Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 392 )

Teema: Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Postitas:
Kägu

Saage aru, kui mees on võimekas, on välimust ja materiaalsust, siis looduse poolt ta peabki mitut naist või pere pidama. Mehed on selliseks loodud. Järgmises elus oled sina mees ja elad samasugust elu ja nii ongi. Ilusatel naistel on ka väga palju sekssuhteid oma abielukõrvalt, kas mehed käivad kusagil jutustamas, halamas jne? Atraktiivsus toob ju alati teisi juurde. Kui mees tahab endale vähegi truud naist, siis ei peaks ta vaatama ilusat naist, ilusale naisele lüüakse koguaeg külge ja keegi ikka kõrvalhüppeks ta ära võlub. Valige endale selline mees keda teised naised ei taha, siis on truu mees. Ei ole vaja elus loodusreeglitele vastuvoolu ujuda.

Issver, lausa kaks inimest (lisaks asjaosalisele endale – Original Tastele) on seda postitust kiitnud.Mis nende inimeste peas küll toimub, kes nii haiget postitust kiidavad?

Sa võid ju kõik vihakõneks märkida. Ega sul mingit väärikust ei ole, lase käia.

Vihakõnesid märgistada ei viitsi. Aga miinuse laon sinu kommentaaridele küll alati.

Väiklast inimest ei muuda miski, aga siit saab suurt aimu millised on sinu lähisuhted. Samuti miinustamine, halvustamine, lõputu neorootiline tülitsemine kuigi mingit põhjust polegi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina oled siis kõikide teemade ekspert, peale lõputute lahmimiste ei tule su suust midagi. Ükskõik mis teema ma perekoolis avan, oled sina seal oma väljamõeldud juttudega, ebareaalsete ja hästi halvustavatega. Sa mitte ei halvusta mehi vaid ka teisi naisi. Ropendad ja elad Pärnus, astusid kaitseliitu ja nüüd oled siin mingi vuhva? Mitu meest sul elus on olnud? Palju, aga mitu tervet suhet? Mitte ühtegi? Mis suu kinni ütleja sina siin oled?

Just kirjutasin, et üks mees ja väga-väga palju aastaid. Pärnus käin mõnikord spas ja mererannas. Kaitseliidust ei tea mitte midagi. Igasugu militaarsed teemad ei ole minu jaoks.

Ropendamist ei salli.

Sa koguaeg ropendad perekoolis.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa koguaeg ropendad perekoolis.

Aga sinul on kogu aeg probleemid kokku- ja lahkukirjutamisega. See “koguaeg” on sul mingi stampväljend ja järjepidevalt valesti.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldjuhul ikka käivad inimesed tööl,  tulevad koju kindlal ajal, saavad kindla summa palka ning igasugused anomaaliad on kergelt tuvastatavad. Seega kui naine ei tuvasta selliseid anomaaliaid, siis ilmselgelt ka neid ei ole

Aastaid tagasi raamatupidajana töötades ühes firmas käis üks töötaja pidevalt ära. Igasuguseid erinevaid põhjusi oli selleks. Lisaks oli tal kaks erinevat pangakontot, kuhu talle palka kandsin ja kui jäin kontorisse ületunde tegema, siis tuli uurima ning kahtlustas mind kummalistes asjades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne tüüpjuhtum. Mitut paari te teate, kus naine jätab oma mehe 20 aastat noorema kallima pärast?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120024922/endine-suusaass-jaak-mae-laks-naisest-lahku-abikaasa-jana-elan-nagu-oudusfilmis

Ma ei mõista, mis naised need on, kes ajavad lõhki 25 kestnud abielu? Vanamees sureb ära 10-20 aasta pärast, mingit ühist õnnelikku tulevikku pole.

Ju siis oli igav abielu kus nii mees kui naine elasid endale. Oleks võinud oma suhte nimel rohkem vaeva näha kui see oleks mõlemale oluline olnud, aga ju siis tülitseti omavahel end siniseks ja mõistlik on eludega edasi minna.

Vanamees sureb ära? Selliste juttude peale peaks iga mees sellise naise juurest kiiresti vehkat tegema, sellised mürgid võiks üksi elada.

