Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 275 )

Teema: Kaitseväelaste naised

Postitas:
Kägu

Kui tehakse asju teiste naistega, siis on asi heast isast ikka väga kaugel. Ja siin ei ole mitte millegi üle vaielda.

On ikka küll. Seks ja lapsevanemaks olemine ei ole seotud. Arva nii, aga mis “ei ole millegi üle vaielda”? Võivad olla erinevad arvamused, mis ütleja sina oled? Näiteks et üksik seks teisega ei ole maailma kõige tähtsam asi, mis inimest defineerib. Näiteks, et paaril ongi nii kokku lepitud. Igasuguseid variante võib olla. Minu jaoks on kummaline seksi lastega seostada.

Kui isa petab oma naist, siis muidugi see mõjutab lapsi ka(ükskord see liiderlikkus tuleb välja). Poisid näevad, et nii on okei ja tüdrukud pettuvad juba noorelt ning arvavdki, et kõik mehed petavad. Lisaks üldine moraal, mis lapses sealt perest kaasa saavad.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

liiderlikkus

Mina räägin üksikust juhtumist, mis või ette tulla näiteks mitmekümneaastases kooselus. Ma seda liiderlikkuseks ei nimeta, ekstra mainitud, et ei pea silmas pidevat armukesepidamist.
Millest sina räägid?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

liiderlikkus

Mina räägin üksikust juhtumist, mis või ette tulla näiteks mitmekümneaastases kooselus. Ma seda liiderlikkuseks ei nimeta, ekstra mainitud, et ei pea silmas pidevat armukesepidamist.

Millest sina räägid?

Üksik juhtum võib korralikult laastus tööd teha. Ja see “ükskord” tundub selline kahtlane, ma ei usu eriti, et ühekorra libastutakse. Ma arvan, et inimene, kes petab korra, teeb seda veel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksik juhtum võib korralikult laastus tööd teha. Ja see “ükskord” tundub selline kahtlane, ma ei usu eriti, et ühekorra libastutakse. Ma arvan, et inimene, kes petab korra, teeb seda veel.

Üksikjuhtum tähendab seda, et on üks kord vahele jäädud. Ülejäänud mitukümmend/sada korda ei pruugi kunagi välja tulla. Või tuleb hiljem. Ma sain näiteks juhuse tõttu teada alles eile minu petmisest. Õnneks olen sellest mehest juba 7 aastat lahus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka küll. Seks ja lapsevanemaks olemine ei ole seotud. Arva nii, aga mis “ei ole millegi üle vaielda”? Võivad olla erinevad arvamused, mis ütleja sina oled? Näiteks et üksik seks teisega ei ole maailma kõige tähtsam asi, mis inimest defineerib. Näiteks, et paaril ongi nii kokku lepitud. Igasuguseid variante võib olla. Minu jaoks on kummaline seksi lastega seostada.

Keegi ei keela sul ju teise mehe/naisega seksida. Aga väita, et kodust väljaspoole seksija on hea isa/ema, ei saa mitte kuidagi. Hea lapsevanem ei peta oma kaasat ja ei sea tema elu ja tervist ohtu. Hea lapsevanem on eeskujuks oma lastele, mida ringihooramine ei saa mitte kuidagi olla.

Normaalses peres seksitakse oma mehega/naisega. Teine lugu on ehk siis, kui on omavahel kokku lepitud, et teistega olla on ok ja mõlemale poolele tegelikult ka niimoodi sobib. Ja mõlemad teavad, millega riskivad. Aga, kui üksteise selja taga kepitakse ringi, siis ei ole võimalik mitte kuidagi heast isast/emast rääkida. Hea isa/ema ei tee oma kaasale haiget.

Aga see, et isa imetletakse ja ülistatakse heaks isaks vaid seetõttu, et ta tegeleb oma lastega, on lihtsalt jabur.  Naised ka tegelevad ja üldjuhul palju rohkem. Ei saa nad sellepärast mingit eriimetlust. Miskipärast on naiste puhul kõik need koosõppimised, trennist toomised/viimised, söögitegu jne jne iseenesestmõistetavad.

See on ju elementaarne lapsevanemad tegelevad oma lastega. On ta siis ema või isa.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsiteerisid mind ja ei tea, mida sa minu lausest välja lugesin. Ütlesin lihtsalt, et vahe sees, kui tegu pidevalt petva sotsiopaadiga või üksindusest juhtunud veaga.

