Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 178 )

Teema: Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Postitas:
Kägu

Näiteks võttis naine rasedustega 10 kg juurde. Loomulikult on see esteetiline katastroof ja arusaadavalt välistab igasuguse truudusenõude.

10 kg juurde pole enamasti isegi märgatav, esteetilisest katastroofist on asi kaugel. Ja kui mees AINULT esteetikat soovib, siis polegi mõtet püsisuhet luua. kõik muutuvad (ta ise ka) ja kes ütleb, et paremuse poole?

Nagu üks eelkõneleja kirjutas: kõrvalsuhted harrastatakse väga erinevatel põhjustel, seda teevad nii mehed kui naised. Ja eesmärgiks polegi senine välja vahetada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned head aastad hiljem mu eks lõpuks tunnistas mulle kirja teel, et seda kõike oleks võinud hoopis viisakamalt ja rahumeelsemalt lahendada, sest inimesed ju ikka lähevad lahku.

Kirjutamine on rääkimisest hullem. Kui peab siis paberilipakale ja nähtavale kohale, ka mingi tõenäosus, et loeb. Meilile kirjutamine samas majas elavale ja tube jagavale mehele võib kutsuda esile agressiooni. Mismõttes naine kirjutab kilomeetrite pikkusi nõudeid, vastik. Paber loetakse suurema tõenäosusega läbi. Sul on omal kogemus, mis vahe on meilil koheselt ja meilil aastate pärast, kui mees on rahunenud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõppes see lugu meie kõigi lõhutud närvidega ja lapse hilisemas eas välja löönud paanikahoogudega. Paljudest sõpradest-tuttavatest jäin mõneks ajaks ilma. Mõned head aastad hiljem mu eks lõpuks tunnistas mulle kirja teel, et seda kõike oleks võinud hoopis viisakamalt ja rahumeelsemalt lahendada, sest inimesed ju ikka lähevad lahku. Mäletan, kuidas mul seda lugedes pisarad lihtsalt voolasid. Mäletan, kuidas nutust vappusin ja tundus, et elan seda kõike uuesti läbi. Lihtsalt minu lugu. Vabandan, kui pikaks venis.

Väga kurb lugu, hästi kirjutatud aga kurb – läks kuidagi väga südamesse.

Kas ta siis kuidagi põhjendas ka pärast, mis ta nii jubedalt käitus?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda suhet aga enam päästa ilmselt ei saa, ma kardan. Mehe käitumine viitab, et tal pole naise suhtes respekti ja head nahka sealt ei tuleks, kui suhet päästma asuks.

Ei pruugi nii olla. Armumine on põhimõtteliselt haigus, kehakeemia haigus – suutmatus hormoone kontrollida. Sellest unest ärgates võib mees endiseks tagasi muutuda, kuid kas siis enam suhet päästa saab, seda ei tea. Tegelikult oleks hea ravi nagu alkohoolikul – ära minna. Võimalikult ruttu panna mees silmitsi sellega, mida ta kaotamas on. Samas ei pruugi see võimalik olla – seepärast eespool soovitasingi mehest lihtsalt eemalduda, proovida elada ühe katuse all erinevaid elusid. Aga ära minek oleks muidugi parem, samas tuleb arvestada, et siis kaasatakse draamasse ka lapsed ja sugulased. Võib-olla pole see parem tulemus.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee midagi kasulikku, teemaalgataja. Paki mehe asjad kokku ja saada need ka tema armukese juurde.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi nii olla. Armumine on põhimõtteliselt haigus, kehakeemia haigus – suutmatus hormoone kontrollida. Sellest unest ärgates võib mees endiseks tagasi muutuda, kuid kas siis enam suhet päästa saab, seda ei tea. Tegelikult oleks hea ravi nagu alkohoolikul – ära minna. Võimalikult ruttu panna mees silmitsi sellega, mida ta kaotamas on. Samas ei pruugi see võimalik olla – seepärast eespool soovitasingi mehest lihtsalt eemalduda, proovida elada ühe katuse all erinevaid elusid. Aga ära minek oleks muidugi parem, samas tuleb arvestada, et siis kaasatakse draamasse ka lapsed ja sugulased. Võib-olla pole see parem tulemus.

Olgu haigus või mitte, aga pärast seda “haigust” ei peaks naine selle mehega enam jätkama. Las see mees olla siis oma “haiguses” ja elagu, kuidas soovib.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu haigus või mitte, aga pärast seda “haigust” ei peaks naine selle mehega enam jätkama. Las see mees olla siis oma “haiguses” ja elagu, kuidas soovib.

