Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 381 )

Teema: IVF Märts-Aprill

Postitas:

Minu külmutatud mammu uuesti külma tagasi ei saanudki, nii kurb. Mõtlen siin, et oleks pidanud ikka laskma kaks siirdada. Hetkel ei ole ka mingit teistsugust tunnet, aegajalt mingid torked siin-seal, kuid seda võib esineda ka täiesti tavalisel tsüklil suvalisel ajal, seega ei loe sellest midagu erilist välja.
Mõtlesin, et ehk proovin homme testi teha….täna on mul Ovitrelle süstist 10. päev, seega homme ei tohiks see ka enam rasedustesti mõjutada.

Seega, kui see ring nüüd ka ebaõnnestus, siis olen tagai ootel uuele täisringile, mis võiks olla ehk kõige varasemalt alles septembris (kui käisin kunagi konsultatsioonil, siis seal öeldi, et uue täisringi ooteaeg on ca. 4 kuud itkh-s).

Teab keegi, kas on võimalik ITKH-s ka varem uuele täisringile saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, mis te arvate, kui siirdati 2 x 3 päevast mammut siis tuleb kindlasti kaksikud? Ma tean, et ei pruugi aga siis tekib küsimus, et kuhu see üks mammu siis kadus/kaob? Hetkel kõik OK, pole kordagi määrinud jne. Minu arusaamise järgi on nii, et kui üks ei pidanud vastu vms siis ta peaks kuidagi välja tulema?!

Mari

Ma ei taha küll kedagi hirmutada, räägin vaid omast kogemusest. Nimelt oli minul ka kahe mammu siirdamine, kõik oli ok, test positiivne, hcg üle 500, tõusis kenasti, kui ühtäkki, ilma igasugu valudeta hakkas veritsema. See oli 7 nädalal. Üks katkes ära ja tõmbas teise ka endaga kaasa.
Nii et, katsu olla väga rahulikult, mitte üle mõelda ja kui peaks mingeid märke veritsemisest olema, siis kohe emosse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.04 13:24; 26.04 13:31; 26.04 14:21; 28.04 07:59; 28.04 11:55; 30.04 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel kogemused blasto siirdamisega? Kui siirdamisest on nädal möödas, kas siis peaks kodune test juba kindlalt positiivne olema? Täna hommikune test oli nii imeõrna triibuga, et ainult vastu valgust on mingi imeõrn triip näha. Ja ei ole ka mingeid tunnuseid, ei mingit torkimist ega rindade valulikust. Viitab vist ebaõnnestunud katsele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.04 13:24; 26.04 13:31; 26.04 14:21; 28.04 07:59; 28.04 11:55; 30.04 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna siis viies päev peale blasto siirdamist. Siirdamisjärgsel päeval tundsin kohe munasarjas torkeid ja alaselja valu kuni pm eilseni. Eile oli tavaline päev, täna aga hommikust peale vasakus munasarjas selline tunne, nagu keegi suruks seda kokku. Kohati on päris näpistav valu. Eelmine kord, kui katse ebaónnestus, tundsin teisel päeval peale siirdamist ainult pakitsust ja kõik (siis siirdati moorula). Ega tookord ei lootnud ka väga midagi. Kuna veretest 30dal juba, siis proovin koduse testiga oodata pühapäeva vói esmaspäevani. Ei taha nagu liigselt loota, aga tänase päevaga on selgeks saanud, et midagi seal veel toimub vist. ????

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 12:13; 18.04 14:35; 19.04 10:49; 20.04 13:20; 22.04 15:00; 22.04 16:46; 23.04 08:30; 23.04 12:07; 24.04 15:48; 24.04 16:45; 24.04 18:39; 24.04 19:52; 25.04 10:43; 26.04 14:00; 29.04 10:48; 29.04 12:28; 29.04 15:23; 30.04 12:21; 30.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel kogemused blasto siirdamisega? Kui siirdamisest on nädal möödas, kas siis peaks kodune test juba kindlalt positiivne olema? Täna hommikune test oli nii imeõrna triibuga, et ainult vastu valgust on mingi imeõrn triip näha. Ja ei ole ka mingeid tunnuseid, ei mingit torkimist ega rindade valulikust. Viitab vist ebaõnnestunud katsele.

Ei pea tingimata olema positiivne. Imeõrn triip pigem annab lootust ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 19:15; 16.03 16:26; 05.04 08:29; 26.04 09:07; 26.04 14:03; 29.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel kogemused blasto siirdamisega? Kui siirdamisest on nädal möödas, kas siis peaks kodune test juba kindlalt positiivne olema? Täna hommikune test oli nii imeõrna triibuga, et ainult vastu valgust on mingi imeõrn triip näha. Ja ei ole ka mingeid tunnuseid, ei mingit torkimist ega rindade valulikust. Viitab vist ebaõnnestunud katsele.

Ei pea tingimata olema positiivne. Imeõrn triip pigem annab lootust ikka.

Tegin just uue testi ja koheselt ilmus teine, täiesti märgatav triip. Imelik, miks hommikune test siis nii imeõrna, vaevumärgatavat näitas. Hommikuseset uriinist peaks ju hcg kõrgem olema.
Tunnuseid mul küll ei ole, aga on kohutav söögiisu kogu aeg. Ainult vitsutaks.

Tahtsin testist pildi panna, aga ei oska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.04 13:24; 26.04 13:31; 26.04 14:21; 28.04 07:59; 28.04 11:55; 30.04 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, mis te arvate, kui siirdati 2 x 3 päevast mammut siis tuleb kindlasti kaksikud? Ma tean, et ei pruugi aga siis tekib küsimus, et kuhu see üks mammu siis kadus/kaob? Hetkel kõik OK, pole kordagi määrinud jne. Minu arusaamise järgi on nii, et kui üks ei pidanud vastu vms siis ta peaks kuidagi välja tulema?!

Mari

Ma ei taha küll kedagi hirmutada, räägin vaid omast kogemusest. Nimelt oli minul ka kahe mammu siirdamine, kõik oli ok, test positiivne, hcg üle 500, tõusis kenasti, kui ühtäkki, ilma igasugu valudeta hakkas veritsema. See oli 7 nädalal. Üks katkes ära ja tõmbas teise ka endaga kaasa.

Nii et, katsu olla väga rahulikult, mitte üle mõelda ja kui peaks mingeid märke veritsemisest olema, siis kohe emosse.

Võtan rahulikult ja naudin hetke 🙂 Tean, et olen alles alguses aga tunne on super hea. ITK rasedusappi järgi peaks mul olema juba 4+0 (sisestasin sinna IVF tegemise kuupv -11.04). Arstile siis 10.05.

Edu kõigile!

Mari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt 12.03 21:03; 19.03 21:39; 22.03 21:57; 02.04 11:00; 02.04 11:54; 07.04 11:20; 08.04 10:32; 08.04 17:14; 09.04 19:23; 09.04 22:35; 10.04 15:59; 11.04 10:26; 13.04 10:37; 14.04 12:41; 14.04 12:43; 16.04 09:30; 16.04 16:43; 16.04 16:58; 16.04 21:50; 18.04 08:47; 18.04 12:59; 18.04 18:13; 19.04 11:01; 20.04 08:55; 20.04 18:33; 22.04 09:32; 22.04 16:09; 22.04 17:25; 23.04 09:25; 23.04 10:57; 23.04 10:58; 23.04 13:56; 23.04 15:54; 24.04 14:20; 24.04 19:05; 25.04 10:10; 25.04 14:16; 26.04 12:16; 26.04 14:25; 29.04 18:04; 02.05 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna oma esimeses ultrahelis- lisaks veretestile, mis kenasti kinnitas rasedust oli täna näha üks imepisike tuksuv südameke. See tunne on kirjeldamatu- tänaseks 6+4. Ei suuda siiani endale teadvustada, et juba detsembris olen ema neljale 🙂
Edukat triibu jahtimist kõigile 😉
M.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 08:18; 26.04 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen siin uus, nii hea, et selline foorum on olemas ja et ikka kirjutate oma kogemustest, arengutest ja tunnetest. Mul on küll inimesi, kellega rääkida, ent kõige parem jagada ikka teiega, kes olete samal “missioonil”.
Mul oli täna siirdamine ühe embrüoga, kui eile veel olid 7 embrüot väga kenasti arenenud, siis tänaseks oli siirdamisvõimeline ainult 1. Väga muret tekitav, et korraga 6 embrüo areng seiskus. Homme otsustatakse, kas üldse midagi külmutada saab. Teine mure on, et mul ikkagi hüperi oht. Mülemad munasarjad 6 cm läbimõõduga, pärast punktsiooni on alakõhus koguaeg valud olnud, nüüd siis teada, et miks. Mult saadi 13 munarakku, millest 12 olid küpsed ja 7 viljastusid. Mis seal ikka, praegu tuleb lihtsalt oodata, VT 8. mai.
Mina toimetan Nova Vitas. Meil probleem mehes. Loomulikul teel rasestumise tõenäosus 1%. Oleme triipe oodanud 2 aastat, aga pärast mehe spermatesti oli arusaadav, miks neid triipe ei ole tulnud. Sügisel pöördusime Nova Vitasse.
Praegu aga on veider see, et ma rohkem muretsen hüperiohu ja teiste embrüote pärast, embrüo pesastumine kuidagi tahaplaanil. Tean, et muretsemine ei muuda midagi. Kerge öelda, aga raske teha. Mul igasugune füüsiline tegevus keelatud, et nüüd siin nuputan, kuidas seda ootamisaega sisustada.
Ja tegelikult ongi kuidagi imelik, et nüüd järsku mu sees on “keegi”. Olen lapsi juba ammu soovinud, aga sobiva mehe leidmisega läks nii kaua aega :D. Kui embrüo sisse pandi, siis jäeti mind 5 minutiks üksi lamama, panin käed kõhu peale ja rääkisin, et ta ikka meiega jääks 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme jah ???? Ma just ka mõtlesin seda. Ja vanus kah peaaegu sama. Ma 37 ja pool. Ehk jõuan enne lapse saada, kui 41 saan, sest siis peab kõik ise kinni maksma.

Kus Sa arsti juures käid?

Käin Tõnismäel, ITK-s. Mul hakkas eile õhtul verd tulema, hommikul ka veel õrnalt peale seda esimest Gonali süsti. Proovisin sinna helistada, arste ei olnud, aga õde arvas, et kuna mul on esimese lihasesüstina ees varasem Diphereline, siis on okei. Ravimi infolehelt ma selle kohta ei leidnud midagi.

Mul oli hommikul teine süst ja ei mingit muutust pole märgata. Ei verd ega midagi muud. Ma sain neli kuud Dipherelinet ja kahjuks pole veel ka kuuma- ega külmahood lahkunud. Ootan seda juba väga. See pidi umbes 2-3 päeva aega võtma tavaliselt. Eks paistab, kuidas mul.
Ma käin ka ITK-s. Kai Haldre juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.04 13:27; 14.04 13:28; 25.04 20:51; 26.04 23:39; 02.05 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna suutsin ise süsti ära teha ????
Kui kellelgi läheb nippi vaja, siis liiga aeglaselt ei tohi nõela sisse lükata, sest siis pinnapealt nahk tunneb natuke valu. Kui hakkad aga sisse lükkama, siis ei tunne valu üldse. Ja ebamugavust väga ka mitte. Ma tundsin ainult esimesel korral midagi natuke pärast rohu sissevajutamist. Ülejäänud kahel korral mitte midagi. Rohi õnneks kibe pole (Gonal).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli, K22! ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mamm89 – ma tahtsin sulle öelda, et ära muretse nii palju nende arenemiste ja külma saamiste jms osas. Sinu “punktsiooni statistika” on väga sarnane minu omale ja lõpuks ma sain sellest aru, et sellisele asjale mõtlemisest ei ole mitte mingit kasu, sest beebi saamiseks on vaja ainult seda ühte. Mul on olnud kokku 3 täisringi, kolmandast katsest on poeg ja nüüd olen 14ndl rase teise lapsega (kolmanda katse külmaring). Rakke saadi alati üle 10 ja arenes edasi alati ainult 2. Külma saime midagi ainult viimase ja kolmanda katsega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme jah ???? Ma just ka mõtlesin seda. Ja vanus kah peaaegu sama. Ma 37 ja pool. Ehk jõuan enne lapse saada, kui 41 saan, sest siis peab kõik ise kinni maksma.

Kus Sa arsti juures käid?

Käin Tõnismäel, ITK-s. Mul hakkas eile õhtul verd tulema, hommikul ka veel õrnalt peale seda esimest Gonali süsti. Proovisin sinna helistada, arste ei olnud, aga õde arvas, et kuna mul on esimese lihasesüstina ees varasem Diphereline, siis on okei. Ravimi infolehelt ma selle kohta ei leidnud midagi.

Mul oli hommikul teine süst ja ei mingit muutust pole märgata. Ei verd ega midagi muud. Ma sain neli kuud Dipherelinet ja kahjuks pole veel ka kuuma- ega külmahood lahkunud. Ootan seda juba väga. See pidi umbes 2-3 päeva aega võtma tavaliselt. Eks paistab, kuidas mul.

Ma käin ka ITK-s. Kai Haldre juures.

Mul sama arst.
Täna kolmas süstipäev ja mul tuleb iga päev verd :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 16:12; 25.04 19:59; 26.04 09:55; 27.04 23:10; 28.04 20:19; 30.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul testi teine triip ikka sama hele, nii hommikusest kui ka päevasest uriinist. Selle aja peale peaksid triibud juba ühte värvi olema. Blasto siirdamisest on juba 11 päeva möödas. Ju siis kinnitus ära, aga edasi ei arenenud 🙁
On kellelgi ka midagi sellist olnud, et teine triip jääbki heledaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.04 13:24; 26.04 13:31; 26.04 14:21; 28.04 07:59; 28.04 11:55; 30.04 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen siin uus. Aeg ajalt olen lugemas käinud teie lugusid, aga pole julgust olnud enda oma veel jagada. Imetlen seda kui tugevad naised siin koos on 🙂 Sellest tekkis küsimus, et kas te jagate oma ivf teekonda ka pere/sõprade/lähedastega? Ise otsustasime mehega, et jätame selle enda teada. Just sellepärast, et ei taha teisi muretsema panna. Sellegipoolest on hetki kui tunnen, et murdun ja sooviks sellest mõnele oma lähedasele rääkida..

_Miska_, 32a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen siin uus. Aeg ajalt olen lugemas käinud teie lugusid, aga pole julgust olnud enda oma veel jagada. Imetlen seda kui tugevad naised siin koos on ???? Sellest tekkis küsimus, et kas te jagate oma ivf teekonda ka pere/sõprade/lähedastega? Ise otsustasime mehega, et jätame selle enda teada. Just sellepärast, et ei taha teisi muretsema panna. Sellegipoolest on hetki kui tunnen, et murdun ja sooviks sellest mõnele oma lähedasele rääkida..

_Miska_, 32a

Mina jagasin kõigiga, sest kuna meil lapse saamine pole aastaid õnnestunud, siis lähedased on juba nagunii mures ja ivf on kõigile nagu uus lootusekiir. Lisaks on see protseduur minu jaoks nii põnev, et raske on vait olla ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul testi teine triip ikka sama hele, nii hommikusest kui ka päevasest uriinist. Selle aja peale peaksid triibud juba ühte värvi olema. Blasto siirdamisest on juba 11 päeva möödas. Ju siis kinnitus ära, aga edasi ei arenenud ????

On kellelgi ka midagi sellist olnud, et teine triip jääbki heledaks?

Millal sul veretest on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul testi teine triip ikka sama hele, nii hommikusest kui ka päevasest uriinist. Selle aja peale peaksid triibud juba ühte värvi olema. Blasto siirdamisest on juba 11 päeva möödas. Ju siis kinnitus ära, aga edasi ei arenenud ????

On kellelgi ka midagi sellist olnud, et teine triip jääbki heledaks?

Millal sul veretest on?

VT on alles kolmapäeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.04 13:24; 26.04 13:31; 26.04 14:21; 28.04 07:59; 28.04 11:55; 30.04 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen siin uus. Aeg ajalt olen lugemas käinud teie lugusid, aga pole julgust olnud enda oma veel jagada. Imetlen seda kui tugevad naised siin koos on ???? Sellest tekkis küsimus, et kas te jagate oma ivf teekonda ka pere/sõprade/lähedastega? Ise otsustasime mehega, et jätame selle enda teada. Just sellepärast, et ei taha teisi muretsema panna. Sellegipoolest on hetki kui tunnen, et murdun ja sooviks sellest mõnele oma lähedasele rääkida..

_Miska_, 32a

Mina olen rääkinud paari lähedase sõbrannaga, eks see teema neilevõõras pn ja päris kõigest aru ei saa, kuid natuke ikka jagamine aitab.
Perega seda ei jaga, kuna arvan, et nad eipea seda teadma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen siin uus. Aeg ajalt olen lugemas käinud teie lugusid, aga pole julgust olnud enda oma veel jagada. Imetlen seda kui tugevad naised siin koos on ???? Sellest tekkis küsimus, et kas te jagate oma ivf teekonda ka pere/sõprade/lähedastega? Ise otsustasime mehega, et jätame selle enda teada. Just sellepärast, et ei taha teisi muretsema panna. Sellegipoolest on hetki kui tunnen, et murdun ja sooviks sellest mõnele oma lähedasele rääkida..

_Miska_, 32a

Tee nii, nagu sulle ja su mehele sobib. Ei ühte ega teistpidi ei ole õige või vale. Peaasi, et teil mõlemil on, kellega oma muresid ja rõõme jagada.

Kuna mina olen selline, kellel on vaja ennast jagada, siis räägin kõigiga, kes mulle olulised. Mõni on ise selle läbi teinud, mõni on pidanud iseennast süstima, mõni teab psühholoogiat minust rohkem, mõni teab arstindusest minust rohkem, mõni tunneb mind nii hästi, et oskab õigeid sõnu õigel ajal öelda 🙂 Ja mu lähedasemad töökaaslased elavad mulle ka kaasa ja on väga toetavad. Ja teevad minu töö ära, kui ma jälle keset päeva arsti juurde pean minema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme jah ???? Ma just ka mõtlesin seda. Ja vanus kah peaaegu sama. Ma 37 ja pool. Ehk jõuan enne lapse saada, kui 41 saan, sest siis peab kõik ise kinni maksma.

Kus Sa arsti juures käid?

Käin Tõnismäel, ITK-s. Mul hakkas eile õhtul verd tulema, hommikul ka veel õrnalt peale seda esimest Gonali süsti. Proovisin sinna helistada, arste ei olnud, aga õde arvas, et kuna mul on esimese lihasesüstina ees varasem Diphereline, siis on okei. Ravimi infolehelt ma selle kohta ei leidnud midagi.

Mul oli hommikul teine süst ja ei mingit muutust pole märgata. Ei verd ega midagi muud. Ma sain neli kuud Dipherelinet ja kahjuks pole veel ka kuuma- ega külmahood lahkunud. Ootan seda juba väga. See pidi umbes 2-3 päeva aega võtma tavaliselt. Eks paistab, kuidas mul.

Ma käin ka ITK-s. Kai Haldre juures.

Mul sama arst.

Täna kolmas süstipäev ja mul tuleb iga päev verd :S

No ehk see veretulemine midagi väga hullu ei ole. Midagi ära tulla ju veel pole. Võib-olla organism puhastub. Kas ma mäletan õigesti, et sa ainult ühe Diphereline süsti said? Kas sul siis peale süsti tuli ca nädala pärast verd?

Kui ma küsisin, kas pean millegagi arvestama, ütles arst, et nii väikese kogusega (175) ja mõne päevaga ei muutu mul midagi. Ainult kuuma-külmahood võivad ära jääda. Seda viimast pole veel ka juhtunud, nii et mul kõik sama.

Kui palju sa Gonalit süstima pead? Millal sul järgmised ultraheli ajad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie esimesed 5 aastat ei rääkinud väga kellelegi, ei pidanud vajalikuks. Kui aga need tite naljad meid juba väga häirima hakkasid siis vaikselt hakkasime rääkima. Nüüd 8 aastat möödas meie tegemistest, tite nalju enam ei tehta meie kuuldes, kõik teavad, et väga hell teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme jah ???? Ma just ka mõtlesin seda. Ja vanus kah peaaegu sama. Ma 37 ja pool. Ehk jõuan enne lapse saada, kui 41 saan, sest siis peab kõik ise kinni maksma.

Kus Sa arsti juures käid?

Käin Tõnismäel, ITK-s. Mul hakkas eile õhtul verd tulema, hommikul ka veel õrnalt peale seda esimest Gonali süsti. Proovisin sinna helistada, arste ei olnud, aga õde arvas, et kuna mul on esimese lihasesüstina ees varasem Diphereline, siis on okei. Ravimi infolehelt ma selle kohta ei leidnud midagi.

Mul oli hommikul teine süst ja ei mingit muutust pole märgata. Ei verd ega midagi muud. Ma sain neli kuud Dipherelinet ja kahjuks pole veel ka kuuma- ega külmahood lahkunud. Ootan seda juba väga. See pidi umbes 2-3 päeva aega võtma tavaliselt. Eks paistab, kuidas mul.

Ma käin ka ITK-s. Kai Haldre juures.

Mul sama arst.

Täna kolmas süstipäev ja mul tuleb iga päev verd :S

No ehk see veretulemine midagi väga hullu ei ole. Midagi ära tulla ju veel pole. Võib-olla organism puhastub. Kas ma mäletan õigesti, et sa ainult ühe Diphereline süsti said? Kas sul siis peale süsti tuli ca nädala pärast verd?

Kui ma küsisin, kas pean millegagi arvestama, ütles arst, et nii väikese kogusega (175) ja mõne päevaga ei muutu mul midagi. Ainult kuuma-külmahood võivad ära jääda. Seda viimast pole veel ka juhtunud, nii et mul kõik sama.

Kui palju sa Gonalit süstima pead? Millal sul järgmised ultraheli ajad?

Mul samuti 175. Oli jah nii, et sain ühekordse Diphereline ja siis olid nädala pärast päevad ja vereproovi järgi kõik õige. Ultrahelisse lähen teisipäeval, eks siis selgub, mis teema selle veritsemisega on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 16:12; 25.04 19:59; 26.04 09:55; 27.04 23:10; 28.04 20:19; 30.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie esimesed 5 aastat ei rääkinud väga kellelegi, ei pidanud vajalikuks. Kui aga need tite naljad meid juba väga häirima hakkasid siis vaikselt hakkasime rääkima. Nüüd 8 aastat möödas meie tegemistest, tite nalju enam ei tehta meie kuuldes, kõik teavad, et väga hell teema.

Jah, see on see asja teine pool, et tulevad mingid lasteteemalised kommentaarid ja siis tahaks valust näkku karjuda kuidas asjad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkaski kohe kergem, tänud.

Tänaseks olengi aru saanud, et see 1 ongi kõige olulisem. Ja tegelt ei olegi ju midagi hullu, et kui nüüd õnneks ei lähe ja midagi külma ei saanud, siis tuleb lihtsalt nullist alustada, mis seal ikka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, siin mingit reeglit ei ole. Meil oli seoses sellega: “et nuuh, kus te beebike on ja nii, aeg tiksub” vanemate poolt juba mitu korda kommentaare, kus mina siis ausalt rääkisin, et palun lõpetage see, sest see teeb haiget. Proovime ju koguaeg. Mees oli aga rahulik, ütles, et teda ei häirinud. Siis aga jõuludel, mis nüüd oli, plahvatas ja ütles põhimõtteliselt terve suguvõsa ees, et lõpetage sellest rääkimine ja pärimine, et me proovime koguaeg, aga ei ole õnnestunud. Et jahm, mehed mängivad ikka kangelast, aga tegelt ikka murrab neid ja neil on ka vaja kedagi, kellega rääkida.
Aga kunstlikust viljastamisest oleme säästnud vanemaid, seda kahel põhjusel, kardame, et võibolla tuleb vastus stiilis, et kõik ei peagi lapsi saama ja teine põhjus, et ega nendepoolne muretsemine olukorda paremaks tee.
Igaljuhul olen veendunud, et rääkima peab usaldusväärse isikuga ja boonus oleks, kui tegemist on empaatilise inimesega, kes suudab tunnetada Sinu raskusi ja rõõme ning kes KUULAB. Sest teinekord võivad ka lähedased, kellega oled aastaid suhelnud, nii ükskõikselt käituda ja siis pettumus on suur. Mind igaljuhul rääkimine aitab ja neid inimesi on mul umbes 5. Kõigile midagi. Jagatud mure on ju pool mure 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et minul midagi toimub 🙂
Laupäeval ja eile tehtud testid on õrna triibuga, kolmapäeval peaksid päevad hakkama.
Kohati käib selline päevade eelne tunnetus kõhust läbi. Veretest oli alles 06.05.

Tegin laupäeval esimesest uriinist first signali testi (10 tundlikkus) ja see oli negatiivne, jõudsin juba pisara ka valada, et jälle ebaõnnestus ja nüüd vaja otsast peale hakata. Süda ei andnud ikka rahu ja tõin uued, Biocardi omad (10 tundlikkus) ja näitas juba lõunasest uriinist. Plaanin kolmapäeval uuesti teha, et näha kas triip läheb tugevamaks.

Nüüd aga küsimus, ehk keegi teab vastata: kasutan Geptetixi 2x hommikul ja õhtul, järel veel täna hommikune doos ja õhtuks 1 kapsel. Kas ma peaksin arstile kirjutama, et võimalik rasedus ja vaja uus retsept või lõppebki ravi (varasemalt olnud katkemisi ja peetumine)?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et minul midagi toimub ????

Laupäeval ja eile tehtud testid on õrna triibuga, kolmapäeval peaksid päevad hakkama.

Kohati käib selline päevade eelne tunnetus kõhust läbi. Veretest oli alles 06.05.

Tegin laupäeval esimesest uriinist first signali testi (10 tundlikkus) ja see oli negatiivne, jõudsin juba pisara ka valada, et jälle ebaõnnestus ja nüüd vaja otsast peale hakata. Süda ei andnud ikka rahu ja tõin uued, Biocardi omad (10 tundlikkus) ja näitas juba lõunasest uriinist. Plaanin kolmapäeval uuesti teha, et näha kas triip läheb tugevamaks.

Nüüd aga küsimus, ehk keegi teab vastata: kasutan Geptetixi 2x hommikul ja õhtul, järel veel täna hommikune doos ja õhtuks 1 kapsel. Kas ma peaksin arstile kirjutama, et võimalik rasedus ja vaja uus retsept või lõppebki ravi (varasemalt olnud katkemisi ja peetumine)?

Toredad uudied esmaspäeva homikusse! Kindlasti helista arstile sest raseduse korral on proge ju väga oluline ja olen kindel et sa peaksid seda edasi kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et minul midagi toimub ????

Laupäeval ja eile tehtud testid on õrna triibuga, kolmapäeval peaksid päevad hakkama.

Kohati käib selline päevade eelne tunnetus kõhust läbi. Veretest oli alles 06.05.

Tegin laupäeval esimesest uriinist first signali testi (10 tundlikkus) ja see oli negatiivne, jõudsin juba pisara ka valada, et jälle ebaõnnestus ja nüüd vaja otsast peale hakata. Süda ei andnud ikka rahu ja tõin uued, Biocardi omad (10 tundlikkus) ja näitas juba lõunasest uriinist. Plaanin kolmapäeval uuesti teha, et näha kas triip läheb tugevamaks.

Nüüd aga küsimus, ehk keegi teab vastata: kasutan Geptetixi 2x hommikul ja õhtul, järel veel täna hommikune doos ja õhtuks 1 kapsel. Kas ma peaksin arstile kirjutama, et võimalik rasedus ja vaja uus retsept või lõppebki ravi (varasemalt olnud katkemisi ja peetumine)?

Jersey – kindlasti võta arstiga ühendust, et uued rohud saada!

Tere neile, kes vahepeal liitunud! 🙂 Tore, et meid ikka siia juurde tuleb.

Minul sama seis, siirdamine oli 22apr ja laupäeval tegin testi (biocard), kuhu ilmus 20 min pärast imeõrn triibuke. Pühapäeval tegin mingi suvalise apotheka oma, mis kapis oli seisnud mingist ajast, ka sellele ilmus imeõrn triip paari tunni möödudes. (Võis olla muidugi ka kuivamistriip) Tean, et ega väga rõõmustada ei tasu, aga no lootust annab ikka juurde, kui eelnevatel kordadel pole triibupoegagi näinud testidel. Ühesõnaga, homme veretest ja siis saab asi kindlaks.????

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 12:13; 18.04 14:35; 19.04 10:49; 20.04 13:20; 22.04 15:00; 22.04 16:46; 23.04 08:30; 23.04 12:07; 24.04 15:48; 24.04 16:45; 24.04 18:39; 24.04 19:52; 25.04 10:43; 26.04 14:00; 29.04 10:48; 29.04 12:28; 29.04 15:23; 30.04 12:21; 30.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 381 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.