Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 343 )

Teema: Detsembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Kas mehed tulevad või need kellel juba olnud käisid LA kaasas?

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei käinud. Elu tuli vahele ???? Aga ega me kumbki ka oluliselt ei kurvastanud sellepärast. Minust eelneval ja järgmisel olid aga kaasas.
Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmele küsimusele vastates siis kaalu on algkaalule juurde tulnud kuskil 4-5kg.

LA uh kestis vast kuskil 20min ja mees kaasa ei saanud tulla. Kurvaks ei teinud, kolmas laps juba ka ????

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käis ka mees kaasas LA.

 

MR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lasin ümbrikusse printida mis sugu on ja avame selle mingipäev koos 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Mina kahjuks lahkun detsembribeebide ridadest 🙁 Ütleme nii, et peale kolme keisrit veel neljandat planeerida oli minu puhul kahjuks viga. Kuigi ma käisin eelnevalt arsti juures uurimas, et kas tohiks jne. Siis minu puhul rasedus osutus ikkagi vägagi riskide rohkeks ja pidime peale põhjalikke uuringuid otsustama meditsiinilise katkestamise kasuks. Sealhulgas eemaldati koos rasedusega ka minu emakas ja oli äärmiselt vajalik operatsioon, et antud juhul päästa minu elu ja, et olemasolevatele lastele jääks ema alles.

 

T.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pai sulle, T.

 

(^*^)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaastunne kõikidele asjaosalistele…

Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ikka hädas oma kaelavaludega. Koguaeg mõõdan vr, et äkki sellepärast pea kaa valutab, no ei ole kõrge. Kahtlustan isegi vahepeal,  et vr mõõtja valetab 😀 samas tunnen kuidas kõik saab alguse magamisest, padjast ja kaelast.  Kust leida hea padi?  Olen mitmeid proovinud, lõpuks ikka vana padi kasutuses..  help!

Paracetamol ikka mingil määral aitab, aga ei taha ju seda kaa eriti tihti süüa..

Kui kellelgi veel sama mure – kaelapinge siis kuidas leevendust saate?

(^*^)

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea meelega aitaks, kui oskaks, aga kaelapinge on tõesti selline asi, millest ma ei tea mitte midagi. Magan hunniku patjadega (Dreamland) ja kohendan neid öösel ainult selle järgi, et otsin külmemat nurka.. ???? Ehk oskab mõni füsio nõustada?

Mul teeb magamise ebamugavaks kõht. Kohe üldse ei leia enam mugavat ja valuvaba asendit. Hirmuga mõtlen, et neli kuud veel jäänud ja ilmselt paremaks ja mugavamaks enam ei lähe..

Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magamine on tüütuks muutunud jah, magada ju tahaks, aga kõige parema une pealt vaja wc-sse reisida ???? viimasel ajal häirib mind madrats kaa ???? ma ei tea.. varem nagu ei häirinud ja ei valutanud need kaelad, õlad, seljad nii nagu nüüd.. ilmselt oma osa ikka sellel rasedusel on ja ravi on lõpuks ikka ainult sünnitamine ????

Ma mäletan seda vabanemise tunnet kui peale eelmist sünnitust enam öösiti wcs käima ei pidanud ????????????

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma igatsen kõhuli magamist väga-väga..

Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain LA käidud, kõik oli normis, va see, et südame veresooni ei õnnestunud näha, halb nähtavus oli ja beebil halb asend. Kutsus nädala pärast tagasi, et lahtisi otsi ei jääks ja saaks ikka üle kontrollida.  Arsti arvates  on tegu tüdrukuga ????

Uuel nädalal siis GTT uuring ja kordus UH.  Keegi veel GTT peab tegema?

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule prooviti ka GTT-testi pähe määrida liiga kergekäeliselt, aga praeguse seisuga olen sellest keeldunud, sest näidustusi tegelikult ei ole. Kompromissiks olin valmis kohe dieedile (esimese sekkumisena need diabeediõed soovitavad makrotoitainete vahekorda jälgida) minema, aga nüüd ei pea nemad seda enam vajalikuks.  Ma olen selline natuke tropp-rase vist, kes liiga palju end surkida ei taha lasta 🙂

Kim

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nõus, et liiga palju pole mõtet kui otsest vajadust ei ole. Samas ma üsna terviseärevik  ja mõni näidustus on nt ülekaal, aga praegu on kaaluga ses mõttes hästi, et väheneb hoopis.  Täna ja eile öösel magasin vist kogu öö ühel küljel ja magasin ära oma käe ja jala, käsi surises ja jalas oli kramp, hakkan nüüd uuesti mg võtma.  Pikalt võtsin siis probleemi polnud. Vahepeal sai otsa ja nüüd u nädal pole võtnud.

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil oli enne rasedust ka ülekaal? Kuidas hakkama saate? Mis arstid teile ütlevad? Olen siin aastaid kaaluga võitlend ja söömishoogudega, kuid ülekaalu on jätkuvalt +20kg. Olen saanud vähemaks, muidu oli +40 kg. Aga võitlen iga päev. Eriti nüüd, kui sisse ei taha miski minna, aga sööma peab, sest muidu läheb pilt tasku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mmmm ma siin ka vaata hakkasin uuesti magneesiumi võtma ja avastasin mingi targa postituse, kus seletati nende magneesiumite erisused lahti.. Hakkasin sel korral magneesiumtsitraati võtma. Süüa meeldib igavusest hirmsasti, aga otseselt ülekaaluga probleeme pole. Parimas vormis olen olnud liigutamis ja makrotoitainete jälgimise abil.

Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli enne juba ülekaal millega olen maadelnud.  Langema hakkas korralikult kui hormoonravi lõpetasin. Aga selle lõpetamisega kaasnesid suured tervisemured,  millest arenes hoopis ärevushäire välja ja mitte püsivaid muresid. Sain sellest välja ja jalutasin pm igapäev 7-12 km. Sõin väga korralikult,  kaal küll langes, aga mitte nii palju kui tahtnud oleks.

Hetkel ämmaemanda jälgimisel ja arstile pole sattunud,  oscari ja la ajal ei öeldud midagi. Ämmaemand saatis lihtsalt GTT tegema ja hirmutas preklampsiaga, samas risk tuli madal..  hetkel söön mis parasjagu alla läheb,  õnneks kaal liigub alla. Eelmise lapse ajal olin tegelt samas kaalus ja ei saanud “riielda” muud näidud olid head.  Laste vahe ca 10 a, selle aja jooksul olen juurde ja alla võtnud mitmeid kilosid nimodi vahelduva eduga. Üritanud olen muidugi väga palju jälgida, samas kui hormoonid parasjagu sassis tuleb justkui kergemini juurde kuigi magusa ja krõpsu sõber nö pole.

 

(^*^)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel juba titeriiete kokkuostmisega tegeleb? 😀

Kim

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole veel midagi ostnud 😀  sul juba varud olemas? 😛

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimeste suuruste esimesed kihid. No ei suuda tuimalt mingitest Lindexi nunnudest tudukatest jms mööda käia :S 😀

Meriinokombesid jms alles hiilin..

Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mina teie juures täitsa esimest korda

TA 8.12

môtlesin, et ei osta midagi aga tegelt piilun juba vankrit,talvekombesid ja olen mõned bodid, tusukd, sokid ikka ostnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mina teie juures täitsa esimest korda

TA 8.12

môtlesin, et ei osta midagi aga tegelt piilun juba vankrit,talvekombesid ja olen mõned bodid, tusukd, sokid ikka ostnud

tudukad**

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole midagi ostnud. ???? Mul TA detsembri lõpus ja LA kahe nädala pärast, peale seda on plaanis esimesest lapsest allesjäänud asju-riideid sorteerima hakata. Esimene laps on ka detsembrikas. ???? Teine laps tuleb suurtemate asjade osas nö säästubeebi. ????

SIAS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mina teie juures täitsa esimest korda

TA 8.12

môtlesin, et ei osta midagi aga tegelt piilun juba vankrit,talvekombesid ja olen mõned bodid, tusukd, sokid ikka ostnud

Tere tulemast ????

 

(^*^) TA 13.12

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka usinalt valimisega tegelenud. Täna vaatasime mehega just turvahälle. Vanker on ka vist põhimõtteliselt valitud ja soojakottidel jms silm peal.

Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka usinalt valimisega tegelenud. Täna vaatasime mehega just turvahälle. Vanker on ka vist põhimõtteliselt valitud ja soojakottidel jms silm peal.

Kim

Mis vanker silma on jäänud? Mul endal emmaljunga ntx 310, samas nägin roan bass nexti ja välimusest meeldis väga. Ej puhul eeldaksin head vedrustust ja rattaid, mis talvebeebile vajalik

Hel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on juba teinud põhjaliku ülevaate, milline vanker sobiks kruusateele, kus on palju lahtiseid kive? ????Samuti, et talvel oleks lumega hea liikuda. ????

Minu jaoks täiesti tundmatu maa. Poes soovitavad müüjad kõike, polegi saanud konkreetseid vastuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka usinalt valimisega tegelenud. Täna vaatasime mehega just turvahälle. Vanker on ka vist põhimõtteliselt valitud ja soojakottidel jms silm peal.

Kim

Mis vanker silma on jäänud? Mul endal emmaljunga ntx 310, samas nägin roan bass nexti ja välimusest meeldis väga. Ej puhul eeldaksin head vedrustust ja rattaid, mis talvebeebile vajalik

Hel

Kusjuures ma seda must nxt 310 piilungi. Kuigi hallil on õhkrehvid (Beebikeskuses). Kuidas see vanker on? EJ tulevad nüüd muidugi kõik uued mudelid, nende võrdlust pole veel teinud. Kruusateedele ma ei satu, kuid linnas plaanin jala liigelda usinalt.

Kim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin beebikeskuses ja Pärnu beebikaupluses ntx310 tutvumas, seal oli hall ja mulle meeldis. Mulle jäi mulje, et rehvid ja vedrustus sobivad ideaalselt talveks ja ka kruusale. Tasub uurida 🙂

Hel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 343 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2023