Esileht Kodunurk Kodused kokkuhoiunipid

Näitan 5 postitust - vahemik 151 kuni 155 (kokku 155 )

Teema: Kodused kokkuhoiunipid

Postitas:
Kägu

Aga sul ei ole ju kasutatud auto, mis maksab 15 000 eurot, vaid uus auto, mis ilmselt maksab rohkem.

Ta küll ei maksnud 15 tuhat, aga oli aasta kasutatud, st mitte uus auto ju ilmselgelt.

Kuni üks aasta vana auto loetaksegi liisingu mõistes uueks.
Seega, ära nüüd rohkem teemast mööda räägi! Üks kägu üritab meile siin väita, et võib liisingusse võtta vana ja odava auto sellise intressiga. Ja see ei vasta tõele! Kuna ma ise töötan liisingufirmas, siis on mul väga selge pilt, millised on liisingu intressid. Ja mitte ainult selles asutuses. kus mina töötan, vaid tean ka, millised on intressid teistes liisingufirmades.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuni üks aasta vana auto loetaksegi liisingu mõistes uueks.

Siis väljenda end edaspidi õigesti. Minu jaoks ei ole aasta vana kindlasti mitte uus. Autosalongi jaoks ka mitte.

Mõne asja jaoks loetakse ka 50-aastased nooreks, see ei tähenda, et nad noored on.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuni üks aasta vana auto loetaksegi liisingu mõistes uueks.

Et aasta vana, taksona kasutatud auto läbisõiduga 200 tuhat on liisingu mõistes uus?

Pole tükk aega nii lolli juttu kuulnud.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuni üks aasta vana auto loetaksegi liisingu mõistes uueks.

Et aasta vana, taksona kasutatud auto läbisõiduga 200 tuhat on liisingu mõistes uus?

Pole tükk aega nii lolli juttu kuulnud.

Loomulikult mitte! Liisingusse võetavale autole on siiski omad nõudmised. Juba kasutatud auto on vaja üldjuhul hinnata. Ja selge see, et auto, mis on aastaga läbitrööbatud, ei liigitu enam uue auto alla.

Täpsemat spetsiifikat ei hakka ma sulle lahti kirjutama, sest saan aru, et sa tahad niisama norida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii ja kus nipid on

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 151 kuni 155 (kokku 155 )


Esileht Kodunurk Kodused kokkuhoiunipid