Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

Võimalik, et tal endal on samuti partner, isiklikult ei välistaks ühtegi võimalust.

See võib täiesti nii olla, aga siis see oli enne minu libastumist.

Süstemaatiline petmine pole mitte mingil juhul libastumine.

Kah õigus! Minu vale sõnastus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna sageli tuleb ette ka olukordi, kus mees ja armuke varjavad suhet just seetõttu, et kui asi avalikuks tuleks, siis viskaks naine mehe kodust välja, lõpetaks suhte.  Aga tegelikult ei taha ka armuke selle mehega päris suhet. Ja ka mees teab, et armuke ju päris suhet ei taha.   Ja kui nüüd asi avalikuks tuleks poleks mehel enam ei naist ega ka armukest.   Mõnda aega veel armukesega asi susiseks, aga siis hakkaks ära vajuma. Sest armuke ei otsigi alati püsisuhet, ja üsna tõenäoliselt ei otsi ta suhet selle mehega, kes teda armukesena peab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest armuke ei otsigi alati püsisuhet, ja üsna tõenäoliselt ei otsi ta suhet selle mehega, kes teda armukesena peab.

Täitsa õige, nii oli ka minul. Sest mina ei taha endale petturit meheks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna sageli tuleb ette ka olukordi, kus mees ja armuke varjavad suhet just seetõttu, et kui asi avalikuks tuleks, siis viskaks naine mehe kodust välja, lõpetaks suhte. Aga tegelikult ei taha ka armuke selle mehega päris suhet. Ja ka mees teab, et armuke ju päris suhet ei taha. Ja kui nüüd asi avalikuks tuleks poleks mehel enam ei naist ega ka armukest. Mõnda aega veel armukesega asi susiseks, aga siis hakkaks ära vajuma. Sest armuke ei otsigi alati püsisuhet, ja üsna tõenäoliselt ei otsi ta suhet selle mehega, kes teda armukesena peab.

Sest armuke on loll its ja magatab kümneid mehi.Saast oled!

Armukesepidaja on samasugune saast, kes magatab korraga vähemalt kahte naist. Praktiliselt petab nii armukest kui naist. Valetatakse ja poetakse korraga mõlemale, et kasu lõigata ja ümmardada saada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest armuke on loll its ja magatab kümneid mehi.Saast oled!

Nojah, sa nüüd vist järeldasid  et ma olengi armuke või olnud armuke.

Ei, ma ise armuke ei ole  ega kavatse ka olla. See ei käi minu elufilosoofiaga kokku.

Sinu sõimusõnade põhjus minu isiku aadressil jääb mulle päris selgusetuks. Millega olen ära teeninud sinu toodud nimetused?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan siis oma kogemusest armukesena ka

Mina nt ei ole kunagi survestanud meest, et ta oma naise maha jätaks. Alguses soovisin enamat, aga siis polnud mees valmis, nüüd on vastupidi. Sain aru, et mul on praegu hea elu ning selle mehega kooselu alustamine tooks palju probleeme ja teadmatust. Ei ole naisega ühendust võtnud, kuigi tean nende aadressi, sotsmeedia kontosid jm. Usun, et naine midagi kahtlustab küll, vähemalt mingil hetkel.

Kes arvavad, et armuke on alati ainult narts ja seksobjekt… Me näiteks pole olude sunnil seksinud juba mitu kuud, ometi suhtleme iga päev.

Mida ma arvan mehe naisest? Mul on kahetised tunded. Teatud hetkedel olen tundnud armukadedust, siis kui neil parasjagu hästi on. Tihti aga haletsen teda, et neil selline suhe on, kus omavahel suhelda ei osata, lähedust on vähe ja koos ollakse justkui sunniviisiliselt.

Aga see armuke, kes käib teiste naiste riideid ja lõhnu proovimas, tal on jah ilmselgelt mingi teema võimuga, alaväärsuskompleks võib-olla.

Ah soo, neil on siiski aegu, kui kõik parasjagu hästi on ja mees ei viitsi seda sinu eest isegi halvasti varjata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan siis oma kogemusest armukesena ka

Mina nt ei ole kunagi survestanud meest, et ta oma naise maha jätaks. Alguses soovisin enamat, aga siis polnud mees valmis, nüüd on vastupidi. Sain aru, et mul on praegu hea elu ning selle mehega kooselu alustamine tooks palju probleeme ja teadmatust. Ei ole naisega ühendust võtnud, kuigi tean nende aadressi, sotsmeedia kontosid jm. Usun, et naine midagi kahtlustab küll, vähemalt mingil hetkel.

Kes arvavad, et armuke on alati ainult narts ja seksobjekt… Me näiteks pole olude sunnil seksinud juba mitu kuud, ometi suhtleme iga päev.

Mida ma arvan mehe naisest? Mul on kahetised tunded. Teatud hetkedel olen tundnud armukadedust, siis kui neil parasjagu hästi on. Tihti aga haletsen teda, et neil selline suhe on, kus omavahel suhelda ei osata, lähedust on vähe ja koos ollakse justkui sunniviisiliselt.

Aga see armuke, kes käib teiste naiste riideid ja lõhnu proovimas, tal on jah ilmselgelt mingi teema võimuga, alaväärsuskompleks võib-olla.

Ah soo, neil on siiski aegu, kui kõik parasjagu hästi on ja mees ei viitsi seda sinu eest isegi halvasti varjata?

Miks peaks mees seda varjama, kas armukesed tõesti oma kohta ei tea?
armuke(ne) ‹-se 5› ‹s
1. pidev abieluväline seksuaalpartner. Ta mehel olevat armuke. Mees leidis naise armukesega voodist. Armukesi pidama. Vahetas tihti armukesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest armuke ei otsigi alati püsisuhet, ja üsna tõenäoliselt ei otsi ta suhet selle mehega, kes teda armukesena peab.

Täitsa õige, nii oli ka minul. Sest mina ei taha endale petturit meheks.

Samas, ise osaled hea meelega pettuses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, ise osaled hea meelega pettuses.

Pettur oli ta juba enne mind ja on ka pärast. Asi pole minus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, ise osaled hea meelega pettuses.

Pettur oli ta juba enne mind ja on ka pärast. Asi pole minus.

Ma ei räägi temast, vaid sinust! Eeldad, et sinu tulevane mees oleks truu inimene. Samas, see, et ise oled ka osaline petmises, ei ole just kui üldse tähtis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei räägi temast, vaid sinust! Eeldad, et sinu tulevane mees oleks truu inimene. Samas, see, et ise oled ka osaline petmises, ei ole just kui üldse tähtis.

Mina ei peta oma partnerit mitte kunagi, see on tähtis. Ja soovin ka endale samasugust meest. Mis teeb see ajutine suhtepartner, ei ole küll minu vastutus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei räägi temast, vaid sinust! Eeldad, et sinu tulevane mees oleks truu inimene. Samas, see, et ise oled ka osaline petmises, ei ole just kui üldse tähtis.

Mina ei peta oma partnerit mitte kunagi, see on tähtis. Ja soovin ka endale samasugust meest. Mis teeb see ajutine suhtepartner, ei ole küll minu vastutus.

Petturiga seksisdes sa ju vaikimisis tolereerid petmist ja aitad sellele kaasa. Oled ju “aidanud” kedagi meest oma naist petta. Miks see nüüd sinu enda suhtes peaks täiesti vastupidi olema? Miks on elementaarne, et sinu partner peab olema truu?

See, et tegelik süü ja vastutus lasub armukest pidaval mehel, on täiesti teine teema. Öelda, et sinul pole seal absoluutselt mitte kui mingit rolli, on ju ka täiesti vale. Kui poleks sinusuguseid naisi, poleks ka kellegagi petta.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petturiga seksisdes sa ju vaikimisis tolereerid petmist ja aitad sellele kaasa. Oled ju “aidanud” kedagi meest oma naist petta. Miks see nüüd sinu enda suhtes peaks täiesti vastupidi olema? Miks on elementaarne, et sinu partner peab olema truu? See, et tegelik süü ja vastutus lasub armukest pidaval mehel, on täiesti teine teema. Öelda, et sinul pole seal absoluutselt mitte kui mingit rolli, on ju ka täiesti vale. Kui poleks sinusuguseid naisi, poleks ka kellegagi petta.

