Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 408 )

Teema: Kuuga -15kg!!

Postitas:
Kägu

Sul pole õrna aimu, palju teemaalgataja kaalub. Võib-olla 120?

Ilmselt mitte, kui ütles, et 20 kg on üle. Ilmselt siis on mingi 80 kilone. Siit saab 5 nädalaga ehk 5-6 kg alla. Kui sobivad riided panna, pole ju häda midagi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sinu asemel lükkaks need pulmad edasi, kuni oma paksusest lahti saaksin. Kasvõi pool aastat või midagi.

Mõnel on tähtsusjärjekord ikka väga “paigas”.

Teemaalgatajale soovitus, päevanorm 1200kcal, mis koosneb köögiviljast (salatid, hautised, supid), juurde kala, liha (kala ei pea lahja olema, aga liha võiks olla linnuliha, looma/vasikaliha), puuvilju-marju (vast vähem troopilisi, need on väga suhrurikkad, aga marjad on küll head), täistera vähesel määral, ei välistaks täielikult. Ära jätta valmistoidud, poolfabrikaadid, saia(kesed) ja muu mõttetu magus, juua vett /suhruta teed,kohvi.

 

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Ok, poleks arvanud, et mu mure siin nii tulist arutelu tekitab. Aitäh kõigile kes kaasa mõtlevad ja ka tervise osas hoiatavad. Võibolla ma andsin liiga vähe infot teemat avades, et selline negatiivne vastukaja tekkis. Ma olen 27a, 176cm ja kaal täna on 78kg, pea 2 nädalat tagsi, kui otsus pulmadest tuli, olin 82kg. Minu ideaalkaal on 60kg. Muidugi ma saan aru, et liiga karm keha kohtlemine võib mulle probleeme tekitada. Aga see ei olnud tōesti mu teema point, kogu tervislik vastutus on ju minul. 

Jooksmisega ma juba austasin, käin iga hommik, enne kui pere ärkab 40-50min jooksmas, juba 2 nädalat saab täis. Alustasin kohe kui otsus pulmadest tuli. Kunagi jooksin ka regulaarselt, paus on nüüd üle 3a olnud, seega ma alustasin vaikselt jooks vs kõnd ja täna juba suudan enamus aja joosta isegi,  regulaarne jooks on lihastel meeles ja sellega läks libedalt. Kaalu olen juba pea 2 nädalaga 4kg kaotanud. Muidugi minu soov -15kg alla saada oleks ideaal! Sest see oleks pms minu enne lapsi algkaal, kuid ka 10kg oleks hea, no tegelt ju igasugune langus oleks hea, ma tahaks lihtsalt maksimaalselt alla võtta pulmadeks.

Ma lootsin saada siit nippe, ehk kellegil on olnud sarnaseid olukordi? Nagu üks kommenteerija just välja tõi, et paljud pruudid püüavad pulmadeks kaaluga tegeleda.

Hetkel olen siis ette võtnud jooksu, lisaks sellel kärutan last vankriga ca tund poolteist õues iga ilmaga, teen seda nüüd rasvapõletus pulsiga 🙂 ühe treeneri soovitusel loobusin valgest jahust, suhkrust, tärklistest jms toitusest ja hakkasin jooma palju vett.

Kaloraazi peaks ka arvestama ????

Lootsin siin mingeid nippe saada.. äkki LPG? Mingi detox tooted? Salendavad mähised? Kaaluteed?

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lootsin siin mingeid nippe saada.. äkki LPG? Mingi detox tooted? Salendavad mähised? Kaaluteed?

Suhkur, sool, jahu, riis välja menüüst. Seega siis ka makaronid, saiatooted. Söö muna, kala, tatart, köögivilja, leiba (mitte liiga palju), kana (loomulikult mitte paneerituna). Ei mingeid valmistoite. Ilu on oluline, aga minestanud või peavalus või oksendav ilus pruut pole ilmselt see, mida sooviksid oma pulmapäevalt, seega näljutada ei tohi. Kerge näljatunne (eriti õhtul) käib kaalulangetuse juurde, ka kerge külmatunne, aga liiale minna ei tohi, pulmad on küll tähtsad, aga veel tähtsam on siiski pärast pulmi terve olla ning lapsed suureks kasvatada ja koos abikaasaga kuldpulmi pidada.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, poleks arvanud, et mu mure siin nii tulist arutelu tekitab. Aitäh kõigile kes kaasa mõtlevad ja ka tervise osas hoiatavad. Võibolla ma andsin liiga vähe infot teemat avades, et selline negatiivne vastukaja tekkis. Ma olen 27a, 176cm ja kaal täna on 78kg, pea 2 nädalat tagsi, kui otsus pulmadest tuli, olin 82kg. Minu ideaalkaal on 60kg. Muidugi ma saan aru, et liiga karm keha kohtlemine võib mulle probleeme tekitada. Aga see ei olnud tōesti mu teema point, kogu tervislik vastutus on ju minul.

Jooksmisega ma juba austasin, käin iga hommik, enne kui pere ärkab 40-50min jooksmas, juba 2 nädalat saab täis. Alustasin kohe kui otsus pulmadest tuli. Kunagi jooksin ka regulaarselt, paus on nüüd üle 3a olnud, seega ma alustasin vaikselt jooks vs kõnd ja täna juba suudan enamus aja joosta isegi, regulaarne jooks on lihastel meeles ja sellega läks libedalt. Kaalu olen juba pea 2 nädalaga 4kg kaotanud. Muidugi minu soov -15kg alla saada oleks ideaal! Sest see oleks pms minu enne lapsi algkaal, kuid ka 10kg oleks hea, no tegelt ju igasugune langus oleks hea, ma tahaks lihtsalt maksimaalselt alla võtta pulmadeks.

Ma lootsin saada siit nippe, ehk kellegil on olnud sarnaseid olukordi? Nagu üks kommenteerija just välja tõi, et paljud pruudid püüavad pulmadeks kaaluga tegeleda.

Hetkel olen siis ette võtnud jooksu, lisaks sellel kärutan last vankriga ca tund poolteist õues iga ilmaga, teen seda nüüd rasvapõletus pulsiga ???? ühe treeneri soovitusel loobusin valgest jahust, suhkrust, tärklistest jms toitusest ja hakkasin jooma palju vett.

Kaloraazi peaks ka arvestama ????

Lootsin siin mingeid nippe saada.. äkki LPG? Mingi detox tooted? Salendavad mähised? Kaaluteed?

Ekstreemseid kaalulangetusnippe ei oska ma jagada, aga olen samas pikkuses ja seega jäi silma see soovitud ideaalkaal 60 kg, kuidas see number valitud sai? Millal sa viimati 60 kg kaalusid oma praeguse pikkuse juures? See oleks sul täpselt alakaalu piiril, milleks endale nii ebareaalseid eesmärke seada? Mina sinu asemel üritaks esmalt kaalunumbri saada 70 kg lähedale ja siis lihaste ja rasvaprotsendi kallal töötada. Su eesmärgiks ei ole ju mingi number kaalul, vaid vormis keha.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lootsin siin mingeid nippe saada.. äkki LPG? Mingi detox tooted? Salendavad mähised? Kaaluteed?

Need on kõik selle põhimõttega, et kaotad vett. Kaalu kaotad siis ka, aga vee arvelt kaalukaotust pole saleduses näha, vaid nahk on kuivem, seega pole sellistel asjadel väga mõtet.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

176cm ja kaal täna on 78kg, pea 2 nädalat tagsi, kui otsus pulmadest tuli, olin 82kg. Minu ideaalkaal on 60kg.

Ja palju sa enne lapsi kaalusid? 60 on vähe. Lõpuks on sul üleliigne kõhunahk ja hakkad enne pulmi tummy tucki soovima, aga siis juba hilja.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14. kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

Perekooli moderaator.

+10
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on kummaline, et motiveerivad ainult pulmad, mulje (vanadele) tuttavatele jms. Mitte enda enesetunne, tervis või lähedaste arvamus.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ise teinud sellist ekstreemset kaalulangetamist igasugu imevahenditega. Kiles saunas higistamine, mingid kahtlased dieedipillid jne. Nädal enne üritust sõin maksimaalselt 500kcal päevas. Lõpptulemus oli see, et peopäeval olin kokku kukkumise äärel, tohutult nõrk, silme eest virvendas püsti tõustes ja tantsides. Hirm minestada oli suur. Kahtlaseid momente oli mitmeid. Tuju ei saanudki kuidagi üles, sest lihtsalt meeletult nõrk ja närviline olemine oli. Jah, alla ma sain kenasti võetud üle 10kg kuu ajaga aga see konkreetne pidu oli minu jaoks täiesti rikutud. Mitmed külalised uurisid, kas olen haige. Pulmapäev on piisavalt oluline päev, et võiks seda ka nautida, mitte nõrkusest tudiseda.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kummaline, et motiveerivad ainult pulmad, mulje (vanadele) tuttavatele jms. Mitte enda enesetunne, tervis või lähedaste arvamus.

Ei, see pole kummaline, täiesti harilik ja inimlik.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kummaline, et motiveerivad ainult pulmad, mulje (vanadele) tuttavatele jms. Mitte enda enesetunne, tervis või lähedaste arvamus.

Ta polnudki ju erilises ülekaalus ja nüüd on juba paari nädalaga normaalkaalu ülemises otsas, seega see pole kuidagi tervisele kahjulik kaal või midagi sellist, mis takistaks elu. Lihtsalt edevus sunnib tagant, inimene soovib alakaalu lähedale saada ehk siis 176 pikkuse juures 60 kg kaaluda. Viie nädalaga see ilmselt ei õnnestu ja pole vajagi. Kui mõned kilod alla saad, oled igati kena, ei ole ainult alakaalulised naised ilusad.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ise teinud sellist ekstreemset kaalulangetamist igasugu imevahenditega. Kiles saunas higistamine, mingid kahtlased dieedipillid jne. Nädal enne üritust sõin maksimaalselt 500kcal päevas. Lõpptulemus oli see, et peopäeval olin kokku kukkumise äärel, tohutult nõrk, silme eest virvendas püsti tõustes ja tantsides. Hirm minestada oli suur. Kahtlaseid momente oli mitmeid. Tuju ei saanudki kuidagi üles, sest lihtsalt meeletult nõrk ja närviline olemine oli. Jah, alla ma sain kenasti võetud üle 10kg kuu ajaga aga see konkreetne pidu oli minu jaoks täiesti rikutud. Mitmed külalised uurisid, kas olen haige. Pulmapäev on piisavalt oluline päev, et võiks seda ka nautida, mitte nõrkusest tudiseda.

10 kg kuu ajaga alla võtmine küll selliseid terviseprobleeme ei põhjusta, mis rumal väljamõeldis. Iseasi on  dieedipillid ja muu sodi, need võivad tõesti enesetunde kehvaks muuta.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ise teinud sellist ekstreemset kaalulangetamist igasugu imevahenditega. Kiles saunas higistamine, mingid kahtlased dieedipillid jne. Nädal enne üritust sõin maksimaalselt 500kcal päevas. Lõpptulemus oli see, et peopäeval olin kokku kukkumise äärel, tohutult nõrk, silme eest virvendas püsti tõustes ja tantsides. Hirm minestada oli suur. Kahtlaseid momente oli mitmeid. Tuju ei saanudki kuidagi üles, sest lihtsalt meeletult nõrk ja närviline olemine oli. Jah, alla ma sain kenasti võetud üle 10kg kuu ajaga aga see konkreetne pidu oli minu jaoks täiesti rikutud. Mitmed külalised uurisid, kas olen haige. Pulmapäev on piisavalt oluline päev, et võiks seda ka nautida, mitte nõrkusest tudiseda.

10 kg kuu ajaga alla võtmine küll selliseid terviseprobleeme ei põhjusta, mis rumal väljamõeldis. Iseasi on dieedipillid ja muu sodi, need võivad tõesti enesetunde kehvaks muuta.

Võtsin alla alustades 60 kilogrammist 168cm pikkuse juures.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ennast peab vihkama, kui tervist kapitaalselt rikkudes langetatakse kaalu nii kümme kilo kuus.
räige põnts südamele ja hormoonsüsteemile. tagajärjed saabuvad menopausi eel.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lootsin siin mingeid nippe saada.. äkki LPG? Mingi detox tooted? Salendavad mähised? Kaaluteed?

Need ei tee absoluutselt mitte midagi su rasvaga, vaid viivad kehast välja vett! Käid oma soolamähises ära, ole -1kg, jood paar klaasi vett, oled täpselt samas kaalus mis enne. Lollus. Palun ära nüüd päris lolliks ka mine,  iga nädalaga poolteist kilo kaotada on veel ok tulemus, seega 6-7kg ja seda siis, kui sa sööd 1000-1200kcal absoluutselt täpselt, ilma patustamiseta ja sohitegemiseta. Veel väiksem kaloraaz tähendab kuu aega nälgimist ja kuu ajaga on -10kg absoluutne maksimum. Ja siis oled näost hall ja minestamisvalmis pruut.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 kg kuu ajaga alla võtmine küll selliseid terviseprobleeme ei põhjusta, mis rumal väljamõeldis. Iseasi on dieedipillid ja muu sodi, need võivad tõesti enesetunde kehvaks muuta.

Selles kaalus 10 kilo kuuga alla saamine tähendab kuu aega korralikku nälgimist ja loomulikult põhjustab selline asi terviseprobleeme ning väga halba enesetunnet.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, alla ma sain kenasti võetud üle 10kg kuu ajaga aga see konkreetne pidu oli minu jaoks täiesti rikutud. Mitmed külalised uurisid, kas olen haige.

Võtsin alla alustades 60 kilogrammist 168cm pikkuse juures.

Kui lollusi teha, siis on pärast paha olla jah, mis ime pärast sa tahtsid normaalkaalu ülemisest otsast alakaalu jõuda? Su kmi oli siis 17!

Teemaalgataja -15kg on ka lollus, esiteks teostamatu ilma tervist rikkumata ja teiseks ebavajalik, maksimum oleks -10kg ja juba see annab ikka suure efekti, palju parem on ka nt -6 kg.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees oli ju nõus paksuga abielluma, millest see paanika? Või ta ütles, et hea küll, teeme pulmad kui sa muidu vait ei jää, aga kilod olgu peo ajaks maha võetud?

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kummaline, et motiveerivad ainult pulmad, mulje (vanadele) tuttavatele jms. Mitte enda enesetunne, tervis või lähedaste arvamus.

Ei, see pole kummaline, täiesti harilik ja inimlik.

Ei, see on kummaline. Inimlik ja harilik oleks oma tervisest ja väljanägemisest hoolida ka siis, kui ei ole parajasti pruut.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ennast peab vihkama, kui tervist kapitaalselt rikkudes langetatakse kaalu nii kümme kilo kuus.

räige põnts südamele ja hormoonsüsteemile. tagajärjed saabuvad menopausi eel.

Ennast peab vihkama, et endale 15 kilo pekki selga lasta kasvada.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ennast peab vihkama, kui tervist kapitaalselt rikkudes langetatakse kaalu nii kümme kilo kuus.

räige põnts südamele ja hormoonsüsteemile. tagajärjed saabuvad menopausi eel.

Ennast peab vihkama, et endale 15 kilo pekki selga lasta kasvada.

Ja samamoodi peab ennast vihkama, et see 1 kuuga maha võtta. Täielik iseenda retsimine. Miks inimene ei võiks muidu oma kehakaaluga tegelda, vaid ta hakkab seda tegema sel päeval, kui abiellumine on kokku lepitud? Imelikud, veidrad inimesed.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan paastuda. Juua vett ja taimeteed, süüa vaid madala kalorsusega juurvilju. 400-500 kalorit päevas.
Kuu aega vähem söömist ei tee ühelegi inimesele midagi halba. Inimesed on kogu oma eksistentsi jooksul elanud üle lühemaid ja pikemaid näljaperjoode, kusjuures veel füüsiliselt rasket tööd tehes ja vähe magades.
Viimase 70 a on tekkinud arusaam, et tuleb iga päev 2000 kalorit süüa ja jalutamine on sport.
Selle tulemusena ongi suurem osa eestlastest ülekaalus või rasvunud ja peavad kõvaks saavutuseks, kui kuus 2 kilo maha läheb. Muidu on tervisele maru ohtlik. Jama. Midagi hullu ei juhtu, kui pole tegu nt. diabeetikuga.

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan paastuda. Juua vett ja taimeteed, süüa vaid madala kalorsusega juurvilju. 400-500 kalorit päevas.

Kuu aega vähem söömist ei tee ühelegi inimesele midagi halba. Inimesed on kogu oma eksistentsi jooksul elanud üle lühemaid ja pikemaid näljaperjoode, kusjuures veel füüsiliselt rasket tööd tehes ja vähe magades.

Viimase 70 a on tekkinud arusaam, et tuleb iga päev 2000 kalorit süüa ja jalutamine on sport.

Selle tulemusena ongi suurem osa eestlastest ülekaalus või rasvunud ja peavad kõvaks saavutuseks, kui kuus 2 kilo maha läheb. Muidu on tervisele maru ohtlik. Jama. Midagi hullu ei juhtu, kui pole tegu nt. diabeetikuga.

sõja ajal nälginud inimesed on rääkinud oma kogemusi  üks selline, kutsuti teda vana hõbe, toonitas, et pole hullemat, kui nälgimise tõttu tervis tuksi keerata. nälg võtab psüühika ja seedesüsteemi, ennekõike maohäired.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennast peab vihkama, et endale 15 kilo pekki selga lasta kasvada.

Söömine on suur nauding, ei taju kohe tervisehädasid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söömine on suur nauding, ei taju kohe tervisehädasid.

Ta oli vaid paar kilo normaalkaalust üle, see ei põhjusta mitte mingeid tervisehäireid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söömine on suur nauding, ei taju kohe tervisehädasid.

Ta oli vaid paar kilo normaalkaalust üle, see ei põhjusta mitte mingeid tervisehäireid.

Vastasin sellele, kes 15 kg pekki kirjutas ja et peab ennast vihkama. Söömine on nämma kõikidel, kes on ülekaalulised.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan paastuda. Juua vett ja taimeteed, süüa vaid madala kalorsusega juurvilju. 400-500 kalorit päevas.

Kuu aega vähem söömist ei tee ühelegi inimesele midagi halba. Inimesed on kogu oma eksistentsi jooksul elanud üle lühemaid ja pikemaid näljaperjoode, kusjuures veel füüsiliselt rasket tööd tehes ja vähe magades.

Viimase 70 a on tekkinud arusaam, et tuleb iga päev 2000 kalorit süüa ja jalutamine on sport.

Selle tulemusena ongi suurem osa eestlastest ülekaalus või rasvunud ja peavad kõvaks saavutuseks, kui kuus 2 kilo maha läheb. Muidu on tervisele maru ohtlik. Jama. Midagi hullu ei juhtu, kui pole tegu nt. diabeetikuga.

sõja ajal nälginud inimesed on rääkinud oma kogemusi üks selline, kutsuti teda vana hõbe, toonitas, et pole hullemat, kui nälgimise tõttu tervis tuksi keerata. nälg võtab psüühika ja seedesüsteemi, ennekõike maohäired.

Kullakene, sõjaaja nälg oli kaugel 500-st kilokalorist, mis siin kõige madalama numbrina pakuti. Nälg tähendas tükki viletsast jahust valmistatud leiba päeva jooksul. Kui vedas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuu aega vähem söömist ei tee ühelegi inimesele midagi halba. Inimesed on kogu oma eksistentsi jooksul elanud üle lühemaid ja pikemaid näljaperjoode, kusjuures veel füüsiliselt rasket tööd tehes ja vähe magades.

Ja sellega on nad ka oma eluiga kümnete aastate võrra vähendanud, eks ole. Veel 50 aastat tagasi (ehk siis kui ühe või kaks sõda üle elanud generatsioonid maamunal toimetasid, oli keskmine eluiga oma 20 aastat lühem. Oma osa eluea pikenemisel on muidugi ka meditsiini arengul, aga samuti ka sellel, et enam pole paljudes piirkondades nälga. Väike huvitav vihje võiks sulle olla, et 100-200 aastat tagasi tegid Eesti talutüdrukud end meheleminekueas paksemaks (mitu seelikut selga, mitmed villased sukad), sest rasvakihi olemasolu näitas tervist ja sigimisvõimet. Ja osadel loodusrahvastel on endiselt prisked naised hinnas – Vaikse ookeani saartel eriti.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see on kummaline. Inimlik ja harilik oleks oma tervisest ja väljanägemisest hoolida ka siis, kui ei ole parajasti pruut.

Vead ongi inimlikud. Just seda ma silmas pidasingi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!