Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 193 )

Teema: Veebruaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Käisin täna HCG mõõtmas ja tulemus käes. Rasedust tänase seisuga 5+5 ja hcg 6317. Ei oska hinnata, kas see on ok või peaks muretsema. Mida arvate, kas on ok?

Minule tundub küll korralik 🙂

Mul endal oli 5+6 ja ca 16 000.

http://www.betabase.info/chart/basic/single siit saad vaadata 🙂

KS

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vanust 34, mehel 40. Lapsi pole.

Diagnoosiks seletamatu viljatus ja oleme teinud ühe ringi IVF’i, millest saime teha aasta jooksul kolm siirdamist. Järgmine samm oleks olnud sügisel geneetiku vastuvõtt, aga hoopis käimas praegu neljas rasedus.

Seni kõik katkenud (IVF 9. nädal, iseseisev rasestumine 7. nädal ja IVF 5. nädal).

Seekord alates 5+5 ennast Hcg’ga kergelt närvi ajanud ????

5+5 oli 779 ja pärast seda mõõtnud veel kaks korda ja iga kord kenasti 72h jooksul duubeldunud.. Rohkem vist ei lähe. Panin hoopis arstiaja ITKsse 8+3. Olen küll ilmselt nn “riskirase”, aga mis see varem minek ikka muudab. Enesetunne ju hea ja ka eelmiste rasedustega pole mu Hcg olnud tuhandetes.

Sümptomitest tissid paistes, kohati isegi tundlikud (mul pole rinnad kunagi valu teinud), kõht paistes ja kisub veidralt, vana hea tujukus platsis ja üldine väsimus ka muidugi. Kohati iiveldab ja viinerite isu tekkis ka eile.. täna ostsin, aga enam ei taha vist. Õnneks oksendanud pole.

Kõige kauemini kestnud rasedus oli mais 2021 IVFga, aga siis määris alates 6+2 vahelduva eduga. 7+6 nägin veel väikest täppi enda arsti juures UHs, kuid 9+6 arvele minnes südametööd enam polnud ning järgmine päev tehti tabletiabort. Teised katkemised jaanuaris ja märtsis toimusid õnneks rahulikult kodus. Kõik alati õnneks kenasti puhastunud ka ning nagu ka siin foorumites erinevates teemades kirjutatud, siis kogemustega ja ajaga muutub tõesti uskumatult tuimemaks.

Minu suureks õnneks aeg lendab, järgmine kolmapäev on ju KOHE!

Kas te mõõdaksite veel Hcg’d minu asemel enne seda 8+3 UH’d?

 

Vana triibupüüdja since 2018 suvi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lumebeebi, mul oli 5+3 ca 6600 ja ma pidasin seda küll korralikuks tulemuseks. Pidin täna uuesti minema, aga töö jooksis peale. Jään siis juba järgmise esmaspäeva ämmakat ootama.

Leevike

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lumebeebi, mul oli 5+3 ca 6600 ja ma pidasin seda küll korralikuks tulemuseks. Pidin täna uuesti minema, aga töö jooksis peale. Jään siis juba järgmise esmaspäeva ämmakat ootama.

Leevike

Tänud! Mul ei ole ühtegi tunnust ja see määrimine ka, kõik see pani kahtlema. Arst ütles täna, et hcg number on hea ja ivfi ravimid võivad määrimist tekitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna HCG mõõtmas ja tulemus käes. Rasedust tänase seisuga 5+5 ja hcg 6317. Ei oska hinnata, kas see on ok või peaks muretsema. Mida arvate, kas on ok?

Minule tundub küll korralik ????

Mul endal oli 5+6 ja ca 16 000.

http://www.betabase.info/chart/basic/single siit saad vaadata ????

KS

Aitäh, vaatan kindlasti! 🙂

 

Lumebeebi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, tere!

Peale eilset esimest uh’d mõtlesin ka endast siin märku anda. 🙂

Tulekul 4. laps. Tänasega umbes 6n+6p ja tähtajaks hetkel 8.veebruar. Ainsaks suuremaks sümptomiks on mul iiveldustunne, seda siis nii hommikul, lõunal kui ka õhtul, veidi leevendab pidev näksimine. 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain eile oma esimeses UH-s käidud ja sain oma armsat “täpikest” näha, kelle süda vapralt pulseeris. Kõik oli nii nagu pidi ja vastas 6+3. Järgmine ehk viimane UH viljatusarstil on mul planeeritud 8ndaks nädalaks ja 9ndal nädalal plaan ämmaka juures end rasedana arvele võtta.

 

teretalv91

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna kordus UHs ära, süda oli nüüd ilusti olemas. Vanust 6+4 nagu peab. Ämmaka juurde aeg 5. juuli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru palju ma rase olen. 11.05algasid viimati päevad. Käaitsi loen, et 5+6 aga raseduskaledrid väidavad, et on 7s nädal. Segane. Ta pidi olema siis 14.02. Mingi äpp mille tõmbasin väidab 15.02. Help, palju ma siis rase olen?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru palju ma rase olen. 11.05algasid viimati päevad. Käaitsi loen, et 5+6 aga raseduskaledrid väidavad, et on 7s nädal. Segane. Ta pidi olema siis 14.02. Mingi äpp mille tõmbasin väidab 15.02. Help, palju ma siis rase olen?

Endal viies laps tulemas, võiks juba rohkem teada.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kujutan ette kui hea tunne oli näha, et ta tõesti on olemas 🙂 Ma ise lähen 7 näd, 30.juunil. Tähtaeg on hetkeseisuga 15.02.

Lumebeebi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kohe varsti 6 näd tulemas ja hirmuga mõtlen, et kas siis ka tunnused tulemas. Hetkel veel iiveldusest pääsenud. Esimese lapsega oli iiveldust ja kõrvetisi omajagu, aga ei mäleta enam mis ajal miskit oli 🙂

Lumebeebi

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna esimeses uh-s ja oh imet. Arst leidis kaks lootemuna, ühes imeväike täpike vilkus teises, mis oli väiksem, pold ta kindel kas näeb midagi või ei. Oh seda üllatust! Alguses olin šokis, nüüd aga hoian pöidlaid et ka pisem kasvaks ja varsti tuksuks. Järgmisel nädalal taas uus ultraheli. 🙂

 

P.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna esimeses uh-s ja oh imet. Arst leidis kaks lootemuna, ühes imeväike täpike vilkus teises, mis oli väiksem, pold ta kindel kas näeb midagi või ei. Oh seda üllatust! Alguses olin šokis, nüüd aga hoian pöidlaid et ka pisem kasvaks ja varsti tuksuks. Järgmisel nädalal taas uus ultraheli. ????

P.

Isver, kui vahva! Pöidlad-varbad peos, et ikka mõlemad su juurde tuleksid. ????

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohoo, see on vahva üllatus! 🙂

Lumebeebi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ja mis vitamiine võtate? Ma võtan hetkel ainult foolhapet.

Lumebeebi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan hetkel foolhapet, d-vitamiini ja rauda (mul sellega alati probleeme olnud). Rasedatele mõeldud vitamiine pole kunagi võtnud. Tarbin vaid neid, mille järele reaalne vajadus vereproovi põhjal on.

 

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ja mis vitamiine võtate? Ma võtan hetkel ainult foolhapet.

Lumebeebi

Mina hakkasin võtma lisaks foolhappele Elevit vitamiine, mis mõeldud rasedatele.

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan ka hetkel rasedatele mõeldud vitamiine. Foolhappe sisaldus on nendes sama, mis eraldi võttes, kuid lisaks veel teisigi kasulikke aineid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ja mis vitamiine võtate? Ma võtan hetkel ainult foolhapet.

Lumebeebi


Ma praegu vōtan eraldi foolhapet, D-vitamiini ning B-kompleks vitamiine (mul sōbranna ämmakas soovitas, kuna tarbin liha suhteliselt harva). Vōtan ka kalaōlikapsleid, sest enne rasedust vōtsin neid ja veel paar kapslit alles, ei tahtnud seisma jätta ning ämmaka sōnul on okei neid vōtta 🙂

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka hcgd mõõtmas- 542 . Praegu on alles 4+1 ka. Tundub ok mulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsauki,

Mina liitun ka veebruaribeebidega.????‍♀️Nii mõnus seltskond siin juba koos. ????

✨ Käisin eile end arvele võtmas. ???? Mõõdeti rasedust 7+2 (täna 7+3) ning TA 1.veebruar. Kõik oli tip-top ja kuu pärast 12nädala uh ja GTT ????????????

✨ Viimased 22 päeva on iiveldanud palju ja tahaks koguaeg magada.

✨ Tulemas on teine laps. Esimene on juba 2 aastane. Ise olen 34a.

✨ Hetkel võtan ainult foolhapet lisaks.

Mõnusat ootusaega meile kõigile ja palju õnne!????????

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas ja mis vitamiine võtate? Ma võtan hetkel ainult foolhapet.

Lumebeebi

Mina võtan lisaks foolhapet ja D-vitamiini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan lisaks foolhapet ja D-vitamiini.

Jäi kogemata anonüümseks. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ja mis vitamiine võtate? Ma võtan hetkel ainult foolhapet.

Lumebeebi

mina võtan elevit (rasedate vitamiinid), d-vitamiini, kalaõlikapsleid ja beetakaroteeni. IVFi poole pealt on mul veel peal ka vaginaalne progesteroon (amelgen), clexane (verevedeldaja) ja estrofemi tabletid (östrogeen) 🙂

 

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on nüüd 2 nädalat juba vahelduva eduga pruunikat-roosakat määrinud. Esmarasedana ei teagi, mida arvata või millal see ära võiks lõppeda..täna 7+4

Trenni ja suguelu elada ei tohi, rahulik režiim. Kõhuvalusid vm pole ja UH-s kõik korras. Sellegipoolest ei meeldi üldse see määrimine. Siin juba neid korduvrasedaid nii palju, kas kellelgi on veel määrinud I trimestril ning kui jah siis mis põhjusel ja kui kaua?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul määris ühel päeval, sest hemstoom oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimesel rasedusel samuti hematoom, lapsega oli kõik hästi ja veritsus oli korraks isegi suurem. Ainult mãärimist ei ole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nädalake vahelduva eduga määrinud, 6+1 näd. Hcg oli ok. Tundub, et kui olen füüsiliselt aktiivsem, siis määrib.  Esimene rasedus oli 15 a tagasi ja palju ei mäleta enam. Ühte mäletan, et easeduse alguses oli õrnalt veritsust ja tormasin erakorralisse ja sealt öeldi, et kõik ok ja et määrimist ja vähest veritsust võib ette tulla. Hiljem ei olnud enam kordagi määrimist. Ehk on ikka raseduse alguse teema.

 

Lumebeebi

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka veebruaribeebidega. Olen ise 30. Tulemas kolmas laps. Kodus kasvamas 10-aastane tüdruk ja peagi 6-aastane poiss. Hetkel 6+3 ja TA 14.02.23. Ultrahelisse lähen esmaspäeval ja ämmaka aeg on kirjas juba 05.07.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 193 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023