Proua Ilmatar jälle targutamas?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia ühe päris vana intervjuu samal teemal, aga teise tonaalsusega:

https://www.ohtuleht.ee/115658/minu-armastus-on-endine-

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui neile inimestele see variant sobib, siis pole selles midagi õudset ega haledat.

Sobib mis variant? Petmine? Teiste naiste põrutamine? Äge värk tõepoolest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa koguaeg ropendad perekoolis.

Aga sinul on kogu aeg probleemid kokku- ja lahkukirjutamisega. See “koguaeg” on sul mingi stampväljend ja järjepidevalt valesti.

Kui 10 miljon korda kirjutan, siis ongi kokku. Kirjakeel on alati muutuv ja peabki muutuma. kui ei muutuks, siis sureks välja kui paindumatu keel. Näiteks ma olen sadu uusi sõnu välja mõelnud, mida ametlikus eesti keeles ei ole. Elus tuleb olla kunstiline, mitte klammerduda mingite postulaatide külge.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui neile inimestele see variant sobib, siis pole selles midagi õudset ega haledat.

Sobib mis variant? Petmine? Teiste naiste põrutamine? Äge värk tõepoolest.

Saad ükskord aru, inimesed pole ideaalsed. Üks vajab armukest, teine joob õlut liiga palju, kolmas läheb paksuks, neljas laristab raha maha, viies ei viitsi kodus midagi teha, kuues klatšib naist, seitsmes on impotent,  kaheksas … üheksas … jne. Sinu jaoks on armukesepidamine surmapatt ja ülejäänud kõik ok – selge. Kellegi teise jaoks on jällegi naise klatšimine surmapatt ja ülejäänud kõik andestatavad. Ei pea kõik kõigist maailma asjadest samamoodi arvama kui sina.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 10 miljon korda kirjutan, siis ongi kokku. Kirjakeel on alati muutuv ja peabki muutuma. kui ei muutuks, siis sureks välja kui paindumatu keel. Näiteks ma olen sadu uusi sõnu välja mõelnud, mida ametlikus eesti keeles ei ole. Elus tuleb olla kunstiline, mitte klammerduda mingite postulaatide külge.

Kas eesti keele riigieksamil võib ka ükskõik, kuidas kirjutada? Ametlikes dokumentides? Kus veel? Foorumis on tõesti suva ja ilmselt ka rikkaks saamisel on suva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 10 miljon korda kirjutan, siis ongi kokku. Kirjakeel on alati muutuv ja peabki muutuma. kui ei muutuks, siis sureks välja kui paindumatu keel. Näiteks ma olen sadu uusi sõnu välja mõelnud, mida ametlikus eesti keeles ei ole. Elus tuleb olla kunstiline, mitte klammerduda mingite postulaatide külge.

Kas eesti keele riigieksamil võib ka ükskõik, kuidas kirjutada? Ametlikes dokumentides? Kus veel? Foorumis on tõesti suva ja ilmselt ka rikkaks saamisel on suva.

Aga vaata kuidas kirjutati 1920 aastal eestis, oskad üldse arusaada? Kas sa wõro keelt oskad, eesti murrakuid oskad, saad aru ja oskad suhelda?

Eesti ametlik keel on põhja-eesti keel, see oli lihtsalt juhus, et see sai ametlikuks eesti keeleks. Wõro keel on palju lähedasem soome keelele.

Eesti on suur ja lai riik, ei ole sinu kooliõpetaja eesti keel ainuke keel mida peaks rääkima.
Miks peaks rikkaks saama, rikkaks võid saada kui veab lotos, aga muus osas… mine siit teeni raha, mis perekoolis passid, siin ei teeni sentigi. Aga äkki ma eelmises elus olingi rikas, nüüd on aeg olla vaene? Kõik on võimalik.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oskad üldse arusaada?

arusaada?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vaata kuidas kirjutati 1920 aastal eestis, oskad üldse arusaada? Kas sa wõro keelt oskad, eesti murrakuid oskad, saad aru ja oskad suhelda?

Eesti ametlik keel on põhja-eesti keel, see oli lihtsalt juhus, et see sai ametlikuks eesti keeleks. Wõro keel on palju lähedasem soome keelele.

