Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 156 )

Teema: Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Postitas:
Kägu

Kamoon, see “jultunud lyke” on ju selgelt fantaasia, ja teie usute.

Kas sa ei usu, et selliseid inimesi olemas on? On küll ja mitte vähe.

Muidugi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seljataga kirjutamine on üks kõige solvavamaid asju, mida üldse teha saab. Tundub rohkem nagu kättemaks millegi eest, mitte muud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seljataga kirjutamine on üks kõige solvavamaid asju, mida üldse teha saab. Tundub rohkem nagu kättemaks millegi eest, mitte muud.

Aga seljataga teise naise mehega mehkeldamine?

Selle kõrval tundub mingi kirja kirjutamine täiesti ebaoluline.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pojad on emade tegu, tütred isade.

Hea ja südamlik mees ei jäta naist maha.

Jah, kahjuks küll ja isegi mitte siis kui naine teda enam ei armasta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina olen abielunaise armuke…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kahjuks küll ja isegi mitte siis kui naine teda enam ei armasta.

Kui mees armastab, on jube lihtne uuesti armuda ja armastada, aga kui mees ei armasta, siis on pahasti. Hea mees laseb naisel minna muidugi, aga seda on vaja paremini valida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia peaks kvalifitseeruma järgmine lugu:

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/82286749/kadi-pedanik-ma-ei-taha-elada-ahvardustemaailmas

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui õudne oleks, kui mul oleks selline poeg, kelle armuke julgeb minu koju sisse marssida ja midagi nõudma hakata. Kohutav. Mõtleks küll, et mis ma poja kasvatamisel küll valesti olen teinud. Selliseid päheistujaid ise absoluutselt ei kannata ja oleks vist küll välja visanud koos oma titega.

Ei olnud seal midagi 6udsat. Lugesin nyyd ylejäänud kommentaarid ka läbi.

Marssima oli pigem selline kujundlik väljend ehk minu kindlameelsus plaanitavas teos. Ja läks täpselt vastupidiselt Sinu poolt kirjutatule.. Kutsuti hoopis tuppa ja pakuti kohvi. Täitsa päriselt nii oligi. Kutsujaks oli mehe isa, kelle poolehoiu pälvisin meie esimesest kohtumise hetkest ja hoiab mind väga tänini. Väga huvitav on temaga vestelda. Samas mehe emaga sellist klappi pole, aga saame läbi s6bralikult. On tunda hoolimist ja sama on ka minu poolt.

Vestlus oli igati viisaks ja rahulik. Ema “taandus” kuskile tahatuppa (suur maja ja ruumi palju), naine aga seisis juures, käed puusas. Kuna yhtki s6na ta kaasa rääkida ei osanud, ei liitunud ka vestlusega. Midagi seal nähvas ja ropendas, aga see läks mul yhest k6rvast sisse ja teisest välja = ei mäleta.

Loomulikult olin ma kursis ka selle “pereelu” sisekliimaga ja siin välja toodud “pidev riid, kius, vingumine ja näägutamine” olidki seal igapäevased. Paraku seda justnimelt selle naise poolt; vanad inimesed olid rahulikud ja leplikud. Mehel aga pea laiali otsas ja selline elukorraldus oli neil nagunii ajutine. Kui mees oleks selles suhtes olnud 6nnelik, kas ta oleks siis yldse minuga teemat arendanud..? Kui endal on juba pere olemas. Polnud ta selle naisega tervet päevagi koos veetnud, kui juhtus “ups”. T6eline iseloom ilmnes alles hiljem. Oligi selline visiidikas. Kondoomi kasutamine on tagantjärele tarkus, sest naine väitis end pille kasutavat ja m6lemad olid terved inimesed.

Kui tegu tehtud, olematuks ju ei tee. Toodigi naine tema vanemate juurde (nagu öeldud – suur maja ja ruumi palju), mees ise aga elas praktiliselt kontoris. Diivan, dush olemas, kodus käis vaid riideid vahetamas. Rääkis, et ei taha koju minna…niigi tööpinget palju ja see kodune olukord ka veel lisaks. Ning juhtuski nagu väike “ime”…ja avanes v6imalus mul ise see asi korda ajada ???? Selle kohta on ytlus, et “m6ned probleemid lahenevad iseenesest” (seda siis antud juhul mehe jaoks, heh). No ja tegelikult olid mu tulevane ämm ja äi mulle sydamest tänulikud, et ma nende poja ellu tulin. Äi kutsus nende juurde elama, aga minu poolt oli siiski kindel ei: eelistan oma kodu ja oma pere. Nii soetasimegi ise omale kodu.

Eelmisele naisele yyris mees korteri ja poega on ka alati toetanud rohkemaga, kui seadus ette näeb. Seega ei visatud kedagi kuuse alla.

Õudne! Kuidas saab sellist meest tahta? Ühtpidi on mees alatu elukas. Teistpidi argpüksist jobukott. Ja sellise mehega, kes on võimeline niimoodi käituma, tahab keegi naine koos olla ja lapsi saada? No kirjelduse järgi, sinu enda labast tegu arvestades, tegelikult sobite üksteisega ju imehästi.

Minu mõistes on naisterahva jaoks üks alandavamaid tegusid kakelda teise naisega mehe pärast. Olen siit varemgi lugenud, kuidas naised võitlevad ja alla ei anna, et meest endale saada. Midagi enam alandavamat naise jaoks on raske välja mõelda!

 

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige silmakirjalikum on see, et esimest naist kujutatakse viimase mõrrana, aga mehe kahtlaste valikute osas öeldakse vaid, et tal “oli pea laiali otsas”. Milline intelligentne enesest lugupidav mees jätab naise ja väikse lapse oma vanemate kaela ning läheb ise mujalt lohutust otsima?  Ning siis on häda, et naine teeb elu põrguks. Ei oskagi midagi öelda. Mees või asi…

Ja tol armukesel endal juhtus ka ju “ups” – miks see esimese naise apsakana saadud laps siis kohe nii hirmsa salakavaluse tõend on?? Tundub pigem selline pinnu ja palgi/ paja ja katla olukord… Veel vähem pädeb näitena see “pidev riid, kius, vingumine ja näägutamine”, mille sa mehe tegude õigustuseks tood – midagi stereotüüpsemat on raske välja mõelda.  Paras muinasjutt ikka küll: hea vaeslaps, kuri talutütar ja üks lollike Ivan ka seal vahel.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas!

Mehe valik polnud kahtlane, vaid täiesti kindlameelne! Ei jäetud last ja naist vanemate kaela, vaid pakuti ajutist peatuspaika, kus elamine (ja toit) prii.

Muidu aga jaa, me sobime t6esti imehästi! Tänan 🙂

Kaklema pole mehe pärast pidanud, sest kui visiitsuhtest teadlikult (yhepoolselt) rasedaks jäänud naisele teatati, et tugi saab olema, aga kooselu mitte ja ta valis sellise variandi, ei peaks ju tulema yllatusena, kui mehel tekib uus suhe. Kordan: armastust selles suhtes polnud. Mehe ja naise vahel. Oli aga kindlasti lapse suhtes. Seet6ttu ei l6ppenudki nende suhe päevapealt minu pildile ilmudes. Ja mees pole kaugeltki suss. Sydamega- seda kyll!

Eelviimane kirjutaja meenutab suuresti seda eelmist naist on oma k6nepruugilt.. “Alatu elukas, jobukott” ?

Meie suhe oli algusest peale n-ö avalik. Naine sellest hoolimata ei taandunud.. Seega- kes end alandas??

Inetu öelda, aga kui poleks olnud last, olekski see palagan koheselt ja jäädavalt l6ppenud.

Aga- oh, ei! See ropu suuga naine ei adunudki olukorda reaalselt (justkui?), sest seda enam hakkas survestama meest, et andku too talle oma nimi!? (loe: abiellu). Absurdne.

Seega ma ei pookinud neid väljendeid (kius, ving, näägutamine) teksti uisapäisa, vaid selline see olukord oligi. Reaalselt. M6nitamised minu aadressil (et lits jms), ähvardused lapse suhtes, roppsuu… ilus elu , eksole! 😉

Nt. reedene päev. Teised mehed ruttasid peale tööpäeva koju. Siin jutuks oleval mehel polnud aga kiiret kuskile.. Nööpis hoopis 6llepudeli lahti ja tuli m6ni s6bergi kontorisse seltsi meestejutte ajama (ja vägijooki tarbima). Selles vaimus kulges ka laupäevak.. Kui oleks selle naisega kokku jäänud…kes teab, vbl oleks tänaseks päevaks alkohoolik valmis!

Vbl seet6ttu vanemad olidki tänulikud minu ilmumise yle tema ellu..

Tänapäeva reede: l6unaks on asjad aetud ja mees pere juures. Täitsa vabatahtlikult 🙂

P.s. kuidagi kurb on olnud lugeda, et hoolivat ja sydamega meest peetakse sussiks.

Lisaks: tobe sildistamine, et kui mehel tekib rahulolematu suhte k6rvale (millest on ka teada antud partnerile) uus suhe, on too kohe armuke. Mina nt. olin vaba neiu tollal. Ja ei tormanud kohe voodisse! Meil oli/on väga avatud ja aus suhe algusest peale. Seega teadsin peensusteni seda valitsevat olukorda.

 

 

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusaid pyhi perekoolikatele!

Miinustajale veel ekstra 😉 Tulevad Sinugi ellu head ajad.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusaid pyhi perekoolikatele!

Miinustajale veel ekstra ???? Tulevad Sinugi ellu head ajad.

Soovin, et uuel aastal oleks internetis vähem rämpsu.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas!

Mehe valik polnud kahtlane, vaid täiesti kindlameelne! Ei jäetud last ja naist vanemate kaela, vaid pakuti ajutist peatuspaika, kus elamine (ja toit) prii.

Muidu aga jaa, me sobime t6esti imehästi! Tänan ????

Kaklema pole mehe pärast pidanud, sest kui visiitsuhtest teadlikult (yhepoolselt) rasedaks jäänud naisele teatati, et tugi saab olema, aga kooselu mitte ja ta valis sellise variandi, ei peaks ju tulema yllatusena, kui mehel tekib uus suhe. Kordan: armastust selles suhtes polnud. Mehe ja naise vahel. Oli aga kindlasti lapse suhtes. Seet6ttu ei l6ppenudki nende suhe päevapealt minu pildile ilmudes. Ja mees pole kaugeltki suss. Sydamega- seda kyll!

Eelviimane kirjutaja meenutab suuresti seda eelmist naist on oma k6nepruugilt.. “Alatu elukas, jobukott” ?

Meie suhe oli algusest peale n-ö avalik. Naine sellest hoolimata ei taandunud.. Seega- kes end alandas??

Inetu öelda, aga kui poleks olnud last, olekski see palagan koheselt ja jäädavalt l6ppenud.

Aga- oh, ei! See ropu suuga naine ei adunudki olukorda reaalselt (justkui?), sest seda enam hakkas survestama meest, et andku too talle oma nimi!? (loe: abiellu). Absurdne.

Seega ma ei pookinud neid väljendeid (kius, ving, näägutamine) teksti uisapäisa, vaid selline see olukord oligi. Reaalselt. M6nitamised minu aadressil (et lits jms), ähvardused lapse suhtes, roppsuu… ilus elu , eksole! ????

Nt. reedene päev. Teised mehed ruttasid peale tööpäeva koju. Siin jutuks oleval mehel polnud aga kiiret kuskile.. Nööpis hoopis 6llepudeli lahti ja tuli m6ni s6bergi kontorisse seltsi meestejutte ajama (ja vägijooki tarbima). Selles vaimus kulges ka laupäevak.. Kui oleks selle naisega kokku jäänud…kes teab, vbl oleks tänaseks päevaks alkohoolik valmis!

Vbl seet6ttu vanemad olidki tänulikud minu ilmumise yle tema ellu..

