Esileht Kodunurk Elu ilma telekata

Näitan 21 postitust - vahemik 241 kuni 261 (kokku 261 )

Teema: Elu ilma telekata

Postitas:
Kägu

Miks peab eelatavalt “miinimumi peal” olema? Mu ämma Elisa ainult Eesti kanalid (vist 7?) maksab rohkem kui meie Go3 ca 60 kanaliga.

Pidasin jah hinda silmas.

Miks te ämmale odavant lahendust ei korralda?

Mis see odavam on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab eelatavalt “miinimumi peal” olema? Mu ämma Elisa ainult Eesti kanalid (vist 7?) maksab rohkem kui meie Go3 ca 60 kanaliga.

Pidasin jah hinda silmas.

Miks te ämmale odavant lahendust ei korralda?

Mis see odavam on?

Lisan: kui ämm Elisaga alustas ainult paar aastat tagasi, maksis see pakett 6.99. Ja nüüd viimane arve oli 12.35. Kanalid samad.

Meil endil oli ka Elisa, aastaid 12 €, viimase paari aastaga tõusis märkamatult 15 euroni ja siis anti 2022 lõpus teada, et tõuseb veel vist 2,5 eurot. Siis lõpetasimegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see odavam on?

Jeerum, ise ütlesid, et teie lahendus on odavam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see odavam on?

Jeerum, ise ütlesid, et teie lahendus on odavam

Jaa, aga see ju on Go3. Mis oleks odavaim pakett ilma netita? Mis näitaks lihtsalt  Eesti kanaleid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see odavam on?

Jeerum, ise ütlesid, et teie lahendus on odavam

Jaa, aga see ju on Go3. Mis oleks odavaim pakett ilma netita? Mis näitaks lihtsalt Eesti kanaleid?

Maal on mul Elisa, koos digiboxi rendi ja lauatelefoniga. 7 eurot kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

istume arvutitega elutoas, vaatame taustal uudiseid, mõningaid dokke

Oehh, pea hakkab valutama nendest kombinatsioonidest ????

Miks te istute arvutiTEga elutoas, et sealt “taustal” midagi vaadata? Ja samal ajal on telekas ka kuskil? Miks see telekas siis käia ei või, vaid peab arvutiTEst vaatama?

ma just ütlesingi, et telekast käivad uudised või dokid. Seletasin pikalt, kuidas me eelistame aega veeta. Arvutitest eraldi ei vaata midagi, loeme ja kommenteerime. Meile meeldib lihtsalt juttu rääkida üle kõige vabadel hetkel. Juhtub ka, et vaatamegi filmi. Loe läbi ikka, enne kui kritiseerima kukud.

Sinu enda pikk ja ebaoluliste detailidega heietus oli nii segane, et ka mina sain täpselt nii aru nagu too kägu: istuvad kaks naist, üks vana, teine keskealine, läpakad (või koguni lauaarvutid?) põlvedel kõrvuti diivanil, taustal tuleb dokfilm, mida kumbki süvenenult ei vaata, sest samal ajal kommenteeritakse midagi arvutist (sama asja?) ja siis üle selle kõige aetakse juttu. Silmsidet muidugi pole, sest see on hõivatud ekraanidega.

Nojah, eks igaüks ise teab, mida külas teha või kuidas olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see odavam on?

Jeerum, ise ütlesid, et teie lahendus on odavam

Jaa, aga see ju on Go3. Mis oleks odavaim pakett ilma netita? Mis näitaks lihtsalt Eesti kanaleid?

Oehh no selge, enne sa ei maininud, et võrdled omavahel siga ja kägu. Nagu teemaalgataja. Kogupaketis sisalduvate telekanalite hind ongi odavam kui eraldi ainult neil osta.
Internetti eraldi osta o kallim kui koos paketiga (ainult interneti hinda võrreldes)
See on ju teiste asjade hindadega ka nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel vaatan Jahihooaega, no nii hea film!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siin on keegi kellel ei ole kodus telekat? Miks sellise otsuse vastu võtsite?

Mul praegu mängib see ainult taustaks, midagi vaadata sealt pole. Mõtlesin, et viskaks välja üldse, saab ühe maksmist vajava arve kohe vähemaks, aga imelik kuidagi ilma olla. Kõigil ju on….

isenesest telekas on aga pole seda tööle pannud juba aastaid, ei teagi kas töötab enam. pole huvi ka mida telekast näidatakse. sport ei huvita, uudised ja meelelahutuse saab internetist

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin sa teed inimesele ikka väga suure komplimendi. Oleks solvav olla selle sihtühma jaoks mitte imelik.

Millise sihtrüma? Kuivikute ja tõusikute? ???? Nii peen, nii peen. Eesti filme tasub alati vaadata ja pulli peab saama.

Kui ma ei naudi suurepärase meelelahutusena Jackassi, Klassikokkutulekut, Disaster Moviet ja mingit muud jalaga tagumikku tüüpi filmi, siis olen tõusik ja kuivik? Pulli peab saama. Oh taevas, sina tahad siis pulli. Mina tahan huumorit. Pulliga samal huumoritasemel meelelahutust saadi paar sajandit tagasi ka tsirkuses, kus näidati habemega naist ja üks kloun tagus teist jalaga munadesse ja rahvas röökis naerda.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma ei naudi suurepärase meelelahutusena Jackassi, Klassikokkutulekut, Disaster Moviet ja mingit muud jalaga tagumikku tüüpi filmi, siis olen tõusik ja kuivik? Pulli peab saama. Oh taevas, sina tahad siis pulli. Mina tahan huumorit. Pulliga samal huumoritasemel meelelahutust saadi paar sajandit tagasi ka tsirkuses, kus näidati habemega naist ja üks kloun tagus teist jalaga munadesse ja rahvas röökis naerda.

Sul pole lihtsalt huumorimeelt, kogu lugu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd siis defineerib toreda lõõgastuse ja huumorimeele Jackass. Ilmselt ka onu Heino on nendest peredest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd siis defineerib toreda lõõgastuse ja huumorimeele Jackass. Ilmselt ka onu Heino on nendest peredest.

Ei oska kosta. Täiesti Esimene Eesti, aga mis Klassikokkutulekul viga on?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd siis defineerib toreda lõõgastuse ja huumorimeele Jackass. Ilmselt ka onu Heino on nendest peredest.

Ei oska kosta. Täiesti Esimene Eesti, aga mis Klassikokkutulekul viga on?

Ma ei liigita inimesi mitmesse eestisse. Ja seda ei saa mitte keegi tegelikult teha. Kuid mull ei meeldi klassikokkutulek – lihtsalt ei olnud naljakas minu jaoks. Ja rohkem ei taha vaadata. Esimese korra vaatasin ära, kui telekasse tuli, sest mitmed olid kinos käinud ja olid palju naerda saanud. Aga ma üldse vähe komöödiad vaatan filmidest. Minu jaoks on komöödia Pisuhänd ja kuulsuse narrid – vanad versioonid.
Näiteks vaatasin hiljuti telekast selle “Soo” filmi ära. Kuid mulle jäi lahjaks. Sest meeldib ja on meeles see vana variant, kus Merle Jääger ja Nüganen mängisid jt. Olen seda kordi err-i arhiivist vaadanud. Seda filmi ei vaataks enam teist korda. Kõik on maitses. Ja valida ju saab. Ei pea vaatama, mis ei sobi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei liigita inimesi mitmesse eestisse.

Muidugi liigitad. Kust see Onu Heino siis tuli?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei liigita inimesi mitmesse eestisse.

Muidugi liigitad. Kust see Onu Heino siis tuli?

Kelle liigitamisi sa mulle siis poogid? Mina tean onu Heinot Tujurikkujast, siin pole ma seda oma kirjas nimetanud. Siin vastavad erinevad käod. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu meelest pole siis onu Heinod ja need, kelle jaoks on Jackass absoluutne maailma tipp omas vinges žanris ja mõnna perega vaadata, samas vaimses substantsis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu meelest pole siis onu Heinod ja need, kelle jaoks on Jackass absoluutne maailma tipp omas vinges žanris ja mõnna perega vaadata, samas vaimses substantsis?

Ei ole. Ei usu, et keegi Jackassi mingiks tipuks peab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina suutsin Klassikokkutulekut vaadata ainult esimesed 15-20min. Kui selle aja jooksul film muljet ei avalda, siis ei ole mõtet vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummaline komme lasta taustaks telekal mängida, kui lähen küll või keegi tuleb külla – siis panen teleka kinni ja räägime juttu. Veel vähem passin samal ajal arvutis. Tunnen isegi, et hakkan muutuma nutisõltlaseks, et kui telekas on igav koht, siis hakkan telefoni näppima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu meelest pole siis onu Heinod ja need, kelle jaoks on Jackass absoluutne maailma tipp omas vinges žanris ja mõnna perega vaadata, samas vaimses substantsis?

Ei ole. Ei usu, et keegi Jackassi mingiks tipuks peab.

Vaata eelmine lehekülg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 241 kuni 261 (kokku 261 )


Esileht Kodunurk Elu ilma telekata