Mina näen asja teisiti. Kui oleks tegemist mehega, kes üldiselt ei peta, oleks näiteks minusse kõrvuni armunud ja siis libastuks esimest korda, siis ma sellise mehega ei suhtleks. Aga kui on tegemist mehega, kellel on pidevalt armukesed, siis minu nõusolek või keeldumine ei muudaks midagi. Tal oleks siis mõni teine naine. Äkki veel mõni selline, kes tahabki teda endale ja lööb perekonda kiilu, selliseid on ka päris palju. Seega võid vaadata ka nii, et minuga suhtlemine hoopis hoidis seda perekonda koos. Oma perekonna eest vastutavad ikka selle pere liikmed, mitte mingid kolmandad isikud. Mugav jah ajada teiste kaela, et näe, poleks selliseid naisi, poleks minu mehel kellegagi petta, tahtku ja olgu valmis, aga näe, pole kedagi. Sellist olukorda ei tule kunagi. Kui su mees on pettur, küll ta selle partneri siis ka leiab. Oluline on siin tema soov ja valmisolek. Kui ta mingeid süümepiinu oma naise ees selle tõttu ei tunne, ei ole minu hinnangul see inimene väärt, et temaga perekond olla, aga see on igaühe enda valik. Mina ise selline ei ole ja endale ka sellist meest ei taha. Kui ma olen suhtes, olen truu ja eeldan seda ka oma mehelt, vastasel juhul ta enam minu mees ei ole.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta mingeid süümepiinu oma naise ees selle tõttu ei tunne, ei ole minu hinnangul see inimene väärt, et temaga perekond olla, aga see on igaühe enda valik. Mina ise selline ei ole ja endale ka sellist meest ei taha. Kui ma olen suhtes, olen truu ja eeldan seda ka oma mehelt, vastasel juhul ta enam minu mees ei ole.

Nad ei tunne, sest naised ei tea ja kui teavad, lepivad ära, aga armukeseks olemine pole millega kiidelda. Pole isegi vahet, kas mehed petaksid kellegi teisega, sest ükski naine pole nii s..t, olgu või sajandi koll, et peaks suhtes mehega trallima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näen asja teisiti. Kui oleks tegemist mehega, kes üldiselt ei peta, oleks näiteks minusse kõrvuni armunud ja siis libastuks esimest korda, siis ma sellise mehega ei suhtleks. Aga kui on tegemist mehega, kellel on pidevalt armukesed, siis minu nõusolek või keeldumine ei muudaks midagi. Tal oleks siis mõni teine naine. Äkki veel mõni selline, kes tahabki teda endale ja lööb perekonda kiilu, selliseid on ka päris palju. Seega võid vaadata ka nii, et minuga suhtlemine hoopis hoidis seda perekonda koos. Oma perekonna eest vastutavad ikka selle pere liikmed, mitte mingid kolmandad isikud. Mugav jah ajada teiste kaela, et näe, poleks selliseid naisi, poleks minu mehel kellegagi petta, tahtku ja olgu valmis, aga näe, pole kedagi. Sellist olukorda ei tule kunagi. Kui su mees on pettur, küll ta selle partneri siis ka leiab. Oluline on siin tema soov ja valmisolek. Kui ta mingeid süümepiinu oma naise ees selle tõttu ei tunne, ei ole minu hinnangul see inimene väärt, et temaga perekond olla, aga see on igaühe enda valik. Mina ise selline ei ole ja endale ka sellist meest ei taha. Kui ma olen suhtes, olen truu ja eeldan seda ka oma mehelt, vastasel juhul ta enam minu mees ei ole.

Muidugi oleks sellisel mehel mõni teine naine, kui sind ei oleks. Ja seda ma just ütlengi, et kui sinusuguseid naisi ei oleks, siis ei oleks ka petmist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole isegi vahet, kas mehed petaksid kellegi teisega, sest ükski naine pole nii s..t, olgu või sajandi koll, et peaks suhtes mehega trallima.

Seda sa võid jah enda lohutuseks mõelda, et kõik armukesed on jubedad kollid. Ei tea mis mõte oleks enda naisest koledam armuke võtta, tavaliselt on ikka asi vastupidi. Kui endal mingi miss universum kodus istuks, mis mõte on seda sajandi kolli siis põrutada? Sa nagu loogiliselt eriti ei mõtle, ma vaatan.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole isegi vahet, kas mehed petaksid kellegi teisega, sest ükski naine pole nii s..t, olgu või sajandi koll, et peaks suhtes mehega trallima.

Seda sa võid jah enda lohutuseks mõelda, et kõik armukesed on jubedad kollid. Ei tea mis mõte oleks enda naisest koledam armuke võtta, tavaliselt on ikka asi vastupidi. Kui endal mingi miss universum kodus istuks, mis mõte on seda sajandi kolli siis põrutada? Sa nagu loogiliselt eriti ei mõtle, ma vaatan.

Jeekim! Ka miss universumeid petetakse. Põrutamine on õige sõna, ega selle armukesega muud ei tehtagi. Mehed pole nii süldid, et vabatahtlikult kolliga koos elavad, see on ikka oma soov. Lihtsalt huvi muu maailma vastu ju säilib, aga oma naisega seksitakse rahumeeli edasi. Sa nagu üldse ei mõtle, kes on armuke ja kes on oma naine?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda sa võid jah enda lohutuseks mõelda, et kõik armukesed on jubedad kollid. Ei tea mis mõte oleks enda naisest koledam armuke võtta, tavaliselt on ikka asi vastupidi. Kui endal mingi miss universum kodus istuks, mis mõte on seda sajandi kolli siis põrutada? Sa nagu loogiliselt eriti ei mõtle, ma vaatan.

Justnimelt, mehed petavad ka misse. Petetakse Hollwoody piltilusaid superstaare jne. Prints Charlesi armukegi oli väga inetu naine võrreldes Dianaga.

Arvamus, et oled palju ilusam kui mehe oma naine, on vaid sinu enda peas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prints Charlesi armukegi oli väga inetu naine võrreldes Dianaga.

Charles kohtas Camillat varem võrreldes Dianaga. Charles tahtis Camillaga abielluda, aga seda ei pooldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeekim! Ka miss universumeid petetakse. Põrutamine on õige sõna, ega selle armukesega muud ei tehtagi. Mehed pole nii süldid, et vabatahtlikult kolliga koos elavad, see on ikka oma soov. Lihtsalt huvi muu maailma vastu ju säilib, aga oma naisega seksitakse rahumeeli edasi. Sa nagu üldse ei mõtle, kes on armuke ja kes on oma naine?

Kas oma naine on kuidagi parem? Ei ole. Armukeste peale oma viha valamine ei aita sinu probleemi lahendada. Ärge valige endale selliseid petjaid ja ärge leppige petmisega, siis ei julgeks mehed seda ka teha. Kui üks kord on andeks antud, siis tuleb neid kordi veel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prints Charlesi armukegi oli väga inetu naine võrreldes Dianaga.

Charles kohtas Camillat varem võrreldes Dianaga. Charles tahtis Camillaga abielluda, aga seda ei pooldatud.

Kohtas küll varem, mis ei muuda olematuks fakti, et naine, kellega ta kõigepealt abiellus, oli välimuselt kordi ilusam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oma naine on kuidagi parem? Ei ole. Armukeste peale oma viha valamine ei aita sinu probleemi lahendada. Ärge valige endale selliseid petjaid ja ärge leppige petmisega, siis ei julgeks mehed seda ka teha. Kui üks kord on andeks antud, siis tuleb neid kordi veel.

Jajah. Kui madalale peab naine laskuma, et armukeseks hakata. Ütlen seda äärmiselt neutraalselt, emotsioonideta, ei ole see mingi viha minu poolt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te vaidlete, et kumb on ilusam, kas abikaasa või armuke. Teie mehed valivad AINULT välimuse järgi või? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtas küll varem, mis ei muuda olematuks fakti, et naine, kellega ta kõigepealt abiellus, oli välimuselt kordi ilusam.

Vabandust, aga mehed ei pane kõike, mis liigub ja kindlasti on meestel oma maitsed. Charlesi armastus on Camilla alati olnud, Diana võis sinu arust olla või tippude tipp. Kusjuures ise ei pea teda üldse ilusaks. Nii lihtne see ongi. Ei meeldi kõigile meestele alaealise välimusega tibinad. See mees peab paras pervert olema, kes tütre välimusega naisi taga ajab, ometi on säänseid suunamudijaid üle maailma palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oma naine on kuidagi parem? Ei ole. Armukeste peale oma viha valamine ei aita sinu probleemi lahendada. Ärge valige endale selliseid petjaid ja ärge leppige petmisega, siis ei julgeks mehed seda ka teha. Kui üks kord on andeks antud, siis tuleb neid kordi veel.

Ära hakka meile kohe omistama, et me oleme petetud naised ja meie meestel on armukesed. See teema võib häirida ka neid inimesi, kellel endal puudub isiklik kogemus. Minul näiteks polegi meest. See aga ei tähenda, et mul armukese pidamise teemal mitte mingit arvamust ei ole. Vaba naisena on ka mulle suhtes mehed külge kleepinud. Ilusal naisel on lihtsalt võimalus valida meeste seast meeldiv vaba mees. Saan aru, et sinul valikuvõimalus puudub ja siis pead leppima sellega, et kellegi teise mees käib sind panemas. Vastasel juhul oleks sa ju mõnd kena vaba meest eelistanud.

Ma isiklikult olen väga seda usku, et ära tee teisele seda, mida ei taha, et sulle tehtaks. Seega, see sinu hea ja truu mees, kes tulevikus sinu ellu tuleb võib sulle midagi sama korraldada, mida sina praegu kellegi teisele naisele aitad korraldada. Sellised asjad tulevad sageli ringiga tagasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah. Kui madalale peab naine laskuma, et armukeseks hakata. Ütlen seda äärmiselt neutraalselt, emotsioonideta, ei ole see mingi viha minu poolt.

Eks ole erinevaid põhjuseid. Minu jaoks oli see ajutine seksuaalsuhe pärast lahutust. Mees pärissuhteks ei sobinud, selleks on mul tõesti kõrgemad nõudmised, millele see mees ei vastanud. Kui kohtusin oma praeguse mehega, siis see suhe ka lõppes.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mehed ei pane kõike, mis liigub ja kindlasti on meestel oma maitsed. Charlesi armastus on Camilla alati olnud, Diana võis sinu arust olla või tippude tipp. Kusjuures ise ei pea teda üldse ilusaks. Nii lihtne see ongi. Ei meeldi kõigile meestele alaealise välimusega tibinad. See mees peab paras pervert olema, kes tütre välimusega naisi taga ajab, ometi on säänseid suunamudijaid üle maailma palju.

Seda ma ju siinsele armukesele püüangi selgeks teha, et armuke ei pruugi sugugi ilusam olla kui oma naine. See armuke siin aga üritab meile selgeks teha, et mehed valivad armukeseks alati oma naisest ilusama naise. Uskudes siiralt, et ka tema on just ilu pärast välja valitud, mitte pole suvaline kott, kelle sisse käiakse end tühjendamas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma ju siinsele armukesele püüangi selgeks teha, et armuke ei pruugi sugugi ilusam olla kui oma naine. See armuke siin aga üritab meile selgeks teha, et mehed valivad armukeseks alati oma naisest ilusama naise. Uskudes siiralt, et ka tema on just ilu pärast välja valitud, mitte pole suvaline kott, kelle sisse käiakse end tühjendamas.

Ei usu, et ükski armuke siiralt arvab nii. Armukesed teavad oma rolli suurepäraselt ja tihtipeale on armukesed ise suhtes või abielus. Kui palju neid vabu ikka on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ole erinevaid põhjuseid. Minu jaoks oli see ajutine seksuaalsuhe pärast lahutust. Mees pärissuhteks ei sobinud, selleks on mul tõesti kõrgemad nõudmised, millele see mees ei vastanud. Kui kohtusin oma praeguse mehega, siis see suhe ka lõppes.

Ütlen ausalt, et kellegi valikud mind ei huvita. Ei jaga seda arvamust, aktsepteerin sinu vaateid, ise ju otsustad, kuidas elad, minu vaated sellest ei muutu, mida sina tegid või arvad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskudes siiralt, et ka tema on just ilu pärast välja valitud, mitte pole suvaline kott, kelle sisse käiakse end tühjendamas.

Aga kindlasti ei pruugi olla seal muid põhjuseid? Ainult käiakse tühjendamas?
Mina ei ole üheski rollis, aga ka mina saan aru, et ega ainult tühjendamine ei pruugi siin ainult rolli mängida. Ka ilu mitte.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite