Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 178 )

Teema: Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Postitas:
Kägu

Minu oma on. Nime poolest on muidugi hoopis trennis, aga on ta jee. On siin veel saatusekaaslasi?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle kui olekski, kas naeraksid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugedes Iha kuulutusi ja tinderi profiile siis mehed otsivad pigem päevasteks kohtinguteks armukesi, et õhtu perega veeta.  Õhtuti nad vist “remondivad” kellegi autot, kui suur häda käes.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle kui olekski, kas naeraksid?

Aga tegelikult ongi. Ja ma ei naera. Ahastusel on erinevaid vorme.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle kui olekski, kas naeraksid?

Aga tegelikult ongi. Ja ma ei naera. Ahastusel on erinevaid vorme.

Ahah. See vorm on sul ükskõiksus, mis tekib u 2a pärast teada saamist, mõnel varem mõnel hiljem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu oma on. Nime poolest on muidugi hoopis trennis, aga on ta jee. On siin veel saatusekaaslasi?

Sinu oma? Nii saab öelda ainult see, kellel ei ole mingit kaaslast.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte midagi ei saa teemaalgatusest aru, mida öelda tahetakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen ise armukese juures, ei tea, kas mees on kodus või mitte.

 

 

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA -no miks sa seda jama kannatad? Pole veel valmis lõpetama?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks see inimene endiselt su abikaasa on, kui sa väidetavalt tema armukese tõttu suures ahastuses oled?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte midagi ei saa teemaalgatusest aru, mida öelda tahetakse.

Mees petab ja naine ahastab käsi püsti saatusekaaslasi otsides. Ometi selgemaid teemasid, mis siin aru saada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte midagi ei saa teemaalgatusest aru, mida öelda tahetakse.

Mees petab ja naine ahastab käsi püsti saatusekaaslasi otsides. Ometi selgemaid teemasid, mis siin aru saada.

See on pereelu foorum. Mitte saatusekaaslaste otsimise foorum.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen armuke, kelle juures ühe teise naise mees praegu on. Ma ei saa selle naise eest kätt püsti tõsta, või saan? Et see on nagu ühistu koosolekul hääletamine, kui mul on naabrinaise käest volitus?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haige ikka, kuidas perekoolikatele meeldib maaslamajat peksta. Nii vahva on ju tema üle ilkuda, eks. Ausalt, häbi.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hoopis trennis, aga on ta jee

Kus sa tead, et trennis ei ole?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on pereelu foorum. Mitte saatusekaaslaste otsimise foorum.

Mehe ja naise suhe, kelle vahele on sekkunud armukene pole pereelu sinu meelest?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haige ikka, kuidas perekoolikatele meeldib maaslamajat peksta. Nii vahva on ju tema üle ilkuda, eks. Ausalt, häbi.

Mees peab armukest ja naine on kohe seepeale maaslamaja? Elu läbi ja ahastuses? Kas tõesti ei ole elus muud rolli, sisu, tähtsust, kui olla abielunaine ja oma mehe riistavalvur?

+10
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Häbi peaks olema nii viletsa mehega koos elada keda teised ei taha ja kellel mitme jaoks potentsi ei jätku.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haige ikka, kuidas perekoolikatele meeldib maaslamajat peksta. Nii vahva on ju tema üle ilkuda, eks. Ausalt, häbi.

Mees peab armukest ja naine on kohe seepeale maaslamaja? Elu läbi ja ahastuses? Kas tõesti ei ole elus muud rolli, sisu, tähtsust, kui olla abielunaine ja oma mehe riistavalvur?

Mis perest tähtsam saab olla? Gümnaasiumi lõputunnistust, ülikooli diplomit, laste sündi, töökogemust Sult ära ei võeta, aga ehitatud pereelu libiseb käest, garantii puudub. Lihtsalt nii ongi-õudne ja midagi ei saa teha ka, tantsi või sütel.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab armukest ja naine on kohe seepeale maaslamaja? Elu läbi ja ahastuses? Kas tõesti ei ole elus muud rolli, sisu, tähtsust, kui olla abielunaine ja oma mehe riistavalvur?

Kahtlemata on inimesel elus ka muid rolle, kuid minus pigem tekitaks hämmingut see, kui nii olulise rolli purunemisel või muutumisel inimene valu ei tunneks või väidaks, et midagi polegi ju viga. Kellele suhte surm haiget ei tee, sellel tõenäoliselt polnud ka mingi väärt suhe.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma saaksin käe püsti tõsta, kui ma seda ei tea. Kui paljud üldse teavad. Ja neist, kes teavad, kui suur osa siis lepivad sellega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja neist, kes teavad, kui suur osa siis lepivad sellega?

Arvan, et mingist vanusest ülespoole lepivad päris paljud – nad lihtsalt ei räägi sellest kellelegi, ilmselt eitavad ka enda sees. Eks olegi keeruline valikut teha, kui valikus on halb ja veel halvem. Otsustamine on lihtne vaid juhul, kui suhted mehega ka muidu tätisa metsas on, siis pole ju kaotada midagi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu mina, et ta armukese juures on (või noh oli eile teema tegemise ajal). Minu juures ta igatahes ei olnud ja no ega tal kahte armukest ju ei ole!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Afäär pole midagi sellist, mille pärast abielu lõppema peab, aga selle jaoks on muidugi natuke rohkem süvenema ja mõttetööd tegema, kui perekooli “kas kellelgi on veel nii?” teema treimine. Kui tahad, siis vaata youtubest marriage helper, Esther Pereli loenguid, mark gungori loenguid jms. Kui asi lootusetult hapuks lasta, niiet emmal-kummal või mõlemil polegi enam tahtmist asja korda saada- no siis on muidugi lootusetu. Abielunõustajad ütlevad, et enamus paare jõuab nende juurde lootusetult hilja nagunii, seepärast on ka nõustamise õnnestumis% nii nigel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nägin kord pärastlõunasel ajal maja otsaaknast vastasmajas toimuvat seksi. Kell oli nii 4 paiku. Sorry, no seal polnud kardinaid ees.
Kuna teadsin, et see vastasmaja korter on ühetoaline ja aknal oli igapäevaselt näha vaid 1 naisterahvast, siis olen suht 99% kindel, et ju tal mingi suhtes mees külas oli:)

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen armuke, kelle juures ühe teise naise mees praegu on. Ma ei saa selle naise eest kätt püsti tõsta, või saan? Et see on nagu ühistu koosolekul hääletamine, kui mul on naabrinaise käest volitus?

Mees on sinu juures ja sina istud sel ajal perekoolis?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole neil armukestel ka lihtne. Abikaasad jäävad, aga armukesed on lühiajalised. Olin 2 a ühe mehe armuke, kes ka “trennis” käis või töölt “lõunal”. Te armsad abikaasad valetavad samamoodi ka armukestele ja lubavad igasuguseid asju kokku. Uskuge lõpuks saate te oma abikaasad tagasi aga armukestele jäävad murtud südamed. Mina ei teadnud näiteks terve aasta, et mees kellega ma kohtingul käin on ka abielus. Ja too mees kelle armuke ma olin, on siiani oma naisega koos kellega lubas juba – 8 a tagasi lahku minna.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole neil armukestel ka lihtne. Abikaasad jäävad, aga armukesed on lühiajalised. Olin 2 a ühe mehe armuke, kes ka “trennis” käis või töölt “lõunal”. Te armsad abikaasad valetavad samamoodi ka armukestele ja lubavad igasuguseid asju kokku. Uskuge lõpuks saate te oma abikaasad tagasi aga armukestele jäävad murtud südamed. Mina ei teadnud näiteks terve aasta, et mees kellega ma kohtingul käin on ka abielus. Ja too mees kelle armuke ma olin, on siiani oma naisega koos kellega lubas juba – 8 a tagasi lahku minna.

Jah, iseasi, kas sellist ringitõmbavat rämpsu peaks  tagasi tahtma üldse. Aga eks igaühel omad põhjused suhet hoida või lahku minna.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean meest, kes tööajast käib hotellides kohtingutel ja vahetab naisi tihti, kuna tüdineb ühest ära kiiresti. On ka mitu tükki korraga olnud, leiab neid ihast.
Peale tööpäeva läheb minutilise täpsusega koju naise ja laste juurde.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Afäär pole midagi sellist, mille pärast abielu lõppema peab, aga selle jaoks on muidugi natuke rohkem süvenema ja mõttetööd tegema

Päris huvitav, mis siis veel tegema peaks, kui selgub, et sinu kaasal on armuke? Ainus võimalus on ju kaabut kergitada ja lahkuda. Või mis variandid siis veel on? Hakata armukese pidajat tagasi manguma?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 178 )


Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!