Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

Keegi peab neid lolle haletsema ka, kes oma kõige kallima käest koguaeg nuga selga saab.

ma ei tea, mul küll sellist emotsiooni ei teki, eriti kui asjaosaline ise ei teagi midagi. pigem jätab selliste tunnete olemasolu sinust lolli ja kurja mulje.

Mul on täiesti poogen mis mulje ma sulle või mõnele teisele jätan. Ega ma inimeste muljete pärast ei ela. Seda need naiivitarid muidugi aoovivad, aga ausalt – ei koti.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh, mis sa halad – selline ongi elu. Naiivseid inimesi kasutatakse ikka ära.

Samas on naljakas, et see armuke mehe oma naist nii hirmsasti haletseb ja muretseb, et teda ära kasutatakse. Samas teda ennast kasutatakse ju samamoodi ära. Mees tahab meelelahutust ja mitut panna, miks mitte seda teha, kui on võimalus. Pole kumbki naine siin paremas olukorras, vaid on lihtsalt mölaka meelevallas ja siis õigustavad ka veel teda.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh, mis sa halad – selline ongi elu. Naiivseid inimesi kasutatakse ikka ära.

Samas on naljakas, et see armuke mehe oma naist nii hirmsasti haletseb ja muretseb, et teda ära kasutatakse. Samas teda ennast kasutatakse ju samamoodi ära. Mees tahab meelelahutust ja mitut panna, miks mitte seda teha, kui on võimalus. Pole kumbki naine siin paremas olukorras, vaid on lihtsalt mölaka meelevallas ja siis õigustavad ka veel teda.

No nende vahe on see, et üks teab, aga teine ei tea.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kumbki naine siin paremas olukorras, vaid on lihtsalt mölaka meelevallas ja siis õigustavad ka veel teda

V-o see “mölakas” oskab suurepäraselt armatseda? Ja sellepärast naised õigustavadki?

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kumbki naine siin paremas olukorras, vaid on lihtsalt mölaka meelevallas ja siis õigustavad ka veel teda

V-o see “mölakas” oskab suurepäraselt armatseda? Ja sellepärast naised õigustavadki?

Seda nad ise arvavad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

V-o see “mölakas” oskab suurepäraselt armatseda? Ja sellepärast naised õigustavadki?

Tavaliselt mitte. Armukesed on nõus armukeseks olemas, sest ei saa parajasti paremat, siis lepivad mingi teisejärgulise suhtega. Oma naised lepivad laste, ühise kodu jms pärast. Et keegi oleks nii suurepärane armastaja, et mõni naine sellepärast mitme naise korraga põrutamist kannataks, seda ei juhtu. Aga noh, see mitmenaisepidamine igal juhul rikub usalduse ja armastuse igaveseks ära, isegi kui naine sellega mingil ajal lepib. Ilusat ja head suhet sealt enam ei tule. Toon näiteks oma vanemad. Isa pettis ema ja ema leppis, sest lapsed olid kasvatada, kodu ühine jne. Aga kui nad on nüüd vanad, siis isa viidi haiglasse, ema vaatama ei läinud. Ütles, et hooldama ta teda ei hakka, kui peaks vaja olema. Ütleski mulle, et tema südames on selle inimese vastu ainult kalkus järel peale seda, mida isa korda saatis. Seega võiks järele mõelda, kas väike kepp on eluaegset usaldamatust väärt või ikka ei ole.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukesed on nõus armukeseks olemas, sest ei saa parajasti paremat, siis lepivad mingi teisejärgulise suhtega.

Ei, ma olen nõus armuke olema, kuna ma ise soovin endale armukest. Nii on ikka oluliselt lihtsam asju ajada.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukesed on nõus armukeseks olemas, sest ei saa parajasti paremat, siis lepivad mingi teisejärgulise suhtega.

Ei, ma olen nõus armuke olema, kuna ma ise soovin endale armukest. Nii on ikka oluliselt lihtsam asju ajada.

Sinult ei küsitud seda, ära etle.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukesed on nõus armukeseks olemas, sest ei saa parajasti paremat, siis lepivad mingi teisejärgulise suhtega.

Ei, ma olen nõus armuke olema, kuna ma ise soovin endale armukest. Nii on ikka oluliselt lihtsam asju ajada.

Sinult ei küsitud seda, ära etle.

No ma vastasin ka armukeste vaatenurgast. ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukesed on nõus armukeseks olemas, sest ei saa parajasti paremat, siis lepivad mingi teisejärgulise suhtega.

Ei, ma olen nõus armuke olema, kuna ma ise soovin endale armukest. Nii on ikka oluliselt lihtsam asju ajada.

Sinult ei küsitud seda, ära etle.

No ma vastasin ka armukeste vaatenurgast. ????

Psühhopaat.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Armukesed on nõus armukeseks olemas, sest ei saa parajasti paremat, siis lepivad mingi teisejärgulise suhtega.

Ei, ma olen nõus armuke olema, kuna ma ise soovin endale armukest. Nii on ikka oluliselt lihtsam asju ajada.

Sinult ei küsitud seda, ära etle.

No ma vastasin ka armukeste vaatenurgast. ????

Psühhopaat.

Ei, kõigest armuke ja armukese pidaja. ????

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Armukesed on nõus armukeseks olemas, sest ei saa parajasti paremat, siis lepivad mingi teisejärgulise suhtega.

Ei, ma olen nõus armuke olema, kuna ma ise soovin endale armukest. Nii on ikka oluliselt lihtsam asju ajada.

Sinult ei küsitud seda, ära etle.

No ma vastasin ka armukeste vaatenurgast. ????

Psühhopaat.

Ei, kõigest armuke ja armukese pidaja. ????

Miks üge mehe munnist ei piisa?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe*mehe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üge mehe munnist ei piisa?

Üks on aseksuaal kahjuks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üge mehe munnist ei piisa?

Üks on aseksuaal kahjuks.

Kui kedagi armastad, siis sa ei peta teda, olgu ta sugutäkk või aseksuaal ja kui petma pead, oled psühh ja jutul. Lõpp.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üge mehe munnist ei piisa?

Üks on aseksuaal kahjuks.

Kui kedagi armastad, siis sa ei peta teda, olgu ta sugutäkk või aseksuaal ja kui petma pead, oled psühh ja jutul. Lõpp.

Ma armastan teda muidugi, aga seksi sooviksin ka. Kuna tema mind piisavalt ei armasta, et minuga seksiks, siis pidin paraku leidma kellegi, kes seda teeb.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üge mehe munnist ei piisa?

Üks on aseksuaal kahjuks.

Kui kedagi armastad, siis sa ei peta teda, olgu ta sugutäkk või aseksuaal ja kui petma pead, oled psühh ja jutul. Lõpp.

Ma armastan teda muidugi, aga seksi sooviksin ka. Kuna tema mind piisavalt ei armasta, et minuga seksiks, siis pidin paraku leidma kellegi, kes seda teeb.

Ema ja isa õpetavad, vanale koerale uusi trikke enam ei õpeta. Lase käia, paistab, et kõik rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah.

Petmine ja armukese pidamine ei pruugi ilmtingimata ju samad asjad olla.

Oletame, et tahad väga armukest pidada ja annad sellest oma püsipartnerile teada, ja tema ütleb, et “ole lahke, muidugi, tore, olen isegi sellele mõelnud, teeme ära”  – siis pole ju tegemist petmisega, kuivõrd asja aetakse avalikult ja kõik asjaosalised on kursis ja kõigile on võrdselt lubatud.