Tänapäeva reede: l6unaks on asjad aetud ja mees pere juures. Täitsa vabatahtlikult ????

P.s. kuidagi kurb on olnud lugeda, et hoolivat ja sydamega meest peetakse sussiks.

Lisaks: tobe sildistamine, et kui mehel tekib rahulolematu suhte k6rvale (millest on ka teada antud partnerile) uus suhe, on too kohe armuke. Mina nt. olin vaba neiu tollal. Ja ei tormanud kohe voodisse! Meil oli/on väga avatud ja aus suhe algusest peale. Seega teadsin peensusteni seda valitsevat olukorda.

Su hoolivat ja südamega meest  (kes oma lapse emast kübetki ei hoolinud ja südant oli ka ainult tundevabaks panemiseks) ei nimetata sussiks mitte sellepärast, et tal armuke tekkis. Ikka sellepärast, et tal endal polnud suutlikkust oma probleeme inimese kombel lahendada. Jesver küll, uue lapse sünnist peab vanematele ja elukaaslasele teatama armuke mitte mees ise (küllap uputas parasjagu oma rasket elu sõpradega kontoris õllepudelisse). Normaalne mees ei lase oma fuuriast kaaslasel oma vanemate kodus bravuuritseda, mis sest et elamine on seal tasuta, vaid rendib sellisele fuuriale eraldi elukoha ja laseb oma vanematel skandaali ja irisemise vabalt elada. Kui kooselu kaaslasega ei sobi, minnakse lahku mitte joosta armukest otsima. Vägisi ei sunnita kedagi kellegagi koos elama. Ei, sinu suss korkis oma probleemidega tegelemise asemel õllepudelit ja lasi armukesel elukaaslasega maid jagada. Suss, täiesti mõttetu suss.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas!

Mehe valik polnud kahtlane, vaid täiesti kindlameelne! Ei jäetud last ja naist vanemate kaela, vaid pakuti ajutist peatuspaika, kus elamine (ja toit) prii.

Muidu aga jaa, me sobime t6esti imehästi! Tänan ????

Kaklema pole mehe pärast pidanud, sest kui visiitsuhtest teadlikult (yhepoolselt) rasedaks jäänud naisele teatati, et tugi saab olema, aga kooselu mitte ja ta valis sellise variandi, ei peaks ju tulema yllatusena, kui mehel tekib uus suhe. Kordan: armastust selles suhtes polnud. Mehe ja naise vahel. Oli aga kindlasti lapse suhtes. Seet6ttu ei l6ppenudki nende suhe päevapealt minu pildile ilmudes. Ja mees pole kaugeltki suss. Sydamega- seda kyll!

Eelviimane kirjutaja meenutab suuresti seda eelmist naist on oma k6nepruugilt.. “Alatu elukas, jobukott” ?

Meie suhe oli algusest peale n-ö avalik. Naine sellest hoolimata ei taandunud.. Seega- kes end alandas??

Inetu öelda, aga kui poleks olnud last, olekski see palagan koheselt ja jäädavalt l6ppenud.

Aga- oh, ei! See ropu suuga naine ei adunudki olukorda reaalselt (justkui?), sest seda enam hakkas survestama meest, et andku too talle oma nimi!? (loe: abiellu). Absurdne.

Seega ma ei pookinud neid väljendeid (kius, ving, näägutamine) teksti uisapäisa, vaid selline see olukord oligi. Reaalselt. M6nitamised minu aadressil (et lits jms), ähvardused lapse suhtes, roppsuu… ilus elu , eksole! ????

Nt. reedene päev. Teised mehed ruttasid peale tööpäeva koju. Siin jutuks oleval mehel polnud aga kiiret kuskile.. Nööpis hoopis 6llepudeli lahti ja tuli m6ni s6bergi kontorisse seltsi meestejutte ajama (ja vägijooki tarbima). Selles vaimus kulges ka laupäevak.. Kui oleks selle naisega kokku jäänud…kes teab, vbl oleks tänaseks päevaks alkohoolik valmis!

Vbl seet6ttu vanemad olidki tänulikud minu ilmumise yle tema ellu..

Tänapäeva reede: l6unaks on asjad aetud ja mees pere juures. Täitsa vabatahtlikult ????

P.s. kuidagi kurb on olnud lugeda, et hoolivat ja sydamega meest peetakse sussiks.

Lisaks: tobe sildistamine, et kui mehel tekib rahulolematu suhte k6rvale (millest on ka teada antud partnerile) uus suhe, on too kohe armuke. Mina nt. olin vaba neiu tollal. Ja ei tormanud kohe voodisse! Meil oli/on väga avatud ja aus suhe algusest peale. Seega teadsin peensusteni seda valitsevat olukorda.

Lisaks juba nimetatule, paistab su mees väheharitud olema. Et veel tänapäeval ei tea täiskasvanud inimene, kuidas hoiduda soovimatust rasedusest, on pehmelt öeldes kummaline.

Mida tähendab, et naine jäi ühepoolselt rasedaks? Kus mees siis oli? Ei osalenudki aktsioonis? Naine üksinda toimetas ja üksinda jäi lapse ootele? See mees on ju täpselt see mees, kes on paugu otsas, kui puu käib.

Aga see on sinu jutust muidugi hea koht, kus kirjeldad, kuidas sina oled hea naine, keda jumaldatakse ja too eelmine haige, vigisev mõrd, keda mees pole iialgi silma otsaski sallinud. Ma ise küll ei kujutaks ette, et ma roniks voodisse kellegagi, kes on minu jaoks vastuvõetamatu.

Nii et jah, lödipüks on su mehe kohta veel väga vähe öeldud.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elus kibestunud inimesed on siin kommenteerimas.

Muide, mees on viimane kymnend olnud peaaegu et täiskarskalne. Haridust magistri jagu ja viimast käis tegemas välismaal. “Harimatust” lisaks veel nii palju, et on kolm firmat loonud, mis k6ik tegutsevad edukalt.  Teemaks: meditsiin. Kodu ei pidanud ka n-ö jupikaupa välja ostma..

Aga hästi. Ilm on v6rratu ja meie pere suundub suusatama. Minu isa tuleb samuti punti.

Siinkohal meenus, kuidas selle naise ema mulle helistas ja s6imas selliste vängete s6nadega, milliseid polnudki senise elu jooksul kuulnud..  ega käbigi polnud kännust kaugele kukkunud..

Head!

 

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusaid pyhi perekoolikatele!

Miinustajale veel ekstra ???? Tulevad Sinugi ellu head ajad.

Soovin, et uuel aastal oleks internetis vähem rämpsu.

Et peidad pea liiva alla, t6de teadmata?

Okei.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haridust magistri jagu ja viimast käis tegemas välismaal. “Harimatust” lisaks veel nii palju, et on kolm firmat loonud, mis k6ik tegutsevad edukalt. Teemaks: meditsiin. Kodu ei pidanud ka n-ö jupikaupa välja ostma..

Aga, kuidas ta seda ei ole veel ära õppinud, kuidas hoiduda soovimatust rasedusest?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et peidad pea liiva alla, t6de teadmata?

Okei.

Minge õige persse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et peidad pea liiva alla, t6de teadmata?

Okei.

Minge õige persse.

Teie kaks näitate mulle teed (plussitaja samuti) – tundub selge olevat! 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie kaks näitate mulle teed (plussitaja samuti) – tundub selge olevat! ????

Sina lähed persse, aga mina lähen urni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jäetud last ja naist vanemate kaela, vaid pakuti ajutist peatuspaika, kus elamine (ja toit) prii.

Mees oli ise kodutu, et oma visiitsuhte ja lapse vanemate juurde vedas? Ise elas 24/7 kontoris?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud mees kodutu.

Tal oli enne mind ka ikka pikem suhe. Alguse sai see ylikoolist ja käidi yhist rada päris pikalt. Kodu, t6si, yyrisid, sest tulevik oli ebaselge. Ja 6igesti tegid… See naine kyll lampi rasedaks ei jäänud 😉 Sest polnud ka sellist soovi. Elama jäi Inglismaale (naine).

Siin jutuks olnud naine oli n-ö vahepala. Kahe suhte vahel.  Kes oli ise aktiivsem pool ja kui ollakse selline “lahke anniga naine”, milline mees ikka ytleb ei?  Pole vaja sebida ega midagi (fookus oli nagunii 100% tööteemadel), tuleb ise su juurde ja ajab jalad harali..

Eks tal ole ka niisama kortereid, mis on yyrile antud: yhes sellises toimetasidki. Vanemate juurde kolis peale lahkuminekut ja asus majas uuendusi läbi viima ja seda mitte m6ttega, sinna elama asuda, vaid vanemate heaolu parandamiseks.

Kes siin kysis rasestumise kohta, siis soovitaksin tähelepanelikumalt lugeda 😉 Olen juba kirjutanud, et N kasutas pille ja jättis need ära, meest sellest teavitamata.

Siis algaski ka vaimne terror naise poolt.

“Suss” oli harjunud intelligentsete (ja vaimselt stabiilsete) inimestega ning ei osanud kuidagi sellele reageerida.. Oligi plindris omadega!  Minu vanemad on nt. samuti k6rgharidusega: arst ja insener.  Järgnevat juba teate… 🙂

Lisana: yhe nendest yyrikorteritest said hiljem too naine ja poeg omale koduks (poja nimele). Mul hea meel selle yle.

Ja veel: miskipärast pole sel naisel yhtegi kooselu olnud hiljem (polnud ka varem). Ei tea, kas iseloomu viga…v6i milles asi.. (muig)

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud mees kodutu.

Tal oli enne mind ka ikka pikem suhe. Alguse sai see ylikoolist ja käidi yhist rada päris pikalt. Kodu, t6si, yyrisid, sest tulevik oli ebaselge. Ja 6igesti tegid… See naine kyll lampi rasedaks ei jäänud ???? Sest polnud ka sellist soovi. Elama jäi Inglismaale (naine).

Siin jutuks olnud naine oli n-ö vahepala. Kahe suhte vahel. Kes oli ise aktiivsem pool ja kui ollakse selline “lahke anniga naine”, milline mees ikka ytleb ei? Pole vaja sebida ega midagi (fookus oli nagunii 100% tööteemadel), tuleb ise su juurde ja ajab jalad harali..

Eks tal ole ka niisama kortereid, mis on yyrile antud: yhes sellises toimetasidki. Vanemate juurde kolis peale lahkuminekut ja asus majas uuendusi läbi viima ja seda mitte m6ttega, sinna elama asuda, vaid vanemate heaolu parandamiseks.

Kes siin kysis rasestumise kohta, siis soovitaksin tähelepanelikumalt lugeda ???? Olen juba kirjutanud, et N kasutas pille ja jättis need ära, meest sellest teavitamata.

Siis algaski ka vaimne terror naise poolt.

“Suss” oli harjunud intelligentsete (ja vaimselt stabiilsete) inimestega ning ei osanud kuidagi sellele reageerida.. Oligi plindris omadega! Minu vanemad on nt. samuti k6rgharidusega: arst ja insener. Järgnevat juba teate… ????

Lisana: yhe nendest yyrikorteritest said hiljem too naine ja poeg omale koduks (poja nimele). Mul hea meel selle yle.

Ja veel: miskipärast pole sel naisel yhtegi kooselu olnud hiljem (polnud ka varem). Ei tea, kas iseloomu viga…v6i milles asi.. (muig)

MIKS sa kirjutad teise inimese elulugu avalikku foorumi? Mees võis loa anda, siiski on su tegevus kohatu. Häbi!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene 6nnetu kohal:  toredaid pyhi Sulle!

Eemaldun sellest teemast. V6ite rahus edasi kakelda. Verbaalselt.

Poen oma kalli “sussi” embusse… 🙂

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaklema pole mehe pärast pidanud, sest kui visiitsuhtest teadlikult (yhepoolselt) rasedaks jäänud naisele teatati, et tugi saab olema, aga kooselu mitte ja ta valis sellise variandi, ei peaks ju tulema yllatusena, kui mehel tekib uus suhe.

See on küll Perekooli “Aasta väljendi” tiitli vääriline. ????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud mees kodutu.

Tal oli enne mind ka ikka pikem suhe. Alguse sai see ylikoolist ja käidi yhist rada päris pikalt. Kodu, t6si, yyrisid, sest tulevik oli ebaselge. Ja 6igesti tegid… See naine kyll lampi rasedaks ei jäänud ???? Sest polnud ka sellist soovi. Elama jäi Inglismaale (naine).

Siin jutuks olnud naine oli n-ö vahepala. Kahe suhte vahel. Kes oli ise aktiivsem pool ja kui ollakse selline “lahke anniga naine”, milline mees ikka ytleb ei? Pole vaja sebida ega midagi (fookus oli nagunii 100% tööteemadel), tuleb ise su juurde ja ajab jalad harali..

Eks tal ole ka niisama kortereid, mis on yyrile antud: yhes sellises toimetasidki. Vanemate juurde kolis peale lahkuminekut ja asus majas uuendusi läbi viima ja seda mitte m6ttega, sinna elama asuda, vaid vanemate heaolu parandamiseks.

Kes siin kysis rasestumise kohta, siis soovitaksin tähelepanelikumalt lugeda ???? Olen juba kirjutanud, et N kasutas pille ja jättis need ära, meest sellest teavitamata.

Siis algaski ka vaimne terror naise poolt.

“Suss” oli harjunud intelligentsete (ja vaimselt stabiilsete) inimestega ning ei osanud kuidagi sellele reageerida.. Oligi plindris omadega! Minu vanemad on nt. samuti k6rgharidusega: arst ja insener. Järgnevat juba teate… ????

Lisana: yhe nendest yyrikorteritest said hiljem too naine ja poeg omale koduks (poja nimele). Mul hea meel selle yle.

Ja veel: miskipärast pole sel naisel yhtegi kooselu olnud hiljem (polnud ka varem). Ei tea, kas iseloomu viga…v6i milles asi.. (muig)

MIKS sa kirjutad teise inimese elulugu avalikku foorumi? Mees võis loa anda, siiski on su tegevus kohatu. Häbi!

Opetuseks! Näiteks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Opetuseks! Näiteks.

Meest sa küll ei armasta, kui tema aluspesu avalikult pesed. Sinu lugu ei tohi olla teistele õpetuseks, sinu lugu on sinu lugu. Tehtud ja möödanik, enam midagi ei muuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaklema pole mehe pärast pidanud, sest kui visiitsuhtest teadlikult (yhepoolselt) rasedaks jäänud naisele teatati, et tugi saab olema, aga kooselu mitte ja ta valis sellise variandi, ei peaks ju tulema yllatusena, kui mehel tekib uus suhe.

See on küll Perekooli “Aasta väljendi” tiitli vääriline. ????

Rumal oled. See on ebameeldiv ikka kyll, kui su selja taga otsuseid tehakse.. Eriti veel nii SUURI :S

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Opetuseks! Näiteks.

Meest sa küll ei armasta, kui tema aluspesu avalikult pesed. Sinu lugu ei tohi olla teistele õpetuseks, sinu lugu on sinu lugu. Tehtud ja möödanik, enam midagi ei muuda.

Sa oled armastuse teemas seega v6hik..

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Opetuseks! Näiteks.

Meest sa küll ei armasta, kui tema aluspesu avalikult pesed. Sinu lugu ei tohi olla teistele õpetuseks, sinu lugu on sinu lugu. Tehtud ja möödanik, enam midagi ei muuda.

Sa oled armastuse teemas seega v6hik..

Naine armastas ka sinu sussi, kelle kaisus sa hetkel oled ja sai temaga lapse, aga tema armastus polnud piisav, sest siis tuli üks eit ja lõhkus idülli.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 156 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale