Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 225 )

Teema: IVF November-Detsember 2022

Postitas:
Kägu

Minul veretestil käidud. Siirdamine oli 14.12 ja HCG näit 493. Ma ei tea kas see peaks juba suurem olema või on hea, arst pole veel ühendust võtnud.

Arst helistas, soovis õnne ja ultraheli plaanis 11.01.

Toredad uudised siia aasta lõppu ????

Palju õnne! ????

Ma sain ka täna ultraheli aja 12.01 🙂

 

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veretestil käidud. Siirdamine oli 14.12 ja HCG näit 493. Ma ei tea kas see peaks juba suurem olema või on hea, arst pole veel ühendust võtnud.

Arst helistas, soovis õnne ja ultraheli plaanis 11.01.

Toredad uudised siia aasta lõppu ????

Palju õnne! ????

Ma sain ka täna ultraheli aja 12.01 ????

Serendipity.

Aitäh ???? Kulgeme suht samas rütmis. Mul kalkulaatori järgi tähtaeg 01.09

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka  hcg tulemused 353

9ndaks on määratud uh.

Igasugused vaevused ja asjad on kadunud. Wc käin vb tihemini. Elame näeme

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka hcg tulemused 353

9ndaks on määratud uh.

Igasugused vaevused ja asjad on kadunud. Wc käin vb tihemini. Elame näeme

Triibiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii palju häid uudiseid siin! ????

ise olen ov.testide lainel ja siirdamine jaanuari esimesel nädalal.????????

myy

Hoian pöialt ja samas olen kade ka ???? Huvitav, miks mulle ei pakutud kohe järgmisesse tsüklisse külmaringi, taastusin üsna kiirelt pärast punktsiooni ja mingeid muresid ei olnud. See ootamine tundub lõputu ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii palju häid uudiseid siin! ????

ise olen ov.testide lainel ja siirdamine jaanuari esimesel nädalal.????????

myy

Hoian pöialt ja samas olen kade ka ???? Huvitav, miks mulle ei pakutud kohe järgmisesse tsüklisse külmaringi, taastusin üsna kiirelt pärast punktsiooni ja mingeid muresid ei olnud. See ootamine tundub lõputu ????

Mul esimese õnnestunud katsega oli 4p peale punktsiooni siirdamine. Miks sul külmaring vahele tuleb?

Triibiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii palju häid uudiseid siin! ????

ise olen ov.testide lainel ja siirdamine jaanuari esimesel nädalal.????????

myy

Hoian pöialt ja samas olen kade ka ???? Huvitav, miks mulle ei pakutud kohe järgmisesse tsüklisse külmaringi, taastusin üsna kiirelt pärast punktsiooni ja mingeid muresid ei olnud. See ootamine tundub lõputu ????

Mul esimese õnnestunud katsega oli 4p peale punktsiooni siirdamine. Miks sul külmaring vahele tuleb?

Triibiks

Mul oli hüper, kergem vorm, aga taastusin ca.nädal kuniks päevad hakkasid. ???? Olin muidugi üsna pettunud, et ei saanud kohe samas tsüklis siirdamisele.. ootaja aeg on pikk ja ise hakkan kergelt pabinasse minema.????

myy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii palju häid uudiseid siin! ????

ise olen ov.testide lainel ja siirdamine jaanuari esimesel nädalal.????????

myy

Hoian pöialt ja samas olen kade ka ???? Huvitav, miks mulle ei pakutud kohe järgmisesse tsüklisse külmaringi, taastusin üsna kiirelt pärast punktsiooni ja mingeid muresid ei olnud. See ootamine tundub lõputu ????

Ongi lõputu, õnneks sain kohe peale ärkamist arstiga rääkida ning selgitas, miks külmaringile lâhen.
myy

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul veretestil käidud. Siirdamine oli 14.12 ja HCG näit 493. Ma ei tea kas see peaks juba suurem olema või on hea, arst pole veel ühendust võtnud.

Arst helistas, soovis õnne ja ultraheli plaanis 11.01.

Toredad uudised siia aasta lõppu ????

Palju õnne! ????

Ma sain ka täna ultraheli aja 12.01 ????

Serendipity.

Aitäh ???? Kulgeme suht samas rütmis. Mul kalkulaatori järgi tähtaeg 01.09

Tundub nii, mulle näitab kalkulaator 30.08 ????

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin nõu mida teha.

Nimelt 14.12 oli siirdamine, 28.12 oli HCG kenasti tõusnud ja 11.01 sain UH aja.

Täna hommikul peale Utrogestani panemist tekkis roosakas vähene veritsus. Samas kui hommikul urineerimas käisin ei olnud midagi. Päevade laadne valu mul alates siirdamisest pmst.

Mis ma nüüd tegema peaks? Ootan ja jälgin? Kas peaksin uuesti HCG määrama?

Kirjutasin arstile ka aga ta täna ja homme veel puhkusel?

Mul oli esimene siirdamine ja seega ei oska nüüd käituda kuidagi.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu korda sama lugu peale Utrogestani panekut.Peale rohtude ärajätmist kadus ka probleem.Võibolla mõjub emakakaelale ja tekitab roosakat voolust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin nõu mida teha.

Nimelt 14.12 oli siirdamine, 28.12 oli HCG kenasti tõusnud ja 11.01 sain UH aja.

Täna hommikul peale Utrogestani panemist tekkis roosakas vähene veritsus. Samas kui hommikul urineerimas käisin ei olnud midagi. Päevade laadne valu mul alates siirdamisest pmst.

Mis ma nüüd tegema peaks? Ootan ja jälgin? Kas peaksin uuesti HCG määrama?

Kirjutasin arstile ka aga ta täna ja homme veel puhkusel?

Mul oli esimene siirdamine ja seega ei oska nüüd käituda kuidagi.

Raseduse alguses võibki veidi määrida, st see pole muidugi väga positiivne märk ja tekitab muremõtteid, kuid ei pruugi ka midagi halba tähendada, see on levinum kui räägitakse. Kindlasti maini seda arstile/ämmakale, aga nii väikese raseduse ja õrna määrimisega ei tehta üldjuhul mitte midagi. Võtad ju niikuinii väga rahulikult, saun, trenn, raskuste tõstmine välistatud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin nõu mida teha.

Nimelt 14.12 oli siirdamine, 28.12 oli HCG kenasti tõusnud ja 11.01 sain UH aja.

Täna hommikul peale Utrogestani panemist tekkis roosakas vähene veritsus. Samas kui hommikul urineerimas käisin ei olnud midagi. Päevade laadne valu mul alates siirdamisest pmst.

Mis ma nüüd tegema peaks? Ootan ja jälgin? Kas peaksin uuesti HCG määrama?

Kirjutasin arstile ka aga ta täna ja homme veel puhkusel?

Mul oli esimene siirdamine ja seega ei oska nüüd käituda kuidagi.

Raseduse alguses võibki veidi määrida, st see pole muidugi väga positiivne märk ja tekitab muremõtteid, kuid ei pruugi ka midagi halba tähendada, see on levinum kui räägitakse. Kindlasti maini seda arstile/ämmakale, aga nii väikese raseduse ja õrna määrimisega ei tehta üldjuhul mitte midagi. Võtad ju niikuinii väga rahulikult, saun, trenn, raskuste tõstmine välistatud jne.

Praeguseks määrimine järgi jäänud, võimalik et kuidagi vigastasin selle Utrogestani panekul midagi.

Igaksjuhuks lähen homme hcg ka kontrollima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin nõu mida teha.

Nimelt 14.12 oli siirdamine, 28.12 oli HCG kenasti tõusnud ja 11.01 sain UH aja.

Täna hommikul peale Utrogestani panemist tekkis roosakas vähene veritsus. Samas kui hommikul urineerimas käisin ei olnud midagi. Päevade laadne valu mul alates siirdamisest pmst.

Mis ma nüüd tegema peaks? Ootan ja jälgin? Kas peaksin uuesti HCG määrama?

Kirjutasin arstile ka aga ta täna ja homme veel puhkusel?

Mul oli esimene siirdamine ja seega ei oska nüüd käituda kuidagi.

Raseduse alguses võibki veidi määrida, st see pole muidugi väga positiivne märk ja tekitab muremõtteid, kuid ei pruugi ka midagi halba tähendada, see on levinum kui räägitakse. Kindlasti maini seda arstile/ämmakale, aga nii väikese raseduse ja õrna määrimisega ei tehta üldjuhul mitte midagi. Võtad ju niikuinii väga rahulikult, saun, trenn, raskuste tõstmine välistatud jne.

Praeguseks määrimine järgi jäänud, võimalik et kuidagi vigastasin selle Utrogestani panekul midagi.

Igaksjuhuks lähen homme hcg ka kontrollima.

Mul määris 01.01 varahommikul väga kergelt, tekitas ka muremõtteid kohe. Arvan, et 31.12 sai ülepingutatud. Peale määrimist võtsin eriti rahulikult ning jäi samuti järgi. Käisin ka hcg täna mõõtmas, number tundub suur, aga ei tea kas piisav – 11900

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei Triibiks siin.

Käisin ka täna hcg mõõtmas. Täna siis 18dp5dt ja hcg oli  1874.

Õnneks duubeldub kenasti lihtsalt muret teeb et see number nii väike on. 2a tagasi eelmise lapsega oli see näit juba üle 4000. Aga noh siis oli värske praegu ju jääkaruke.

9ndal siis tõehetk. Rohkem ma vist ise mõõtma ei lähe. Niigi ostan neid kalleid süste ja raha asjata rohkem ei kuluta

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi mida nüüd arvata, nüüd õhtul hakkas päevadelaadne valu ja verd tulema. Nüüd mitte enam roosa või pruun vaid ikka erepunane… Kas tõesti saigi juba kõik läbi…

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi mida nüüd arvata, nüüd õhtul hakkas päevadelaadne valu ja verd tulema. Nüüd mitte enam roosa või pruun vaid ikka erepunane… Kas tõesti saigi juba kõik läbi…

Serendipity.

Emosse ei taha pöörduda?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, Serendipity… 🙁 Loodan, et läksid EMO-sse, punane veri võib viidata nii katkemisele kui ka nt mõnele hematoomile, mis tühjaks jookseb, aga see võib ka väga varajase raseduse kaasa viia kahjuks. Parem oleks küll, kui arstid üle vaataks ju ja võib-olla vajad täielikku voodirežiimi…?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin Pelgulinna erakorralises nüüd õhtul alles, loode oli olemas ning loote südamelööke oli kuulda. Rasedus vastas suurusele ning veritsus oli hematoomist. Otseselt soovitusi ei jagatud, öeldi et võtaksin kõike edasi, mis siiani võtnud olen ning kui uuesti veritseb siis tuleksin tagasi. Nüüd tuleb neljapäevast ultraheli oodata. Hämmastav, et kõik hetkel korras, sest need paar tundi kui oli suurem veritsus, tuli ka tükke, üks tundus üpriski suur olevat.

Aga vähemalt hetkel saan pisut rahulikumalt hingata…

 

Serendipity.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin Pelgulinna erakorralises nüüd õhtul alles, loode oli olemas ning loote südamelööke oli kuulda. Rasedus vastas suurusele ning veritsus oli hematoomist. Otseselt soovitusi ei jagatud, öeldi et võtaksin kõike edasi, mis siiani võtnud olen ning kui uuesti veritseb siis tuleksin tagasi. Nüüd tuleb neljapäevast ultraheli oodata. Hämmastav, et kõik hetkel korras, sest need paar tundi kui oli suurem veritsus, tuli ka tükke, üks tundus üpriski suur olevat.

Aga vähemalt hetkel saan pisut rahulikumalt hingata…

Serendipity.

Lama, lama, lama! Ära tassi mitte midagi, isegi rasket käekotti mitte, ära tee ühtegi ebamugavat liigutust, Kui vaja, saa kehva enesetunde pärast perearstilt haigusleht, vassi kasvõi natuke (ma ausalt muidu ei poolda susserdamist, aga see on SINU võimalus ja keegi teine selle eest ei seisa praegu). Arstid suhtuvad nii varajasse katkemisohtu ametist tuleneva suhtelise kergusega, aga tegelikult ON võimalus, et hematoomiga läheb ikkagi kõik veel hästi, isegi kui tuleb rohkelt verd – aga see eeldab tõesti hästi säästlikku režiimi ka. Mu sõbranna pandi ühes väikelinnahaiglas samas olukorras 2 nädalaks lamamisrežiimile, rasedus säiliski. Oli ka suur hematoom, jooksis/imendus vaikselt tühjaks. Õel mul samuti tuli mitu korda helepunast verd, aga lõpuks läks kõik hästi. Samas väga paljudel ikkagi punane määrimine/verejooks lõppebki halvasti, nii et hoia end kohe sajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Pelgulinna erakorralises nüüd õhtul alles, loode oli olemas ning loote südamelööke oli kuulda. Rasedus vastas suurusele ning veritsus oli hematoomist. Otseselt soovitusi ei jagatud, öeldi et võtaksin kõike edasi, mis siiani võtnud olen ning kui uuesti veritseb siis tuleksin tagasi. Nüüd tuleb neljapäevast ultraheli oodata. Hämmastav, et kõik hetkel korras, sest need paar tundi kui oli suurem veritsus, tuli ka tükke, üks tundus üpriski suur olevat.

Aga vähemalt hetkel saan pisut rahulikumalt hingata…

Serendipity.

Väga hea, et südamelööke oli kuulda ???? Ma soovitaks ka täitsa haiguslehele jääda ja voodireziimi. Kuidas tänane päev veritsus osas on? Kas enda raviarstiga oled ka ühenduses olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nüüd üritanud väga rahulikult olla, eile kergelt veritses veel, aga Pelgulinnas öeldi selle peale, et see ei ole aktiivne veritsus ja kõik korras. Täna pole veritsenud õnneks. Raviarst ütles, et väga tore, et kõik korras ning jätkaks ravimitega.

Päris õudne ikka mõelda, kuidas tegelikult ei saa enne milleski kindel olla kui laps käes on…hetkel võtan etappidena ning loodan, et järgmine neljapäev ultrahelis kõik korras. Proovin seni olla diivanikaunistus ????

Kuidas teil kõigil läheb? Kõik korras?

Serendipity.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läheb normaalselt, aga ei julge kuidagi rõõmustada millegi üle. Nädala alguses kahel hommikul esines määrimist peale Utogestani panekut.. nüüd saan aru, et mõtlesin üle ja sattusin kohe paanikasse, aga tegelikult oli see nii minimaalne.

Hetkel olen haigeks suutnud jääda ja üritan siin looduslike asjadega ennast turgutada. Õnneks palavikku pole.

Ootan kolmapäeva, et lõpuks esimene UH saaks tehtud.

Nõustun selles osas, et enne pole midagi kindlat kui laps käes. Ma siin mõelnud, et ei teagi millal see õige aeg lähedastele teatamiseks on, ma ei julge seda veel nii pea teha vist (alles siis kui pool rasedust läbi vist) Mul pole varem üldse rasedust olnud ja katkemisi, aga siin foorumis nii palju lugenud sellest, et korralik hirm. Meie ivf teekonnast teab ainult mu kaks sõbrannat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka nädal tagasi ultrahelis käidud, kõik oli korras, süda lõi. Peale seda oleme tegelikult juba üpris paljudele rääkinud uudisest, kuna nt minu töö on selline, et ei ole mõtet pikalt varjata. Siiani pole kordagi ka veritsust ega muud negatiivset märki olnud, nii et olen püüdnud end hästi positiivseks mõelda ja hirmusid eemale peletada. Kuigi üks raseduse katkemine on ka varasemast selja taga. Siiski eelmine positiivse lõpuga rasedus andis piisavalt kindlustunnet, et ka sel korral uskuda, et kõik läheb plaanipäraselt. Tänaseks siis rasedust 7+2 nädalat ja võib vist elu teise IVf täisringi uuesti edukaks lugeda.

V.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läheb normaalselt, aga ei julge kuidagi rõõmustada millegi üle. Nädala alguses kahel hommikul esines määrimist peale Utogestani panekut.. nüüd saan aru, et mõtlesin üle ja sattusin kohe paanikasse, aga tegelikult oli see nii minimaalne.

Hetkel olen haigeks suutnud jääda ja üritan siin looduslike asjadega ennast turgutada. Õnneks palavikku pole.

Ootan kolmapäeva, et lõpuks esimene UH saaks tehtud.

Nõustun selles osas, et enne pole midagi kindlat kui laps käes. Ma siin mõelnud, et ei teagi millal see õige aeg lähedastele teatamiseks on, ma ei julge seda veel nii pea teha vist (alles siis kui pool rasedust läbi vist) Mul pole varem üldse rasedust olnud ja katkemisi, aga siin foorumis nii palju lugenud sellest, et korralik hirm. Meie ivf teekonnast teab ainult mu kaks sõbrannat.

Kergelt määrimine peaks vist okei olema, mul ka 1.jaanuar määris, aga mul ilmselt oli ülepingutamisest. Utrogestani sisestades võibki ilmselt mõnele õrnale veresoonele pihta minna ja sealt ka määrimine. Usun, et Sul kõik korras 🙂 Loodan, et ka tervis saab kiirelt korda.

Mul sama teema, alguses mõtlesime mehega, et räägime peale esimest ultraheli, aga nüüd peale veritsust ja erinevate foorumite lugemist mõtlen, et isegi kui esimene trimester läbi, ka siis pole veel miskit kindlat. Meil pere ja mõni lähedasem sõber teab, et me käime IVF teed, aga nad teavad ka, et me alles ootame oma aega, mis pidi algselt tulema veebruaris-märtsis. Novembris kui kliinikust helistati, et haigekassa andis raha juurde ja saame siirdamise aasta lõpus ära teha, siis kasutasime võimalust rahulikult omaette see läbi teha. Eelmise siirdamisega ikka päriti ja see pani omakorda stressi peale.

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka nädal tagasi ultrahelis käidud, kõik oli korras, süda lõi. Peale seda oleme tegelikult juba üpris paljudele rääkinud uudisest, kuna nt minu töö on selline, et ei ole mõtet pikalt varjata. Siiani pole kordagi ka veritsust ega muud negatiivset märki olnud, nii et olen püüdnud end hästi positiivseks mõelda ja hirmusid eemale peletada. Kuigi üks raseduse katkemine on ka varasemast selja taga. Siiski eelmine positiivse lõpuga rasedus andis piisavalt kindlustunnet, et ka sel korral uskuda, et kõik läheb plaanipäraselt. Tänaseks siis rasedust 7+2 nädalat ja võib vist elu teise IVf täisringi uuesti edukaks lugeda.

V.

Eks tulebki sisestada endale, et kõik läheb hästi ning siis ka läheb. Väga hea, et ultraheli oli korras ja muid muresid pole. Aitab kaasa positiivsele mõtlemisele. 🙂 Tundub, et meil on umbes nädalane vahe, mul hetkel 6+3.

Väga tore, et siin teema all mitmeid, kes väga sarnases tempos liiguvad. 🙂

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

veritsus oli hematoomist

Hematoomiga võibki olla veritsust, tükke ja täiesti ootamatult. See võib olla ehmatav, aga rasedus võib kulgeda hematoomiga ka täiesti edukalt. Soovitav on palju puhata ja raskusi mitte tõsta. Kordumisel tasub võimalusel uuesti kontrollis käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu päev võttis ootamatu pöörde. Olen viimased 4 tundi veetnud ITK naistekliiniku erakorralises. Nimelt hakkas täna kõht päris tugevalt valutama, mõtlesin et ehk lihtsalt mingi venimisvalu vms..õhtuks läks järjest tugevamaks, pea käis veits ringi ja no siis tekkis veritsus, mitte määrimine vaid ikka nagu punane veritsus. Sõitsin siis EMO-sse, kuna see kõhuvalu oli nii meeletu..üldiselt ma talun valu hästi. Sain siis mingi tunni pärast ämmaka juurde kes võttis anamneesi ja kuna tuli rasedaid ja sünnitajaid vahele siis lihtsalt ootasin kabinetis. Lõpuks kui minuga räägitud sai suunas ootama, et siis arst teeb ultraheli ja kui sealt püsti tõusin siis teadsin, et nüüd on kõik. Läksin vetsu ja tulid sellised vereklombid, et omg..ootasin edasi umbes tunni ja kui arsti kabineti jõudsin siis lihtsalt veri nirises mööda jalgu, püksid olid verised ja põrand oli verine.

Ultrahelis polnud midagi enam näha, aga Hcg oli teinud korraliku tõusu nagu peab. Kuna põletikuanalüüs oli veits tõusnud siis nüüd arst pidi kolleegiga arutama kas vajalik antibiootikumravi või mitte. Kuna arst sünnitusel siis ootan endiselt.

Nii kurb lihtsalt, lootsin et õnnestub ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu päev võttis ootamatu pöörde. Olen viimased 4 tundi veetnud ITK naistekliiniku erakorralises. Nimelt hakkas täna kõht päris tugevalt valutama, mõtlesin et ehk lihtsalt mingi venimisvalu vms..õhtuks läks järjest tugevamaks, pea käis veits ringi ja no siis tekkis veritsus, mitte määrimine vaid ikka nagu punane veritsus. Sõitsin siis EMO-sse, kuna see kõhuvalu oli nii meeletu..üldiselt ma talun valu hästi. Sain siis mingi tunni pärast ämmaka juurde kes võttis anamneesi ja kuna tuli rasedaid ja sünnitajaid vahele siis lihtsalt ootasin kabinetis. Lõpuks kui minuga räägitud sai suunas ootama, et siis arst teeb ultraheli ja kui sealt püsti tõusin siis teadsin, et nüüd on kõik. Läksin vetsu ja tulid sellised vereklombid, et omg..ootasin edasi umbes tunni ja kui arsti kabineti jõudsin siis lihtsalt veri nirises mööda jalgu, püksid olid verised ja põrand oli verine.

Ultrahelis polnud midagi enam näha, aga Hcg oli teinud korraliku tõusu nagu peab. Kuna põletikuanalüüs oli veits tõusnud siis nüüd arst pidi kolleegiga arutama kas vajalik antibiootikumravi või mitte. Kuna arst sünnitusel siis ootan endiselt.

Nii kurb lihtsalt, lootsin et õnnestub ????

Nii kahju… 🙁

Kas ei ole üldse lootust, et tegelikult kõik korras? Äkki verejooks takistab nägemist? Äkki kui verejooks taandub, siis uuesti kontrollida paari päeva pärast?

Minul olid ka ikka jõhkrad klombid… Minul aga hcg ei testitud.

 

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu päev võttis ootamatu pöörde. Olen viimased 4 tundi veetnud ITK naistekliiniku erakorralises. Nimelt hakkas täna kõht päris tugevalt valutama, mõtlesin et ehk lihtsalt mingi venimisvalu vms..õhtuks läks järjest tugevamaks, pea käis veits ringi ja no siis tekkis veritsus, mitte määrimine vaid ikka nagu punane veritsus. Sõitsin siis EMO-sse, kuna see kõhuvalu oli nii meeletu..üldiselt ma talun valu hästi. Sain siis mingi tunni pärast ämmaka juurde kes võttis anamneesi ja kuna tuli rasedaid ja sünnitajaid vahele siis lihtsalt ootasin kabinetis. Lõpuks kui minuga räägitud sai suunas ootama, et siis arst teeb ultraheli ja kui sealt püsti tõusin siis teadsin, et nüüd on kõik. Läksin vetsu ja tulid sellised vereklombid, et omg..ootasin edasi umbes tunni ja kui arsti kabineti jõudsin siis lihtsalt veri nirises mööda jalgu, püksid olid verised ja põrand oli verine.

Ultrahelis polnud midagi enam näha, aga Hcg oli teinud korraliku tõusu nagu peab. Kuna põletikuanalüüs oli veits tõusnud siis nüüd arst pidi kolleegiga arutama kas vajalik antibiootikumravi või mitte. Kuna arst sünnitusel siis ootan endiselt.

Nii kurb lihtsalt, lootsin et õnnestub ????

Nii kahju… ????

Kas ei ole üldse lootust, et tegelikult kõik korras? Äkki verejooks takistab nägemist? Äkki kui verejooks taandub, siis uuesti kontrollida paari päeva pärast?

Minul olid ka ikka jõhkrad klombid… Minul aga hcg ei testitud.

Serendipity.

Vaatas põhjalikult ja kahjuks jah, ei olnud mitte midagi näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 225 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022