Aga kui tahad armukest pidada ja püsipartneri eest salaja, siis on tegemist juba petmisega. Eriti tobe on, kui veel oma partneri puhul kiivalt jälgid, et ta mõne vastassoo esindajaga liiga pikalt ei vestleks või oh jumal, äkki isegi naeratas korraks…

Mul on vaid kogemus, kus mees pidas armukest salaja, petmised ja valetamised, ja enda elu esikohale seadmine – lapsedki ununesid…  Ja tulemus on, et mul pole mingit soovi rohkem kokku puutuda, sest ma tean ju, et selle mehe arvates ma ei väärigi muud kui ärakasutamist, valetamist…  A milleks mu ellu sellised inimesed?

Oleks mees öelnud, et vot elu on jama, nii ei saa, arutame, mida saaks ette võtta – läheme lahku näiteks. Siis oleks ma tundnud, et ka minuga arvestatakse ja peetakse täiemõistusega olendiks.  Ja ma suhtuks mehesse ka pärast lahkuminekut paremini  (polnud ju esimene lahkuminek). A nüüd?  Mida mees selle pika salajase armukesepidamisega siis saavutas või kellele see hea oli?  Ammu oleks võinud otsad kokku tõmmata ja igaüks oma teed minna.

 

Huumorit kah.  Seesama mees ütles ühes konfliktsituatsioonis mulle tigedalt : “Mis sul nüüd viga, hea vaba olla,  aga mina pean kõige eest kannatama”

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üge mehe munnist ei piisa?

Üks on aseksuaal kahjuks.

Kui kedagi armastad, siis sa ei peta teda, olgu ta sugutäkk või aseksuaal ja kui petma pead, oled psühh ja jutul. Lõpp.

Ma armastan teda muidugi, aga seksi sooviksin ka. Kuna tema mind piisavalt ei armasta, et minuga seksiks, siis pidin paraku leidma kellegi, kes seda teeb.

Ema ja isa õpetavad, vanale koerale uusi trikke enam ei õpeta. Lase käia, paistab, et kõik rahul.

Meie oleme jah. Meie kaaslased ei tea sellest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma armastan teda muidugi, aga seksi sooviksin ka. Kuna tema mind piisavalt ei armasta, et minuga seksiks, siis pidin paraku leidma kellegi, kes seda teeb.

Kui sa nii seda aseksuaali asja näed ja nii vastad, siis sa ei tea asjadest ju midagi. Mingi omamoodi vaade hoopis.
Ma olen suur petmise vastane. Ilmselt imelik järelikult. Kuid hoolimise, armastuse jne  vaatenurk on mul ehk ka omamoodi. Aseksuaal võib armastada oma kaaslast, aga ta ei suuda seksida, sest on aseksuaalne, mitte ta ei seksi sellepärast ,et ei armasta. Nii saan mina asjast aru. Samas võin ma mõista inimesi, kes loovad intiimsuhte teisega, omavahelisel kokkuleppel, näiteks, kui teine ongi aseksuaalne ja mõistab seda. Ma usun suhtessegi, kus üks seksib teisega ja vaatab oma kaaslasele silma paari meetri pealt. Kui see on nende valik. Ma ei usu petmisesse, sest siis puudub petetaval vaba valik  ise otsustada oma elu üle, kusjuures teised veel võtavad õiguse teha selja taga sellest naljanumbri. Ussid, muud midagi, mees on uss selja taga ja armuke ärapanija.
Nad ise võivad ennast vabadeks hingedeks veel pidadagi, aga selge on see, et neid kannustab ja toidab peamiselt see, et nad teevad seda salaja. Kui see ära võtta, siis kaob ka enamasti muu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma armastan teda muidugi, aga seksi sooviksin ka. Kuna tema mind piisavalt ei armasta, et minuga seksiks, siis pidin paraku leidma kellegi, kes seda teeb.

Kui sa nii seda aseksuaali asja näed ja nii vastad, siis sa ei tea asjadest ju midagi. Mingi omamoodi vaade hoopis.

Ma olen suur petmise vastane. Ilmselt imelik järelikult. Kuid hoolimise, armastuse jne vaatenurk on mul ehk ka omamoodi. Aseksuaal võib armastada oma kaaslast, aga ta ei suuda seksida, sest on aseksuaalne, mitte ta ei seksi sellepärast ,et ei armasta. Nii saan mina asjast aru. Samas võin ma mõista inimesi, kes loovad intiimsuhte teisega, omavahelisel kokkuleppel, näiteks, kui teine ongi aseksuaalne ja mõistab seda. Ma usun suhtessegi, kus üks seksib teisega ja vaatab oma kaaslasele silma paari meetri pealt. Kui see on nende valik. Ma ei usu petmisesse, sest siis puudub petetaval vaba valik ise otsustada oma elu üle, kusjuures teised veel võtavad õiguse teha selja taga sellest naljanumbri. Ussid, muud midagi, mees on uss selja taga ja armuke ärapanija.

Nad ise võivad ennast vabadeks hingedeks veel pidadagi, aga selge on see, et neid kannustab ja toidab peamiselt see, et nad teevad seda salaja. Kui see ära võtta, siis kaob ka enamasti muu.

Me oleme selle seksi teemaga palju tegelenud ja me jõudsime sinna kuhu ma oleme jõudnud. Oleks ma kohe teadnud, et teadnud, et ta ei seksi eriti ja, et see kunagi ei muutu, poleks ma temaga abiellunud. Kahjuks ma seda tegin.
Ma tean, et neil ei ole armastus ja seks sama asi, ei peagi olema. Mul on omad vajadused.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen suur petmise vastane. Ilmselt imelik järelikult.

Ainuõige vaade. Maailmavaade ei ole armukese sõna defineerimine, sest armuke tähendab petmist.

Maailmavaateline erinevus on see, kui üks tahab swingerdada ja tema partner ei taha ise ja ei taha, et kaasa teeb seda. Selle ärahoidmiseks tuleb anda soovidest teada või miks mitte kohtudagi selles keskkonnas, kus seda normiks peetakse ja kõik võidavad. Ei tohi hakata lõtva püksikummi muutma truuks ja truud lõdvaks püksikummiks. See on pahatahtlik ja teist inimest ahistav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie oleme jah. Meie kaaslased ei tea sellest.

Miks te kaaslaste eest seda salajas hoiate?

Mis juhtub, kui kaaslased teaks?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma armastan teda muidugi, aga seksi sooviksin ka. Kuna tema mind piisavalt ei armasta, et minuga seksiks, siis pidin paraku leidma kellegi, kes seda teeb.

Kui sa nii seda aseksuaali asja näed ja nii vastad, siis sa ei tea asjadest ju midagi. Mingi omamoodi vaade hoopis.

Ma olen suur petmise vastane. Ilmselt imelik järelikult. Kuid hoolimise, armastuse jne vaatenurk on mul ehk ka omamoodi. Aseksuaal võib armastada oma kaaslast, aga ta ei suuda seksida, sest on aseksuaalne, mitte ta ei seksi sellepärast ,et ei armasta. Nii saan mina asjast aru. Samas võin ma mõista inimesi, kes loovad intiimsuhte teisega, omavahelisel kokkuleppel, näiteks, kui teine ongi aseksuaalne ja mõistab seda. Ma usun suhtessegi, kus üks seksib teisega ja vaatab oma kaaslasele silma paari meetri pealt. Kui see on nende valik. Ma ei usu petmisesse, sest siis puudub petetaval vaba valik ise otsustada oma elu üle, kusjuures teised veel võtavad õiguse teha selja taga sellest naljanumbri. Ussid, muud midagi, mees on uss selja taga ja armuke ärapanija.

Nad ise võivad ennast vabadeks hingedeks veel pidadagi, aga selge on see, et neid kannustab ja toidab peamiselt see, et nad teevad seda salaja. Kui see ära võtta, siis kaob ka enamasti muu.

Me oleme selle seksi teemaga palju tegelenud ja me jõudsime sinna kuhu ma oleme jõudnud. Oleks ma kohe teadnud, et teadnud, et ta ei seksi eriti ja, et see kunagi ei muutu, poleks ma temaga abiellunud. Kahjuks ma seda tegin.

Ma tean, et neil ei ole armastus ja seks sama asi, ei peagi olema. Mul on omad vajadused.

Võimalik, et tal endal on samuti partner, isiklikult ei välistaks ühtegi võimalust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ma arvan mehe naisest? Mul on kahetised tunded. Teatud hetkedel olen tundnud armukadedust, siis kui neil parasjagu hästi on. Tihti aga haletsen teda, et neil selline suhe on, kus omavahel suhelda ei osata, lähedust on vähe ja koos ollakse justkui sunniviisiliselt.

ah et haletsed? huvitav küll. piltlikult öeldes oled aidanud teisele nuga selga lüüa ja nüüd haletsed teda, et vaat kus vaeseke, käib nuga seljas ringi, hahaa.

sa ei tundu just eriti tore ja hea inimene olevat.

Ei haletse seepärast, et mees petab vaid seepärast, et mees kirjeldab üsna detailselt nende pereelu ja see tundub pehmelt öeldes kurb. See naine isoleerib end suure osa ajast oma tuppa ja kui sealt välja tuleb kukub kohe mehe, ämma või kellegi teise peale nähvama ja tülitsema. Jms

Mina igatahes usun teda. Peamine põhjus on raha, ühised laenud ja kulud, mida mees üksi maksta ei jõuaks. Kahekesi teenivad nad hästi, aga tulevad sellle vaatamata hädaga ots otsaga kokku. Teine põhjus oli, et mida teised arvavad, kui nad lahku lähevad. Pere, tuttavad… Nüüdseks on tal naisest juba nii kõrini, et teiste arvamus enam ei huvita. Aga kuna mina temaga kooselu hetkel ei soovi, siis kokku nad jäävad. Ka naine ise on rääkinud, et läheb minema, aga kas ta seda tõsiselt mõtleb, ei tea. Eks nad on kaua koos elanud, ühine kodu ja pere, aga õnnelikud pole kumbki.

Nii et mees elab abielus oma naise kulul? Täiskasvanud mees ei tule ilma naise abita rahaliselt toime? Jah, see näitab nende petjameeste taset. Nagu ka see, et ennemini elab õnnetus kooselus, aga üksi elada ei julge. No ma ei tea, kas see on nüüd mees või mingi habemega titt.

Mõlemal on hea palk, aga naine teenib rohkem. On ühine konto, mis kuu lõpuks on alati nullis. Maja on mõlema nimel ning mees sellest loobuda ei taha, kuna see on ta sünnikodu.

Ja see on üks põhjuseid, miks ma temaga kooselu ei soovi. Praegu saan majanduslikult hakkama, jääb ülegi, neil aga pidevalt rahaprobleemid.

 

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei haletse seepärast, et mees petab vaid seepärast, et mees kirjeldab üsna detailselt nende pereelu ja see tundub pehmelt öeldes kurb. See naine isoleerib end suure osa ajast oma tuppa ja kui sealt välja tuleb kukub kohe mehe, ämma või kellegi teise peale nähvama ja tülitsema. Jms

See on kül nüüd asi, mis muudab mehe täiesti öäkiks.  Sa käid oma pereelu ilma peale laotamas…  väga alatu, inetu, idiootlik. Kui mulle mu pereelu nii jube tunduks, siis ma küll ei elaks sellises suhtes.   Või vähemalt annaks teisele poole teada, kui jube see suhe mulle ikka tundub.

Arvestades, et mees seljataga naist klatšib, siis sellise peale peabki nähvama… Või arvab mees, et kui armukese juurest saabub, siis peab kodus naeratav naine vastas olema ja kotlette soojendama?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ma arvan mehe naisest? Mul on kahetised tunded. Teatud hetkedel olen tundnud armukadedust, siis kui neil parasjagu hästi on. Tihti aga haletsen teda, et neil selline suhe on, kus omavahel suhelda ei osata, lähedust on vähe ja koos ollakse justkui sunniviisiliselt.

ah et haletsed? huvitav küll. piltlikult öeldes oled aidanud teisele nuga selga lüüa ja nüüd haletsed teda, et vaat kus vaeseke, käib nuga seljas ringi, hahaa.

sa ei tundu just eriti tore ja hea inimene olevat.

Ei haletse seepärast, et mees petab vaid seepärast, et mees kirjeldab üsna detailselt nende pereelu ja see tundub pehmelt öeldes kurb. See naine isoleerib end suure osa ajast oma tuppa ja kui sealt välja tuleb kukub kohe mehe, ämma või kellegi teise peale nähvama ja tülitsema. Jms

Mina igatahes usun teda. Peamine põhjus on raha, ühised laenud ja kulud, mida mees üksi maksta ei jõuaks. Kahekesi teenivad nad hästi, aga tulevad sellle vaatamata hädaga ots otsaga kokku. Teine põhjus oli, et mida teised arvavad, kui nad lahku lähevad. Pere, tuttavad… Nüüdseks on tal naisest juba nii kõrini, et teiste arvamus enam ei huvita. Aga kuna mina temaga kooselu hetkel ei soovi, siis kokku nad jäävad. Ka naine ise on rääkinud, et läheb minema, aga kas ta seda tõsiselt mõtleb, ei tea. Eks nad on kaua koos elanud, ühine kodu ja pere, aga õnnelikud pole kumbki.

Nii et mees elab abielus oma naise kulul? Täiskasvanud mees ei tule ilma naise abita rahaliselt toime? Jah, see näitab nende petjameeste taset. Nagu ka see, et ennemini elab õnnetus kooselus, aga üksi elada ei julge. No ma ei tea, kas see on nüüd mees või mingi habemega titt.

Mõlemal on hea palk, aga naine teenib rohkem. On ühine konto, mis kuu lõpuks on alati nullis. Maja on mõlema nimel ning mees sellest loobuda ei taha, kuna see on ta sünnikodu.

Ja see on üks põhjuseid, miks ma temaga kooselu ei soovi. Praegu saan majanduslikult hakkama, jääb ülegi, neil aga pidevalt rahaprobleemid.

See on natuke imelik, sest sünnikodu peaks ikka olema ainult mehe nimel. Mees pidi saama selle oma vanematelt või vanavanematelt, aga kuidas need siis päranduse või kinkelepingu võõrale naisele tegid? Äkki ajab mees selle kohta käojaani?

Ja isegi, kui on ühine kodu, aga mees sellest loobuda ei taha, siis saab ta naisele ju tema osa välja maksta. Ah õigus, ta elab ju osaliselt naise palgast. No siis on arusaadav. Ehkki mitte just ülearu väärikas. Ma igatahes loodan, et naine saab teada oma mehe topeltelust. Majanduslikult edukas naine ei kõhkle parasiiti välja viskamast.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kül nüüd asi, mis muudab mehe täiesti öäkiks.

Tõsiselt rõve mees tõesti. Elab naise kulul ühises majas, käib armukest panemas ja talle oma pereelu halamas ja siis veel kurdab, et naine pole heas tujus. Äkki kurdab veel seda ka, et piisavalt tihti ei paku seksi? On ikka haledaid mehi olemas. Ja armuke muudkui kuulab seda võõrast pereelu ja seksib sellise rõvedikuga. Sama hale naine ka.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et tal endal on samuti partner, isiklikult ei välistaks ühtegi võimalust.

See võib täiesti nii olla, aga siis see oli enne minu libastumist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et tal endal on samuti partner, isiklikult ei välistaks ühtegi võimalust.

See võib täiesti nii olla, aga siis see oli enne minu libastumist.

Süstemaatiline petmine pole mitte mingil juhul libastumine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite