi? Kus on farss? Sa pole kuulnud, et tõendit enam vaja ei ole? Ja maski kasulikkus küll farss ei ole. Miks sulle meeldib kujutleda, et oled tagakiusatav? Mingi sado-maso asi?

Sa väidad, et suvalise riidest maski (valitsuse poolt aktsepteeritud ja hetkel ka nõutud) näo ees kandmisest on midagi kasu? Millel su selline väide põhineb? Süsteemiusklikkusel?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teoreemiga nōustumise jaoks tuleb õpilasel mingeid aineid enda organismi süstida?

Ei, aga mis siis? Sa ei saanud paralleelist aru? Vahet pole ju, mida tuleb teha, et omada õigust millegi järgmise tegemiseks. Võtame siis lihtsama näite – koeraga kursustele või võistlustele minekuks peab koer olema vaktsineeritud. Vaktsineerida ei taha – ei pääse kursusele. Oma valik. Kas sa selle ebaõigluse vastu oled juba piketeerinud? Mis mõttes nagu, koerte õigused, võrdsus, lambad, teisejärguline jms muud märksõnad?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ammu selliseid teemasid avanud aga nüüd avastasin et osadel ikka mingi probleem? Enamus otsustas et vaktsineerib ja elas edasi, aga tuleb välja et osadel ikka veel teema üleval ja silditatakse, sõimatakse ja nii vihased ka veel juba ette et äkki sügisel jälle vaja vaktsineerida. Kahju kohe neist, võiks ju lihtsalt elada oma elu.

Millal enamus kusagil targemad olnud on? 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa väidad, et suvalise riidest maski (valitsuse poolt aktsepteeritud ja hetkel ka nõutud) näo ees kandmisest on midagi kasu? Millel su selline väide põhineb? Süsteemiusklikkusel?

Pidasin siiski silmas meditsiinilisi maske. Inimesed kannavad siiski valdavalt neid. Ja neist on ka kasu.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 409 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel