Esileht Pereelu ja suhted Kui mees keeldub abiellumast

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 431 )

Teema: Kui mees keeldub abiellumast

Postitas:
Kägu

Naine ju selles näites käibki üksi poes. Mees ainult lohiseb, ei otsusta midagi. Küll aga kodus viriseb. Viriseks ka siis, kui naine tal kodus või poe ukse ees autos oodata laseks. Lugu ju ongi sellisest mehest, kes õhtul tahaks ehk vahelduseks burksi ja alksi, aga kui küsitakse, siis ei suuda seda isegi sõnastada “Täna tahaks hoopis paar õlut ja burgerit”. Seda sinu fakti, et KINDLASTI meeldib meestele burks rohkem kui kanafilee, ma peaks oma mehele tuvustama. Eks sa siis soovita järgmine kord boltida, kui näed mõnd tüdinud näoga meest, nina nuhvlis, naise sabas lonkimas ja aegajalt õlgu kehitamas, suutmata öelda, mida ta tahaks PEALE selle, et igal juhul tahab õhtul valiku üle vinguda.

Mina näen toidupoes või ka seltskondlikel grupiväljasõitudel, seltskondades üldse sageli vastupidist pilti. Mees tatsub tuima näoga ringi või vahib telefoni. Või teeb mõlemat korraga. . Naine küsib üks kord: “mida sina, Ants, õhtuks tahad?”, mees kehitab õlgu ja venitab eeeeeee….maaaaa….ei tea….. Naine küsib “Kala? Või teeme kana, kumba sa tahaksid?” Naine “Okei, ma võtan siis kana” Mees…mmmm….nojah….võta jah siis kala vist. Naine “Ants, kumb siis sulle meeldiks, mul on ükskõik, aga ei taha jälle õhtusöögi lauas virinat, et miks jälle see või teine toit või miks seda või toda pole!”. Mees: aaaaa….nooo….ma ei teaaaa….Naine otsustavalt: “Võtan siis mõlemad” Mees….kle võta midagi ära, maitea…aga mõlemad on ju kallis…eee…mis sa raiskad. (Mees virila näoga lohiseb poe uksest välja)

Ei hakka kõike boldiks tõmbama. Mees käib selles näites kaasas ja naine küsitleb. Selle asemel võiks mees endale kohe samal ajal boltist midagi tellida, kui naine poes käib. Kaasa pole küll mõtet tassida. Kui just 12h tööpäevad pole, näeb mees isegi, et talle süüa ei tehta ja tal aega tellida normaalseks ajaks.

Sul ei ole elus nagu ühtegi suhet olnud, kogu sinu teadmine meestest on sul endal kokku fantaseeritud perekooli teemade järgi. Nii ajuvabalt lahmid päevade viisi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seda minagi räägin, et selline mees ei suuda midagi otsustada. Kasvõi sedagi, et telliks boldist. Saati siis ta suudab otsustada naine võtta. Telliks kasvõi ja ei viriseks õhtuti naise kallal oleks kõik okei. Aga temasugune ei vali, ei boldi, ei woldi ja ikka viriseb söögi kallal. See ei suudaks otsustadagi naist võtta.

Hästi tüütu on lugeda, missugused need mehed kõik on. No kes see sunnib seda meest kõike kaasamast või üleüldse temaga elamast. Vingub sellepärast, et naised ei lase rämpstoitu süüa. Annad selge juhise: sina tellid täna endale boldist süüa.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ei ole elus nagu ühtegi suhet olnud, kogu sinu teadmine meestest on sul endal kokku fantaseeritud perekooli teemade järgi. Nii ajuvabalt lahmid päevade viisi.

Osta endale midagi, vaata, hessis on isegi head pakkumised praegu. Eine kupongiga on päris odav!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis roll siis naisel suhtes on kui mees otsustab kõike? Miks sa vastandud koguaeg mehele? Miks suhe on tühine võimuvõitlus? Kui naine on otsustanud süüa teha, miks ta siis ei tee ja ei tee otsuseid ise? Miks peab mehelt nagu lapsega suheldes pärima koguaeg ja konflikti tekitama?

Sest selles näites ju palutakse mehel ju otsustada ainult tema enda söök. “Mida sa tahaksid”. Sest ju sama näite kohaselt mees kodus õhtul kaagutab, miks vale söök laual. ÖELGU siis, mis on õige söök, et ei peaks naist õhtul rappima. Otsustagu, mida ta tahab, millega rahul on. Miks peaks üks mees mitte teadma, mida ta süüa tahaks või mitte seda ütlema, vaid soovima vaikida, teha “maaa….eiii…..äää….tea” ja ootama hetke, mis saaks õhtul naise peale vale söögi pärast pahandada.
Meie peres küll me küsime üksteiselt, mida teine tahaks. Nii ei ole, nagu sina soovitad, et viskan mehele küsimata iga päev ette sööke, mida ta vihkab. Aga minu mees ka suudab otsustada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vingub sellepärast, et naised ei lase rämpstoitu süüa. Annad selge juhise: sina tellid täna endale boldist süüa.

Minu mees suudab ise otsustada ja öelda, mida ta sooviks, kui küsitakse. Ma ei pea teda kamandama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees suudab ise otsustada ja öelda, mida ta sooviks, kui küsitakse. Ma ei pea teda kamandama.

Aga miks peab küsima? Mees ju teab, et õhtusöök on tulemas ja saab ise juba hoopis sinult küsida. Ja mina lihtsalt vastasin, kuidas mina lahendaksin, kui selline mees oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iks peaks üks mees mitte teadma, mida ta süüa tahaks või mitte seda ütlema, vaid soovima vaikida, teha “maaa….eiii…..äää….tea” ja ootama hetke, mis saaks õhtul naise peale vale söögi pärast pahandada.

Sellepärast, et sa kannad talle õhtul toidu lauale. Pane tühi taldrik ja ütle, et sina ei tea, mida tema tahab ja ei tegele enam toitlustamisega.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis roll siis naisel suhtes on kui mees otsustab kõike? Miks sa vastandud koguaeg mehele? Miks suhe on tühine võimuvõitlus? Kui naine on otsustanud süüa teha, miks ta siis ei tee ja ei tee otsuseid ise? Miks peab mehelt nagu lapsega suheldes pärima koguaeg ja konflikti tekitama?

Sest selles näites ju palutakse mehel ju otsustada ainult tema enda söök. “Mida sa tahaksid”. Sest ju sama näite kohaselt mees kodus õhtul kaagutab, miks vale söök laual. ÖELGU siis, mis on õige söök, et ei peaks naist õhtul rappima. Otsustagu, mida ta tahab, millega rahul on. Miks peaks üks mees mitte teadma, mida ta süüa tahaks või mitte seda ütlema, vaid soovima vaikida, teha “maaa….eiii…..äää….tea” ja ootama hetke, mis saaks õhtul naise peale vale söögi pärast pahandada.

Meie peres küll me küsime üksteiselt, mida teine tahaks. Nii ei ole, nagu sina soovitad, et viskan mehele küsimata iga päev ette sööke, mida ta vihkab. Aga minu mees ka suudab otsustada.

Sul on vist mingi vanglakogemused, mingid rappimised… veider, kuidas teie peres siis nii viisakas on elu, aga perekoolis suudad ainult labaselt suhelda. Ei lähe kuidagi kokku. Lihtsalt iga sinu elukogemus on olnud vist konflikt, sest sa oled ise hästi konfliktne inimene.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iks peaks üks mees mitte teadma, mida ta süüa tahaks või mitte seda ütlema, vaid soovima vaikida, teha “maaa….eiii…..äää….tea” ja ootama hetke, mis saaks õhtul naise peale vale söögi pärast pahandada.

Sellepärast, et sa kannad talle õhtul toidu lauale. Pane tühi taldrik ja ütle, et sina ei tea, mida tema tahab ja ei tegele enam toitlustamisega.

Mina ei räägi ju endast, kuidas sa aru ei saa, see ju selgelt kirjas. Räägin (reisi)seltskondades ja poes kohatud paaridest. Meil seda probleemi pole.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iks peaks üks mees mitte teadma, mida ta süüa tahaks või mitte seda ütlema, vaid soovima vaikida, teha “maaa….eiii…..äää….tea” ja ootama hetke, mis saaks õhtul naise peale vale söögi pärast pahandada.

Sellepärast, et sa kannad talle õhtul toidu lauale. Pane tühi taldrik ja ütle, et sina ei tea, mida tema tahab ja ei tegele enam toitlustamisega.

Mina ei räägi ju endast, kuidas sa aru ei saa, see ju selgelt kirjas. Räägin (reisi)seltskondades ja poes kohatud paaridest. Meil seda probleemi pole.

Täpselt, sinu meeste kogemus on perekoolist loodud fantaasiapilt ja seda siis igas teemas puistad kui tõde – sellised ongi mehed. Sest endal sul ju meest ei ole, sest ükski mees ei pea seda sõda vastu milles sina elada soovid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei räägi ju endast, kuidas sa aru ei saa, see ju selgelt kirjas. Räägin (reisi)seltskondades ja poes kohatud paaridest. Meil seda probleemi pole.

Jaa, aga mõtle, kui väsitav on jälgida teiste inimeste omavahelisi vestlusi ja siis neid meeles kanda. Living in your head rent-free.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees suudab ise otsustada ja öelda, mida ta sooviks, kui küsitakse. Ma ei pea teda kamandama.

Aga miks peab küsima? Mees ju teab, et õhtusöök on tulemas ja saab ise juba hoopis sinult küsida.

Nii miks naine ei tohi küsida, vaid peab ootama, kuni mees tahab küsida? Toidupoes?

Vaata. Ma kirjutasin mitte omast perest vaid näiteks poes või matkal nähtud võõrastest peredest. Seda esiteks. Teiseks – ausõna sellest ei ole mingit kasu, kui Pille mees Kalle küsib Pillelt pärast poeskäiku räime tomatis. Normaalne inimene avab oma soovid õhtusöögilauale kas enne poodi või poes, mitte ei vaiki kui suss ja ei kuku õhtul tänitama, miks laual vale asi.

Toodud näidete puhul ei olnud sellest soovist räägitud enne. Ja mees ei viitsinud rääkida sellest ka poes. Küll aga viitsis jaurata õhtul naisega, miks naine pole selgeltnägija. Nagu te poleks sääraseid paare näinud 🙂 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei räägi ju endast, kuidas sa aru ei saa, see ju selgelt kirjas. Räägin (reisi)seltskondades ja poes kohatud paaridest. Meil seda probleemi pole.

Jaa, aga mõtle, kui väsitav on jälgida teiste inimeste omavahelisi vestlusi ja siis neid meeles kanda. Living in your head rent-free.

Ei ole raske, kui mäluprobleeme pole. Need ju nii naljakad seigad, saab edasi räägitud või oma mehega sealsamas poes muigeid vahetatud. Issanda loomaaed on rikkalik ja küll saab palju nalja, kui vaatad oma ninaotsast kaugemale ja vaatad kasvõi tõesliselt otsustusvõimetut meest. On naljakas, ausõna. Kuigi naisest kahju, aga samas…ise valis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii miks naine ei tohi küsida, vaid peab ootama, kuni mees tahab küsida? Toidupoes? Vaata. Ma kirjutasin mitte omast perest vaid näiteks poes või matkal nähtud võõrastest peredest. Seda esiteks. Teiseks – ausõna sellest ei ole mingit kasu, kui Pille mees Kalle küsib Pillelt pärast poeskäiku räime tomatis. Normaalne inimene avab oma soovid õhtusöögilauale kas enne poodi või poes, mitte ei vaiki kui suss ja ei kuku õhtul tänitama, miks laual vale asi. Toodud näidete puhul ei olnud sellest soovist räägitud enne. Ja mees ei viitsinud rääkida sellest ka poes. Küll aga viitsis jaurata õhtul naisega, miks naine pole selgeltnägija. Nagu te poleks sääraseid paare näinud ???? ????

Lõpeta ära see tänitamine. Sa räägid mingite reisiseltsinaiste meestest. Mis vahet sel on, missugused need mehed on ja kuidas käituvad? Naine ise valis nad. Ega nõukaajal oli juba ütlus, et osadele naistele meeldib risti kanda. See ongi see rist, mida nad kannavad.

Olen küll näinud selliseid paare, kus poes lahendatakse paaritülisid. Naised reeglina tänitavad või mossitavad, mehed aga käsutavad. Samuti olen näinud paare, kus näed, et ilmselt hiljuti seksiti, sest klapp ja kehakeel sobitub.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees suudab ise otsustada ja öelda, mida ta sooviks, kui küsitakse. Ma ei pea teda kamandama.

Aga miks peab küsima? Mees ju teab, et õhtusöök on tulemas ja saab ise juba hoopis sinult küsida.

Nii miks naine ei tohi küsida, vaid peab ootama, kuni mees tahab küsida? Toidupoes?

Vaata. Ma kirjutasin mitte omast perest vaid näiteks poes või matkal nähtud võõrastest peredest. Seda esiteks. Teiseks – ausõna sellest ei ole mingit kasu, kui Pille mees Kalle küsib Pillelt pärast poeskäiku räime tomatis. Normaalne inimene avab oma soovid õhtusöögilauale kas enne poodi või poes, mitte ei vaiki kui suss ja ei kuku õhtul tänitama, miks laual vale asi.

Toodud näidete puhul ei olnud sellest soovist räägitud enne. Ja mees ei viitsinud rääkida sellest ka poes. Küll aga viitsis jaurata õhtul naisega, miks naine pole selgeltnägija. Nagu te poleks sääraseid paare näinud ???? ????

Küsivad need kes on otsustusvõimetud. Nagu laps miks miks miks ära tüütab ju.

Kõik sinu näited on hästi halvustavad, mida sa tõestada üritad? Jauras naisega kes oli tal poes juba kopsu üle maksa ajanud… peretüliga alustab alati naine.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole raske, kui mäluprobleeme pole. Need ju nii naljakad seigad, saab edasi räägitud või oma mehega sealsamas poes muigeid vahetatud. Issanda loomaaed on rikkalik ja küll saab palju nalja, kui vaatad oma ninaotsast kaugemale ja vaatad kasvõi tõesliselt otsustusvõimetut meest. On naljakas, ausõna. Kuigi naisest kahju, aga samas…ise valis.

Kui sa oled elanud nii kaua, et mees võtta, siis ilmselgelt peaksid juba teadma, et inimesed ongi erilise käitumisega. Minul ei ole naisest kahju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt, sinu meeste kogemus on perekoolist loodud fantaasiapilt ja seda siis igas teemas puistad kui tõde – sellised ongi mehed.

Pole kuskil öelnud, et kõik mehed on sellised. Ära valeta, ära jaura, ma kaugeltki ei arva nii. Jutt on otsustusvõimetutest meestest, kes ei suuda poes süüagi valida, ammugi siis otsustada naine võtta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii miks naine ei tohi küsida, vaid peab ootama, kuni mees tahab küsida? Toidupoes? Vaata. Ma kirjutasin mitte omast perest vaid näiteks poes või matkal nähtud võõrastest peredest. Seda esiteks. Teiseks – ausõna sellest ei ole mingit kasu, kui Pille mees Kalle küsib Pillelt pärast poeskäiku räime tomatis. Normaalne inimene avab oma soovid õhtusöögilauale kas enne poodi või poes, mitte ei vaiki kui suss ja ei kuku õhtul tänitama, miks laual vale asi. Toodud näidete puhul ei olnud sellest soovist räägitud enne. Ja mees ei viitsinud rääkida sellest ka poes. Küll aga viitsis jaurata õhtul naisega, miks naine pole selgeltnägija. Nagu te poleks sääraseid paare näinud ???? ????

Lõpeta ära see tänitamine. Sa räägid mingite reisiseltsinaiste meestest. Mis vahet sel on, missugused need mehed on ja kuidas käituvad? Naine ise valis nad. Ega nõukaajal oli juba ütlus, et osadele naistele meeldib risti kanda. See ongi see rist, mida nad kannavad.

Olen küll näinud selliseid paare, kus poes lahendatakse paaritülisid. Naised reeglina tänitavad või mossitavad, mehed aga käsutavad. Samuti olen näinud paare, kus näed, et ilmselt hiljuti seksiti, sest klapp ja kehakeel sobitub.

Kas sa kirjutad iseendaga, st kommenteerid iseenda postitusi? Nagu kaks inimest oleks ühes inimeses? Väga napakas on neid ühe inimese iseenda postituste vastamisi lugeda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ikka lähevad siin kõik teemad lõpuks käest ära ja hakatakse üksteisele ära panema.

Teemasse: mina olen oma mehega koos olnud 13 aastat. Alguses ei tundunud mulle abielu absoluutselt olulise ega vajalikuna. Jäime esimest last ootama ja mees kuidagi jutu käigus küsis kas ma tahaksin lapse saamise jaoks abielus olla. Tema jaoks ei olnud see samm oluline, aga ütles, et kui mina soovin, siis ta ei ole vastu. Vastasin, et ma ei tunne hetkel selle vajalikkust, aga kui tunnen, et ühel hetkel tahan, siis ütlen talle seda. Aastad möödusid, tegelikult 10 aastat. Mitte kordagi omavahel ei tulnud jutuks. Jäin uuesti lapseootele ja sel korral me isegi abieluteemat ei puudutanud. Kuni, ühel hetkel hakkas see mind häirima. Õde abiellus, sõpruskonnas järjest pikka aega koosolnud paarid abiellusid. Läksime mehega oma aastapäeva tähistama ja võtsin teema üles. Selgitasin, et meil on ühised lapsed, kodu, kogu elu. Ma tahaksin endale päris perekonda ja olla ta naine ka päriselt. Kui me tahame elus erinevaid asju, siis peaksime kumbki oma teed minema ja saama õnnelikuks kellegi teisega. Mees kuulas mu ära ja ütles, et ta kartis kõige rohkem seda, et ma võin ta ettepaneku tagasi lükata ja seepärast ei ole siiani teinud. Oleks vaid varem teadnud.

Läksime koju ja paar nädalat hiljem võtsin notariga ühendust. Sõlmisime abielu.

Ma soovitan mehega ausalt oma tunnetest ja soovidest rääkida. Mul oli ka seda väga raske teha, kuid tagantjärele mõeldes ei teagi miks. See inimene on ju kõige lähedasem. Kui oma mehega ei saa avameelselt rääkida, siis ei peaks üldse koos olema. Sama ka siis kui tahate erinevaid asju. Paarid ja suhted on nii erinevad. Ei ole elus nn õiget järjekorda. Iga ühe jaoks on see erinev.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa kirjutad iseendaga, st kommenteerid iseenda postitusi? Nagu kaks inimest oleks ühes inimeses? Väga napakas on neid ühe inimese iseenda postituste vastamisi lugeda.

Miks ma peaksin iseendaga rääkima? Mul pole paremat teha? Mina olen üks, keda  ei huvita teiste inimeste suhtlemine. Teine pool aga räägib, kuidas muigab mehega, sest no neid huvitab. Ja siis on veel  kolmas pool ehk originaltaste, kes flirdib nii ühe kui teisega, sest talle meeldivad naised. Uurib, kas on meest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii miks naine ei tohi küsida, vaid peab ootama, kuni mees tahab küsida? Toidupoes? Vaata. Ma kirjutasin mitte omast perest vaid näiteks poes või matkal nähtud võõrastest peredest. Seda esiteks. Teiseks – ausõna sellest ei ole mingit kasu, kui Pille mees Kalle küsib Pillelt pärast poeskäiku räime tomatis. Normaalne inimene avab oma soovid õhtusöögilauale kas enne poodi või poes, mitte ei vaiki kui suss ja ei kuku õhtul tänitama, miks laual vale asi. Toodud näidete puhul ei olnud sellest soovist räägitud enne. Ja mees ei viitsinud rääkida sellest ka poes. Küll aga viitsis jaurata õhtul naisega, miks naine pole selgeltnägija. Nagu te poleks sääraseid paare näinud ???? ????

Lõpeta ära see tänitamine. Sa räägid mingite reisiseltsinaiste meestest. Mis vahet sel on, missugused need mehed on ja kuidas käituvad? Naine ise valis nad. Ega nõukaajal oli juba ütlus, et osadele naistele meeldib risti kanda. See ongi see rist, mida nad kannavad.

Olen küll näinud selliseid paare, kus poes lahendatakse paaritülisid. Naised reeglina tänitavad või mossitavad, mehed aga käsutavad. Samuti olen näinud paare, kus näed, et ilmselt hiljuti seksiti, sest klapp ja kehakeel sobitub.

Kas sa kirjutad iseendaga, st kommenteerid iseenda postitusi? Nagu kaks inimest oleks ühes inimeses? Väga napakas on neid ühe inimese iseenda postituste vastamisi lugeda.

Minu kirjutatud /olen see, kes kirjeldas otsustusvimetuid kohatud mehi / on see esimene jupp, mis lõppeb naerunägudega. Edasi on keegi teine või mitu teist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kirjutatud /olen see, kes kirjeldas otsustusvimetuid kohatud mehi / on see esimene jupp, mis lõppeb naerunägudega. Edasi on keegi teine või mitu teist.

Nojah, siin on mingi osavõtmatu inimene, kes süüdistab teisi iseendaga rääkimises, sest no kõik on turbokirjutajad ja kindlasti ei ole perekoolis teisi kasutajaid, nagu selgub ajaviitest ja muudest juttudest muidugi. On, ja väga palju kasutajaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

originaltaste, kes flirdib nii ühe kui teisega, sest talle meeldivad naised. Uurib, kas on meest.

Ei, OT armastab rääkida, kuidas talle meeldivad seksikad naised natuke palju selleks, et see tõde oleks. Nagu salajoodikud armastavad igal võimalikul juhul rääkida, kuidas eile teatris käisid ja metsajooksu tegid ja kuidas nad tõstavad ainult uusaastal väikese pitsikese. Usun aga ei väida, et talle meeldivad mehed ja seepärast ta ka naistefoorumis käib, et naisi paremini tundma õppida, nagu ta ise on öelnud. Üks pool peab ikka ju naiselikum olema.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei, OT armastab rääkida, kuidas talle meeldivad seksikad naised natuke palju selleks, et see tõde oleks. Nagu salajoodikud armastavad igal võimalikul juhul rääkida, kuidas eile teatris käisid ja metsajooksu tegid ja kuidas nad tõstavad ainult uusaastal väikese pitsikese. Usun aga ei väida, et talle meeldivad mehed ja seepärast ta ka naistefoorumis käib, et naisi paremini tundma õppida, nagu ta ise on öelnud. Üks pool peab ikka ju naiselikum olema.

Nope, talle ikka päris kindlasti meeldivad naised ja need naised, kellel pole ajalugu. Sellepärast end külge haagibki alati.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui me tahame elus erinevaid asju, siis peaksime kumbki oma teed minema ja saama õnnelikuks kellegi teisega.

Oehhhh, lugu siis sellest, kuidas Mina abieluranda jõudis. Väike kaval manipulaator. Mehest nagu täiesti ükskõik, kohe lõpp ja kohe laiali.  Varsti kuuleme, kuid mina tahab äkki kolme mehega voodis olla, ja kui mees seda vaatepilti ei taluks, olekski suhtel kriips peal.

 

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Osta endale midagi, vaata, hessis on isegi head pakkumised praegu. Eine kupongiga on päris odav!

Ja ongi selge, kust OT oma “täisväärtusliku” toidu ostab- naist pole, ise süüa teha oskab ainult muna… nii see üksiku trolli elu on!

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui me tahame elus erinevaid asju, siis peaksime kumbki oma teed minema ja saama õnnelikuks kellegi teisega.

Oehhhh, lugu siis sellest, kuidas Mina abieluranda jõudis. Väike kaval manipulaator. Mehest nagu täiesti ükskõik, kohe lõpp ja kohe laiali. Varsti kuuleme, kuid mina tahab äkki kolme mehega voodis olla, ja kui mees seda vaatepilti ei taluks, olekski suhtel kriips peal.

Seda oli jah rõve lugeda- aastaid koos, 2 last tehtud, ühine kodu. Naist abiellumine seni ei huvitanud.
Ja siis lajatab ühel päeval ultimaatumi- kohe abielu, muidu lähme laiali. Nüüd järsku selgus, et “tahame erinevaid asju”? Milleks need lapsed tehti, kui nende isa üleöö kodust välja aetakse, sest proua tunneb järsku, et ei kuulu perekonda.
Mees oleks võinud öelda, et tema ja lapsed on perekond ning jäävad oma koju, manipulaator võib minna kellegi teisega õnnelikuks saama.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4047849: #4047844: Mina ei räägi ju endast, kuidas sa aru ei saa, see ju selgelt kirjas. Räägin (reisi)seltskondades ja poes kohatud paaridest. Meil seda probleemi pole. Jaa, aga mõtle, kui väsitav on jälgida teiste inimeste omavahelisi vestlusi ja siis neid meeles kanda. Living in your head rent-free. Ei ole raske, kui mäluprobleeme pole. Need ju nii naljakad seigad, saab edasi räägitud või oma mehega sealsamas poes muigeid vahetatud. Issanda loomaaed on rikkalik ja küll saab palju nalja, kui vaatad oma ninaotsast kaugemale ja vaatad kasvõi tõesliselt otsustusvõimetut meest. On naljakas, ausõna. Kuigi naisest kahju, aga samas…ise valis.

Meelde jäävad juhuslikud seigad, mis on teiste hulgast esiletõusvad, erandlikud, piisavalt harvaesinevad, et neid ekstra märgata. Kuidas saab selliste põhjal jõuda järeldusele, et need on tavapärased, reeglipärased ja teha nendepõhjal üldistus kogu meessoole?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meelde jäävad juhuslikud seigad, mis on teiste hulgast esiletõusvad, erandlikud, piisavalt harvaesinevad, et neid ekstra märgata. Kuidas saab selliste põhjal jõuda järeldusele, et need on tavapärased, reeglipärased ja teha nendepõhjal üldistus kogu meessoole?

Ei ole laiendanud kogu meessoole! Kus? Millal? Absoluutselt mitte. Rääkisin, et selliseid on ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meelde jäävad juhuslikud seigad, mis on teiste hulgast esiletõusvad, erandlikud, piisavalt harvaesinevad, et neid ekstra märgata. Kuidas saab selliste põhjal jõuda järeldusele, et need on tavapärased, reeglipärased ja teha nendepõhjal üldistus kogu meessoole?

Ei ole laiendanud kogu meessoole! Kus? Millal? Absoluutselt mitte. Rääkisin, et selliseid on ka.

Kui ikka on vaja juba neljandat lehekülge treida, et mehed on sellised otsustusvõimetud vingatsid (ka), siis vist ikka on tegemist mingi üleüldise mulje kujundamisega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 431 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees keeldub abiellumast