Eesti on suur ja lai riik, ei ole sinu kooliõpetaja eesti keel ainuke keel mida peaks rääkima.
Miks peaks rikkaks saama, rikkaks võid saada kui veab lotos, aga muus osas… mine siit teeni raha, mis perekoolis passid, siin ei teeni sentigi. Aga äkki ma eelmises elus olingi rikas, nüüd on aeg olla vaene? Kõik on võimalik.

Eki ütleb selgelt, mida tähendab koguaeg. Aga mina mainisin läbi lillede, et keeleoskus ei taga rikkust, kohe kindlasti mitte, aga mõni sõna kriibib nagu näiteks mõtetu ja koguaeg. Ega sulle midagi valesti ei öeldud.
kogu|aeg
sport võistkonna eri liikmete v. ühe sportlase poolt (eri distantsidel) saavutatud aegade summa. 3-etapilise võistluse võitis jalgrattur koguajaga veidi üle kahe tunni. Meeskonna koguaeg 4 × 100 m teatejooksus on uus Eesti rekord. Sõnaveeb.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia ühe päris vana intervjuu samal teemal, aga teise tonaalsusega:

https://www.ohtuleht.ee/115658/minu-armastus-on-endine-

Ma pole ammi midagi nii kummalist lugenud.

““Ma leppisin teadmisega, et Maidu ümber keerles palju naisi. Mu vanaemagi ütles, et see, mis ei ole lubatud naistele, on lubatud meestele… Ma olen oma elus sellest lähtunud, “ütleb Erika.”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vaata kuidas kirjutati 1920 aastal eestis, oskad üldse arusaada? Kas sa wõro keelt oskad, eesti murrakuid oskad, saad aru ja oskad suhelda?

Eesti ametlik keel on põhja-eesti keel, see oli lihtsalt juhus, et see sai ametlikuks eesti keeleks. Wõro keel on palju lähedasem soome keelele.

Eesti on suur ja lai riik, ei ole sinu kooliõpetaja eesti keel ainuke keel mida peaks rääkima.

Miks peaks rikkaks saama, rikkaks võid saada kui veab lotos, aga muus osas… mine siit teeni raha, mis perekoolis passid, siin ei teeni sentigi. Aga äkki ma eelmises elus olingi rikas, nüüd on aeg olla vaene? Kõik on võimalik.

Eki ütleb selgelt, mida tähendab koguaeg. Aga mina mainisin läbi lillede, et keeleoskus ei taga rikkust, kohe kindlasti mitte, aga mõni sõna kriibib nagu näiteks mõtetu ja koguaeg. Ega sulle midagi valesti ei öeldud.

kogu|aeg

sport võistkonna eri liikmete v. ühe sportlase poolt (eri distantsidel) saavutatud aegade summa. 3-etapilise võistluse võitis jalgrattur koguajaga veidi üle kahe tunni. Meeskonna koguaeg 4 × 100 m teatejooksus on uus Eesti rekord. Sõnaveeb.

Sa oled ju ametnik, keda rahvas kutsub lolliks. Ole edasi, said ühe asja elus selgeks, kaaguta 10 muna

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, kuidas need naised küll neid vanamehi tahavad ja suudavad nendega füüsiliselt lähedased olla. Keda huvitab rikkus või staatus, aga minus tekitaks 20a vanem mees füüsiliselt vastikust. 20ndates poleks ette kujutanud, et mingi 40+ mees tõmbaks. Nüüd 30ndate alguses isegi ei mõtleks iialgi mingist 50+ mehest nii. Vastikus tekib. Ikka omavanuseid vaadatakse.

Ise naisena ei tahaks ka iial endast 20a nooremat meest.

50 a endine tippsportlane on füüsiliselt paremas vormis kui 30 aastased. Sul ilmselt pole kogemusi.

Nägu on ikka vanamehe oma.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab käima ise tööl, peab NÕUDMA varaühisusega abielu enne lapsi.

Miks? Minu arvates on varalahusus palju mõistlikum ja nii ka tegime. Mehel oli täiesti ükskõik.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ju ametnik, keda rahvas kutsub lolliks. Ole edasi, said ühe asja elus selgeks, kaaguta 10 muna

Mina jälle kutsun sind lolliks, kes ei tunne elementaarseid kokku- ja lahkukirjutamise reegleid. Ja selle asemel, et võtta õppust, parandada ennast, hakkab ajama mingit suvalist möla, kuidas ta on kõva keeleuuendaja ja taassündinud Johannes Aavik. Rumal inimene.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa koguaeg ropendad perekoolis.

Aga sinul on kogu aeg probleemid kokku- ja lahkukirjutamisega. See “koguaeg” on sul mingi stampväljend ja järjepidevalt valesti.

Kui 10 miljon korda kirjutan, siis ongi kokku. Kirjakeel on alati muutuv ja peabki muutuma. kui ei muutuks, siis sureks välja kui paindumatu keel. Näiteks ma olen sadu uusi sõnu välja mõelnud, mida ametlikus eesti keeles ei ole. Elus tuleb olla kunstiline, mitte klammerduda mingite postulaatide külge.

Mõtle välja, mida tahad, kui mitte keegi sinust aru ei saa, räägid oma keel üksi iseendaga.

Antud juhul pole muidugi kirjakeele täiendamine, vaid lihtlabane kirjaoskamatus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sinul on kogu aeg probleemid kokku- ja lahkukirjutamisega. See “koguaeg” on sul mingi stampväljend ja järjepidevalt valesti.

Mulle on sama öeldud siin! Seega sul tekib nüüd küll segadus, kas see olen mina või see kägu kellega siin teemas vaidled. Arvad et see on üks inimene, aga pole. Mul on ka kogu aeg see koguaeg valesti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on sama öeldud siin! Seega sul tekib nüüd küll segadus, kas see olen mina või see kägu kellega siin teemas vaidled. Arvad et see on üks inimene, aga pole. Mul on ka kogu aeg see koguaeg valesti.

Ma saan väga hästi aru, milline inimene kirjutab. Sest selle tüübi jutu sisu on ju äratuntav, üks ja sama plaat kogu aeg, mitte ainult see üks valesti kirjutatud sõna.  Ma pole arvanud, et siin õigekirja mitteoskavaid inimesi ainult üks oleks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on sama öeldud siin! Seega sul tekib nüüd küll segadus, kas see olen mina või see kägu kellega siin teemas vaidled. Arvad et see on üks inimene, aga pole. Mul on ka kogu aeg see koguaeg valesti.

Ma saan väga hästi aru, milline inimene kirjutab. Sest selle tüübi jutu sisu on ju äratuntav, üks ja sama plaat kogu aeg, mitte ainult see üks valesti kirjutatud sõna. Ma pole arvanud, et siin õigekirja mitteoskavaid inimesi ainult üks oleks.

jah, see on Revolver. Viimastel aegadel kasutajanimedega original taste ja sina123.

nii imelik, et môni teda käo nime alt ära ei tunne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, see on Revolver. Viimastel aegadel kasutajanimedega original taste ja sina123. nii imelik, et môni teda käo nime alt ära ei tunne.

Tunnen väga hästi teda ära, sama nõme jutt kogu aeg ja neid nimesid on tal veel teisi ka. Iga nädal teeb mõne juurde ja siis hakkab oma kirjutisi plussitama ja teis miinustama erinevate kontode alt. Lisaks on väga hästi aru saada ka see, millal ta taaskord purupurjus on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, kuidas need naised küll neid vanamehi tahavad ja suudavad nendega füüsiliselt lähedased olla. Keda huvitab rikkus või staatus, aga minus tekitaks 20a vanem mees füüsiliselt vastikust. 20ndates poleks ette kujutanud, et mingi 40+ mees tõmbaks. Nüüd 30ndate alguses isegi ei mõtleks iialgi mingist 50+ mehest nii. Vastikus tekib. Ikka omavanuseid vaadatakse.

Ise naisena ei tahaks ka iial endast 20a nooremat meest.

50 a endine tippsportlane on füüsiliselt paremas vormis kui 30 aastased. Sul ilmselt pole kogemusi.

Nägu on ikka vanamehe oma.

A sulle ju sobib? Miks teistele ei peaks sobima?

Või jätad oma vanamehe maha kui ta 50 saab?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ammi midagi nii kummalist lugenud. ““Ma leppisin teadmisega, et Maidu ümber keerles palju naisi. Mu vanaemagi ütles, et see, mis ei ole lubatud naistele, on lubatud meestele… Ma olen oma elus sellest lähtunud, “ütleb Erika.”

Ja ikkagi läkski teise naise juurde ära.

https://elu.ohtuleht.ee/340452/mait-maltis-abiellus-33aastase-kristeliga

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks ma olen sadu uusi sõnu välja mõelnud

Ära enam tee, kui sa just ainult iseendaga ei soovi rääkida. Mis oleks muidugi ka tark mõte.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on sama öeldud siin! Seega sul tekib nüüd küll segadus, kas see olen mina või see kägu kellega siin teemas vaidled. Arvad et see on üks inimene, aga pole. Mul on ka kogu aeg see koguaeg valesti.

Ma saan väga hästi aru, milline inimene kirjutab. Sest selle tüübi jutu sisu on ju äratuntav, üks ja sama plaat kogu aeg, mitte ainult see üks valesti kirjutatud sõna. Ma pole arvanud, et siin õigekirja mitteoskavaid inimesi ainult üks oleks.

jah, see on Revolver. Viimastel aegadel kasutajanimedega original taste ja sina123.

nii imelik, et môni teda käo nime alt ära ei tunne.

Kas see olend on emane või isane? Mind revolvri ajal siin ei olnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on sama öeldud siin! Seega sul tekib nüüd küll segadus, kas see olen mina või see kägu kellega siin teemas vaidled. Arvad et see on üks inimene, aga pole. Mul on ka kogu aeg see koguaeg valesti.

Ma saan väga hästi aru, milline inimene kirjutab. Sest selle tüübi jutu sisu on ju äratuntav, üks ja sama plaat kogu aeg, mitte ainult see üks valesti kirjutatud sõna. Ma pole arvanud, et siin õigekirja mitteoskavaid inimesi ainult üks oleks.

jah, see on Revolver. Viimastel aegadel kasutajanimedega original taste ja sina123.

nii imelik, et môni teda käo nime alt ära ei tunne.

Kas see olend on emane või isane? Mind revolvri ajal siin ei olnud.

Mees ikka, sõnastusest ja huvidest on juba aru saada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, kuidas need naised küll neid vanamehi tahavad ja suudavad nendega füüsiliselt lähedased olla. Keda huvitab rikkus või staatus, aga minus tekitaks 20a vanem mees füüsiliselt vastikust. 20ndates poleks ette kujutanud, et mingi 40+ mees tõmbaks. Nüüd 30ndate alguses isegi ei mõtleks iialgi mingist 50+ mehest nii. Vastikus tekib. Ikka omavanuseid vaadatakse.

Ise naisena ei tahaks ka iial endast 20a nooremat meest.

50 a endine tippsportlane on füüsiliselt paremas vormis kui 30 aastased. Sul ilmselt pole kogemusi.

Nägu on ikka vanamehe oma.

A sulle ju sobib? Miks teistele ei peaks sobima?

Või jätad oma vanamehe maha kui ta 50 saab?

Mis mõttes mulle sobib? Ei sobi, kui ma olen ise noor. Kui ma olen ise sama vana, siis on loomulik vanamehega koos olla. 30-selt ma seda loomulikuks ei pea, siis on rõve.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes mulle sobib? Ei sobi, kui ma olen ise noor. Kui ma olen ise sama vana, siis on loomulik vanamehega koos olla. 30-selt ma seda loomulikuks ei pea, siis on rõve.

Kui on kogemus, et mees sureb noorelt, siis hakkad vanamehi pelgama, aga kui mees elab 80+, siis on ikka hea küll koos olla ja vanu aegu heietada. Ei joo, ei suitseta, pole 100 kg, ei tööta üle, ei stressa – otsi sellist meest, elab kaua. Omavanusega on see häda, et ühel hetkel teeb vehkat. 20selt kokku, 30selt lapsed, 40selt temal uus ring, naine aga uut perekonda luua ei suuda ja siis hakkavadki need nässide mahategemised pihta, aga vaatan just üht sarjakest, kus naised on inetumad samaealistest meestest.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 392 )


Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast