Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 225 )

Teema: IVF November-Detsember 2022

Postitas:

Jaa, samastun, aga samas tore vahepeal oma linnast välja saada ????

Esmaspäeval siis punktsioon, täna oli viimane gonali süst, kaks päeva veel cetrodite ja siis laup õhtul diphereline. Pean eraldi autojuhi võtma selleks, kuna mehel lube pole ja ise hiljem ju tartust tagasi ei sõida. Aga saabki rahulikult tagaismel mõnnada ????

Tunne on nagu elevandi teeksid kõhus rallit.

Sain aru, et mõlemas munasarjas ikka oma 10 foliikulit aga mitte piisavalt suured, seega stimuleerisime veel 3 päeva.

Töö räigelt füüsiline, seega koju jäin juba esmaspäevast ja olen kogu aja kuni nö siis rasedustestestini (kui kõik läheb plaanipäraselt siis ka edaspidi).

Niiii ootan esmaspäeva, sest megaraske on olla ja siirdamine peaks olema juba siis 2.dets ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on juba homme esimene siirdamine ja emotsioonid on nagu ekstra kurvidega ameerika raudtee. Mõnel hetkel on hinges suur rõõm ja elevus ja usk, et kõik läheb hästi, järgmisel hetkel on igasugused hirmud ja ebakindlused. Võtan vitamiine (mille puudus muk oli) ja rauda, jälgin rohkem toitumist, liigun, püüan olla rahulik ja mõelda vaid häid mõtteid, kuid vahepeal on nii kuradima raske end positiivseks sundida. Need, kellel on olnud õnnestunud katsed, kuidas te olete selle pingega toime tulnud? Mida te olete võrreldes ebaõnnestunud katsetega teistmoodi teinud?

Infinity

Kuidas läks ja kuidas praegu emotsioonid? Kas midagi läks külma ka? Mul oli punktsioon päev varem kui sul, aga mul jääb hüperi ohu tõttu üks tsükkel vahele ja proovime siis loomulikku tsüklisse.

Mul kolmandat päeva temperatuur normist veidi kõrgem (37,2-37,5), muid sümptomeid nagu väga ei ole, peale selle, et kui kõht väga tühjaks läheb, hakkab pea ringi käima ja üleüldse halb olla siis. Plaanisin minna järgmine ndl kohalikku haiglasse oma raha eest HCGd mõõtma.

Külma läks kahjuks ainult 1 väike mumm.

Infinity

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei. Pole pikalt kirjutanud. Sain vahepeal ka kilpnäärmerohu endale peale. Tänasest krõbistan juurde ka estrofemi. 9ndal on kontroll ja kuu keskel siirdamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei. Pole pikalt kirjutanud. Sain vahepeal ka kilpnäärmerohu endale peale. Tänasest krõbistan juurde ka estrofemi. 9ndal on kontroll ja kuu keskel siirdamine

Triibiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii..

Punktsioon täna tehtud, kodus voodis ja õrnalt valutan päeva õhtusse.

Saadi siis 19 foliikulit ja neist 11 rakku. Arst arvas, et selline täitsa tavaline tulemus.

Siirdamise kohta siis küsis, kas tahan seda teha reedel, so siis 2.dets või järgmise aasta jaanuaris. Kuigi ta üldiselt ei arvanud, et hüper tulla võiks, aga samas neverknow, siis otsustasin, et proovime ikkagi reedel ja eks näis. Tänase päeva jooksul pidin siis tegema ovitrelle süsti mingi väikse annuse, ja kui see nüüd tõmbab ikkagi hüperi käima siis jääb reedene siirdamine ära.

Võtan selle riski, arsti sõnul ma ikkagi nägin suht norm välja peale punktsiooni ???? muidugi ei tea milline peab inimene välja nägema muidu 😀

Punktsioon oli arvatust ikka paljupalju normaalsem kogemus. Õed/arstid täiega toredad ja ülikähku oli juba läbi ja kui mind üles äratati küsisin esimese asjana neilt, et kas nad saavad aru muidu kui ma magama jään ???????? no vastus oli ilmselgelt jaa, aga endal küll kinda piinlik , kuigi tõenäoliselt nad kuulevad igasugu veidrusi nendelt inimestelt keda üles äratavad ????

Mis siis muud, kui reedet ootama ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma viimane kord küsisin, kuidas ma voodisse saan ????. Õde vastas, et ise ilusasti lähen…. aga mina ei mäleta sellest hetkest kunagi mittemidagi ????????????

 

Tupsik81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitaval kombel ma mäletan kõike seda ???? voodisse ronimist ja üles ärkamist ???? ja oma rumalat küsimust ????

Peale seda rohkem ei maganud ka, jäin ärkvele ja umbes poole tunni pärast läksin siis arstiga rääkima ja siis minema.

Muidugi unustasin ära, et apteeki vaja minna. Ja käisime tiiru lõunakeskuses, et süüa, ja tuli meelde, et apteeki vaja minna ja ovitrellet seal muidugi polnud ja sai kliinikusse tagasi minna ????

Eile õhtul läks ikka kõhuvalu hullemaks, aga täna hommikuks olin vist enamuse maha maganud ???? palju parem olla, ainult natuke valutab. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul eilne veretest oli negatiivne, kui arstile kirjutasin, siis ainus vastus, mis ma sain – mu veretest on 5.dets, kuni selle ajani tarvitan edasi ravimeid ja siis pärast veretesti helistatakse mulle. Kuna ma mingit lisainfot ei saanud ja minu küsimustele ta ka ei vastanud, otsustasime ITKst NovaVitasse üle kolida. Reedel on esimene konsultatsioon.

Infinity

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul eilne veretest oli negatiivne, kui arstile kirjutasin, siis ainus vastus, mis ma sain – mu veretest on 5.dets, kuni selle ajani tarvitan edasi ravimeid ja siis pärast veretesti helistatakse mulle. Kuna ma mingit lisainfot ei saanud ja minu küsimustele ta ka ei vastanud, otsustasime ITKst NovaVitasse üle kolida. Reedel on esimene konsultatsioon.

Infinity

Kes Te arst on?Mul esimene kord arst andis ainult veretesti aja, ei öelnud rohkem midagi, teine arst teisel korral ütles, et kui korralik verejooks, siis veretestile minna pole vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul eilne veretest oli negatiivne, kui arstile kirjutasin, siis ainus vastus, mis ma sain – mu veretest on 5.dets, kuni selle ajani tarvitan edasi ravimeid ja siis pärast veretesti helistatakse mulle. Kuna ma mingit lisainfot ei saanud ja minu küsimustele ta ka ei vastanud, otsustasime ITKst NovaVitasse üle kolida. Reedel on esimene konsultatsioon.

Infinity

Kes Te arst on?Mul esimene kord arst andis ainult veretesti aja, ei öelnud rohkem midagi, teine arst teisel korral ütles, et kui korralik verejooks, siis veretestile minna pole vaja.

Mulle ütles ka, et kui verejooksu ei teki, siis 5.dets veretestile, aga kuna mu töö on selline, et puutun erinevate viirustega palju kokku ja tõstmist/tassimist palju (sõimerühmaõpetaja), siis soovisin võimalikult varakult teada, kas ja kui palju end hoidma pean. Kuna mul juba mitmendat päeva on ka väike palavik, siis kindluse mõttes lasin selle tasulise testi ära teha. Mis puutub arsti suhtumisse, siis mul on hästi kurb meel, et enamuse minu jaoks olulisest infost pidin ise otsima ja teiste arstidega konsulteerima. Minu jaoks on see teekond esmakordne (doonoriks olles olin ma esiteks noorem ja teiseks lõppes minu jaoks kõik punktsiooniga) ja mul on palju küsimusi tekkinud, kuid arsti visiitidel minuga pm ei räägitudki, ainult edasine raviskeem ja oligi kõik. Mehe vastustest ka mitte keegi ei rääkinud, et kas olid väga head või sellised piiripealsed ja oleks vaja nt mingeid vitamiine süüa vms. Kui tema spermogrammi tulemuste kohta küsisime, oli arsti vastus väga lühike – “Sellest ei tea mina midagi.” Sel hetkel tekkis küsimus, et kas ma siis üksinda teen seda beebit? Üleüldse suhtuti temasse kui võõrkehasse, kuigi tema ainus soov on kogu sellel teekonnal olla minuga koos ja minu kõrval. Ühesõnaga, minu jaoks pigem kurb kogemus ja seetõttu otsustasime mujale liikuda, ses NovaVitas oli mul doonorina väga positiivne kogemus just arstide ja õdede suhtumise osas. Ma ei oota ninnunännutamist ja seda, et keegi 24/7 kätt hoiab, kuid siiski veidi soojemat ja hoolivamat suhtumist vajan.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul eilne veretest oli negatiivne, kui arstile kirjutasin, siis ainus vastus, mis ma sain – mu veretest on 5.dets, kuni selle ajani tarvitan edasi ravimeid ja siis pärast veretesti helistatakse mulle. Kuna ma mingit lisainfot ei saanud ja minu küsimustele ta ka ei vastanud, otsustasime ITKst NovaVitasse üle kolida. Reedel on esimene konsultatsioon.

Infinity

Kes Te arst on?Mul esimene kord arst andis ainult veretesti aja, ei öelnud rohkem midagi, teine arst teisel korral ütles, et kui korralik verejooks, siis veretestile minna pole vaja.

Mulle ütles ka, et kui verejooksu ei teki, siis 5.dets veretestile, aga kuna mu töö on selline, et puutun erinevate viirustega palju kokku ja tõstmist/tassimist palju (sõimerühmaõpetaja), siis soovisin võimalikult varakult teada, kas ja kui palju end hoidma pean. Kuna mul juba mitmendat päeva on ka väike palavik, siis kindluse mõttes lasin selle tasulise testi ära teha. Mis puutub arsti suhtumisse, siis mul on hästi kurb meel, et enamuse minu jaoks olulisest infost pidin ise otsima ja teiste arstidega konsulteerima. Minu jaoks on see teekond esmakordne (doonoriks olles olin ma esiteks noorem ja teiseks lõppes minu jaoks kõik punktsiooniga) ja mul on palju küsimusi tekkinud, kuid arsti visiitidel minuga pm ei räägitudki, ainult edasine raviskeem ja oligi kõik. Mehe vastustest ka mitte keegi ei rääkinud, et kas olid väga head või sellised piiripealsed ja oleks vaja nt mingeid vitamiine süüa vms. Kui tema spermogrammi tulemuste kohta küsisime, oli arsti vastus väga lühike – “Sellest ei tea mina midagi.” Sel hetkel tekkis küsimus, et kas ma siis üksinda teen seda beebit? Üleüldse suhtuti temasse kui võõrkehasse, kuigi tema ainus soov on kogu sellel teekonnal olla minuga koos ja minu kõrval. Ühesõnaga, minu jaoks pigem kurb kogemus ja seetõttu otsustasime mujale liikuda, ses NovaVitas oli mul doonorina väga positiivne kogemus just arstide ja õdede suhtumise osas. Ma ei oota ninnunännutamist ja seda, et keegi 24/7 kätt hoiab, kuid siiski veidi soojemat ja hoolivamat suhtumist vajan.

Täiesti arusaadav, soovin edu uues kliinikus ???? Minule seletas ära nii minu kui mu mehe analüüsid, mind viljatuskliinikusse saatnud arst (töötas ise eelnevalt itk viljastusravis).Minul kõik korras, mehel sperma kogus väike, arst saatis teda ka ennem viljatusravi uut sperma analüüsi andma ja seletas kõik korralikult ära, tundub, et mul vist oma naistearstiga väga vedas.Itks pole ma midagi ka küsinud selletõttu, et juba teadsin ????Müsli ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna siis siirdamine kell 15. Eelmine katse ebaõnnestus, sel korral külmast ja ilma ravimiteta. Arst käskis küll alles 26.11 hakata ovulatsiooniteste tegema ning 28.11 ultrahelisse kontrolli minna, aga mingi sisetunne sundis varem alustama. Esimese testi tegingi juba 21.11 (CD7) ning positiivse testi sain 23.11. Arst saatis kohe vereproove tegema, hormoonide näidud ka toetasid, et ilmselt oli ovulatsioon siis juba 24.11 paiku. Kummaline, kuidas mingites olukordades tuleb nii tugev sisetunne peale, et seda eirata on võimatu.

Veider oli see, et kui 23.11 helistasin Pelgusse, et öelda, et sain juba positiivse ovulatsioonitesti, siis administraatori küsis ohates ja nähvates, et no miks te nii vara testi tegite, arst käskis ju alles 26.11 teha. Ütlesin siis, et hobi mul selline 🙂

Kris

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna juba läks jutuks siirdamine, siis mind huvitab, et mitmendal tsükli päeval siirdamine tehti?Mul eelmisel korral oli 23 päev (ebaõnnestus), seekord 21(vastust veel ei tea).Päevad olenevalt 28-35 päeva, seda loomulikult arst on alati ennem siirdamist küsinud, et kui pikk tsükkel oli.Üldse ei kahtle kellegis ega millegis, lihtsalt huvitab ????Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia veel ühe küsimuse siirdamise kohta, kes Müsli küsimusele vastama hakkavad. Mis teil endomeetriumi paksus siirdamisel olnud on? On silma jäänud, et 8-12mm loetakse ideaalseks, mul on sageli enne ovulatsiooni olnud 14mm, letrozoliga tsüklites oli nagu parem, 9mm. Mul on järgmine tsükkel FET tulemas ja oleks huvitav teada, kuidas teistel olnud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia veel ühe küsimuse siirdamise kohta, kes Müsli küsimusele vastama hakkavad. Mis teil endomeetriumi paksus siirdamisel olnud on? On silma jäänud, et 8-12mm loetakse ideaalseks, mul on sageli enne ovulatsiooni olnud 14mm, letrozoliga tsüklites oli nagu parem, 9mm. Mul on järgmine tsükkel FET tulemas ja oleks huvitav teada, kuidas teistel olnud on.

Just vaatasin, eelmisel korral oli 7mm, sel korral 9mm, samuti olnud fetid ja arst pole limaskesta kohta midagi öelnud, pärast siirdamist söön Duphastoni.Müsli????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia veel ühe küsimuse siirdamise kohta, kes Müsli küsimusele vastama hakkavad. Mis teil endomeetriumi paksus siirdamisel olnud on? On silma jäänud, et 8-12mm loetakse ideaalseks, mul on sageli enne ovulatsiooni olnud 14mm, letrozoliga tsüklites oli nagu parem, 9mm. Mul on järgmine tsükkel FET tulemas ja oleks huvitav teada, kuidas teistel olnud on.

Alates 8mm on okei, mida paksem seda parem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul punktsioon 16. tsüklipäeval ja siirdamine plaanis 21. tsüklipäeval. Enomeetrium viimases ultrahelis enne punktsiooni 12mm.

Täna teen Ovitrelle ja jään edasisi protseduure ootama. Seni enesetundes olulisi muutuseid ei ole olnud.

V.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eilne veretest oli negatiivne, kui arstile kirjutasin, siis ainus vastus, mis ma sain – mu veretest on 5.dets, kuni selle ajani tarvitan edasi ravimeid ja siis pärast veretesti helistatakse mulle. Kuna ma mingit lisainfot ei saanud ja minu küsimustele ta ka ei vastanud, otsustasime ITKst NovaVitasse üle kolida. Reedel on esimene konsultatsioon.

Infinity

Kes Te arst on?Mul esimene kord arst andis ainult veretesti aja, ei öelnud rohkem midagi, teine arst teisel korral ütles, et kui korralik verejooks, siis veretestile minna pole vaja.

Mulle ütles ka, et kui verejooksu ei teki, siis 5.dets veretestile, aga kuna mu töö on selline, et puutun erinevate viirustega palju kokku ja tõstmist/tassimist palju (sõimerühmaõpetaja), siis soovisin võimalikult varakult teada, kas ja kui palju end hoidma pean. Kuna mul juba mitmendat päeva on ka väike palavik, siis kindluse mõttes lasin selle tasulise testi ära teha. Mis puutub arsti suhtumisse, siis mul on hästi kurb meel, et enamuse minu jaoks olulisest infost pidin ise otsima ja teiste arstidega konsulteerima. Minu jaoks on see teekond esmakordne (doonoriks olles olin ma esiteks noorem ja teiseks lõppes minu jaoks kõik punktsiooniga) ja mul on palju küsimusi tekkinud, kuid arsti visiitidel minuga pm ei räägitudki, ainult edasine raviskeem ja oligi kõik. Mehe vastustest ka mitte keegi ei rääkinud, et kas olid väga head või sellised piiripealsed ja oleks vaja nt mingeid vitamiine süüa vms. Kui tema spermogrammi tulemuste kohta küsisime, oli arsti vastus väga lühike – “Sellest ei tea mina midagi.” Sel hetkel tekkis küsimus, et kas ma siis üksinda teen seda beebit? Üleüldse suhtuti temasse kui võõrkehasse, kuigi tema ainus soov on kogu sellel teekonnal olla minuga koos ja minu kõrval. Ühesõnaga, minu jaoks pigem kurb kogemus ja seetõttu otsustasime mujale liikuda, ses NovaVitas oli mul doonorina väga positiivne kogemus just arstide ja õdede suhtumise osas. Ma ei oota ninnunännutamist ja seda, et keegi 24/7 kätt hoiab, kuid siiski veidi soojemat ja hoolivamat suhtumist vajan.

Täitsa nõus, olen ka seekord kuidagi eriti pettunud ITKs, aga olen sinna jäänud, kuna järjekorrad on lühikesed ja eelnev positiivne kogemus (sündis laps) on ka sealt olemas. Katsun lihtsalt mitte hinge võtta igasugu asju, kuigi teinekord küll selline tunne, et anna olla. Kõike peab ise küsima ja teadma, sind ei võeta kui inimest, vaid lihtsalt statistikat, kellega isegi väga midagi läbi ei arutata…

Oli ka sarnane kogemus, et mehe analüüse pidin põmst ise välja nuruma, keegi isegi ei maininud, et neid vaja oleks.

Kõige rohkem ajas närvi see, et mulle ei selgitatud enne kui alles pärast punktsiooni, et Proverat võttes värsket siirdamist ei toimu. Selleks oli miljon võimalust, kuna tegelikult ka visiidil uurisin selle ravimi kohta, sest mäletasin, et eelmisel täisringil olid süstid. Vastati midagi mokaotsast, et proovime seekord sellega. Samuti kirjutasin arstile enne punktsiooni, sest ta oli minu raviplaanile (mulle sõnagi lausumata!) kirjutanud “embrüod külma”. Vastati midagi taolist, et arutame, kui tulete punktsioonile. Tõesti oli selline tunne, et wtf, võibolla oleksin ma üldse lükanud täisringi kuu võrra edasi, kui ravimite tarneraskused oleks möödas (pidin proverat võtma nimelt tarneraskuste tõttu), siis oleksin saanud siiski värske siirdamise teha, aga mulle isegi ei pakutud sellist võimalust.

Sinu asemel vist jätaks ravimid omaalgatuslikult ära, kui sul just pole lootust, et äkki ikka veel tekib mingi hcg.

 

Müsli: Minul olnud siirdamine 20. päeval vist iga kord.

Kiksu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna juba läks jutuks siirdamine, siis mind huvitab, et mitmendal tsükli päeval siirdamine tehti?Mul eelmisel korral oli 23 päev (ebaõnnestus), seekord 21(vastust veel ei tea).Päevad olenevalt 28-35 päeva, seda loomulikult arst on alati ennem siirdamist küsinud, et kui pikk tsükkel oli.Üldse ei kahtle kellegis ega millegis, lihtsalt huvitab ????Müsli ????

Minul oli siirdamine 15. päeval. Ovulatsioon oli 10. päeval, külmas olid 5-päevased blastod. Endomeetriumi paksuse kohta ei oskagi öelda, eile ütles arst lihtsalt, et ilus paks limaskest 🙂 Digiloos ka midagi kirjas pole, Pelgus nii totakas süsteem, et enne ei lähe asjad vist digilukku üles, kui arst pole haiguslugu kinni pannud vms.

Kris

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kurb on lugeda, ei ole ju keeruline patsiendile elementaarset infot jagada, kui vastuvõtte on IVFi ajal nagunii palju. Ma olen enda IVF kogemusega Pelgus küll seni väga rahul. Arst on infot jaganud ja tõesti tundis huvi mu enesetunde vastu stimuleerimise ajal ja punktsiooni järgselt. Ämmaemand, kes punktsiooni päeval mind jälgis, oli väga armas. Embrüoloog selgitas tulemused kenasti lahti. Hea hoitud tunne on ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kurb on lugeda, ei ole ju keeruline patsiendile elementaarset infot jagada, kui vastuvõtte on IVFi ajal nagunii palju. Ma olen enda IVF kogemusega Pelgus küll seni väga rahul. Arst on infot jaganud ja tõesti tundis huvi mu enesetunde vastu stimuleerimise ajal ja punktsiooni järgselt. Ämmaemand, kes punktsiooni päeval mind jälgis, oli väga armas. Embrüoloog selgitas tulemused kenasti lahti. Hea hoitud tunne on ????

Tahaksin ka sellist kohtlemist tunda, sest see teekond ei ole üldse lihtne, ei füüsiliselt ega vaimselt. Ma arvan, et arsti ülesanne on selgitada, mis analüüse tehakse, miks tehakse ja hiljem siis tulemustest ka rääkida. Ma ootan arstilt suhtlemist ja selgitusi, sest ma ei peagi kõike ju ise teadma. Ma oskan küll ise ka neid lühendeid googeldada ja norme otsida, aga see ei peaks nii olema. Minu enesetunde vastu pole mitte keegi mitte kordagi huvi tundnud. Ainus, milles arst rääkinud on – raviplaan, millal uus visiit ja ongi kõik. Ma tean, et on ka neid, kellel sama arstiga väga positiivsed kogemused, võibolla meie lihtsalt ei sobi või on tal probleem sellega, et ma ju ise lasin oma munajuhad ära lõigata (vaimselt vägivaldne suhe olemasolevate laste isaga, hormoonvahendid ei sobinud ja ei soovinud ka 0,…% võimalust, et võib siiski kogemata juhtuda). Ma ei teadnud siis, et sellest suhtest kunagi välja saan ja veel vähem arvasin ma, et veel ühte last kunagi soovin. Ma olen täiesti teadlik sellest, et minevikus tegin ise sellise otsuse, kuid see ei ole tema asi ju mind seetõttu halvemini kohelda kui teisi naisi, kes tema vastuvõttudel käivad. Igatahes ootame mõlemad abikaasaga väga seda reedest konsultatsiooni NovaVitas, sest endiselt on mitmeid ilma vastusteta jäänud küsimusi õhus.

Infinity

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veretesti ootel ka?Või kõigil siirdamine ees? Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul veretest järgmisel reedel, 9. detsembril 🙂 Aga tõenäoliselt hakkan koduseid teste juba varem tegema 😀

Kris

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul veretest järgmisel reedel, 9. detsembril ???? Aga tõenäoliselt hakkan koduseid teste juba varem tegema ????

Kris

Mul ka peaks veretest 8.12 olema, siirdamine oli 25.11, ilmselt testin Pühapäeval.Siirdati viie päevane.Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hommikune rasedustest negatiivne, 8päeva on siirdamisest möödas, siirdati 5päevane, päevi veel pole, testin Esmaspäeval uuesti kui päevi selleks ajaks pole.Aga alla ei anna, teen niipalju ringe kui vaja, mõtlen alati, et kui alla annan, kergem ei hakka ???????? Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, minul oli eile siirdamine. Esmaspäev oli punktsioon, niiet siirdati 4 päevane ? Või kuidas seda loetakse ? Arst ei maininud midagi, üldse vägamega napisõnaline ta. Siit lugedes, pean mainima, et mul nagu vist special infosulg arst. Ei veretesti aega, ütles et võid testida 12 dets.. kuidas? Kodus? Veretesti? Seekors küsis kuidas mul peale punktsiooni oli tervis, see ka vaid sp, et polnud 100% hüperi kohapealt kindel, kas tasub siirdada või tõmbab käima. Ütles et no riskime siis ja siirdamise sai tehtud(no ise ma ei kaevanud ka millegi üle tegelikult, sest peale punktsiooni ikka paremaks läind, kuigi võib öelda, et päris heahea pole siiani.

Oma kogemusest nüüd rääkida, siis ma olen ikka absull kõik ise välja uurind. Üldiselt kõik süstimise ja rohtude mõjud ja asjad on enda googeldatud ja välja uuritud, milleks see kõik jne. Süstimise kohta seletas esimesel kohtumisel vaid et vaata juutuubist videosi. Kõik ???? kohati nagu halb tunne oli minna sinna arsti juurde, sest polnud väga tunnet et ta mind sinna ootaks, aga samas nii mõeldes, mu eesmärk on ikkagi tänu temale tita saada, mis ehk ikkagi õnnestub ka, olenemata sellest kas ta siis räägib ja seletab mulle asju lahti, protseduurid siiski kõik tehtud nagu lubatud. Aga ma arvan isiklikult et see on tegelikult kõikide arstidega sedasi, nad tegelevad sellega igapäev ja vist arvavad et meie kui patsiendid iseenese tarkusest teame mis meiega tehakse. Ja isegi kui küsid üle, siis vaikselt pomisevad enda nina alla maski sisse oma jutu ja veider on üle küsida, et kuidas palun, ma ei kuulnud, siis tuleb selline silmipööritav pilk ja ohe et plää, tglt ka vä ????

Loomulikult kõik pole sellised, aga tihtipeale samasugune olek neil nagu muster. Arusaadav kohati kui sa aastaid aastaid pead sama juttu rääkima igale inimesele, siis võib tüütu olla, aga mina jälle uus inimene ja jälle ma ei tea ja küsin rumalaid küsimusi, aga ma ju tahan teada, kuidas minu tita valmis sai ( siinkohal pole ju seksiga enam midagi pistmist, pigem poolenisti keelatud)

Oeh; sai pikk tekst ja ma olen ikka paar korda mõelnud kirjutada seda, kuid ikka ära kustutanud, sest mis ma ikka hädaldan, ja olgem ausad, ma ei viitsi ka arsti vahetada ja seigelda, ja kui nüüd esimene katse õnnestub aga järgmine kord lähen suure tõenäosusega ikkagi samasse kohta tagasi. Sest võib olla, et ka uues kohas ei ole miski mu meelejärgi ???? Põhiline on ikkagi terve titabeebi kätte saada, ja ausalt öeldes, olen elanud 29 aastaseks ikka VÄGA VÄIKESE teadmisega naiste anatoomiast ja lapse saamisest. Mul hetkel siis 12 aastane poisslaps ja tema tuli kunagi ammu ups viisil juhusuhtest, tundub ebareaalne samas, nüüd kõike seda ivf värki tehes, sest tegelikult on ju see võimalus, kogemata rasedaks jääda megaväike, aga siiski ma jäin ????

Lugesin läbi raamatu ” tahan last saada” nii õhinaga, et mul oli tunne; nagu ma elaks seda kõike ise läbi. Uskumatu, mis võib üks naine läbi elada, olles siis arstide poolt tegelikult täiesti terveks tunnistatud; 6 aasta jooksul 10 katset kunstlikku viljastamist, üks neist doonor emrüoga ja küll ei pesastunud, siis 1 kuu rase aga katkes, siis ei olnud midagi siirdada(ei arenenud ükski emrüo), lõpuks viimasel katsel siiski jäi püsima ja peale ivf sai loomulikul teel veel ühe lapse. Nagu kuidas ? Mismoodi maailma ja looduse loogika töötab ?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, minul oli eile siirdamine. Esmaspäev oli punktsioon, niiet siirdati 4 päevane ? Või kuidas seda loetakse ? Arst ei maininud midagi, üldse vägamega napisõnaline ta. Siit lugedes, pean mainima, et mul nagu vist special infosulg arst. Ei veretesti aega, ütles et võid testida 12 dets.. kuidas? Kodus? Veretesti? Seekors küsis kuidas mul peale punktsiooni oli tervis, see ka vaid sp, et polnud 100% hüperi kohapealt kindel, kas tasub siirdada või tõmbab käima. Ütles et no riskime siis ja siirdamise sai tehtud(no ise ma ei kaevanud ka millegi üle tegelikult, sest peale punktsiooni ikka paremaks läind, kuigi võib öelda, et päris heahea pole siiani.

Oma kogemusest nüüd rääkida, siis ma olen ikka absull kõik ise välja uurind. Üldiselt kõik süstimise ja rohtude mõjud ja asjad on enda googeldatud ja välja uuritud, milleks see kõik jne. Süstimise kohta seletas esimesel kohtumisel vaid et vaata juutuubist videosi. Kõik ???? kohati nagu halb tunne oli minna sinna arsti juurde, sest polnud väga tunnet et ta mind sinna ootaks, aga samas nii mõeldes, mu eesmärk on ikkagi tänu temale tita saada, mis ehk ikkagi õnnestub ka, olenemata sellest kas ta siis räägib ja seletab mulle asju lahti, protseduurid siiski kõik tehtud nagu lubatud. Aga ma arvan isiklikult et see on tegelikult kõikide arstidega sedasi, nad tegelevad sellega igapäev ja vist arvavad et meie kui patsiendid iseenese tarkusest teame mis meiega tehakse. Ja isegi kui küsid üle, siis vaikselt pomisevad enda nina alla maski sisse oma jutu ja veider on üle küsida, et kuidas palun, ma ei kuulnud, siis tuleb selline silmipööritav pilk ja ohe et plää, tglt ka vä ????

Loomulikult kõik pole sellised, aga tihtipeale samasugune olek neil nagu muster. Arusaadav kohati kui sa aastaid aastaid pead sama juttu rääkima igale inimesele, siis võib tüütu olla, aga mina jälle uus inimene ja jälle ma ei tea ja küsin rumalaid küsimusi, aga ma ju tahan teada, kuidas minu tita valmis sai ( siinkohal pole ju seksiga enam midagi pistmist, pigem poolenisti keelatud)

Oeh; sai pikk tekst ja ma olen ikka paar korda mõelnud kirjutada seda, kuid ikka ära kustutanud, sest mis ma ikka hädaldan, ja olgem ausad, ma ei viitsi ka arsti vahetada ja seigelda, ja kui nüüd esimene katse õnnestub aga järgmine kord lähen suure tõenäosusega ikkagi samasse kohta tagasi. Sest võib olla, et ka uues kohas ei ole miski mu meelejärgi ???? Põhiline on ikkagi terve titabeebi kätte saada, ja ausalt öeldes, olen elanud 29 aastaseks ikka VÄGA VÄIKESE teadmisega naiste anatoomiast ja lapse saamisest. Mul hetkel siis 12 aastane poisslaps ja tema tuli kunagi ammu ups viisil juhusuhtest, tundub ebareaalne samas, nüüd kõike seda ivf värki tehes, sest tegelikult on ju see võimalus, kogemata rasedaks jääda megaväike, aga siiski ma jäin ????

Lugesin läbi raamatu ” tahan last saada” nii õhinaga, et mul oli tunne; nagu ma elaks seda kõike ise läbi. Uskumatu, mis võib üks naine läbi elada, olles siis arstide poolt tegelikult täiesti terveks tunnistatud; 6 aasta jooksul 10 katset kunstlikku viljastamist, üks neist doonor emrüoga ja küll ei pesastunud, siis 1 kuu rase aga katkes, siis ei olnud midagi siirdada(ei arenenud ükski emrüo), lõpuks viimasel katsel siiski jäi püsima ja peale ivf sai loomulikul teel veel ühe lapse. Nagu kuidas ? Mismoodi maailma ja looduse loogika töötab ?

Tean seda tunnet, mul arst lausa küsis, et miks ma teda ei kuula aga ma lihtsalt ei kuulnud, istub kaugel, mask ees.See raamat mul kodus olemas, pole veel lugenud, lugesin Tomi Rahula ja Anni Rahula raamatut ivf teekonnast, on ka väga hea raamat.Ja no selge on see, et see teekond on kõike muud kui kerge.Ma ise ka kõiksugu asju googeldanud ivf teemal, ravimid ja asjad.Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamvähem nii, et arst ütleb mis asi järgmiseks, ja ma jälle google lahti ja hakkan vaatama, mis perekool räägib, mis tehakse, mis normaalne ja kõik mis riskid ja mis lootused peavad olema. Täna igatahes ootan, et mis mu teistest emrüotest saab. Seda eile öeldi, et nende saatus selgub täna. Härra arvas, et eks nad möllavad seal täiega ????????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised tunnused teil on olnud stimulatsiooni ajal? Kas tunnete, et kõht on paisunud või munasarjad annavad tunda?

Mul ei taha väga hästi kasvadata foliikulid ja arst küsis eelmine visiit, et kas ebamugavustunnet ei tunnegi alakõhus. Tõstsime ravimite doose, aga siiani ei tunne väga miskit. Kui foliikulid on vahemikus 8-10mm, kui kaua need küpseks küpseda võivad veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised tunnused teil on olnud stimulatsiooni ajal? Kas tunnete, et kõht on paisunud või munasarjad annavad tunda?

Mul ei taha väga hästi kasvadata foliikulid ja arst küsis eelmine visiit, et kas ebamugavustunnet ei tunnegi alakõhus. Tõstsime ravimite doose, aga siiani ei tunne väga miskit. Kui foliikulid on vahemikus 8-10mm, kui kaua need küpseks küpseda võivad veel?

Eks see olenebki väga palju sellest, kuidas keha reageerib ja mis AMH on. Minul oli juba 3 päeva peale stimuleerimist kõhus ebamugavustunne. Ise arvasin, et natuke vara selleks ja kartsin, et äkki midagi valesti, aga tegelikult follikuleid oligi vist 30 ringis ja arst ütles, et kõik ok. Mul oli just vastupidi, et vähendasime doosi peale mõlemat ultraheli. Lõpp oli ikka väga raske, igasugune asendivahetus oli vaevaline, jalutada ka ei tahtnud enam lõpus ja nii ootasin punktsiooni, et see survetunne leeveneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 225 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022