Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 193 )

Teema: Veebruaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Liitun ka veebruaribeebidega. Olen ise 30. Tulemas kolmas laps. Kodus kasvamas 10-aastane tüdruk ja peagi 6-aastane poiss. Hetkel 6+3 ja TA 14.02.23. Ultrahelisse lähen esmaspäeval ja ämmaka aeg on kirjas juba 05.07.

Ahjaa, mina olen siin kasutajanimega kardiinia.

Mul tekkis mõte, et teeks facebooki salajase grupi. Mis arvate?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka veebruaribeebidega. Olen ise 30. Tulemas kolmas laps. Kodus kasvamas 10-aastane tüdruk ja peagi 6-aastane poiss. Hetkel 6+3 ja TA 14.02.23. Ultrahelisse lähen esmaspäeval ja ämmaka aeg on kirjas juba 05.07.

Ahjaa, mina olen siin kasutajanimega kardiinia.

Mul tekkis mõte, et teeks facebooki salajase grupi. Mis arvate?

Salajane facebooki grupp on väga hea mōte 🙂 kuid ma liituks alles pärast Oscari testi, kui kōik on korras.

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liituksin ka hea meelega salajase fbi grupiga juba. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka selle fb grupi poolt. 🙂

Mul hetkel 6+3 ja arstiaeg on 4 juuli. Vitamiinidest võtan vaid foolhapet, elevit vitamiine võtta ma ei saa, lööb südame pahaks pool tundi hiljem.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb grupi mõte meeldib mulle ka, siia väga tihti ei satu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin grupi ära. Täiesti salajane grupp, otsinguga ei leia. Kui tekib probleeme liitumisega, siis andke teada

kardiinia

Link siin: https://fb.me/g/p_LNt84fqnZUwAUm8r/CgyWZqWx

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin grupi ära. Täiesti salajane grupp, otsinguga ei leia. Kui tekib probleeme liitumisega, siis andke teada

kardiinia

Link siin: https://fb.me/g/p_LNt84fqnZUwAUm8r/CgyWZqWx

Niimoodi küll grupiga liituda ei saa. Lingile vajutades gruppi ette ei tule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peaks ikka saama. Facebooki peab olema sisse logitud. Grupp ise ei ole facebookis nähtav, kui otsida. Ma esialgu jätaks selle nii, hiljem saab muuga.

Meid on seal grupis juba 8. See tähendab, et siiski saab niimoodi liituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin grupi ära. Täiesti salajane grupp, otsinguga ei leia. Kui tekib probleeme liitumisega, siis andke teada

kardiinia

Link siin: https://fb.me/g/p_LNt84fqnZUwAUm8r/CgyWZqWx

Niimoodi küll grupiga liituda ei saa. Lingile vajutades gruppi ette ei tule.

Võimalus ka mulle saata meiliga enda facebooki nimi ja ma ise lisan. Saata palun meil suvepuhkus@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin grupi ära. Täiesti salajane grupp, otsinguga ei leia. Kui tekib probleeme liitumisega, siis andke teada

kardiinia

Link siin: https://fb.me/g/p_LNt84fqnZUwAUm8r/CgyWZqWx

Niimoodi küll grupiga liituda ei saa. Lingile vajutades gruppi ette ei tule.

Huvitav, minul lööb ka lingile vajutades lihtsalt fb feedi ette, aga gruppi mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud lingi kaudu liituda, saatsin emaili, pole veel gruppi lisatud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma millegi pärast ei ole meili kätte saanud.
Avastasin, et see link laseb klikata ainult 20 korda ja siis aegub. Panen siia uue lingi :

https://fb.me/g/p_dQaEmN9xsZTKEYdL/jQoaLJ74

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma millegi pärast ei ole meili kätte saanud.

Avastasin, et see link laseb klikata ainult 20 korda ja siis aegub. Panen siia uue lingi :

https://fb.me/g/p_dQaEmN9xsZTKEYdL/jQoaLJ74

Ikka ei toimi ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul toimis nüüd 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma millegi pärast ei ole meili kätte saanud.

Avastasin, et see link laseb klikata ainult 20 korda ja siis aegub. Panen siia uue lingi :

https://fb.me/g/p_dQaEmN9xsZTKEYdL/jQoaLJ74

Ikka ei toimi ju.

Kontrollisin üle, peab hetkel toimima ja liitujaid on ka olnud. Siiani kõik vastu võtnud. Sellel lingil on veel 15 klikki alles. Palun üle kontrollida, kas oled facebooki sisse loginud.

kardiinia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma millegi pärast ei ole meili kätte saanud.

Avastasin, et see link laseb klikata ainult 20 korda ja siis aegub. Panen siia uue lingi :

https://fb.me/g/p_dQaEmN9xsZTKEYdL/jQoaLJ74

Ikka ei toimi ju.

Kontrollisin üle, peab hetkel toimima ja liitujaid on ka olnud. Siiani kõik vastu võtnud. Sellel lingil on veel 15 klikki alles. Palun üle kontrollida, kas oled facebooki sisse loginud.

kardiinia

Olen küll sisse logitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk proovite siis arvuti kaudu???? kui läbi telefoni ei saa. Ma sain esimese korraga leitud selle lingi kaudu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul viskas lingile vajutades kohe ette “open in facebook äppi kaudu”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole tel isegi fb appi aga sain ilusti kohe klõps sisse lingi kaudu. Tea jah, mis värk siis osadel on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on 5+0 ringis arstil käinud ja näinud ka miskit? Ma paremat aega ei saanud. Muidu peaks alles augustini ootama 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli nii, et kui ise digiregistratuuris aega otsisin, ei näidanud. Saatsin meili Pelgulinna ja 10 min.  pärast oli vastus ajaga olemas. Sain otse ämmaemanda vastuvõtule. (Enne proovisin helistada aga ei vastatud). 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on 5+0 ringis arstil käinud ja näinud ka miskit? Ma paremat aega ei saanud. Muidu peaks alles augustini ootama ????

Ma käisin 5+2 arsti juures ja oli näha ainult lootekotti. Südant ei löönud veel, liiga vara. Päevade järgi oleks pidanud olema 5+2 aga ultraheli järgi 4+6. Arst kutsus mind tagasi nädala aega hiljem.

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna ämmaka juures arvele võtmas. Päevade järgi peaks olema 6+6, aga UH järgi 5+6. Päris pisike, aga täpp oli näha ja süda lõi. Kutsus siiski 2 ndl pärast tagasi, kuna mul märtsis oli ka varane katkemine.

Sellest tulenevalt tundub 5+0 veidi vara minna.

 

Leevike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liituksin ka Facebooki grupiga hiljem.

N35, M38, esimese lapse ootuses. Kui algul ikka oli uimasust ja unevaegust, siis viimased nädalad võib lausa kohati unustada, et rase. Mitte mingeid tunnuseid, peale suurema rinnakorvi ja raskemini sissetõmmatava kõhu. Tahaks ikka kindel olla, et kõik korras on, kuigi see tunne jääb vist lõpuni. Kaks korda hematoomi veritsusega EMOs käinud, siis süda lõi ja kõik oli normis, püüan edaspidi mitte sattuda.???? Soovin ikkagi vast mõne tasulise uuringu ka teha, vanus ka sealmaal, et need tõenäousused juba tõusmas.

Esimene uh 30.06.

Kai 8+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna ultrahelis käidud. Mensese järgi peaks olema täna 6+6, aga kuna ma sain hiljem positiivse rasedustesti, siis arvasingi, et rasedus väiksem. Täna siis ultraheli järgi 5+0 ja loodet veel ei paistnud. Lähen tagasi 11.juulil.

kardiinia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liituksin ka Facebooki grupiga hiljem.

N35, M38, esimese lapse ootuses. Kui algul ikka oli uimasust ja unevaegust, siis viimased nädalad võib lausa kohati unustada, et rase. Mitte mingeid tunnuseid, peale suurema rinnakorvi ja raskemini sissetõmmatava kõhu. Tahaks ikka kindel olla, et kõik korras on, kuigi see tunne jääb vist lõpuni. Kaks korda hematoomi veritsusega EMOs käinud, siis süda lõi ja kõik oli normis, püüan edaspidi mitte sattuda.???? Soovin ikkagi vast mõne tasulise uuringu ka teha, vanus ka sealmaal, et need tõenäousused juba tõusmas.

Esimene uh 30.06.

Kai 8+1

Ma ise plaanin teha Nifty Plus testi, mis annab vastuse 70-le erinevale haigusele. Tunnen, et mul on seda meelerahu selle rasedusega vaja.

kardiinia

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise jõudsin läbi foorumi Vistara testini, just vanuse poolest pidi soovitatama. Kallis küll, aga usun, et ei kaalu üles kindlustunnet… Igaühe taustalugu erinev, seega mida iga indiviid vajab, teab vaid tema ise. Ma ei saa absoluutselt aru, mis siin miinustada on.

Kai

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise jõudsin läbi foorumi Vistara testini, just vanuse poolest pidi soovitatama. Kallis küll, aga usun, et ei kaalu üles kindlustunnet… Igaühe taustalugu erinev, seega mida iga indiviid vajab, teab vaid tema ise. Ma ei saa absoluutselt aru, mis siin miinustada on.

Kai

Absoluutselt nõus. Ma tegelikult üldse kahtlesin, kas tahan siin liituda, sest igaühel on midagi vaja halvasti öelda, siis päev korras. Mina seda absoluutselt ei taha. Kui siin hakkab mingi ärapanemine, siis ma lahkun niikuinii.

Panen lõppu ka uue facebooki lingi soovijatele.

kardiinia

https://fb.me/g/p_dDpLLBUQsxEjFJ7z/A8VmmBEs

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise jõudsin läbi foorumi Vistara testini, just vanuse poolest pidi soovitatama. Kallis küll, aga usun, et ei kaalu üles kindlustunnet… Igaühe taustalugu erinev, seega mida iga indiviid vajab, teab vaid tema ise. Ma ei saa absoluutselt aru, mis siin miinustada on.

Kai

Absoluutselt nõus. Ma tegelikult üldse kahtlesin, kas tahan siin liituda, sest igaühel on midagi vaja halvasti öelda, siis päev korras. Mina seda absoluutselt ei taha. Kui siin hakkab mingi ärapanemine, siis ma lahkun niikuinii.

Panen lõppu ka uue facebooki lingi soovijatele.

kardiinia

https://fb.me/g/p_dDpLLBUQsxEjFJ7z/A8VmmBEs

Su lingid ikka ei tööta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise jõudsin läbi foorumi Vistara testini, just vanuse poolest pidi soovitatama. Kallis küll, aga usun, et ei kaalu üles kindlustunnet… Igaühe taustalugu erinev, seega mida iga indiviid vajab, teab vaid tema ise. Ma ei saa absoluutselt aru, mis siin miinustada on.

Kai

Absoluutselt nõus. Ma tegelikult üldse kahtlesin, kas tahan siin liituda, sest igaühel on midagi vaja halvasti öelda, siis päev korras. Mina seda absoluutselt ei taha. Kui siin hakkab mingi ärapanemine, siis ma lahkun niikuinii.

Panen lõppu ka uue facebooki lingi soovijatele.

kardiinia

https://fb.me/g/p_dDpLLBUQsxEjFJ7z/A8VmmBEs

Su lingid ikka ei tööta.

Kõigil teistel töötab. 16 inimest on saanud sisse. Ma rohkem tõesti aidata ei oska.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 193 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023