“In sickness and in health”. Mõtlemise koht. Õiget vastust ei ole, iga olukord on erinev.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutamine on rääkimisest hullem. Kui peab siis paberilipakale ja nähtavale kohale, ka mingi tõenäosus, et loeb. Meilile kirjutamine samas majas elavale ja tube jagavale mehele võib kutsuda esile agressiooni. Mismõttes naine kirjutab kilomeetrite pikkusi nõudeid, vastik. Paber loetakse suurema tõenäosusega läbi. Sul on omal kogemus, mis vahe on meilil koheselt ja meilil aastate pärast, kui mees on rahunenud.

Miks sa arvad, et see kiri peab olema räuskav ja nõudeid täis? Mina pidasin silmas sisukat ja mõistlikku kirja, kus saad rahulikult kõik välja öelda, mis on vajalik, mitte hüsteerilist emotsioonipurskeid täis kirja, mis on mingeid nõudmisi täis. Ja mina ei pidanud silmas paberilipakale kirjutamist, vaid meili saatmist.

Imestan, et seda nii halvaks mõtteks peetakse. Parem on ju ikka sõnavahetus ja üksteisest ülekarjumine, kus üksteist tegelikult ei kuulatagi ja kus lõpuks lausa käsipidi kokku minnakse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu haigus või mitte, aga pärast seda “haigust” ei peaks naine selle mehega enam jätkama. Las see mees olla siis oma “haiguses” ja elagu, kuidas soovib.

“In sickness and in health”. Mõtlemise koht. Õiget vastust ei ole, iga olukord on erinev.

Et siis nimetame mehe kiima teiste naiste järele haiguseks? Nojah, eks siis tuleb kindlasti andeks anda ja jätkata. Mehel ikkagi ju raske haigust. Hoopis toeks tuleb mehele olla selles raskes olukorras.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et see kiri peab olema räuskav ja nõudeid täis? Mina pidasin silmas sisukat ja mõistlikku kirja, kus saad rahulikult kõik välja öelda, mis on vajalik, mitte hüsteerilist emotsioonipurskeid täis kirja, mis on mingeid nõudmisi täis. Ja mina ei pidanud silmas paberilipakale kirjutamist, vaid meili saatmist.

Imestan, et seda nii halvaks mõtteks peetakse. Parem on ju ikka sõnavahetus ja üksteisest ülekarjumine, kus üksteist tegelikult ei kuulatagi ja kus lõpuks lausa käsipidi kokku minnakse.

Ei. On kogemusi kirjakestega. Kui mees mõtleb teisele naisele, siis ta räuskab sulle vastu. Naine ei peagi räuskama, mees vihastub.

Meile ei saadeta oma mehele, ole normaalne. Prügikasti lendab. Ja peakski. Naine on praegu vihavaenlane ja mees mõjutatud.

Enne peab mees naise peast välja heitma ja siis on rahulikum. Ja ainult a e g toob mõistuse riista küljrst pähe. Mina võtaks seda aega iseendale, miks mitte uus mees vastukaaluks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne peab mees naise peast välja heitma ja siis on rahulikum. Ja ainult a e g toob mõistuse riista küljrst pähe. Mina võtaks seda aega iseendale, miks mitte uus mees vastukaaluks.

Kuidas see nii kindel on, et aeg toob mõistuse riista küljest pähe? Ei pruugi! See mees võib armukesega jäädagi. Samuti on võimalik variant, et kui mees tüdineb armukesest ära, siis võtab järgmise. Ja siis jälle järgmise jne. Igaühega ju kogetakse seda alguse õnnetunnet.

Ei saa aru, miks peaks oma naine rahulikult seal kõrval ootama, kuni mehel “äkki” mõistus koju tagasi tuleb?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see nii kindel on, et aeg toob mõistuse riista küljest pähe? Ei pruugi! See mees võib armukesega jäädagi. Samuti on võimalik variant, et kui mees tüdineb armukesest ära, siis võtab järgmise. Ja siis jälle järgmise jne. Igaühega ju kogetakse seda alguse õnnetunnet.

Ei saa aru, miks peaks oma naine rahulikult seal kõrval ootama, kuni mehel “äkki” mõistus koju tagasi tuleb?

Joppenpuhh. Miks või? Sest seni on ja ega armastus kao pärast armukese teadasaamist.

Kui tahaks teisiti, oleks lahutus olnud, elatis peal, ühisvarast pool ja oma kodus eraldi. Mis see kiri aitab siin või miks peaks kirjutama? Advokaat või jurist ei suuda aidata? Mis lahendust sa peale juriidilise näed????? Sul on õigus-emotsioonid jätame ja tegeleme lahutusega. Aga ei.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joppenpuhh. Miks või? Sest seni on ja ega armastus kao pärast armukese teadasaamist. Kui tahaks teisiti, oleks lahutus olnud, elatis peal, ühisvarast pool ja oma kodus eraldi. Mis see kiri aitab siin või miks peaks kirjutama? Advokaat või jurist ei suuda aidata? Mis lahendust sa peale juriidilise näed????? Sul on õigus-emotsioonid jätame ja tegeleme lahutusega. Aga ei.

Sa võiksid natukene selgemalt ja tasakaalukamalt end väljendada. Üsna keeruline on aru saada, mida sa öelda tahad.

Ei saa aru, mis “seni on…”? Et seni on mehel alati pärast armukese pidamist mõne aja pärast mõistus pähe tagasi tulnud? See pole ju mingi reegel. Kas sa räägid oma isiklikust kogemustest või mille põhjal sa seda väidad, et meestel tuleb mõistus alati koju tagasi?

Armastus ei pruugi pärast armukese teada saamist kaduda, kuid armastav inimene annab siis ju oma teise poole vabaks ja laseb tal olla selle inimesega, kellega ta end õnnelikuna tunneb. Mitte ei jää klammerdunult ootama, millal mehel mõistus püksist pähe tagasi jõuab ja mees armukesega ära lõpetab.

Mina isiklikult ei suudaks enam armastada inimest, kes mind petab ja minu selja taga tegutseb. Tingimusteta armastus saab minu mõistes olla ainul lapse ja vanema vahel. Oma naist või meest ei armastata üldjuhul tingimusteta.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult ei suudaks enam armastada inimest, kes mind petab ja minu selja taga tegutseb. Tingimusteta armastus saab minu mõistes olla ainul lapse ja vanema vahel. Oma naist või meest ei armastata üldjuhul tingimusteta.

Väljenda selgelt mida see kirjutamine annab?
Ütled mehele, et ei armasta. Mees naerab su välja.

Idioot.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ps mina idioot enda kohta öeldes ja rohkem ei vasta seega ära näe vaeva.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väljenda selgelt mida see kirjutamine annab? Ütled mehele, et ei armasta. Mees naerab su välja. Idioot.

Pole veel kaineks saanud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joppenpuhh. Miks või? Sest seni on ja ega armastus kao pärast armukese teadasaamist. Kui tahaks teisiti, oleks lahutus olnud, elatis peal, ühisvarast pool ja oma kodus eraldi. Mis see kiri aitab siin või miks peaks kirjutama? Advokaat või jurist ei suuda aidata? Mis lahendust sa peale juriidilise näed????? Sul on õigus-emotsioonid jätame ja tegeleme lahutusega. Aga ei.

Sa võiksid natukene selgemalt ja tasakaalukamalt end väljendada. Üsna keeruline on aru saada, mida sa öelda tahad.

Ei saa aru, mis “seni on…”? Et seni on mehel alati pärast armukese pidamist mõne aja pärast mõistus pähe tagasi tulnud? See pole ju mingi reegel. Kas sa räägid oma isiklikust kogemustest või mille põhjal sa seda väidad, et meestel tuleb mõistus alati koju tagasi?

Armastus ei pruugi pärast armukese teada saamist kaduda, kuid armastav inimene annab siis ju oma teise poole vabaks ja laseb tal olla selle inimesega, kellega ta end õnnelikuna tunneb. Mitte ei jää klammerdunult ootama, millal mehel mõistus püksist pähe tagasi jõuab ja mees armukesega ära lõpetab.

Mina isiklikult ei suudaks enam armastada inimest, kes mind petab ja minu selja taga tegutseb. Tingimusteta armastus saab minu mõistes olla ainul lapse ja vanema vahel. Oma naist või meest ei armastata üldjuhul tingimusteta.

Olen sinuga täpselt ühel meelel
 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole veel kaineks saanud?

Aga sa ju ütled sama mida mina. Perse need kirjad petjaga. Notariga on kirjad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on kõige mõistlikum talle kiri kirjutada. Kirjutad talle rahulikult kõik oma mõtted lahti ja teed ettepanekud. Meili ju ei saa blokeerida. Selge on see, et suusõnalisest rääkimisest ei tule midagi välja.

Ei ole vaja neid kirju kirjutada. Suur osa meestest ei taha neid lugeda ja see lendab prügikasti. Mulle tavatses ema selliseid kirjakesi kirjutada, minuga ei olevat võimalik rääkida. Ühe lugesin ja vihastasin ennast seaks, rohkem mitte. Ei usu, et ükski mees hakkaks selliseid kirju lugema.

Arvan sama. Ei usu, et mees istub nüüd kukupailt arvutis ja loeb süvenenult naise pikki kirju ja heietusi ja seejärel toimub imetabane selginemine ja mõistmine. See on täiesti mõttetu ajaraisk mehele midagi sügavmõttelist kirjutada. Naistele meeldib seda teha ja arvavad, et mehed on samasugused.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan sama. Ei usu, et mees istub nüüd kukupailt arvutis ja loeb süvenenult naise pikki kirju ja heietusi ja seejärel toimub imetabane selginemine ja mõistmine. See on täiesti mõttetu ajaraisk mehele midagi sügavmõttelist kirjutada. Naistele meeldib seda teha ja arvavad, et mehed on samasugused.

Mis sa välja pakud? Kuidas siis saab sellise mehega rääkida, kes ei kuula, karjub midagi seosetut vahele ning lõpuks ka käed käiku laseb? Rääkida on ju ometi vaja.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan sama. Ei usu, et mees istub nüüd kukupailt arvutis ja loeb süvenenult naise pikki kirju ja heietusi ja seejärel toimub imetabane selginemine ja mõistmine. See on täiesti mõttetu ajaraisk mehele midagi sügavmõttelist kirjutada. Naistele meeldib seda teha ja arvavad, et mehed on samasugused.

Mis sa välja pakud? Kuidas siis saab sellise mehega rääkida, kes ei kuula, karjub midagi seosetut vahele ning lõpuks ka käed käiku laseb? Rääkida on ju ometi vaja.

Millest petisega räägid? Lahutusest? Seda saab ilma algatada. Ühisvara kohta juba arvamus öeldi mehe poolt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkida on ju ometi vaja.

Ei ole siin midagi rääkida, kui teine sinuga rääkida ei taha. Las rahuneb asi veidi maha, selline “rääkimine” ei anna mitte midagi, kui teine ei soovi kuulata. Kui on vaja mingeid igapäevaseid asju rääkida, siis tee rahulikult oma ettepanekud, aga mingisugust asja, mida sina nimetaksid aru pähe võtmiseks, teie suhte arutamiseks vms asja ei ole mõtet oodata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis nimetame mehe kiima teiste naiste järele haiguseks? Nojah, eks siis tuleb kindlasti andeks anda ja jätkata. Mehel ikkagi ju raske haigust. Hoopis toeks tuleb mehele olla selles raskes olukorras.

Ei, ei pea nimetama, võid loomulikult kõik klapid sulgeda ning endale korrutada, et olukorrast välja on võimalik minna ainult läbi lahutuse. Tegelikult aga on erinevaid teid ning suhet lõpetada on seda raskem ning soov andestada seda suurem, mida väärtuslikum suhe ja lähedasem see kaaslane varem olnud on. Kaotada on lihtsalt palju enam. Mõne mehe ainus väärtus ongi truudus (mis ka võib rohkem olla juhuse puudus), pigem on minu jaoks küsitav sellise suhte väärtus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei pea nimetama, võid loomulikult kõik klapid sulgeda ning endale korrutada, et olukorrast välja on võimalik minna ainult läbi lahutuse. Tegelikult aga on erinevaid teid ning suhet lõpetada on seda raskem ning soov andestada seda suurem, mida väärtuslikum suhe ja lähedasem see kaaslane varem olnud on. Kaotada on lihtsalt palju enam. Mõne mehe ainus väärtus ongi truudus (mis ka võib rohkem olla juhuse puudus), pigem on minu jaoks küsitav sellise suhte väärtus.

Ja, mida sina siis sellisel puhul teeksid? Hakkaksid tööd tegema ja vaeva nägema, et suhet päästa? Või hakkad ootama, kuni mehel “mööda läheb”?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, mida sina siis sellisel puhul teeksid? Hakkaksid tööd tegema ja vaeva nägema, et suhet päästa? Või hakkad ootama, kuni mehel “mööda läheb”?

Ei tea, selle mõtleb igaüks tol hetkel selgeks, ette ei saa selliseid asju kunagi planeerida ega teada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi nii olla. Armumine on põhimõtteliselt haigus, kehakeemia haigus – suutmatus hormoone kontrollida. Sellest unest ärgates võib mees endiseks tagasi muutuda, kuid kas siis enam suhet päästa saab, seda ei tea. Tegelikult oleks hea ravi nagu alkohoolikul – ära minna. Võimalikult ruttu panna mees silmitsi sellega, mida ta kaotamas on. Samas ei pruugi see võimalik olla – seepärast eespool soovitasingi mehest lihtsalt eemalduda, proovida elada ühe katuse all erinevaid elusid. Aga ära minek oleks muidugi parem, samas tuleb arvestada, et siis kaasatakse draamasse ka lapsed ja sugulased. Võib-olla pole see parem tulemus.

Kas sa oled seesama, kes kunagi pikalt ja laialt seletas, et mehele tuleb armumisega roosa udu peale. Aga see udu läheb alati üle ja mees tuleb oma naise juurde nagunii tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõppes see lugu meie kõigi lõhutud närvidega ja lapse hilisemas eas välja löönud paanikahoogudega. Paljudest sõpradest-tuttavatest jäin mõneks ajaks ilma. Mõned head aastad hiljem mu eks lõpuks tunnistas mulle kirja teel, et seda kõike oleks võinud hoopis viisakamalt ja rahumeelsemalt lahendada, sest inimesed ju ikka lähevad lahku. Mäletan, kuidas mul seda lugedes pisarad lihtsalt voolasid. Mäletan, kuidas nutust vappusin ja tundus, et elan seda kõike uuesti läbi. Lihtsalt minu lugu. Vabandan, kui pikaks venis.

Väga kurb lugu, hästi kirjutatud aga kurb – läks kuidagi väga südamesse.

Kas ta siis kuidagi põhjendas ka pärast, mis ta nii jubedalt käitus?

Pisut põhjendas. Ütles, et tundis end nurkaaetuna ega osanud kuidagi käituda. Vabandas, et mind tookord igasugu jaburate asjadega ähvardas. Mäletan veel seda osa tema kirjast, et “teie, naised tahate ju kogu aeg rääkida ja mina ei osanud midagi öelda”. Meie lahkumineku ajal oli tegemist 27-aastase noore mehega, kes polnud varem pikemas suhtes olnud, seega ma ei oska öelda, kust ta selle “teie, naised” toona võttis.

Ta on siiani koos selle naisega, kellega ta mind pettis ja kuna ma tean, et ka seda naist on ta petnud, siis ju on seda rääkimise oskust tal hilisemas elus ikka vaja olnud…

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled seesama, kes kunagi pikalt ja laialt seletas, et mehele tuleb armumisega roosa udu peale. Aga see udu läheb alati üle ja mees tuleb oma naise juurde nagunii tagasi.

Ei, roosast udust pole ma kirjutanud. Ja vaevalt, et see kirjutaja ka kasutas väljendeid “alati” ja “nagunii”. Tihti see ju siiski nii juhtub, et kui oma pere otsustab lahkuda, siis tahab mees väga koju tagasi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee midagi kasulikku, teemaalgataja. Paki mehe asjad kokku ja saada need ka tema armukese juurde.

*Olen kägu, kes kirjutas mehele.

Mina täpselt nii tegin. Kuna mehe armuke elas meie vahetus läheduses, siis läksin tema juurde kotikese mehe riietega ja andsin naisele üle. Selle naise reaktsioon polnud aga sugugi ootuspärane, kuna ta karjus mu peale, et mis õigusega ma ennast nende suhte vahele topin ja nende eest asju ära otsustan. Mees oli sel ajal tööl, mina lapsega kodune. Kui koju tuli, sain koosa ka tema käest, et mis k*radi õigusega ma siin tegutsen. Kogu meie suhte lõpp tõi kaasa nii palju kisa ja lärmi, et mõtlesin et lähen hulluks. Lisaks veel tõik, et armuke ja mees moodustasid justkui ühisrinde ja mina tundsin, et olen nende vahel lükata-tõugata.

Kui mul millestki kahju on, siis sellest, et ma toona ei osanud ennast rohkem kehtestada ja nende suhtes resoluutsem olla. Tihti lihtsalt nutsin ahastusest tundide kaupa, kui tülid läbi ja mees armukese juurde kadus. Mees käis kodu ja armukese vahet pea aasta, enne, kui lõpuks oma asjad võttis ja sinna kolis. Ta oleks võinud seda palju varem teha.

Seega soovin jätkuvalt teemaalgatajale külma närvi ja otsustusjulgust. Sina pead langetama otsuse, mida mees teha ei julge. Laste pärast ja loomulikult ka enda pärast.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen armuke, kelle juures ühe teise naise mees praegu on. Ma ei saa selle naise eest kätt püsti tõsta, või saan? Et see on nagu ühistu koosolekul hääletamine, kui mul on naabrinaise käest volitus?

Igav armuke, kui viitsid samal ajal perekoolis passida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 178 )


Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!