Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023

Näitan 13 postitust - vahemik 181 kuni 193 (kokku 193 )

Teema: Veebruaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mina loen ka teid veel siin ja kohe facebooki grupiga ei liitu. Ootan oma Oscari aega ja tahaks kohalikus haiglas enne arvele saada. Sugulased ka veel ei tea ja kuulevad uudist siis, kui Oscaris kõik korras on. Esimese lapsega said kõik alles 5 kuu peal teada, kolleegid isegi hiljem ja kuu aja pärast olin juba töölt läinud :D.

Sümptomeid on, aga teen asja juures ilusat nägu ja teesklen, et oleme lihtsalt hea toidu peal 😀

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks minu rasedus on peetunud. Uh näitas, et areng on 7 nädala kanti seisma jäänud, südametööd ei ole. Oleks pidanud olema hetkel 10+2.

Tehakse tabletiabort, sain ka esimese rohu ning reedel haiglasse.

See siis teine peetumine 6 raseduse hulgast.

Lasen ennast panna steriliseerimiseks järjekorda.

Murevaba ootusaega kõigile ja imelist kohtumist enda imedega!????????????????

 

Terv. Kerstin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viibisin pea poolteist kuud eemal, väike omaette asjatamise periood. Kuklavolt tehtud, seal madalad riskid, enda rahuks käisin ka Dr Šoisi juures Panorama XP+ Vistara + loote eluvõimelisus. Tõepoolest mees vastas oma kõrgele mainele ja väga informatiivne kasulik käik. Endiselt ei ole tunnuseid, va ajuti viskab väsimust, peamiselt kui veejoomise unarusse jätan. Olen vitamiinidest (tõenäoliselt) tingitud seedimismure korda saanud vedela raua võtmisega. Algul olid rauavarud pea olematud. Hematoomi enam pole, veritsusi pole ka enam esinenud. Kõht eriti välja veel ei paista va peale söömist, korralik kõhutäis toob punu ikka korralikult ette, tähtaeg nihkus 05.02lt suuruse järgi pigem 01.02 le, kõigile pole veel teatanud, seega gruppi ka veel ei tungle. Võtan asja meeldivalt rahulikult. Šoisi juures saime soo ka teada.

Kai

14 +3 / 15+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas toimivat grupi linki saaks uuesti?

 

Miu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jee! ma käisin ka nüüd 12.nädala uhs ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on loodud ka ühine chat. Kui on sellega soov liituda, siis palun grupis end tutvustada vastava postituse all. Lisan lingi.

https://fb.me/g/p_ofzeppng5Ua4fyeq/Mhqojuj7

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas toimivat chati linki saab? 🙂

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõik on fb kogunenud, või mõni piilub ka siin veel ringi? Ma vist enne LA-d ei julgeks veel fb grupiga liituda.

Hetkel on 14+3 ja Oscar test läks eelmine nädal väga edukalt, kõik riskid väga madalad ja laps väga aktiivne. Sugu küll veel teada ei saanud.

Kui mõni siin veel loeb, siis kuidas teil enesetunne? Mul on muidu päris hea olla, aga see nädal on emakas hakanud valutama ja valu kiirgab ka alaselga. Ilmselt keha kohaneb ja vajalikud kohad venivad.

 

Ami

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma aina mõtlen, et kunagi peaks minema gruppi, aga päris ausalt, pole seni ka otsest vajadust tundnud. Esmarase, üldiselt aktiivne mõtleja, uurija, aga selle kohapealt ülirahulik, võtan päev korraga. Tundemärke peale suurema unevajaduse (I trimestril) ei ole olnudki. Nüüd hakkab alles kohale jõuda, st enam ei unusta, sest kõht on ikkagi ettepoole tulnud. Samas inimesed aru veel ei ole saanud, põhimõtteliselt 17 nädalat, II trimestris juba, aina reaalsemaks muutub see lugu, vaatan, kas õnnestub 5. kuuni vastu pidada, et siis avalikuks minna.  Unenäod on megakummalised ja kohati ka ikka kõhus kummalist liikumist tunda, vist? Põnev igatahes, iga päev on uus.

 

Kai

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toimiv link. Ma käin siin harva vaatamas, kas on veel kedagi liitumas. Meil väga meeldiv ja tore grupp naisi koos, pigem suhtlevad kõik hetkel chatis.

https://fb.me/g/p_FSjz87xQgnterRJk/BoS59iCC

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas veebruarikatel ka kulgeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et kõik näoraamatus. Ma pole siiani sinna jõudnud, vist ei jõuagi. Kinnitasin just oma emapuhkuse ära, hästi hea rasedus seni olnud, miski ei piina paina, ainult istuda keeruline, kohe hakkavad jalad käima beebsul. Tunne hea ja aeg ilus ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka kõik rahulikult ja hästi läinud. Pole millegi üle kurta ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 181 kuni 193 (kokku 193 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023