Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2023

Näitan 11 postitust - vahemik 181 kuni 191 (kokku 191 )

Teema: Juulibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Siin küll väga vaikseks jäänud, aga on siin veel esmarasedaid, kellel juba arvestatav punu ees? Kaalu pole juurde tulnud, aga üleöö tekkis kõhuke ja selline tunne, nagu kõhulihaseid poleks enam olemas, st sisse tõmmata kõhtu suht võimatu. Arvasin, et pool rasedust, kui mitte rohkem, pole miskit aru saada. Kohe siis 14. nädalat täis.

On tõesti vaikseks jäänud. Kuigi pole mul endalgi midagi jagada, kõik on rahulikult kulgenud. Oscar test sai ka hiljuti tehtud ning beebiga on korras, kuid mul soovitati hakata võtma südemeaspiriini preeklampsia ennetamiseks. Mul pole küll kunagi kõrge vererõhuga probleeme olnud, pigem ikka madal või keskmine olnud. Ju olin siis ise mõõtmisel ärevil vms.

Mul ei ole ka kaalu juurde tulnud, aga vist mingi väike punu on (13+4). Samas ega liiga kiirelt ei tahaks ka kõhtu ette, et  mahuks veel oma praegustesse riietesse ning ei peaks veel midagi juurde ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 12 nädalat + 4 päeva. See nädal on jah kõht just eriti kuidagi punni läinud, kuigi kaalu vb max 1 kg juures.

Aga küsin veidi nõu ka, olin ühel sünnipäeval kus mitu inimest vapesed sees. Ilmselgelt ei tahtnud veel võõrastele öelda, et olen lapseootel. Tegin aknaid lahti, proovisin eemale keerata, aga kindlasti jõudis ka suits minumi (nad ikku 3-4h). Lõpuks läksin varem ära.

Kui kahjulik võib olla selline ühekordne kokkupuude vape-ga? Ma reaalselt olen nüüd nii mures, google järgi küll väga hirmuäratavad tagajärjed.

Mitte, et ma nüüd propageeriks rasedana vape’i tegemist aga tean ühte naist, kes ise seda raseduse ajal tegi. Laps sündis tervena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli täna kv, kus tuli Downi risk 1:897. Kõik muu oli madal(1:15000 jne) kv teinud arsti suhtumine nats lausa ehmatas. Oleksin saanud tasuta niptify aga olin ise selle eelmine nädal ära teinud juba oma raha eest – ja õnneks kaks tundi peale kv saabus selle vastus, kõik oli korras ja tulemas tüdruk (ees ainult poisid 🙂 )

Olen väga rahul, et otsustasin niptify ise teha enne, sest praegusest hetkest praadida kuni kaks nädalat kui suhtumine on”no on veel lootust, et lapsel ikkagi kõik korras” oleks jube olnud.

 

K

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Kuidas juulikatel läinud on? Mul nädalaid 16+3, teine rasedus ja mingeid liigutusi ei tunne. See on mind pannud ootamatult muretsema. Doppleri poole olen vaadanud, aga siis jälle end tagasi tõmmanud, et pean oma keha usaldama ja südametöö mitte leidmisel hakkan muretsema teistpidi. Lisaks olen saanud endale koroona, õnneks hetkel nohu ainult, loodan, et nii ka jääb. A-gripp, mida novembris põdesin, oli tunduvalt hullem.  Esmaspäeval on naistearsti visiit. Kas keegi teab, mis seal üldse tehakse? Kas naistearst ka kontrollib beebit? Muidu käin ämmaemanda juures, aga tema visiit alles veebruari lõpus.

Mõngel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Kuidas juulikatel läinud on? Mul nädalaid 16+3, teine rasedus ja mingeid liigutusi ei tunne. See on mind pannud ootamatult muretsema. Doppleri poole olen vaadanud, aga siis jälle end tagasi tõmmanud, et pean oma keha usaldama ja südametöö mitte leidmisel hakkan muretsema teistpidi. Lisaks olen saanud endale koroona, õnneks hetkel nohu ainult, loodan, et nii ka jääb. A-gripp, mida novembris põdesin, oli tunduvalt hullem. Esmaspäeval on naistearsti visiit. Kas keegi teab, mis seal üldse tehakse? Kas naistearst ka kontrollib beebit? Muidu käin ämmaemanda juures, aga tema visiit alles veebruari lõpus.

Mõngel

Kindlasti kontrollib. Sellises raseduse järgus kuulatakse juba iga kord doppleriga. Kui väga mures oled(haiguse pärast) ja vastutulelik arst on, siis on võimalik isegi kiire uh. Eeldusel muidugi, et ta kabinetis aparaat on.

 

K

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Käin ikka piilumas, et kas keegi tubli on privaatse grupi juba teinud. Hakka või ise tegema????

Nii kahju oleks ilma jääda sellisest toetusest nagu mul eelmise lapse grupis oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Käin ikka piilumas, et kas keegi tubli on privaatse grupi juba teinud. Hakka või ise tegema????

Nii kahju oleks ilma jääda sellisest toetusest nagu mul eelmise lapse grupis oli.

Tee jaa, ma kohe tuleks 🙂

Mõngel

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõngel, pean vist ise pusima hakkama jah. Ma olen tõenäoliselt vanuse poolest üks vanemaid siin.  Lootsin, et keegi noorem ja kellel asi rohkem käpas teeb selle nii muuseas ära????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka vanuse poolest üks vanemaid ilmselt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, pusisin facebooki salagrupi juulibeebidele valmis????

Kellel soovi liituda, saada email juulibeebid2023@hotmail.com oma nimega või profiili lingiga.

Kuna grupp on salajane, siis te ise seda ei leia, ma pean ise lisama.

Ilmselt pean teid ka sõbraks lisama, ärge siis ehmuge, et kes see võõras sõbralisti trügib.

Neile kellel alles viimase poole aasta sees facebooki profiil tehtud või mitte oma õige nimega, siis oleks hea, kui kuidagi muud moodi tõestaks oma isikut. Kahjuks on eelneva beebigrupiga kogemus, kus gruppi imbus keegi, kes tegelt polnudki rase, vaid “uudishimulik” ????

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, startimas on uus E-Perekooliloengute täispakett ja kindlasti pakub mõnele siinsele grupiliikmele huvi  loosis osaleda! Seega jagan siia infot. Imeline kingutus endale või mõnele enda lähedasele!

https://www.facebook.com/photo?fbid=595341412625419&set=a.542961774530050

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 181 kuni 191 (kokku 191 )


Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2023