Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!

Näitan 13 postitust - vahemik 361 kuni 373 (kokku 373 )

Teema: Kuuga -15kg!!

Postitas:
Kägu

Ju siis sa polnud ka paks! Mina aain Simeonsiga maha 15kg.

Simeoni dieet on ka ju näljutamine. Päeva kalorsus on 500 kcal.

Ma ei mõista miks inimesed teevad sellist lollust.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

400g ööpäevas maha võtta pole küll eriline põnts tervisele

Ei ole jah, kui algkaal on üle saja kilo. Kui algkaal on a la 80 kg (või mis see TA kirjutaski, ei viitsi üle vaadata), siis on ikka küll liiga kiire kaalulangus.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis sa polnud ka paks! Mina aain Simeonsiga maha 15kg.

Simeoni dieet on ka ju näljutamine. Päeva kalorsus on 500 kcal.

Ma ei mõista miks inimesed teevad sellist lollust.

No see on tõesti ülim lollus.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No jah, eks arvamusi on sadu erinevaid. Mul läks 10 kg ühe kuuga tervisliku toidu ja 3-4 korda päevas pooletunnise hiit trenniga, mingeid ebameeldivaid kõrvalnähte polnud. Vitamiine võtsin lisaks, talvine aeg. Näljatunnet tundsin u 1-2 h enne järgmist toidukorda, sõin enamasti hommikul putru või sepikut singiga ja muna, kurki-tomatit jms. Lõunaks liha või kodujuustu hunniku köögiviljadega või supp. Mees alati imestas, et selle kuhja ära süüa suutsin. Ooteks banaan+keefir, õhtuks suht sama, mis lõunal, lisaks oliiviõli ja maapähklivõi. Trennipäevadel võis kartulit, riisi või tatart ka süüa, aga ma enamasti loobusin. Kõik toidugrupid esindatud ja kõht täis ja kaal langes kolinal, enesetunne ja tervis olid väga head. Minu nõrkuseks on magus ja patustasin ka, muidu oleks kiireminigi langenud.

Ma alati mõtlen, et milline see liikumine ja menüü enne pidid olema, et selline kaalukaotus  üldse võimalik on. Ainevahetus peab ka maru kiire ikka olema.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No jah, eks arvamusi on sadu erinevaid. Mul läks 10 kg ühe kuuga tervisliku toidu ja 3-4 korda päevas pooletunnise hiit trenniga, mingeid ebameeldivaid kõrvalnähte polnud. Vitamiine võtsin lisaks, talvine aeg. Näljatunnet tundsin u 1-2 h enne järgmist toidukorda, sõin enamasti hommikul putru või sepikut singiga ja muna, kurki-tomatit jms. Lõunaks liha või kodujuustu hunniku köögiviljadega või supp. Mees alati imestas, et selle kuhja ära süüa suutsin. Ooteks banaan+keefir, õhtuks suht sama, mis lõunal, lisaks oliiviõli ja maapähklivõi. Trennipäevadel võis kartulit, riisi või tatart ka süüa, aga ma enamasti loobusin. Kõik toidugrupid esindatud ja kõht täis ja kaal langes kolinal, enesetunne ja tervis olid väga head. Minu nõrkuseks on magus ja patustasin ka, muidu oleks kiireminigi langenud.

Ma alati mõtlen, et milline see liikumine ja menüü enne pidid olema, et selline kaalukaotus üldse võimalik on. Ainevahetus peab ka maru kiire ikka olema.

Minu kommentaar. Ma pole kunagi eriti liikunud, jala käinud, sporti teinud. Magusat sõin palju, nagu öeldud. Muidu olen u 167/60, kui midagi ei tee, aga need “ülekilod” olid rasedusega kogutud, imetasin ka sel ajal. Alustades kaalusin u 70kg, 3 kuu pärast 56kg. Esimese kuuga läks u 10kg. Sellest on nüüd u 7 aastat ja vahepeal olen jälle rasedusega juurde võtnud ja võtan hoogu, et see maha saada. See magusast loobumine on mu jaoks kõige raskem.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma alati mõtlen, et milline see liikumine ja menüü enne pidid olema, et selline kaalukaotus üldse võimalik on. Ainevahetus peab ka maru kiire ikka olema.

Minu kommentaar. Ma pole kunagi eriti liikunud, jala käinud, sporti teinud. Magusat sõin palju, nagu öeldud. Muidu olen u 167/60, kui midagi ei tee, aga need “ülekilod” olid rasedusega kogutud, imetasin ka sel ajal. Alustades kaalusin u 70kg, 3 kuu pärast 56kg. Esimese kuuga läks u 10kg. Sellest on nüüd u 7 aastat ja vahepeal olen jälle rasedusega juurde võtnud ja võtan hoogu, et see maha saada. See magusast loobumine on mu jaoks kõige raskem.

Mh, suht nõme on jätta oma jee-võtsin-10-kilo-alla jutus mainimata, et imetasid samal ajal ja taastusid sünnitusest. Siis see loomulikult mingi imelugu pole, päris paljud naised võtavadki siis kiiresti ja palju alla, hormonaalsetel põhjustel ja imetamine + beebiga jahmerdamine ongi niikuinii päris suur lisakoormus.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mh, suht nõme on jätta oma jee-võtsin-10-kilo-alla jutus mainimata, et imetasid samal ajal ja taastusid sünnitusest. Siis see loomulikult mingi imelugu pole, päris paljud naised võtavadki siis kiiresti ja palju alla, hormonaalsetel põhjustel ja imetamine + beebiga jahmerdamine ongi niikuinii päris suur lisakoormus.

Laps oli üle aasta vana, kõik, mis loomulikult läks, oli juba ammu läinud. Täpsemalt eriti ei läinudki, jäi seisma peale paari kuud. Esimese kahega läks mul ka kolinal ilma igasuguse liigutamise ja dieedita. Nüüd neljandaga sama seis, 10 kg läks u poole aastaga, viimane aasta on kaal seisnud. Nii et ei olnud mingit sünnitusest taastumist enam ja imetamise polnud kaalulangusega pistmist, sellega oli kava koostamise juures arvestatud ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

3-4 korda päevas pooletunnise hiit trenniga

See on mingi nali või? 3-4 korda PÄEVAS???

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

3-4 korda päevas pooletunnise hiit trenniga

See on mingi nali või? 3-4 korda PÄEVAS???

Vabandust, tähelepanu hajus. Nädalas loomulikult.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oleks täpselt sama vaja.

TA – kuidas sellise kuumaga jooksmas käimine ? Ma ise kahjuks vara hommikul minna ei saa ja õhtulgi veel hingematvalt kuum ilm …

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA – kuidas sellise kuumaga jooksmas käimine ? Ma ise kahjuks vara hommikul minna ei saa ja õhtulgi veel hingematvalt kuum ilm …

Tüüpiline paks – oi teeks trenni ja võtaks alla, aga no nii palav on. Vahet pole, et nädal aega on kuuma olnud ainult. Enne seda oli mis viga? Liiga vihmane, liiga pime, liiga libe?

Paksud leiavadki 298928 vabandust, miks nad alla ei saa võtta ja mitte kunagi pole nad ise süüdi.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tüüpiline paks – oi teeks trenni ja võtaks alla, aga no nii palav on. Vahet pole, et nädal aega on kuuma olnud ainult. Enne seda oli mis viga? Liiga vihmane, liiga pime, liiga libe?

Paksud leiavadki 298928 vabandust, miks nad alla ei saa võtta ja mitte kunagi pole nad ise süüdi.

Tüüpiline Tont – tavaelus nii maha surutud, et enesetunde parandamiseks käib ta õhtuti PK-s pakse sõimamas.
Mul on temast kahju, ma ise ei kujutaks ennast tema olukorras ette.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ongi nende probleem, nende haigus, et nad vabandusi otsivad ja leiavad. Ja see ei ole vabandus, vaid probleemi kokkuvõte!

0
-1
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 361 kuni 373 (kokku 373 )

Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!