Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )

Teema: Aprilli triibupüüdjad 2020

Postitas:

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda DPO1-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 DPO1.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla DPO 4-10, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest DPO7-8 (pigem DPO8), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui DPO10, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ikka siin. Lõpuks sai mammuttsükkel läbi (60 päeva tuli) ja hetkel CD12. Hormoonianalüüside vereproovi anda ei saanudki, aga eks nüüd oleme pausil sellega ja asjatame ise ilmselt asjata edasi. Kui koroona kavatseb ära minna ja asjad rahunenud, siis uurime viljatusraviarsti abiga edasi asju. Meil on juba suve lõpus viis aastat triibupüüdmist ja kui aus olla, siis no lootus ise rasedaks jääda ongi üks suur rasvane 0 praeguseks, ju siis ikkagi minuga midagi valesti on, kuna mehel oli kõik ideaalses korras. Uskumatu mõeldagi, et alguses teisel kuul see rasedus tuli, kuna tervise jm osas oleks tõenöosus null pidanud olema, aga ju armastus oli nii suur sel ajal… Oeh, raske on ausalt, aga lootust ei tohi ju kaotada, seega mingi kübe on alles, et viljatusraviarstiga saame mu probleemidele jälile.

Endiselt siis Tutti üle on nii hea meel! Loodan, et triipe tuleb selle kuu sees palju ja eriti hoian pöidlad pihku meie kaua siia pidama jäänud püüdjatele!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Meie andsime mehega beebi tulekule rohelise tule kuskil pool aastat tagasi. Mõlemad püüame oma esimest last saada. Seni pole kordagi õnneks läinud. Ma veel ei tahaks hakata seda enda jaoks nii suureks ajama, et ma hakkaks basaale mõõtma ja/või OV teste tegema. Me muidugi oleme noored ja saame seda mõtet endale lubada. Kuid just see, et oleme noored (20ndate esimeses pooles) üpris tervislikud ja aktiivsed inimesed paneb muretsema, et miks meil veel õnnestunud pole. Tsükkel on mul 27-28 päeva. Hetkel on DPO10, üpris põnev aeg. 🙂
Palju triipe kõigile aprilli kuus!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kolin ka siis selle kuu teemasse edasi. Olen 28-aastane, olemas on juba 11-kuune laps.
Teist last oleme proovinud saada novembri kuust.
Täna on DPO 8 ja alakõht hakkas hommikul kergelt valutama. Selline tuim ja tuhm valu ja kerge iiveldus on ka. Ei teagi, kas sellest midagi välja lugeda vōi mitte. Sarnaseid sümptomeid olen saanud ka varem enne päevade algust. Seekord on kõhuvalu natuke teistsugusem.

Loodan, et aprill toob paljudele kauaootatud triipud! ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka kolin aprilli.
Triipe oodanud aasta ja 3kuud nüüdseks. Pole olnud triibuvarjugi. Esimene laps on 13aastane ja ise 30+
Paljud siin räägivad, et arsti ajad edasi lükatud aga mul oli viljatusarsti aeg märtsi lõpus, kus arst siis soovitas LAP-i, et vaataks munajuhad üle. Samuti on mul tsüst paremas munasarjas, aga arst arvas, et see pole takistuseks.
Mehel kõik tip-top nii, et arvatavasti mul midagi kuskil nihu.
Uus arsti aeg aprilli lõpus, kui nüüd muidugi seda ära ei jäeta. Elame näeme.
Mul siis praegu CD5 ja tsükkel 26-28päeva.
Täiesti alla pole veel andnud aga lootus kaob iga kuuga järjest enam.
Hoian siin kõigile pöialt ja loodan, et varsti kõigil 2triipu testil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin samuti üle märtsi triibupüüdjate hulgast. Täna DPO11, rasedustest negatiivne, kuigi lootused laes. Kodus üks kahepoolene ja vahepeal veel üks peetumine eelmise aasta lõpus. Parimal juhul näitan paari päeva pärast triipusid ja ei hakka seda teemat spämmima, aga esialgu plaanin paar päeva mitte testida, sest mul viimane õnnetu rasedustest kodus alles.

Guguu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.04 11:04; 18.04 14:10; 19.04 11:33; 22.04 10:55; 23.04 21:04; 29.04 15:40; 01.05 08:32; 03.05 09:09; 03.05 09:38; 03.05 12:36; 03.05 18:14; 04.05 12:41; 04.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie panime teema teadmata ajaks pausile. Väga ebakindlad ajad ja ei tea, kuidas haigestumine lootele mõjuks, lisaks tohutu majanduslangus, ei taha last vaesusesse sünnitada. Vaevalt küll järgmine aasta samal ajal nii hea elu on kui meil oli veel näiteks kuu aega tagasi.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele käole:
Igal muidugi oma arvamus. Aga ma veidike annaks sellele olukorrale endapoolse arvamuse ja vaate, et miks meie ei lõpeta praegu proovimist.
1. Ei hakka teadmata ajaks edasi lükkama beebi tegemist, kui niigi ei tea kaua see aega võtab ja läbi milliste katsumiste peab läbi käima enne terve lapse saamist.
2. Majandus on kogu aeg languses ja tõusus.. Sellise teooria järgi ei saa üldse last saada, sest no jumal teab mis siis juhtuda võib kui laps on näiteks 12 ja tal on palju rohem vaja kui imikuna.
3. Tõesti ei ole teada kuidas haigestumine lootele mõjuda võiks, aga väga hästi on teada kuidas see haigestujale mõjuda võib, niiet oluline on praegu iseend kaitsta igaljuhul. Eks siis püsime kodus ja kui tõesti vaja kuskile minna siis kaitseme end vahenditega ja kodus olles turgutame organismi.

Ma nüüd ei üritanud sulle elu eest selgeks teha, et sa peaks praegu edasi püüdma, pigem selgitasin/kaitsesin enda vaadet.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud rasestuda pool aastat, aga puuduliku ovulatsiooni tõttu alustasin märtsis clomifertiga, mis siiani töötab hästi(eelnevatel 7-8 kuul sain ainult ühe positiivse ovulatsioonitesti, sellest ka selline ravi.) Kilpnäärme ja prolaktiini analüüside tulemused olid korras.
Tsükli teises pooles võtan juurde ka progesterooni.
Sellel kuul suurt lootust pole, ehk järgmine kuu..
Veidikene tekitab mure ka see, et oleme abikaasaga üpris noored, aga juba on rasestumine raskendatud ????

Piibe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Jagan infot, ehk on kellelegi toeks.
Sain täna oma arstilt teada, et koroona rasedust ei ohusta. Võtan endale õiguse seda uskuda. 🙂
Lisaks mainis, et enne sünnitust tehakse lisatest seoses koroonaga. Kuidas, mida ja kellele, ei hakanud uurima.

P.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina ka rivis. Ootame oma imet juba viiendat aastat (tõsi, esimesed paar aastat sellest olime “moodsad” ja võtsime vabalt, kuid midagi ei juhtunud).

Sügisest olen IVF-kas, me saime abikaasaga kolm vaprat mammukest esimesest täisringist. Esimene siirdamine lükkus edasi 3 kuud: alguses oli hüperi oht, siis olid jõulud ja siis tuli 49 päeva pikk tsükkel. Lõpuks kui siirdama saime veebruaris, olime kui seitsmendas taevas.

Paraku meie esimene vaprake lahkus kahjuks taevasse tagasi umbes 5 päeva peale siirdamist (senini tundsin uusi tundmusi kehas) ja plaanisime järgmist külmaringi märtsis. Saabus aga eriolukord ja nüüd olen siin kuni erikord lõppeb.

Tore on see, et mul on ka sellel kuul munavalgevoolus kenasti platsis. Täna on DPO1 ning juba ligi nädal on munavalvevoolust olnud. Ostsin ka Babystart spermasõbraliku libesti, meile väga meeldib see – tupe keskkond on väga heaks läinud. Samuti tellisin hunniku One Step rasedusteste, hakkan seekord siis juba hiljemalt DPO8 testima, vbl isegi DPO6 – huvi pärast.

Mulle see poolkarantiini elu meeldib, saame mehega palju aega koos olla ja tunnen, et armastus kasvab. Paradoksaalselt on see läbi ajaloo alati nii olnud, et kriisi ajal sündivus kasvab. Võib olla on just see meie aeg…

Liblikas (35)

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 23:50; 01.05 13:21; 05.05 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mina ka siin jätkuvalt. Pikk lugu lühidalt kokku võttes sündis esimene laps peale 17 tsüklit ja kuuenda stimuleerimisega. Veebruaris tulid peale imetamist päevad, aga arstil selgus, et mingit imet, et PCOS oleks kadunud, pole ikka juhtunud ja vereanalüüsid kinnitasid seda. Õnneks on pisut paremad tulemused kui enne rasestumist, aga siiski. AMH on ikka kõvasti üle normi. Seega alustasin märtsis Duphastoniga ja seda pean ka nüüd sel tsüklil tegema (hetkel CD4/5).
Järgmisel kuul saan alustada Letrosooliga ja enne eriolukorda sain aja maikuusse uuesti arstile. Ma nii loodan, et seda ei tühistata..
Teistele hoian kõvasti pöidlaid, et just see kodusoleku aeg aitaks. Liblikas, olen sinuga täiesti nõus ja loodan koos sinuga, et see oleks just sinu aeg 🙂 mulle ka karantiiniaeg meeldib ja loodan imele 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tsükkel saab vist jälle tavapärase lõpu. Mul CD25, aga alakõht juba tekitab ebamugavust. Lootus tegelikult oli sellel kuul, sest on erinenud tavapärasest PMSist- rindade asemel just nibud hullult valusad, pissiks viimasel ajal kogu aeg, hullumeelne väsimus, süda läheb tegutsedes pahaks ja mul on siuke pitsa isu, et ma olen kaks ööd pitsa söömist unes näinud. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Sain triibud jaanuaris ja peetus 2nädalat tagasi. Kodus õnneks aastane poja keda lohutuseks kaissu võtta. 2 nädala pärast arst ja siis loodan, et lubatakse uuesti proovida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mummiriin
Kuidas aru said, et peetunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanudki 🙁 12+6 ultrahelis loote süda enam ei löönud. Sain tableti. Ja ülejärgmisel ööl tuli kõik välja. Hoiaks jumal, et enam sellist asja üle ei peaks elama (hakkan või usklikuks. Ei taha kedagi solvata, vabandust)

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka jätkuvalt siin, märtsis sai 2a triibupüüdmist täis. Novembris ravisime mehega ureaplasmat, muud viga mul leitud siiani pole. Nüüd pidi mees minema spermaanalüüsi andma, aga tänu eriolukorrale jäi see nüüd ära. Eks ootame uut võimalust selleks ja proovime vaatamata kõigele edasi.
Flo järgi pidi teisipäeval OV olema aga veidi kahtlen selles. Tavaliselt jäävad rinnad 1-2 päeva peale OV-d valusaks, aga seekord siiani ei midagi???? Muidu on veel 3-4 päeva enne OV-d wc pühkides selline läbipaistev suurem voolus ka, aga nüüd oli 1 kord esmaspäeval ja 1 kord neljapäeval. Ei teagi mis värk nüüd. Vb tulemas mingi pikem tsükkel vahele, viimased 25 päeva olnud.

Meie majanduslanguse hirmus beebi tegu pausile ei pane. Üks laps eelmise masu ajal tehtud ja nüüd tubli 10a. Saime hakkama. Vanus ka tiksub armutult peale ja veel paar aastat ootamist ei tuleks kõne allagi (mina 34, mees 39) arvestades seda, et niigi 2a pole õnnestunud.

Tuttile mõnusat kosumist????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 poja emme, vabandan, ehk oled siin sellest varem rääkinud, aga miks sa viljatusraviarsti juurde ei lähe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 20:44; 04.04 23:44; 09.04 13:04; 02.05 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 poja emme, vabandan, ehk oled siin sellest varem rääkinud, aga miks sa viljatusraviarsti juurde ei lähe?

Oleme siiani rahulikult asja võtnud ja mitte kiirustanud sinna, sest meil 5 last juba kodus kasvamas ja pole “maailma lõpp” kui pesamuna ei õnnestu saada. Peale mehe analüüside tulemusi pidime otsustama, mis edasi teha. Kui tema poolt mingi takistus, siis tegeleksime sellega, kui aga meie ainuke võimalus on IVF, siis loobume.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 poja emme – viljatusraviarsti juurde minek ei tähenda tingimata ivf-i. Mina olen 3 last saanud arsti “abiga”. Lihtsalt on olnud vaja ov-d stimuleerida ja veidi tablettidega kaasa aidata. Sain hiljuti teada, et mu tuttav on viimased 3 aastat üritanud rasestuda. Pole selle peale tulnud, et arsti juurde minna. Korra oli googeldanud, aga luges, et peab end süstima ja maksab ka palju ning edasi sel teemal ei mõelnudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 20:44; 04.04 23:44; 09.04 13:04; 02.05 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Tänaseks oleme triipe püüdnud aasta.DPO11 tegin testi, negatiivne. Täna DPO15, eile oleksid pidanud päevad hakkama aga ei midagi. Päevad pole kunagi enne hiljaks jäänud, kui siis varem hakanud. Homme teen testi, ootusärevus on jube

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne läks kogemata käo all üles, aga ei kannatanud välja ja tegin testi ja päris ilus teine triip ilmus kohe juurde.Pilti ei oska üles laadida. Ei suuda kirjeldada seda õnnetunnet. Loodan, et kõik läheb hästi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne läks kogemata käo all üles, aga ei kannatanud välja ja tegin testi ja päris ilus teine triip ilmus kohe juurde.Pilti ei oska üles laadida. Ei suuda kirjeldada seda õnnetunnet. Loodan, et kõik läheb hästi.

Jeee! Nii äge! Mul said rasedustestid otsa, aga hirm ikka sees, eile tegin OV testi ja ikka õnneks väga tume ???? Täna 5+6 juba.

Tänud kaasaelajatele heade soovide eest!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne läks kogemata käo all üles, aga ei kannatanud välja ja tegin testi ja päris ilus teine triip ilmus kohe juurde.Pilti ei oska üles laadida. Ei suuda kirjeldada seda õnnetunnet. Loodan, et kõik läheb hästi.

Palju, palju õnne Sulle!! 😛
Kas päevade ärajäämine sinu ainuke tunnus või on sul muid tunnuseid ka?
Mul täna DPO13 ja süda veits paha, eriti peale teist kohvi, nibud valusad ja pissin nagu isane koer pargis, alakõht ka veits kisub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/files/11413026/IMG_20200405_180651_0.jpg.html

Minul täna dpo 12. Test on tehtud täna hommikul ja umbes 15 min pärast pilt tehtud. Kas ma kujutan ette või kumab sealt alt tõesti mingi triibumoodi asi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 18:26; 05.05 09:04; 08.05 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 poja emme – viljatusraviarsti juurde minek ei tähenda tingimata ivf-i. Mina olen 3 last saanud arsti “abiga”. Lihtsalt on olnud vaja ov-d stimuleerida ja veidi tablettidega kaasa aidata. Sain hiljuti teada, et mu tuttav on viimased 3 aastat üritanud rasestuda. Pole selle peale tulnud, et arsti juurde minna. Korra oli googeldanud, aga luges, et peab end süstima ja maksab ka palju ning edasi sel teemal ei mõelnudki.

Ja, ma tean seda, lihtsalt seda viimast varianti ette ei võta.
Arsti juures käinud eelmise aasta jaanuarist. Tehtud erinevaid analüüse, saanud duphat, ov-d stimuleeritud ja ureaplasmat ravitud, aga siiani ei midagi.
Eelmisel suvel sai viljatusravi arstiga meilitsi konsulteeritud ja ütles, et kui 3-4 kuu pärast ka tulemust pole, siis võib nende poole pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/files/11413026/IMG_20200405_180651_0.jpg.html

Minul täna dpo 12. Test on tehtud täna hommikul ja umbes 15 min pärast pilt tehtud. Kas ma kujutan ette või kumab sealt alt tõesti mingi triibumoodi asi?

Mingi hägu nagu on seal, aga pigem pikemal vaatamisel ei näe midagi. Tee homme uus test! Pildista mingil valgel taustal ka, kergem vahet teha 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/files/11413026/IMG_20200405_180651_0.jpg.html

Minul täna dpo 12. Test on tehtud täna hommikul ja umbes 15 min pärast pilt tehtud. Kas ma kujutan ette või kumab sealt alt tõesti mingi triibumoodi asi?

Täiesti negatiivne test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köhides lõi munasarja jube valu. Eeldataval pesastumis ajal oli väike palavik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köhides lõi munasarja jube valu. Eeldataval pesastumis ajal oli väike palavik.

Enne läks kogemata käo all üles, aga ei kannatanud välja ja tegin testi ja päris ilus teine triip ilmus kohe juurde.Pilti ei oska üles laadida. Ei suuda kirjeldada seda õnnetunnet. Loodan, et kõik läheb hästi.

Palju, palju õnne Sulle!! ????

Kas päevade ärajäämine sinu ainuke tunnus või on sul muid tunnuseid ka?

Mul täna DPO13 ja süda veits paha, eriti peale teist kohvi, nibud valusad ja pissin nagu isane koer pargis, alakõht ka veits kisub.

Köhides lõi munasarja jube valu. Eeldataval pesastumis ajal oli väike palavik, mida enne pole olnud. Ülejäänud tunnused viitasid rohkem päevade tulekule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020