Teise naisega seksimine on ju ometi teadlikult tehtud tegu, mitte mingi kogemata juhtunud viga.

Kes ütles “kogemata”?

Kui inimene kirjutab, et “juhtus viga”, siis toimus see ju kogemata. Vead juhtuvad kogemata, mitte tahtlikult.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina räägin üksikust juhtumist, mis või ette tulla näiteks mitmekümneaastases kooselus. Ma seda liiderlikkuseks ei nimeta, ekstra mainitud, et ei pea silmas pidevat armukesepidamist. Millest sina räägid?

Aga miks selline juhtum peaks üldse ette tulema? Inimesel on ju pea küljes ja mõelda ilmselt oskab ning suunab ise oma mõtteid ja tegusid. Miks sa tahad üldse suhtes olla, kui kisub kuhugile mujale? Vägisi ei pea ju suhtes olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene kirjutab, et “juhtus viga”, siis toimus see ju kogemata. Vead juhtuvad kogemata, mitte tahtlikult.

Ei, kogemata viitab nagu see toimus inimesest sõltumata, tema vastutuseta. Seda polnud mõeldud. Mõeldud oli, et teadlikult tehtud tegu polnud õige oma suhtepartneri suhtes. See oli viga, aga kuskilt otsast mitte kogemata.
Enamik vigu elus juhtub mu meelest ikka nii, et inimene teeb mingi vale otsuse teadmatusest, hetkeemotsioonist või muust lähtuvalt. Kas sinu vead on alati juhtunud sinust sõltumatult kogemata, oma otsustes oled ilmeksimatu?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, kogemata viitab nagu see toimus inimesest sõltumata, tema vastutuseta. Seda polnud mõeldud. Mõeldud oli, et teadlikult tehtud tegu polnud õige oma suhtepartneri suhtes. See oli viga, aga kuskilt otsast mitte kogemata. Enamik vigu elus juhtub mu meelest ikka nii, et inimene teeb mingi vale otsuse teadmatusest, hetkeemotsioonist või muust lähtuvalt.

Nagu mis mõttes? Mees kukkus kogemata, temast sõltumata, tema vastutuseta teise naise jalge vahele????

Ja selliste meestega tahate teie koos olla? Ja selliseid mehi nimetate heaks isaks?

Kas sinu vead on alati juhtunud sinust sõltumatult kogemata, oma otsustes oled ilmeksimatu?

Jah, võin 100% kinnitada, et ma ei istu kogemata võõra mehe noku otsa. Selles osas olen ilmeksimatu!

Kogemata võid libastuda ja kukkuda, kogemata võid vale bussi peale minna, kogemata võid hommikul sisse magada. Aga kogemata kellegi võõraga seksida ei ole võimalik.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi pole endiselt mulle vastanud.

On teil hetkel keegi Malis, millal nad koju tuuakse, on uut infot?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi pole endiselt mulle vastanud.

On teil hetkel keegi Malis, millal nad koju tuuakse, on uut infot?

Miks sa oma mehelt ei küsi või oma mehe töökaaslaste naistelt?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Räägi meile palun sellest. Kas olid ka ise üks osaline petmises? Mida veel põnevat seoses petmisega juhtus, kas mehed proovisid kohalikke naisi ära rääkida?

Kuna olen vallaline, siis osalesin, ei ole ka minul soovi poole aasta kaupa seksita olla ????

Ma oleks arvanud, et missioonidel on piisavas valikus vallalisi mehi. Ei pea oma vajaduste rahuldamiseks just abielus meest valima. Aga kui valisid ja sind ära kasutati, siis ära pärast oma kibestumist abielunaiste peal välja ela.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogemata võid libastuda ja kukkuda, kogemata võid vale bussi peale minna, kogemata võid hommikul sisse magada. Aga kogemata kellegi võõraga seksida ei ole võimalik.

No seda ma ju üritangi ütleda! 😀
Mina nimetasin seda VEAKS, mille keegi miskipärast võrdsustas KOGEMATA-ga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleks arvanud, et missioonidel on piisavas valikus vallalisi mehi. Ei pea oma vajaduste rahuldamiseks just abielus meest valima. Aga kui valisid ja sind ära kasutati, siis ära pärast oma kibestumist abielunaiste peal välja ela.

Seksid ikka sellega, kelle vastu mingid tunded ja tõmme tekib. See, kas see juhtub olema vallaline või abielus tunnet ja tõmmet ei määra.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleks arvanud, et missioonidel on piisavas valikus vallalisi mehi. Ei pea oma vajaduste rahuldamiseks just abielus meest valima. Aga kui valisid ja sind ära kasutati, siis ära pärast oma kibestumist abielunaiste peal välja ela.

Seksid ikka sellega, kelle vastu mingid tunded ja tõmme tekib. See, kas see juhtub olema vallaline või abielus tunnet ja tõmmet ei määra.

No ma ei tea, ma küll ei seksi igaühega, kelle vastu tõmme või mingid tunded tekivad. Ikka valin pisut. Aga jah, kui tekkisid tunded abielumehe vastu ja need ei viinud kuskile, siis pole mõtet pärast ennast abielunaiste mõnitamisega lohutada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, kui tekkisid tunded abielumehe vastu ja need ei viinud kuskile, siis pole mõtet pärast ennast abielunaiste mõnitamisega lohutada.

See naine ei ole siin kedagi mõnitanud. Teda on mõnitatud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, kui tekkisid tunded abielumehe vastu ja need ei viinud kuskile, siis pole mõtet pärast ennast abielunaiste mõnitamisega lohutada.

See naine ei ole siin kedagi mõnitanud. Teda on mõnitatud.

Vaene naine, tõesti. Ei kiidetud talle takka. Miks? Sest ta valetas. 15 aaastat käinud missidel. Ma tean kahte naist, kes on mitmetel käinud ja kumbki ei saa olla tema. Seega, ta valetab.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi pole endiselt mulle vastanud.

On teil hetkel keegi Malis, millal nad koju tuuakse, on uut infot?

Miks sa arvad, et sa siit vastuse saad? Rotatsioonid on ju erinevatel aegadel(kuigi praegu rotatsioone enam ei ole). Erinevad üksused tulevad erineval ajal, seega sa ei pruugi siit sinule õiget vastust saada.
Miks sa oma mehelt ei küsi või teistelt naistelt?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Räägi meile palun sellest. Kas olid ka ise üks osaline petmises? Mida veel põnevat seoses petmisega juhtus, kas mehed proovisid kohalikke naisi ära rääkida?

Kuna olen vallaline, siis osalesin, ei ole ka minul soovi poole aasta kaupa seksita olla ????

Ma oleks arvanud, et missioonidel on piisavas valikus vallalisi mehi. Ei pea oma vajaduste rahuldamiseks just abielus meest valima. Aga kui valisid ja sind ära kasutati, siis ära pärast oma kibestumist abielunaiste peal välja ela.

Mina olen see vallaline.

Miks ma pean valima? Mis see minu asi on, mis või kes neil kodus on kui ma ka neid ainult seksi pärast kasutan?

Ma ei tulnud siia üldse vaidlema, vaid lihtsalt ütlema, et ma tean mis missioonidel toimub ja suurem osa petab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Räägi meile palun sellest. Kas olid ka ise üks osaline petmises? Mida veel põnevat seoses petmisega juhtus, kas mehed proovisid kohalikke naisi ära rääkida?

Kuna olen vallaline, siis osalesin, ei ole ka minul soovi poole aasta kaupa seksita olla ????

Ma oleks arvanud, et missioonidel on piisavas valikus vallalisi mehi. Ei pea oma vajaduste rahuldamiseks just abielus meest valima. Aga kui valisid ja sind ära kasutati, siis ära pärast oma kibestumist abielunaiste peal välja ela.

Mina olen see vallaline.

Miks ma pean valima? Mis see minu asi on, mis või kes neil kodus on kui ma ka neid ainult seksi pärast kasutan?

Ma ei tulnud siia üldse vaidlema, vaid lihtsalt ütlema, et ma tean mis missioonidel toimub ja suurem osa petab.

No ei tea ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Räägi meile palun sellest. Kas olid ka ise üks osaline petmises? Mida veel põnevat seoses petmisega juhtus, kas mehed proovisid kohalikke naisi ära rääkida?

Kuna olen vallaline, siis osalesin, ei ole ka minul soovi poole aasta kaupa seksita olla ????

Ma oleks arvanud, et missioonidel on piisavas valikus vallalisi mehi. Ei pea oma vajaduste rahuldamiseks just abielus meest valima. Aga kui valisid ja sind ära kasutati, siis ära pärast oma kibestumist abielunaiste peal välja ela.

Mina olen see vallaline.

Miks ma pean valima? Mis see minu asi on, mis või kes neil kodus on kui ma ka neid ainult seksi pärast kasutan?

Ma ei tulnud siia üldse vaidlema, vaid lihtsalt ütlema, et ma tean mis missioonidel toimub ja suurem osa petab.

Kui sa oled 15 aastat nendel missioonidel käinud ja iga kord suurema osa meestega maganud, siis jah, sul on õigus. Kuid see ei tee sulle au.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kompanii madrats, nagu ta kohta siin öeldi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled 15 aastat nendel missioonidel käinud ja iga kord suurema osa meestega maganud, siis jah, sul on õigus. Kuid see ei tee sulle au.

Miks ta suurema osa meestega magama peab? Kuude viisi koos olles on kõigi petmised teada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled 15 aastat nendel missioonidel käinud ja iga kord suurema osa meestega maganud, siis jah, sul on õigus. Kuid see ei tee sulle au.

Miks ta suurema osa meestega magama peab? Kuude viisi koos olles on kõigi petmised teada.

Talle vastas ka üks kaitseväelane, kes nullis kogu ta jutu ära. Miks ta sellele ei vasta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, ma küll ei seksi igaühega, kelle vastu tõmme või mingid tunded tekivad. Ikka valin pisut.

Aa, sul on neid siis nii palju, kelle vastu sul tunded ja tõmme tekivad, et saad lausa valida? Normaalsel inimesel tekib selline tunne harva ja päris haige, kui see korraga mitmete vastu tekiks 😀

Ikka ühe jaoks on korraga silmi ning ilmselgelt mingil hetkel ei suuda kumbki käsi tagasi hoida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, kogemata viitab nagu see toimus inimesest sõltumata, tema vastutuseta. Seda polnud mõeldud. Mõeldud oli, et teadlikult tehtud tegu polnud õige oma suhtepartneri suhtes. See oli viga, aga kuskilt otsast mitte kogemata. Enamik vigu elus juhtub mu meelest ikka nii, et inimene teeb mingi vale otsuse teadmatusest, hetkeemotsioonist või muust lähtuvalt. Kas sinu vead on alati juhtunud sinust sõltumatult kogemata, oma otsustes oled ilmeksimatu?

Kas sa ise saad aru, mida öelda tahad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seda ma ju üritangi ütleda! ???? Mina nimetasin seda VEAKS, mille keegi miskipärast võrdsustas KOGEMATA-ga.

Teadlikult ei saa viga teha, kui see just ei ole kuritahtlikult ja teadlikult tehtud viga. Viga tekib kogemata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, sul on neid siis nii palju, kelle vastu sul tunded ja tõmme tekivad, et saad lausa valida? Normaalsel inimesel tekib selline tunne harva ja päris haige, kui see korraga mitmete vastu tekiks ???? Ikka ühe jaoks on korraga silmi ning ilmselgelt mingil hetkel ei suuda kumbki käsi tagasi hoida.

Minu arust saab küll elu jooksul tunne ja tõmme tekkida paljude vastu. Lihtsalt, sinu asi on neid tundeid juhtida. Lammas seda ei suuda. Mõtlev inimene suudab.

Ma olen 35 aastat juba ühe ja sama mehega koos. Sa arvad, et mulle selle aja jooksul pole mitte ükski teine mees meeldinud? Muidugi on! Ja rohkema kui ühe vastu! Aga ilmselgelt juhib minu otsuseid ja tegemisi aju, mitte keha alumine ots.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, ma küll ei seksi igaühega, kelle vastu tõmme või mingid tunded tekivad. Ikka valin pisut.

Aa, sul on neid siis nii palju, kelle vastu sul tunded ja tõmme tekivad, et saad lausa valida? Normaalsel inimesel tekib selline tunne harva ja päris haige, kui see korraga mitmete vastu tekiks ????

Ikka ühe jaoks on korraga silmi ning ilmselgelt mingil hetkel ei suuda kumbki käsi tagasi hoida.

Jah, mulle tõepoolest võivad meeldida ja tõmmet tekitada üsna mitmed sümpaatsed ja toredad mehed. Aga kui mõni neist tundub mulle muus mõttes ebasobiv, näiteks on abielus, kontrolliva iseloomuga või kriminaalse taustaga, siis ma suudan küll oma käsi tagasi hoida ja tõmbele mitte järele anda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mulle tõepoolest võivad meeldida ja tõmmet tekitada üsna mitmed sümpaatsed ja toredad mehed.

Korraga? Wow. Mul pole nii olnud. Et olen mitmekümne mehega koos ja mitmete vastu tekib korraga tõmem.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised