Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 171 )

Teema: Aprilli beebid 2020

Postitas:
mailill

mul on arstiaeg 21. august, siis 8 nÀdalat tÀis. hetkel 6+5. mul ka suht tagasihoidlikult tunnuseid, rinnad on valusad ja vahel natuke iiveldab. ja vahel vist natuke vÀsinud, viitsimatus ja initsiatiivitus on peal. aga midagi hullu veel ei ole.

oh, ĂŒldse on keeruline alguses see ootamise aeg. oscarini ĂŒle kuu aja aega, siis alles vast tĂ€psem teadmine, et kĂ”ik ok.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul tÀna 5+4. Rinnad lÀhevad imetades iga pÀevaga aina valusamaks. Muidu isegi ei saakski aru, et midagi teisiti nendega, aga see esimene hetk, kui imema hakkab on nii valus, et pisar tahab silma tulla.
Eile oli kohutav pĂ€ev. Olin terve pĂ€eva voodis ja iiveldasin. Jube vĂ€simus ka ja pĂŒsti seistes pea kĂ€is ringi. Õnneks mees sai kodus olla lapsega. TĂ€na jĂ€lle tĂ€iesti tavaline olla ja ei saagi aru, et rase oleks 🙂

Madli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Lucky

Ma sain arstiaja 27. augustiks. Siis peaks algama 8. rasedusnÀdal. Uhh, kuidas ootan seda kÀiku juba. Tahaks ju mingit kinnitust, et kÔik on ok.

Mul ka seekord mingeid tunnuseid pole. Rinnad on ainult veidi hellad ja pÀevad jÀid Àra. Aga ei iiveldust, ei isusid, ei vÀsimust, metallimaitset suus vm veidrusi.

See paneb vahel muretsema, et kas see on ikka normaalne, et ĂŒldse tunnuseid pole, aga ju siis on. St loodetavasti on 🙂

Mina sain oma aja 23.augustiks.
Seis sama, mitte midagi peale valusate rindade. MĂ”tlen koguaeg sama, kas see on okei ikka đŸ€Šâ€â™€ïžđŸ˜Š

0
0
Please wait...

Postitas:
leitZ

Mul arstiaeg 28ndal… Kui ma sinna ĂŒldse muidugi jĂ”uan… :S:(
Nimelt, alates laupĂ€evast olen kimpus roosaka mÀÀrimisega, tĂ€na visanud paarkorda ka tumepunast hulka… Iiveldust on ka vĂ€hemaks jÀÀnud ja nii ma siin siis pĂ”en…

0
0
Please wait...

Postitas:
gepard

Mul arstiaeg 28ndal
 Kui ma sinna ĂŒldse muidugi jĂ”uan
 :S:(

Nimelt, alates laupĂ€evast olen kimpus roosaka mÀÀrimisega, tĂ€na visanud paarkorda ka tumepunast hulka
 Iiveldust on ka vĂ€hemaks jÀÀnud ja nii ma siin siis pĂ”en

Oii 😳 Loodan, et ei ole midagi hullu ja kĂ”ik on ikka korras.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui nĂ€dal aega tagasi valutasin pead ja iiveldasin, siis tĂ€na pole mitte mingeid sĂŒmptomeid peale tohutu vĂ€simuse. Õudne kus tahaks ainult magada 😅

Aga mitte midagi muud pole. Isegi isusid mitte. Rinnad pole mul muidugi ĂŒhegi rasedusega valutanud.

E.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
mailill

Mul arstiaeg 28ndal
 Kui ma sinna ĂŒldse muidugi jĂ”uan
 :S:(

Nimelt, alates laupĂ€evast olen kimpus roosaka mÀÀrimisega, tĂ€na visanud paarkorda ka tumepunast hulka
 Iiveldust on ka vĂ€hemaks jÀÀnud ja nii ma siin siis pĂ”en

kaugel sul rasedus on? ehk vÔiks erakorralisse minna kontrolli?

see stress on jube, ma tean. pea vastu!

0
0
Please wait...

Postitas:
leitZ

TĂ€na 5+6 alles. Olen oma esimese lapse ootamise ajal kokku puutunud hematoomiga emakas (rasedus oli tooaeg samakaugel), ehk on see minu eripĂ€ra ja olen taas sellega kimpus… Õhtul peale tööd lĂ€hen EMO’sse, Ă€kki ikka teevad midagi, mitte ei hakka “looduslikust valikust” jahuma…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Soovitan ka emos Àra kÀia. Saad vÀhemalt teada, mis toimub.
SĂ”branna ka just rÀÀkis, et 5ndal nĂ€dalal oli mitu pĂ€eva veritsenud hematoomi pĂ€rast. Praegu juba 20 nĂ€dalat tĂ€is ja beebiga kĂ”ik korras 🙂
Sulle pikad paid ja loodan, et kÔik lÀheb hÀsti

Madli

0
0
Please wait...

Postitas:
leitZ

UHs ei nĂ€htud midagi, hcg tulemust ootame… Aga kardan, et pean siit teemast lahkuma…

0
0
Please wait...

Postitas:
RedButterfly

UHs ei nÀhtud midagi, hcg tulemust ootame
 Aga kardan, et pean siit teemast lahkuma

Äkki oli UH jaoks veel liiga vara, et midagi nĂ€idata? Loodame ikka parimat.

0
0
Please wait...

Postitas:
leitZ

Hcg oli 54. Ja veritsus on ĂŒpris suur… Seekord siis nii, 2ndl pĂ€rast ka jĂ€relkontroll…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Suured paid sulle 🙁

Madli

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hcg oli 54. Ja veritsus on ĂŒpris suur
 Seekord siis nii, 2ndl pĂ€rast ka jĂ€relkontroll

Oioi, kui kurb. 🙁

E.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
mailill

vÀga kahju, leitZ, pea vastu..

0
0
Please wait...

Postitas:
mailill

kuidas teil trenniga on? ma polnud nĂŒĂŒd 3 nĂ€dalat midagi teinud ja keha juba valutas liikumatusest. kĂ€isin eile metsas vĂ€iksel sörgil. oli hea.

arvamusi on nii palju erinevaid, alates sellest, et rasedus pole haigus, kuni selleni, et mĂ”ni mu tuttav ei julgenud jalutamas ka kĂ€ia esimese trimestri ajal 😼 kuna peetumised-katkemised seljataga, siis olen ikka Ă”udsalt ettevaatlik ja murelik… kuidas teie lĂ€henete trennile?

0
0
Please wait...

Postitas:
RedButterfly

kuidas teil trenniga on? ma polnud nĂŒĂŒd 3 nĂ€dalat midagi teinud ja keha juba valutas liikumatusest. kĂ€isin eile metsas vĂ€iksel sörgil. oli hea.

arvamusi on nii palju erinevaid, alates sellest, et rasedus pole haigus, kuni selleni, et mĂ”ni mu tuttav ei julgenud jalutamas ka kĂ€ia esimese trimestri ajal 😼 kuna peetumised-katkemised seljataga, siis olen ikka Ă”udsalt ettevaatlik ja murelik
 kuidas teie lĂ€henete trennile?

Irooniline on see, et mina hakkasin tĂ”sisemalt trenni uuesti tegema u pool aastat tagasi. Ja noh, pĂŒsisin ikka kenasti graafikus ja olin juba uhke enda ĂŒle, et ei olegi ĂŒhtegi vabandust leidnud endale, miks mitte trenni teha (nagu tavaliselt juhtub) 😀 Aga siis tuli puhkus, tavarutiin oli kĂ”ik segamini, trennid jĂ€id harvemaks ja lĂ”puks tuli positiivne rasedustest. Vot nĂŒĂŒd olen sama kimbatuses. Kas peaks ja kui palju peaks? Olen nĂŒĂŒd siis vahepeal velotrenazööriga sĂ”itnud kodus, aga lihastrenni nagu ei julge teha. No tundub kuidagi karm neid kĂ”hulihaseid, kĂ€tekĂ”verdusi jms vehkida teha, kui su sees kasvab nii vĂ€rske ja habras elu. Aga jalutan kĂŒll igapĂ€evaselt, nii et ikka 10 000 sammu tĂ€is saaks ja sinna juurde tahaks siis ikka rahulikku velotrenni ka teha. Muud vist praegu kĂ€sile ei vĂ”ta. 🙂 Sest no mu keha ei jĂ”udnud ju selle poole aastaga veel trennitegemisega nii Ă€ra harjuda ka, ma saan aru, kui 5 aastat oleks iga pĂ€ev jube trennihunt, siis vist laseks kĂŒll sama auruga edasi. Praegu nii uljalt ei julge.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mann77

Trenni ikka vĂ”ib teha, kui olete seda eelnevalt harrastanud. Lihtsalt ei tasuks liiga suure koormusega teha, rahulikult 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Öeldakse, et vĂ”ib kĂ”ike teha, millega keha harjunud on, aga rasedana alustada ei maksaks. Mina jalutasin esimest last oodates oma vĂ€ga ulaka huskyga iga pĂ€ev 2 tundi. Oli alles 7 kuune ja tiris rihma nagu metslane. Rasedusega lĂ€ks kĂ”ik hĂ€sti. Mul isegi ei tulnud pĂ€he, et midagi vĂ”iks kehvasti minna. NĂŒĂŒd peale peetumist olen ettevaatlikum. Jalutamas kĂ€in ikka palju, aga hirmsasti kardan last tĂ”sta. Kaalub umbes 15.5 kg. Enamasti kĂ”nnib ise, turvatooli tahab ka ise ronida ja isegi 4ndale korrusele jalutab hea meelega ise, aga ikka tuleb vĂ€ikseid jonne ette, kui just kindlalt emme sĂŒlle vaja ja miski muu ei aita.

Enesetunne on mul kohutav. Kaua igatsetud iiveldus on nĂŒĂŒd kohal ja mitte midagi ei suuda teha. Mees on komandeeringus ja laps jĂ€i ka haigeks. Öösel sain umbes 3 tundi jĂ€rjest magada ja 6 ajal ka veel tunnikese, sest laps magas korraga 15 minutit ja siis nuttis minuti ja nii peaaegu terve öö. Loodan, et ise talt midagi kĂŒlge ei saa. KĂ€ib ja hÔÔrub mulle oma tatist nina kogu aeg varruka sisse. Õnneks ei pea vĂ€hemalt see kord tööl kĂ€ima selle jubeda iiveldusega. Lohutan end siin vaikselt, et Ă”nneks lĂ€heb varsti ĂŒle, aga kalendrisse vaadates tuleb nutt peale. Nii kaugel veel see 12s nĂ€dal 🙁

Madli

0
0
Please wait...

Postitas:
gepard

Ma pidin 22ndal Ă€mmaka juurde saama aga tĂ€na helistati ja öeldi, et midagi oli sassi lĂ€inud. Sain aja hoopis 29ndaks. Ma nii ootasin, et oo nĂ€dal veel aga nĂŒĂŒd hoopis 2 nĂ€dalat veel 🙄 Ja siis mul peaks olema juba 9+1 nĂ€dalat.

Gepard

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Assa raks

Tervitus. Tegin pool pulli pĂ€rast tĂ€na testi ja kaks triipu vaatasid vastu. Okou. JĂ€lle… KĂ€isin HCG mÔÔtmas, 2517…

Mul sai esimene laps ĂŒleeile alles ĂŒhe aastaseks, kes saabus siia ilma erakorralise keisriga
. Ma isegi ei tea, kas tohin juba rasestuda – pigem kĂŒsimĂ€rgi all. Arstiaega pakub e-patsient alles
oktoobri lĂ”ppu. Äpi jĂ€rgi tĂ€na 6+4. Ehk ei lubatagi veel last kandma hakata. Mismoodi ma kasvatan teda oktoobri lĂ”puni nii.
Ja no muidugi jĂ€rgmisel suvel pidid ĂŒldse mailma-suured pulmad tulema, mis nĂŒĂŒd ka Ă€ra jÀÀvad.

Ei oska kust otsast hammustama seda uudist hakata. 🙂 hea meel nagu ikka aga vĂ€ga-vĂ€ga segane aeg.

Mjau.
Catwoman

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tervitus. Tegin pool pulli pĂ€rast tĂ€na testi ja kaks triipu vaatasid vastu. Okou. JĂ€lle
 KĂ€isin HCG mÔÔtmas, 2517

Mul sai esimene laps ĂŒleeile alles ĂŒhe aastaseks, kes saabus siia ilma erakorralise keisriga

. Ma isegi ei tea, kas tohin juba rasestuda – pigem kĂŒsimĂ€rgi all. Arstiaega pakub e-patsient alles

oktoobri lĂ”ppu. Äpi jĂ€rgi tĂ€na 6+4. Ehk ei lubatagi veel last kandma hakata. Mismoodi ma kasvatan teda oktoobri lĂ”puni nii.

Ja no muidugi jĂ€rgmisel suvel pidid ĂŒldse mailma-suured pulmad tulema, mis nĂŒĂŒd ka Ă€ra jÀÀvad.

Ei oska kust otsast hammustama seda uudist hakata. 🙂 hea meel nagu ikka aga vĂ€ga-vĂ€ga segane aeg.

Mjau.

Catwoman

Palun vĂ”ta homme telefon ja helista lĂ€himasse polikliinikusse ja ĂŒtle, et oled rase ja eelmine laps tuli keisriga jnd ja sulle leitakse aeg varem kui oktoober.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tervitus. Tegin pool pulli pĂ€rast tĂ€na testi ja kaks triipu vaatasid vastu. Okou. JĂ€lle

Mjau.

Catwoman

Miks need pulmad siis Àra peaks jÀÀma?
Aga kas sulle mitte midagi ei kommenteeritud peale eelmist keisrit, et kas tohid veel rasestuda vÔi et peaksid hoiduma sellest. Kahtlane pisut.

0
0
Please wait...

Postitas:
RedButterfly

Mul nĂŒĂŒd tore olukord, kus lĂ€hme sĂ”pradega mitmeks pĂ€evaks trippima. Ja kuna keegi meist pole kunagi olnud pĂ€ris karsklane, siis ilmselgelt jÀÀb silma see, kui ma nĂŒĂŒd jĂ€rsku enam midagi ei joo. Ärge saage valesti aru, ei olnud ma ka enne mingi joodik 😀 Lihtsalt kuna ma arsti juurde lĂ€hen alles kahe nĂ€dala pĂ€rast, siis ma kohe ĂŒldse ei tahaks kellelegi veel midagi rÀÀkida vĂ”i oma kĂ€itumisega reeta. Samas mitu pĂ€eva ninapidi koos olla nii, et nad midagi aru ei saaks – tundub paras challenge. Tahaks et asi ole juba piisavalt kaugel, kui ei pea enam mingeid lolle vabandusi leidma oma kĂ€itumisele…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mjau.

Catwoman

Kas sul pĂ€evad ĂŒldse on taastunud, et oskad umbkaudset raseduse suurust arvutada? Kindlasti on vĂ”imalik varasem aeg kontrolli saada. Varasem erakorraline keiser ei tohiks takistuseks olla, kui peale seda pole probleeme olnud. Kindlasti Ă€mmaemand vĂ”tab seda sinu uue rasedusega arvesse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

RedButterfly tean, mida tunned 😀 Ma olen rÀÀkinud tĂ€nu sellistele olukoradedele mĂ”ningatele, kuid rĂ”hutanud juurde, et asi ikka varajane ning pole veel arsti kinnitust 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tere kĂ”ik aprillikad! Oleme 8 aastat (neist 3 viimast aastat oleme teinud 3x ivf aga pole Ă”nnestunud)oodanud pisikest aga pole siiani Ă”nnestunud, sinna vahele on jÀÀnud ĂŒks loomulikul teel rasedus mis katkes downi sĂŒndroomi tĂ”ttu. Eile sain 2 rasvast triipu, oleme nii Ă”nnelikud tĂ€na on 4+6

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
mailill

Tere kĂ”ik aprillikad! Oleme 8 aastat (neist 3 viimast aastat oleme teinud 3x ivf aga pole Ă”nnestunud)oodanud pisikest aga pole siiani Ă”nnestunud, sinna vahele on jÀÀnud ĂŒks loomulikul teel rasedus mis katkes downi sĂŒndroomi tĂ”ttu. Eile sain 2 rasvast triipu, oleme nii Ă”nnelikud tĂ€na on 4+6

vau!! hoian teile kÔige rohkem pöialt!

palju Ônne ka kÔigile teistele lisandunutele!

ma siin olen natuke kĂ€inud veel metsas, sörgin umbes nagu 100-aastane 🙂 et kui keegi nĂ€eb metsas inimest, kellest hĂ€sti ei saa aru, kas ta jookseb vĂ”i kĂ”nnib, siis see vĂ”in olla mina. tegelikult on vĂ€simus ka hakanud vĂ”imust vĂ”tma ja ĂŒldine toimekus on oluliselt kukkunud.

ma ei tea, kas ma kujutan ette, aga allapool naba olev kĂ”ht on nagu tugevam ja kui vajutada, siis punnib vastu 😀

me ka hiljuti kihlusime, aga seda, millal pulmad teha, hetkel kĂŒll ei kujuta ette. kuna esimene laps, siis mul pole aimugi, millal tema kĂ”rvalt sellise ettevĂ”tmise suudaks ette vĂ”tta.

hetkel vÔtan ikka pÀev korraga ja vÀga kaugele ette ei mÔtle. praegu 7+2, jÀrgmine nÀdal arstile. ja siis juba oscarit ootama.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kolme kuu vanuse beebiga on keeruline suurt pulma pidada.
Kommenteeriti jah, kahe sĂŒnnituse vahele kindlasti kaks aastat oli see kommentaar.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Easy-easy. Eks trikke peale telefoni on veel. EsmaspĂ€evaks aeg olemas tĂ€pselt selle inimese juurde, kuhu vaja. Eile pigem ĂŒllatus-emotsiooniga kirjutatud tekst.

+1
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 171 )

Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020