Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elektriarve rikub tuju

Näitan 14 postitust - vahemik 181 kuni 194 (kokku 194 )

Teema: Elektriarve rikub tuju

Postitas:
Kägu

Huvitav, kui see börsi elekter on nii soodne, siis miks peab valitsus üldse mingeid toetusi maksma ja eri tingimusi looma?

Huvitav, miks nii palju selle üle nurisetakse? Kui see nii soodne on, siis kuidas ei jõua maksta?

On olnud mõned ülikõrged päevad. Praegust universaalteenuse eelnõud lugedes (hind on küll veel teadmata), arvestades selle lisatasusid, igakuist hinnamuutmist, muid rakendatavaid automaatseid soodustusi ja EL otsuseid ei teki küll mingit mõtet  väikese tarbimisega kodukliendil börsielektrist loobuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kui see börsi elekter on nii soodne, siis miks peab valitsus üldse mingeid toetusi maksma ja eri tingimusi looma?

Huvitav, miks nii palju selle üle nurisetakse? Kui see nii soodne on, siis kuidas ei jõua maksta?

Seda mõtlen minagi.

Väga odav, lausa olematu, aga elutegevus käib ikka öösel, kodumasinatele monteeritakse taimereid külge.

Uurisin praegu oma triikrauda – no pole seda! Külmkapp ostetud 4 aastat tagasi – ka pole, boileritel ka pole jne. Peaksin ostma eraldi jubinad, et säästa mõni euro, pealegi ma pole kindel, et igale asjale need sobivadki ja kas mina, “kuuekümbine”, sellega hakkama saaksin. Mis muidugi tore, et üks osa neist taimeritest ja lugejatest…käivad vooluvõrku (pojal on mingine loendur).

Pesu triigi palun nädalavahetusel… Siis on soodsam

Kas tõesti keegi veel tänapäeval pesu triigib?

Mul pole juba 15 aastat triikraudagi.

Selleks on triikimisfunktsiooniga kuivati. Ülikonnad ja kokteilkleidid käivad niikuinii keemilises puhastuses.

Triikimine on päriselt nii mõttetu ja nii yesterday …

Sinu “nii yesterday” on nii yesterday.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triikimine on päriselt nii mõttetu ja nii yesterday …

Jah, meil on kontor täis neid ” nii yesterday” kortsmoore. Kohutav.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, meil on kontor täis neid ” nii yesterday” kortsmoore. Kohutav.

Triikimine on yesterday jah, mina ostsin aurutaja ja sellega teen üle nii bleiserid, siidpluusid, mantlid jne, jne, tõesti näevad ilusad välja. Kortsus riided on väga koledad. Voodipesu ma küll ei triigi, selleks on triikimisfunktsiooniga kuivati, kust tulevad piisavalt sirged asjad välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, meil on kontor täis neid ” nii yesterday” kortsmoore. Kohutav.

Triikimine on yesterday jah, mina ostsin aurutaja ja sellega teen üle nii bleiserid, siidpluusid, mantlid jne, jne, tõesti näevad ilusad välja. Kortsus riided on väga koledad. Voodipesu ma küll ei triigi, selleks on triikimisfunktsiooniga kuivati, kust tulevad piisavalt sirged asjad välja.

Ma armastan end piisavalt, er oma voodipesu iseenda jaoks triikida.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ka vanematüübilisi kortermaju, mis kostavad kenasti läbi. Meil Annelinna 80ndate paneelikad. On soojustatud jm, aga sansõlmes kostavad kõik torud läbi. Ka meie majas on öine isetegevus keelatud.

Reaalsuses pole teil võimalik normaalset elutegevust öösel ära keelata ja mingeid sanktsioone te öistele pesumasinakasutajatele kehtestada ei saa. See on lihtsalt üks kokkulepe, mille puhul saab ainult loota, et kõik elanikud ka seda jälgivad. Aga kohustada neid selleks ei saa.

Normaalne on kaaselanikega arvestada. Ja normaalne inimene laseb teistel öösel magada. Sinusugusele kehtivad jah ainult kirjalikud käsud-keelud, mingit humaansust või empaatiat ei tasu loota, sest “kohustada sind selleks ei saa”.

Kui mul oleks sinusugune käskija- keelaja naaber, kes üritab teistele oma elukorraldust peale suruda, siis paneksin sinu kiuste ööseks pesumasina tööle. Õnneks ma elan normaalses majas koos normaalsete naabritega ja mingit pesupesemise korraldamist meie majas ei toimu. Ja fakt on see, et hoolimata sinu soovmõtlemisest, polegi võimalik selliseid asju ette kirjutada. On võimalik ainult omavahel sõbralikult kokku leppida. Aga sinusugune võõrastele ärapanija selleks päris kindlasti võimeline pole. Nii et mõtle hoolega järele, miks su ümber “hoolimatud” inimesed on.

Loll ja agressiivne – väga paha kombinatsioon.
Ega sellest ju ei saa(nud) aru, et kortermaja sisekorraeeskirjad pole minu isiklik soovunelm? See on ühiselt otsustatud, ühiselt vastu võetud ja ühiselt kinnitatud. Teie võite oma majas teha mida tahate, anarhia on täiesti tavaline kohtades, kus puudub normaalne juhtimisoskus on intelligents. Ettevõtlikud ning toimivad kü-d loovad/panevad paika tingimused, mis alluvad normaalsetele reeglitele. Üks nendeks on öörahu. See hõlmab peale peolärmi ka olmelärmi. Meie maja ekanikud on rahul, täidavad seda ja keegi ei virise. Võtke õppust!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul oleks sinusugune käskija- keelaja naaber, kes üritab teistele oma elukorraldust peale suruda, siis paneksin sinu kiuste ööseks pesumasina tööle.

Väga täiskasvanulik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul oleks sinusugune käskija- keelaja naaber, kes üritab teistele oma elukorraldust peale suruda, siis paneksin sinu kiuste ööseks pesumasina tööle.

Väga täiskasvanulik.

Jah. Sellist tüüpi inimesed, kes arvavad, et kogu maailm peab nende pilli järgi tantsima, normaalsest jutust aru ei saa. Ja kindlasti ei huvitaks teda see kui naaber tahab päeval magada. Tema peseks oma pesu ikka. Ja vaevalt, et see korraldamine ainul pesupesemisega piirdub. Kindlasti on tal ka pidevalt probleemid, et keegi trepikojas liiga kõvasti räägib või keegi julgeb oma auto tema kohale parkida.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ka vanematüübilisi kortermaju, mis kostavad kenasti läbi. Meil Annelinna 80ndate paneelikad. On soojustatud jm, aga sansõlmes kostavad kõik torud läbi. Ka meie majas on öine isetegevus keelatud.

Reaalsuses pole teil võimalik normaalset elutegevust öösel ära keelata ja mingeid sanktsioone te öistele pesumasinakasutajatele kehtestada ei saa. See on lihtsalt üks kokkulepe, mille puhul saab ainult loota, et kõik elanikud ka seda jälgivad. Aga kohustada neid selleks ei saa.

Normaalne on kaaselanikega arvestada. Ja normaalne inimene laseb teistel öösel magada. Sinusugusele kehtivad jah ainult kirjalikud käsud-keelud, mingit humaansust või empaatiat ei tasu loota, sest “kohustada sind selleks ei saa”.

Kui mul oleks sinusugune käskija- keelaja naaber, kes üritab teistele oma elukorraldust peale suruda, siis paneksin sinu kiuste ööseks pesumasina tööle. Õnneks ma elan normaalses majas koos normaalsete naabritega ja mingit pesupesemise korraldamist meie majas ei toimu. Ja fakt on see, et hoolimata sinu soovmõtlemisest, polegi võimalik selliseid asju ette kirjutada. On võimalik ainult omavahel sõbralikult kokku leppida. Aga sinusugune võõrastele ärapanija selleks päris kindlasti võimeline pole. Nii et mõtle hoolega järele, miks su ümber “hoolimatud” inimesed on.

Loll ja agressiivne – väga paha kombinatsioon.

Ega sellest ju ei saa(nud) aru, et kortermaja sisekorraeeskirjad pole minu isiklik soovunelm? See on ühiselt otsustatud, ühiselt vastu võetud ja ühiselt kinnitatud. Teie võite oma majas teha mida tahate, anarhia on täiesti tavaline kohtades, kus puudub normaalne juhtimisoskus on intelligents. Ettevõtlikud ning toimivad kü-d loovad/panevad paika tingimused, mis alluvad normaalsetele reeglitele. Üks nendeks on öörahu. See hõlmab peale peolärmi ka olmelärmi. Meie maja ekanikud on rahul, täidavad seda ja keegi ei virise. Võtke õppust!

Ja kuidas teie suurepärane KÜ korda mitte järgivaid liikmeid korrale kutsub? Kutsub politsei, et keegi peseb öösel pesu?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne on kaaselanikega arvestada. Ja normaalne inimene laseb teistel öösel magada. Sinusugusele kehtivad jah ainult kirjalikud käsud-keelud, mingit humaansust või empaatiat ei tasu loota, sest “kohustada sind selleks ei saa”.

Mõnes kortermajas ei lubata isegi kempsus vett tõmmata öösel. Kuna meil lastel on fixpakett majas igal korteril, siis muidugi pestakse pesu öösel AGA ei tsentrifuugita enne hommikut. Nõudepesumasinad töötavad öösiti. Riidepesumasinatel tänapäeval on enamasti režiim “jäta pesu vette”. Väike veesolin torudes ei peaks küll kedagi öösel äratama. Kui äratab, tuleb sellest majast joosta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti on tal ka pidevalt probleemid, et keegi trepikojas liiga kõvasti räägib või keegi julgeb oma auto tema kohale parkida.

See ongi VÄGA suur probleem, kui keegi räuskab regulaarselt trepikojas või pargib meie poolt ostetud ja meie auto numbrisildiga kohale.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu üürikorteritega majas pidin ühe üürnikuga vestlema ning paluma pärast 22.00 pesu mitte tsentrifuugida, sest kõrvalkorterit see segas. Ilmselt oleksin pidanud lepingu üles ütlema, kui ta oleks seda pahatahtlikult jätkanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti on tal ka pidevalt probleemid, et keegi trepikojas liiga kõvasti räägib või keegi julgeb oma auto tema kohale parkida.

Kas trepikojas lõugamine ja teiste kohtade peale parkimine on sinu arust normaalsed tegevused?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti on tal ka pidevalt probleemid, et keegi trepikojas liiga kõvasti räägib või keegi julgeb oma auto tema kohale parkida.

Kas trepikojas lõugamine ja teiste kohtade peale parkimine on sinu arust normaalsed tegevused?

No see inimene ei saa üldse aru, mis on arvestamine kaaskodanikega. Ainult jaurab oma kiusust. Ilmsegelt mingi poluvernik vantidega ühes majas, kus tõesti kultuuri ega käitumisoskust ei esine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 181 kuni 194 (kokku 194 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elektriarve rikub tuju