Esileht Hobinurk Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 308 )

Teema: Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?

Postitas:
Kägu

Mis haletsusvõit. See on meelsuse avaldamine. Kogu elu ongi Euroopas praegu poliitiline – nii sport, kunst kui muu elu. See on ainuvõimalik valik.

Nii palju kui kommentaariumidest lugeda saab, hääletavad ukrainlased meie Stefani poolt – laulu sõnum pidi olema otse kümnesse. Olen nõus, lootus on just see, mida meil kõigil praegu vaja on.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti siiski mitte. Laul oli küll hoogne ja rahvalik, aga mitte võitu väärt. Kui Ukraina võidab, siis kindlasti mitte laulu tõttu, aga usun, et n.ö haletsusvõitu ei taha nad ka ise.

Mis haletsusvõit. See on meelsuse avaldamine. Kogu elu ongi Euroopas praegu poliitiline – nii sport, kunst kui muu elu. See on ainuvõimalik valik.

Kuidas Ukraina poolt hääletamine meelsust näitab?  Kui Venemaa osaleks ja oleks favoriitide seas, siis oleks Ukraina poolt hääletamine tõesti oma meelsuse näitamine,  aga praegusel juhul küll mitte.

Hääletama peaks ikka rohkem meeldiva laulu poolt, mitte kinkima võitu n.ö kompensatsiooniks riigi ja rahva kannatuste eest sõjas.

 

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eesti lugu on paremaks togitud, enam nii kunagise rootsi loo sarnane ei tundu?

Mis loo sarnane see sulle tundus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eesti lugu on paremaks togitud, enam nii kunagise rootsi loo sarnane ei tundu?

Mis loo sarnane see sulle tundus?

Ikka “Heroes” algus ju.
Aga jah, enam kohe ei seostu, ära harjunud vist

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka “Heroes” algus ju.

Mulle pole see “Heroes” laulu kunagi meenutanud, pigem Avicit.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eesti lugu on paremaks togitud, enam nii kunagise rootsi loo sarnane ei tundu?

Mis loo sarnane see sulle tundus?

Ikka “Heroes” algus ju.

Aga jah, enam kohe ei seostu, ära harjunud vist

Pean uuesti kuulama, äkki taban ka mingit sarnasust. Mulle tunduvad täiesti erinevad laulud, pole osanud üldse sedasi seostada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis praegu väga Saksamaa laul. Olen seda varem mitu korda vaadanud ja kuulanud, aga ei jätnud mingit muljet, kuid nüüd tundus hea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Ukraina poolt hääletamine meelsust näitab? Kui Venemaa osaleks ja oleks favoriitide seas, siis oleks Ukraina poolt hääletamine tõesti oma meelsuse näitamine, aga praegusel juhul küll mitte.

Näiteks nii, et juba sõnaühend “Ukraina võidab” on tähenduslik.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ukraina võidu korral peaks siis järgmine aasta eurovisioon seal toimuma?! Kas juba selle pärast tundub see tark mõte Ukraina poolt (sõja toetuseks) hääletada, et võidaks?

Juba on riigid end ülesse andnud, kes Ukraina asemel korraldavad. Isegi kui Eesti võidaks, siis on meil võimalus korraldamisest loobuda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Aserbaidžaani laul küll lõppvõistlusele sattus? Päris jube minu meelest ja solist on nii kasimatu välimusega (võimalik, et see on taotluslik, aga minu meelest täiesti sobimatu lugu eurolavale.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis Ukraina selle võiduga peale hakkaks? Neil pole järgmisel aastal ju majanduslikke ressurssegi, et Eurovisioni korraldada.

Minu lemmikud on Šveits ja Saksamaa. Mõlemad on laulud, mida meelsasti niisama kuulaksin – erinevalt suuremast jaost ülejäänud eurolaulidest.

Stefani lugu on saanud mõjutusi nii loost “Hero” kui Avicii lauludest, aga iseenesest on üle keskmise laul ja Stefan on täitsa sümpaatne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Ukraina poolt hääletamine meelsust näitab? Kui Venemaa osaleks ja oleks favoriitide seas, siis oleks Ukraina poolt hääletamine tõesti oma meelsuse näitamine, aga praegusel juhul küll mitte.

Näiteks nii, et juba sõnaühend “Ukraina võidab” on tähenduslik.

No selle loogika järgi võiksime ju kõikvõimalikel võistlustel tähenduslikkuse nimel Ukrainal võita lasta. Kas selline võit on ikka oodatud?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selle loogika järgi võiksime ju kõikvõimalikel võistlustel tähenduslikkuse nimel Ukrainal võita lasta. Kas selline võit on ikka oodatud?

Putini poolt kindlasti mitte. Jah, tulekski kõikjal (Euroopat puudutavel võistlustel) lasta ukrainlastel võita. See ei puutu asjasse, kas ukrainlased ise tahaks sellist võitu võistlustel – vajalik on teadvustada ja pidevalt meeles hoida, mis Ukrainas toimub ja et see on Euroopas praegu prioriteet.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus lugusid on ma armastan sind, sa ei armasta mind, mõni tahab pettumust südamest välja ajada, mõni koos surra. Nutt ja hala.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Aserbaidžaani laul küll lõppvõistlusele sattus? Päris jube minu meelest ja solist on nii kasimatu välimusega (võimalik, et see on taotluslik, aga minu meelest täiesti sobimatu lugu eurolavale.

Mulle just meeldis. Ainult paar lugu on siiani meeldinud, Aserbaidžaan nende hulgas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No Iiri, nii igav..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No Iiri, nii igav..

Mõtled Iirimaad või Islandit, kus need 3 õde just esinesid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oi jummel, moldova

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tulekski kõikjal (Euroopat puudutavel võistlustel) lasta ukrainlastel võita. See ei puutu asjasse, kas ukrainlased ise tahaks sellist võitu võistlustel – vajalik on teadvustada ja pidevalt meeles hoida, mis Ukrainas toimub ja et see on Euroopas praegu prioriteet.

Teadvustamine ja meeles hoidmine toimub ka ausa konkurentsi korral,  selleks ei pea võite kinkima.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selle loogika järgi võiksime ju kõikvõimalikel võistlustel tähenduslikkuse nimel Ukrainal võita lasta. Kas selline võit on ikka oodatud?

Kaua sa küsid sama küsimust? Ei, see pole sama mis spordivõistlusel medal kätte anda.
Eurovisiooni lauluvõistlus on ammu juba enamat, kui lihtsalt laulude võistlus, see on meelsuse ja poolehoiu, phtsuse näitamise võimalus. Ukraina lail polnud ka milleginpoolest kehv, poleks patt neile häält anda. Tänane esitus oli eriti võimas (lailust endast võimsam)

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi laul on hea,  aga iga järgnev takt nii etteaimatav. Hästi tehtud laul,  aga minu meelest võidulaulu jaoks liiga tavaline.

Sellest pole ma kunagi aru saanud, mis annab laulule juurde see, kui solist paljajalu laval ringi tatsab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi lugu oli hea!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest pole ma kunagi aru saanud, mis annab laulule juurde see, kui solist paljajalu laval ringi tatsab.

Oli vist Loreeniga sama koreograaf. Ju too oskab ainult paljajalu liikumist teha 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli vist Loreeniga sama koreograaf. Ju too oskab ainult paljajalu liikumist teha ????

Kas see oli mingi spetsiaalne koreograafia? Mina vaatasin, et tuiab niisama ja selle käigus ajas juuksed ka sassi nagu kana tagumik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selle loogika järgi võiksime ju kõikvõimalikel võistlustel tähenduslikkuse nimel Ukrainal võita lasta. Kas selline võit on ikka oodatud?

Kaua sa küsid sama küsimust? Ei, see pole sama mis spordivõistlusel medal kätte anda.

Eurovisiooni lauluvõistlus on ammu juba enamat, kui lihtsalt laulude võistlus, see on meelsuse ja poolehoiu, phtsuse näitamise võimalus. Ukraina lail polnud ka milleginpoolest kehv, poleks patt neile häält anda. Tänane esitus oli eriti võimas (lailust endast võimsam)

Jah, kui laul meeldis ja tundus teistest parem, siis loomulikult tulebki hääl anda. Aga oma “meelsuse” näitamine keskpärase laulu korral  tundub kuidagi hale.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurbritannia on minu lemmik. Lauluna meeldib ka Hollandi laul väga, aga see tüdruk jätab üksi suurel laval kuidagi natuke õnnetu mulje.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jeesuke on kole

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

UK esindaja võiks sellise välimusega pigem viikingite häält teha…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sel Poolal siis häda oli, et see nüüd edasi ei võinud pääseda?

Pääses ju edasi,  undab praegu laval.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pääses ju edasi, undab praegu laval.

Minu arust hea laul.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 308 )


Esileht Hobinurk Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?