Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veel üks koroonahull hakkas märatsema

Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )

Teema: Veel üks koroonahull hakkas märatsema

Postitas:
Kägu

Aga millest sa järeldad, et nad kardavad vaktsineerimist? Ma usun, et paljud lihtsalt ei näe endal seda vajadust.

See, kellel postitusest ajendatud mõttelõngale ma vastasin, kirjutas: “Vaktsineerimisel on aga minu jaoks riskid, mida ma ei ole n6us v6tma. “

Vabandust, minu viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui suur on riski vaktsineerimisel? Vastus: alati on vaktsineerimisel risk väiksem. Aga kuna vaktsineerimise otsus tuleb endal teha, haigus tuleb aga siis kui tuleb, siis on inimestel illusioon, et vaktsineerimise oht on kuidagi suurem. Ei ole.

Ei saa aru, kuidas saab vaktsiini karta, aga haigust mitte. Paljud sellised lambad on jätnud ka oma väikelapsed vajalikest vaktsiinidest ilma ning sogavad mingit loomuliku immuunsuse juttu.

Aga nii, et haigust (erinevalt vaktsiinist) ei “manusta” sulle keegi korduvalt iga 4-6 kuu tagant.
Kui sa ei saa aru varem kasutatud vaktsiinide ja nende lekkivate ja madala efektiivsusega covidi-“vaktsiinide” erinevusest, siis sa ei ole küll keegi, kes peaks kedagi lambaks nimetama.

Loomulik immuunsus on see, mis saadakse haiguse läbipõdemisel – loe selle kohta, usun, et saad palju uut infot.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatunute ja lähikontaktsete karantiinireeglitest. Nii et ikkagi FB postitus…

Ei olnud, Err uudis oli.

Lugesid, aga aru ei saanud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ei saa aru varem kasutatud vaktsiinide ja nende lekkivate ja madala efektiivsusega covidi-“vaktsiinide” erinevusest, siis sa ei ole küll keegi, kes peaks kedagi lambaks nimetama.

Palun täpsusta erinevust covid-vaktsiinide efektiivsuse ning näiteks gripivaktsiinide efektiivsuse vahel. Kumb on efektiivsem? Tänan.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ei saa aru varem kasutatud vaktsiinide ja nende lekkivate ja madala efektiivsusega covidi-“vaktsiinide” erinevusest, siis sa ei ole küll keegi, kes peaks kedagi lambaks nimetama.

Palun täpsusta erinevust covid-vaktsiinide efektiivsuse ning näiteks gripivaktsiinide efektiivsuse vahel. Kumb on efektiivsem? Tänan.

Gripivaktsiinist on mul täiesti ûkskõik, ei vaja sellist asja. Aga kui nad mõlemad mõttetud on haiguse vastu, siis lennaku mõlemad ajaloo prügikasti.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatunute ja lähikontaktsete karantiinireeglitest. Nii et ikkagi FB postitus…

Ei olnud, Err uudis oli.

No ERRi uudisest ei olnud ju nii keeruline aru saada, millest jutt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulik immuunsus on see, mis saadakse haiguse läbipõdemisel – loe selle kohta, usun, et saad palju uut infot.

Miks nii paljud inimesed vaktsineerivad end igal aastal gripi vastu? Sain sellest alles sel aastal teada-et keegi üldse seda vaktsiini teeb ja et veel lausa igal aastal! Inimene, kes iga aasta haige on, on minu arust nagunii nõrguke ja ju peabki koguaeg vaktsineerima.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gripivaktsiinist on mul täiesti ûkskõik, ei vaja sellist asja. Aga kui nad mõlemad mõttetud on haiguse vastu, siis lennaku mõlemad ajaloo prügikasti.

Aga äkki sa pole maailma naba? Äkki teistel pole gripist savi? Veel enam, äkki saad nats vanemaks ja pole enam sul ka?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ERRi uudisest ei olnud ju nii keeruline aru saada, millest jutt.

No ei saanud aru. Kolleeg kuulis sama uudist raadiost ja samuti arvas, et pikendatakse kuni 31.03.

Aga miks nüüd keegi arvab, et see nii pole? Ammu oli ju jutt, et 10.01 vaktsineerimata kodanike jaoks läheb edasi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ERRi uudisest ei olnud ju nii keeruline aru saada, millest jutt.

No ei saanud aru. Kolleeg kuulis sama uudist raadiost ja samuti arvas, et pikendatakse kuni 31.03.

Aga miks nüüd keegi arvab, et see nii pole? Ammu oli ju jutt, et 10.01 vaktsineerimata kodanike jaoks läheb edasi.

Mida pikendatakse? Karantiininõudeid pikendatigi, millest aga sina räägid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida pikendatakse? Karantiininõudeid pikendatigi, millest aga sina räägid?

Seda olukorda, mis praegu on, et ainult covid-tõendiga pääseb teenustele ligi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida pikendatakse? Karantiininõudeid pikendatigi, millest aga sina räägid?

Seda olukorda, mis praegu on, et ainult covid-tõendiga pääseb teenustele ligi.

Teenuste osas ei ole midagi öeldud. Pikendati karantiininõudeid ja see pole sama, mis see, et sa kinno ilma tõendita ei saa. Loe altpoolt valitsuse korraldust https://kriis.ee/uudised/valitsus-pikendas-omikroni-riskiriikidest-reisimisel-testimiskohustust-kuni-7-jaanuarini

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida pikendatakse? Karantiininõudeid pikendatigi, millest aga sina räägid?

Seda olukorda, mis praegu on, et ainult covid-tõendiga pääseb teenustele ligi.

Appi! Kas inimesed on tõesti nii rumalad, et nad ei saa isegi paarilauselisest uudisest aru??? Mis inimestega juhtunud on?
Kas sa ei tee vahet, mis on karantiini jäämine ja mis on teenustele ligi pääsemine? Tänaseks peaks sul olema olnud võimalus seda uudisnupukest vajadusel korduvalt ja kõva häälega lugeda, aga ikka ei saa aru?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida pikendatakse? Karantiininõudeid pikendatigi, millest aga sina räägid?

Seda olukorda, mis praegu on, et ainult covid-tõendiga pääseb teenustele ligi.

Appi! Kas inimesed on tõesti nii rumalad, et nad ei saa isegi paarilauselisest uudisest aru??? Mis inimestega juhtunud on?

Kas sa ei tee vahet, mis on karantiini jäämine ja mis on teenustele ligi pääsemine? Tänaseks peaks sul olema olnud võimalus seda uudisnupukest vajadusel korduvalt ja kõva häälega lugeda, aga ikka ei saa aru?

No mis teha, kõigile ei ole ühepalju antud. Kahju on aga sellest, et need, kellele pole antud, ei usalda mitte valdkonna spetsialiste, vaid kipuvad “oma peaga mõtlema” või tuginevad teiste omasuguste jutule.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis teha, kõigile ei ole ühepalju antud. Kahju on aga sellest, et need, kellele pole antud, ei usalda mitte valdkonna spetsialiste, vaid kipuvad “oma peaga mõtlema” või tuginevad teiste omasuguste jutule.

Mida juttu. Mina olen vaktsineeritud, kõrgharitud edukas inimene. Aga tõesti ei saanud sellest artiklist aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis teha, kõigile ei ole ühepalju antud. Kahju on aga sellest, et need, kellele pole antud, ei usalda mitte valdkonna spetsialiste, vaid kipuvad “oma peaga mõtlema” või tuginevad teiste omasuguste jutule.

Mida juttu. Mina olen vaktsineeritud, kõrgharitud edukas inimene. Aga tõesti ei saanud sellest artiklist aru.

Siis sa oled natuke rumal küll

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis sa oled natuke rumal küll

Kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineeritud, kõrgharitud edukas inimene. Aga tõesti ei saanud sellest artiklist aru.

“Valitsus kinnitab neljapäeval tervise- ja tööministri Tanel Kiige esitatava korralduse eelnõu, millega pikendatakse Covid-19 karantiini nõudeid ja piiranguid.

Korraldusega “Karantiini kehtestamine COVID-19 haiguse diagnoosiga või positiivse testi tulemusega isikutele ja nende isikutega lähikontaktis olnud isikutele” pikendatakse karantiini nõudeid ning piiranguid ja meetmeid uueks perioodiks kuni 31. märtsini.

Karantiininõuded kehtiksid praeguse korralduse järgi aasta lõpuni ehk 31. detsembrini.

Epidemioloogilist olukorda arvestades on karantiininõuete kehtima jäämine oluline, et kaitsta inimeste elu ja tervist ning tagada riigi tuumikfunktsioonide toimimine. Kolme kuu järel hinnatakse täiendavalt nõuete jätkamise vajalikkust.

Valitsuse meedianõunik Kateriin Pajumägi täpsustas ERR-ile, et see puudutab vaid haigeid ja nende lähikontaktseid.”

Selles artiklis oli viis lauset ja sa ei saanud aru, mida öeldi? Ma ei tea, kuidas sa selle kõrghariduse kätte said. Ma olen nõus, et vahetevahel on nt valitsuse korraldustest mõnevõrra keeruline end läbi närida, kuid see konkreetne uudis oli küll selgemast selgem. Neg testi tunnistamisel ei ole ju kõige vähematki pistmist karantiiniga, samuti ei haaku sellega varem kehtinud kuupäev 31.12.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui suur on riski vaktsineerimisel? Vastus: alati on vaktsineerimisel risk väiksem. Aga kuna vaktsineerimise otsus tuleb endal teha, haigus tuleb aga siis kui tuleb, siis on inimestel illusioon, et vaktsineerimise oht on kuidagi suurem. Ei ole.

Ei saa aru, kuidas saab vaktsiini karta, aga haigust mitte. Paljud sellised lambad on jätnud ka oma väikelapsed vajalikest vaktsiinidest ilma ning sogavad mingit loomuliku immuunsuse juttu.

Aga nii, et haigust (erinevalt vaktsiinist) ei “manusta” sulle keegi korduvalt iga 4-6 kuu tagant.

Kui sa ei saa aru varem kasutatud vaktsiinide ja nende lekkivate ja madala efektiivsusega covidi-“vaktsiinide” erinevusest, siis sa ei ole küll keegi, kes peaks kedagi lambaks nimetama.

Loomulik immuunsus on see, mis saadakse haiguse läbipõdemisel – loe selle kohta, usun, et saad palju uut infot.

Ei. Loomuliku immuunsusega ei jää üldse haigeks. Kui jääd, järelikult pole sa terve inimene loomuliku immuunsusega.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui suur on riski vaktsineerimisel? Vastus: alati on vaktsineerimisel risk väiksem. Aga kuna vaktsineerimise otsus tuleb endal teha, haigus tuleb aga siis kui tuleb, siis on inimestel illusioon, et vaktsineerimise oht on kuidagi suurem. Ei ole.

Ei saa aru, kuidas saab vaktsiini karta, aga haigust mitte. Paljud sellised lambad on jätnud ka oma väikelapsed vajalikest vaktsiinidest ilma ning sogavad mingit loomuliku immuunsuse juttu.

Aga nii, et haigust (erinevalt vaktsiinist) ei “manusta” sulle keegi korduvalt iga 4-6 kuu tagant.

Kui sa ei saa aru varem kasutatud vaktsiinide ja nende lekkivate ja madala efektiivsusega covidi-“vaktsiinide” erinevusest, siis sa ei ole küll keegi, kes peaks kedagi lambaks nimetama.

Loomulik immuunsus on see, mis saadakse haiguse läbipõdemisel – loe selle kohta, usun, et saad palju uut infot.

Ei. Loomuliku immuunsusega ei jää üldse haigeks. Kui jääd, järelikult pole sa terve inimene loomuliku immuunsusega.

Kuule mine vaidle omasugustega kuskil, mida teist kellegi jaoks mingi sõna tähendab. Loomulik immuunsus (natural immunity) tähendab just seda, mida ma kirjutasin. See, millest sina räägid, on immuunsüsteem, mis võib sind haigestumast hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis sa oled natuke rumal küll

Kindlasti mitte.

Muidugi ei ole. Lihtsalt ei saa päris lihtsast tekstist aru.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Loomuliku immuunsusega ei jää üldse haigeks. Kui jääd, järelikult pole sa terve inimene loomuliku immuunsusega.

Selline “loomulik immuunsus” saab olla ainult mingi geenimutatsiooni läbi, mis ei lase kas viirusel paljuneda või siis rakku siseneda. Ja sellistel mutatsioonidel on alati ka teine pool, reeglina halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Loomuliku immuunsusega ei jää üldse haigeks. Kui jääd, järelikult pole sa terve inimene loomuliku immuunsusega.

Selline “loomulik immuunsus” saab olla ainult mingi geenimutatsiooni läbi, mis ei lase kas viirusel paljuneda või siis rakku siseneda. Ja sellistel mutatsioonidel on alati ka teine pool, reeglina halb.

Ometi on see üks vaktsiinivastaste üks argumente, et vist ligi kolmandik inimestest (mis on loomulikult jamps) pidi olema need, kelle loomulik immuunsus koroona vastu on selline, et nad ei haigestugi, ka läbi põdemata. Et miks neid siis küll torgitakse …

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veel üks koroonahull hakkas märatsema