Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 193 )

Teema: Veebruaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mina see pikaajaline triibupüüdja, kellel neljas “rasedus”.

8+3 UH näitas kahte tühja viienädalast lootemuna.

9+2 kordus-hcg 2000 võrra langenud ja egas miskit muud polegi.

Sel reedel veel arstile kontrolli, et kas puhastub ise või mis.

Kõigile veebruarikatele soovin kõike head! Loodan uute 2023. aasta gruppidega juba liitumist ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see pikaajaline triibupüüdja, kellel neljas “rasedus”.

8+3 UH näitas kahte tühja viienädalast lootemuna.

9+2 kordus-hcg 2000 võrra langenud ja egas miskit muud polegi.

Sel reedel veel arstile kontrolli, et kas puhastub ise või mis.

Kõigile veebruarikatele soovin kõike head! Loodan uute 2023. aasta gruppidega juba liitumist ????

Väga kurb kuulda, ja ega suurt lohutada ei oska siinkohal.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõik kolinud fb’i, siin vaikus?

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhteliselt vaikne tegelikult mõlemal pool 😉
Mina ootan pikisilmi esimest UH. Samal ajal kergelt kukalt kratsides, et mis on seekord teisiti. Eelnevate 4 rasedusega ei ole peale päevade ära jäämise, mitte ühtegi teist sümptomit ja rasedused olnud ülmalt kerged. Nüüd aga ainult magaks. Lisaks söömine iiveldamise tõttu raskendatud….

Terv. Kerstin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõik kolinud fb’i, siin vaikus?

P.

Meid on seal lausa 19 juba jah. Veidi ka jutustame seal.
Praegune link veel töötab.

kardiinia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma põgenesin FBst igaks juhuks. Ootan uue uh ära ikka enne ja räägin lähedastele 😀 Aga muidu tundub, et kõik areneb, iiveldab nüüd ka kenasti. Ainuke asi, mis aitab on pidev söömine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka soovin pisut veel kannatada enne kui fb-ga liitun. Selleks käingi siin piilumas.

Minul sel korral enesetunne kohe eriti halb, kaksikute ootuse tõttu pidi see aga normaalne olema. Olen enamuse ajast täiesti väsinud, isud erinevad, sees keerab. Päris jube kohe olla sel korral. Ja tundub et migreengi lööb nende hormoonide möllu ajal välja. Minul ämmaemanda aeg 15.juuli ja ei jõua ära oodata, et näha et kõik ikka hästi on. Kas kellelgi veel juba vahel voodist püsti tulles alakõhtu selline kerge “valu” lööb? Nagu lihasvenimise valu. Jube ebameeldiv ja nii varakult.

Loodan et meid siia ikka pisut rohkem jutustama jääb.

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka kannatan veidi veel selle fb grupiga, käin esimesel arstivisiidil ära 18.juuni ja siis vaatab.

iiveldus on 24/7, kui söön läheb paremaks. Samas isu millegi järgi ei ole, jube ära tüütab see, et koguaeg ainult söö????

Kas olete kõik juba esimesel arstivisiidil käinud? Kas esimesel korral on ainult kontroll pukis või tehakse vaginaale uh ?

 

T.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka kannatan veidi veel selle fb grupiga, käin esimesel arstivisiidil ära 18.juuni ja siis vaatab.

iiveldus on 24/7, kui söön läheb paremaks. Samas isu millegi järgi ei ole, jube ära tüütab see, et koguaeg ainult söö????

Kas olete kõik juba esimesel arstivisiidil käinud? Kas esimesel korral on ainult kontroll pukis või tehakse vaginaale uh ?

T.

Esimesel arstivisiidil tehti vaginaalne uh. Taheti ka võtta analüüsid, aga mul õnneks siin poole aasta jooksul neid juba ka võetud, seega rohkem pold vaja.

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul samuti käidud (kirjutasin eelmine nädal siia esimest korda seoses sümptomite puudumise ja veritsusega) 6+2ga sel nädalal.

Tehti vaginaalne UH. Südamelöögid olemas, kuid paraku suur-suur hematoom veritsuse põhjusena ka kindlaks tehtud.

Ravi ja säästurežiim said kohe peale ja loodame parimat.

J

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole veel visiidil käinud. Lähen 21.07. Siis 8+3.
Millised uuringud saan, ei tea. Ei ole siinse süsteemiga eriti kursis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole veel visiidil käinud. Lähen 21.07. Siis 8+3.

Millised uuringud saan, ei tea. Ei ole siinse süsteemiga eriti kursis.

Oih, nimi jäi panemata.

Kerstin

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole veel visiidil käinud. Lähen 21.07. Siis 8+3.

Millised uuringud saan, ei tea. Ei ole siinse süsteemiga eriti kursis.

Oscar uuring kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enesetunne muidu kõigil?
kavatseb keegi teist niptify testi ka enda südamerahuks teha ?
kas võtate ka mingeid vitamiine? Ise võtan pregnacare ja tundub, et ei sobi vist kahjuks, kuna ajab südame pahaks.

jätsin 3 päeva vahele oli juba parem ja kohe kui uuele ringile katsetusega jàlle sama, hakkab keerama ja maos oleks nagu mingi mull mida tahaks välja krooksuda aga ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enesetunne muidu kõigil?

kavatseb keegi teist niptify testi ka enda südamerahuks teha ?

kas võtate ka mingeid vitamiine? Ise võtan pregnacare ja tundub, et ei sobi vist kahjuks, kuna ajab südame pahaks.

jätsin 3 päeva vahele oli juba parem ja kohe kui uuele ringile katsetusega jàlle sama, hakkab keerama ja maos oleks nagu mingi mull mida tahaks välja krooksuda aga ei tule.

Võtan Ainoa rasedate multivitamiine (Soome toode). Lisaks eraldi foolhapet ja rauavaeguse tõttu rauda. Viimane sünnitus päädis vereülekandega suure verekaotuse ja tugeva aneemia tõttu. See aasta aprillis oli operatsioon ja ka siis oli rauatase madal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enesetunne muidu kõigil?

kavatseb keegi teist niptify testi ka enda südamerahuks teha ?

kas võtate ka mingeid vitamiine? Ise võtan pregnacare ja tundub, et ei sobi vist kahjuks, kuna ajab südame pahaks.

jätsin 3 päeva vahele oli juba parem ja kohe kui uuele ringile katsetusega jàlle sama, hakkab keerama ja maos oleks nagu mingi mull mida tahaks välja krooksuda aga ei tule.

Võtan Ainoa rasedate multivitamiine (Soome toode). Lisaks eraldi foolhapet ja rauavaeguse tõttu rauda. Viimane sünnitus päädis vereülekandega suure verekaotuse ja tugeva aneemia tõttu. See aasta aprillis oli operatsioon ja ka siis oli rauatase madal.

Kerstin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enesetunne muidu kõigil?

kavatseb keegi teist niptify testi ka enda südamerahuks teha ?

kas võtate ka mingeid vitamiine? Ise võtan pregnacare ja tundub, et ei sobi vist kahjuks, kuna ajab südame pahaks.

jätsin 3 päeva vahele oli juba parem ja kohe kui uuele ringile katsetusega jàlle sama, hakkab keerama ja maos oleks nagu mingi mull mida tahaks välja krooksuda aga ei tule.

Algselt mõtlesin niptify peale, kuid kuuldes et kaksikud, siis vist ei saa seda teha. Võib-olla eksin, aga on nagu meeles et vist oli selle uuringuga nii. Ja usun et meid kontrollitakse selle rasedusega nii palju tihedamini et tunnen end üsna kindlalt.

Tarvitanud algusest peale elevit vitamiime ja foolhapet. Olen kuulnud ka varasemalt et mõned vitamiinid mõnele rasedale ei sobi. Ega ei olegi muud kui valida midagi muud ja proovida seda võtta.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtsin Biomulti raseda vitamiine ja kuna need said nüüd otsa, siis tänasedt Elevit vitamiine. Need sisaldavad juba vajalikus koguses foolhapet, seega seda eraldi juurde ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enesetunne muidu kõigil?

kavatseb keegi teist niptify testi ka enda südamerahuks teha ?

kas võtate ka mingeid vitamiine? Ise võtan pregnacare ja tundub, et ei sobi vist kahjuks, kuna ajab südame pahaks.

jätsin 3 päeva vahele oli juba parem ja kohe kui uuele ringile katsetusega jàlle sama, hakkab keerama ja maos oleks nagu mingi mull mida tahaks välja krooksuda aga ei tule.

Algselt mõtlesin niptify peale, kuid kuuldes et kaksikud, siis vist ei saa seda teha. Võib-olla eksin, aga on nagu meeles et vist oli selle uuringuga nii. Ja usun et meid kontrollitakse selle rasedusega nii palju tihedamini et tunnen end üsna kindlalt.

Tarvitanud algusest peale elevit vitamiime ja foolhapet. Olen kuulnud ka varasemalt et mõned vitamiinid mõnele rasedale ei sobi. Ega ei olegi muud kui valida midagi muud ja proovida seda võtta.

P.

Panorama uuringut soovitatakse kaksikute puhul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enesetunne muidu kõigil?

kavatseb keegi teist niptify testi ka enda südamerahuks teha ?

kas võtate ka mingeid vitamiine? Ise võtan pregnacare ja tundub, et ei sobi vist kahjuks, kuna ajab südame pahaks.

jätsin 3 päeva vahele oli juba parem ja kohe kui uuele ringile katsetusega jàlle sama, hakkab keerama ja maos oleks nagu mingi mull mida tahaks välja krooksuda aga ei tule.

Algselt mõtlesin niptify peale, kuid kuuldes et kaksikud, siis vist ei saa seda teha. Võib-olla eksin, aga on nagu meeles et vist oli selle uuringuga nii. Ja usun et meid kontrollitakse selle rasedusega nii palju tihedamini et tunnen end üsna kindlalt.

Tarvitanud algusest peale elevit vitamiime ja foolhapet. Olen kuulnud ka varasemalt et mõned vitamiinid mõnele rasedale ei sobi. Ega ei olegi muud kui valida midagi muud ja proovida seda võtta.

P.

Panorama uuringut soovitatakse kaksikute puhul.

Tänud info eest!

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina plaanin teha Nifty Plus testi, see annab vastuse 70-le haigusele (10 sündroomi + 60 mikrodeletsiooni). Nifty standard annab 7 haigust, Niptify ainult 4 ja hind on sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätan igaks juhuks ühe facebooki lingi.

kardiinia

https://fb.me/g/p_8TZFRvyHMEC4vPrs/uvcZlc0E

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul on enesetunne ikka väga jube. Maos oleks nagu raskustunne ja see ajab iiveldama, krooksud välja ei taha tulla.. kui midagi välja tuleb, hakkab parem.
kallistan wc potti ikka mitu korda päevas, ei oksenda aga lihtsalt öögin.
mitte midagi ei aita. Kui ringi liigun läheb veidi paremaks, hakkavad mullid sees liikuma.
täiesti õudne, olen nädal kannatanud, loodan südamest, et see terve rasedus ei kesta, siis ei tule tööl käimisest enam midagi välja.

esmaspäev arst, loodan, et ehk saan mingit rohtu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas fb linki saaks uut?

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka saab. Meil on tekkinud ka juba ühine chat. Palun grupis endast märku anda.

kardiinia

https://fb.me/g/p_9qYDCTWq3Gb2tHbx/1iFWT9Bm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul samuti käidud (kirjutasin eelmine nädal siia esimest korda seoses sümptomite puudumise ja veritsusega) 6+2ga sel nädalal.

Tehti vaginaalne UH. Südamelöögid olemas, kuid paraku suur-suur hematoom veritsuse põhjusena ka kindlaks tehtud.

Ravi ja säästurežiim said kohe peale ja loodame parimat.

J

Kuidas Sul läinud on? Kas on veel veritsenud ja uuesti ultrahelisse ka kutsuti? Sümptomid endiselt kadunud või on need tulnud tagasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul samuti käidud (kirjutasin eelmine nädal siia esimest korda seoses sümptomite puudumise ja veritsusega) 6+2ga sel nädalal.

Tehti vaginaalne UH. Südamelöögid olemas, kuid paraku suur-suur hematoom veritsuse põhjusena ka kindlaks tehtud.

Ravi ja säästurežiim said kohe peale ja loodame parimat.

J

Kuidas Sul läinud on? Kas on veel veritsenud ja uuesti ultrahelisse ka kutsuti? Sümptomid endiselt kadunud või on need tulnud tagasi?

Väga armas, et uurid. Käin ikka siin endiselt piilumas 🙂

Rasedus on endiselt olemas ning tänaseks 8+3. Hematoom (ja veritsus) kadus progresterooniraviga nädalaga, niisiis hetkel olen käinud kahes ultrahelis. Pärast hematoomi kadumist arst mind enam tagasi ei kutsunud ja ütles, et võiksin end nüüd paari nädala jooksul lasta ämmaemanda juures arvele võtta ning kui kaebusi ei ole, siis arsti visiidile otseselt tagasi minema ei pea.

Rasedustunnuseid mul erilisi ei ole, väljaarvatud meeletu väsimus. Iiveldust endiselt ei esine, kuid enamuse toitude järele lihtsalt ei isuta. Kõht on ka meeletult kinni. Kohe sedasi, et ei tahakski süüa, sest midagi välja ei tule. Kui hematoomiga säästurežiimil olin, tekkis meeletu hirm tualetis käia, sest igasugune punnitamine oli samuti keelatud. Ei teagi, kuidas selle probleemiga hakkama saada. Kõht sedasi punnitab ees – ja see pole mitte rasedusest, vaid kõhumuredest.

J

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saaks uut fb linki ka 🙂 ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin 21.07 Uh-s ja ei läinud nii nagu lootsin. Rasedust ei suudetud tuvastada. Mis selle taga on, ei saanudki aru. Oli see nüüd kehva aparaadi süü või kogenematu tehnik, ei teagi.

Sain uue aja järgmise nädala teisipäevaks aga olen haigestunud nüüd koroonasse. Olen kindel, et Uh lükkub nüüd edasi ja sellega seoses teadmatus tekitab stressi ja ängi….

Kerstin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka saab uue lingi ka

kardiinia

https://fb.me/g/p_sPoHmGsxvnFP7ZmU/NOOpdsZK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 193 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023