Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 158 )

Teema: Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?

Postitas:
Kägu

kes sind vangi pani? Ise tegi, ise tegi. Täna lähen võrku mängima, homme teatrisse, ja reedel välja pidu panema. igapäevaselt käin jõusaalis

Käi kus tahad, vaata, et nakkust ei saa, tubli süstitud vastutustundlik inimene.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

Kaugematest kohtades ei nõua praegu ainult India ja Mehhiko.

Mis jutt? Isegi USAsse saab tõendi alusel.

Vale jutt. Ei saa. https://ee.usembassy.gov/covid-19-information/

***  Effective November 8, 2021, all non-immigrant, non-U.S. citizen air travelers to the United States will be required to be fully vaccinated and to provide proof of vaccination status prior to boarding an airplane to the United States.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult lausloll on nõus seda süsti igavesti tegema, sama loll kui see, kes seda gripivaktsiiniga võrdleb.

+10
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

Kaugematest kohtades ei nõua praegu ainult India ja Mehhiko.

Mis jutt? Isegi USAsse saab tõendi alusel.

Vale jutt. Ei saa. https://ee.usembassy.gov/covid-19-information/

*** Effective November 8, 2021, all non-immigrant, non-U.S. citizen air travelers to the United States will be required to be fully vaccinated and to provide proof of vaccination status prior to boarding an airplane to the United States.

Ok, ma lähtusin sellest 18.11 kuupäevaga uudisest:

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/travelers/testing-international-air-travelers.html

  • If you plan to travel internationally, you will need to get a COVID-19 viral test (regardless of vaccination status) before you travel by air into the United States. You must show your negative result to the airline before you board your flight.
    • Fully vaccinated: The viral test must be conducted on a sample taken no more than 3 daysbefore the flight’s departure from a foreign country if you show proof of being fully vaccinated against COVID-19.
    • Not fully vaccinated: The viral test must be conducted on a sample taken no more than 1 day before the flight’s departure from a foreign country if you do not show proof of being fully vaccinated against COVID-19.
+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailmas on ikka vääga palju riike, kus ilma vaxxita reisida saab, lähimaks 5-ks jagub kindlasti ja selle aja peale on loodetavasti ka juba normaalsemad vaktsiinid ja/vōi ravimid välja tôötatud ega pea ses ülemaailmses kahtlases ravimikatsetuses osalema.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailmas on ikka vääga palju riike, kus ilma vaxxita reisida saab, lähimaks 5-ks jagub kindlasti ja selle aja peale on loodetavasti ka juba normaalsemad vaktsiinid ja/vōi ravimid välja tôötatud ega pea ses ülemaailmses kahtlases ravimikatsetuses osalema.

Mina ei saanud kümmet ka kokku. Aga sinu jaoks võib see ka väga palju olla tõepoolest.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, kullake.. See “eksperimentaalne faas” ehk kolmanda astme kliinilised uuringud kestavad 2023 aastani ????. Ja Sina osaled selles kliinilises uuringus vabatahtlikult, aga tundub, et Sa polegi isegi kursis, et oled andnud loa enda elu ja tervisega eksperimenteerida. Loodan, et Sa ei pea kunagi enda läbimõtlema otsuseid kahetsema.

+9
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oh, kullake.. See “eksperimentaalne faas” ehk kolmanda astme kliinilised uuringud kestavad 2023 aastani ????. Ja Sina osaled selles kliinilises uuringus vabatahtlikult, aga tundub, et Sa polegi isegi kursis, et oled andnud loa enda elu ja tervisega eksperimenteerida. Loodan, et Sa ei pea kunagi enda läbimõtlema otsuseid kahetsema.

Järjekordne vale.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, kullake.. See “eksperimentaalne faas” ehk kolmanda astme kliinilised uuringud kestavad 2023 aastani ????. Ja Sina osaled selles kliinilises uuringus vabatahtlikult, aga tundub, et Sa polegi isegi kursis, et oled andnud loa enda elu ja tervisega eksperimenteerida. Loodan, et Sa ei pea kunagi enda läbimõtlema otsuseid kahetsema.

Loodad sa jee … 😀 Aga mind siiralt huvitab, et kas tõesti ja kohe päriselt usud seda kliinilise uuringu juttu ja äkki siis ka seda platseebosüstimise juttu ja ma ei teagi, mida nüüd veel, kiibijuttu äkki ka, sest kuidas muidu kui kiibi abil nad selle “uuringu” tulemusi kätte saaks?

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailmas on ikka vääga palju riike, kus ilma vaxxita reisida saab, lähimaks 5-ks jagub kindlasti ja selle aja peale on loodetavasti ka juba normaalsemad vaktsiinid ja/vōi ravimid välja tôötatud ega pea ses ülemaailmses kahtlases ravimikatsetuses osalema.

Mina ei saanud kümmet ka kokku. Aga sinu jaoks võib see ka väga palju olla tõepoolest.

Kus sa neid loendasid? Sul tundub maailmast ikka ülimalt piiratud arusaamine olevat.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, kullake.. See “eksperimentaalne faas” ehk kolmanda astme kliinilised uuringud kestavad 2023 aastani ????. Ja Sina osaled selles kliinilises uuringus vabatahtlikult, aga tundub, et Sa polegi isegi kursis, et oled andnud loa enda elu ja tervisega eksperimenteerida. Loodan, et Sa ei pea kunagi enda läbimõtlema otsuseid kahetsema.

Loodad sa jee … ???? Aga mind siiralt huvitab, et kas tõesti ja kohe päriselt usud seda kliinilise uuringu juttu ja äkki siis ka seda platseebosüstimise juttu ja ma ei teagi, mida nüüd veel, kiibijuttu äkki ka, sest kuidas muidu kui kiibi abil nad selle “uuringu” tulemusi kätte saaks?

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728
Aga palun, oma silm on kuningas. ☺️

Ja selgita mulle siis palun, mida sinu arvates tingimuslik kasutusluba tähendab?

 

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728 Aga palun, oma silm on kuningas. ☺️

Ja sa usudki, et need, keda praegu üle maailma vaktsineeritakse koroona vastu, sealhulgas meie, kes me sinuga siin kirjutame, on selles uurimuses osalejad, ise teadmata? 😀 😀 Päeva nali, tõesti. Kuidas sa seda seletad, et uuringu osalejaid on 43 tuhat, aga maailmas on vaktsineeritud Pfizeriga tõenäoliselt sadu miljoneid inimesi? Ja kuidas siis uuringutulemused ka kokku saadakse, mingit järelvalvet ju süstitute üle ei ole 🙂 Einoh, must be kidding, inimene ju ei saa nii rumal olla.

Mida tähendab tingimuslik kasutusluba? Igal juhul mitte seda, et inimesi nende teadmata uuringus kasutatakse. Teine kord kui sa mõnda uut mõistet kohtad, ära häbene seda googeldada, vastus on siin: https://tervise.geenius.ee/rubriik/uudis/ravimiameti-meditsiininounik-selgitab-mida-tahendab-tingimuslik-muugiluba-mis-anti-covid-19-vaktsiinile/

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina hea meelega osalen selles suures vaktsiiniuuringus! Olen nimelt kontrollgrupis.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina hea meelega osalen selles suures vaktsiiniuuringus! Olen nimelt kontrollgrupis.

Oled-oled 🙂

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Niikaua on jätkusuutlik, kuni lolle jätkub. Iga loll saab omakorda teha niimitu süsti, kuniks tervis vastu peab. Edu sellega.

Ja miks peaks tervis koroonavaktsiiniga üles ütlema? Kaua seda ühte plaati te ketrate veel? Maakeral on tehtud mitu MILJARDIT koroona vaktsiinisüsti praeguseks hetkeks ja kaua see “eksperimentaalne” faas teie arust veel kestab?

See eksperimentaalne faas kestab täpselt nii kaua, kui ta ametlikult kestab ehk siis 2023. aastani, mil lõppevad vaktsiinide 3. faasi uuringud.

Sul on õigus, et süste on hulgaliselt tehtud, kuid andmeid siiski alles analüüsitakse.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saanud kümmet ka kokku.

Siis tuleb eelkooli tagasi minna, kui rohkem numbreid ei tunne.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, kullake.. See “eksperimentaalne faas” ehk kolmanda astme kliinilised uuringud kestavad 2023 aastani ????. Ja Sina osaled selles kliinilises uuringus vabatahtlikult, aga tundub, et Sa polegi isegi kursis, et oled andnud loa enda elu ja tervisega eksperimenteerida. Loodan, et Sa ei pea kunagi enda läbimõtlema otsuseid kahetsema.

Ja kes siis peaksid osalema?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

Eks sa napakas irvita edasi, loodetavasti ei tule sul kunagi kellegi lähedase, ema, isa või lapse haual nutta, kes koroonasse on surnud. Mõnikord ma soovin, et karma tabaks.

Aga kui inimene sureb muude põhjuste pärast, siis lähedased ei nutnud? Ainult Korona surm on eriline.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meditsiin ei peaks sellele iga-aastasele massvaktsineerimisele vastu. Eriti kui see hakkab hooajaliselt toimuma. Selleks peaks ikka massiliselt punkte jne kohti olema kui miljon inimest vaja kuuga ära vaktisneeruda iga aasta september näiteks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult teen tõhustusdoosi, nii, nagu uurndan endal ja lastel ka teisi vaktsiine. Näiteks entsefaliidivaktsiini, igaastaselt gripivaktsiini jne.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui inimene sureb muude põhjuste pärast, siis lähedased ei nutnud? Ainult Korona surm on eriline.

Absoluutselt on iga surm oluline. Just seetõttu vaktsineeringi mitte ainult koroona vastu vaid teiste raskete haiguste vastu ka. Oleksin lausa rõõmus, kui vaktsiin oleks olemas veel rohkemate haiguste vastu. Näiteks borellioosi vastu, mille tüsistuste käes vaevlen juba mitu aastat.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui inimene sureb muude põhjuste pärast, siis lähedased ei nutnud? Ainult Korona surm on eriline.

Absoluutselt on iga surm oluline. Just seetõttu vaktsineeringi mitte ainult koroona vastu vaid teiste raskete haiguste vastu ka. Oleksin lausa rõõmus, kui vaktsiin oleks olemas veel rohkemate haiguste vastu. Näiteks borellioosi vastu, mille tüsistuste käes vaevlen juba mitu aastat.

https://tervis.postimees.ee/6107765/puukborrelioosi-vaktsiin-on-olemas-kuid-aastaid-kasutusest-maas

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui inimene sureb muude põhjuste pärast, siis lähedased ei nutnud? Ainult Korona surm on eriline.

Absoluutselt on iga surm oluline. Just seetõttu vaktsineeringi mitte ainult koroona vastu vaid teiste raskete haiguste vastu ka. Oleksin lausa rõõmus, kui vaktsiin oleks olemas veel rohkemate haiguste vastu. Näiteks borellioosi vastu, mille tüsistuste käes vaevlen juba mitu aastat.

https://tervis.postimees.ee/6107765/puukborrelioosi-vaktsiin-on-olemas-kuid-aastaid-kasutusest-maas

No näiteks minu puhul oleks ka selle korralikult testimata vaktsiini kasutamise risk ära tasunud, kuna need hullud närvivalud, mis mulle borellioosi tüsistusena jäid, ei ole just mõnusad. Paraku meie apteekidesse see vaktsiin ei jõudnud, vähemalt polnud ma teadlik ja korralike kliiniliste katsete jaoks pole raha, sest huvi on madal. Õnneks koroona puhul on huvi ülikõrge ja paralleelseid uuringuid praeguste vaktsiinide kohta käib väga palju, seega pole väga karta, et hullud probleemid koroonavaktsiinidega välja ei tule. Seni pole mingeid hulle vaktsiinitüsistusi koroonavaktsiinide puhul leitud, see tähendab, et mitte rohkem, kui ükskõik millise teise ravimi või valtsiini puhul.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meditsiin ei peaks sellele iga-aastasele massvaktsineerimisele vastu. Eriti kui see hakkab hooajaliselt toimuma. Selleks peaks ikka massiliselt punkte jne kohti olema kui miljon inimest vaja kuuga ära vaktisneeruda iga aasta september näiteks.

Ei hakka ju hooajaliselt toimuma. Üks vaktsineerib septembris, kaks detsembris, kolmas märtsis jne. Rahaline koormus on küll suur, see on selge, kuni vaktsiin tasuta on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult lausloll on nõus seda süsti igavesti tegema, sama loll kui see, kes seda gripivaktsiiniga võrdleb.

Neist kraad lollim on võrrelda seda puugivaktsiiniga, ja need juhud ei ole üldse harvad kahjuks. Ka haritud inimestelt olen seda kuulnud…

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728 Aga palun, oma silm on kuningas. ☺️

Ja sa usudki, et need, keda praegu üle maailma vaktsineeritakse koroona vastu, sealhulgas meie, kes me sinuga siin kirjutame, on selles uurimuses osalejad, ise teadmata? ???? ???? Päeva nali, tõesti. Kuidas sa seda seletad, et uuringu osalejaid on 43 tuhat, aga maailmas on vaktsineeritud Pfizeriga tõenäoliselt sadu miljoneid inimesi? Ja kuidas siis uuringutulemused ka kokku saadakse, mingit järelvalvet ju süstitute üle ei ole ???? Einoh, must be kidding, inimene ju ei saa nii rumal olla.

Mida tähendab tingimuslik kasutusluba? Igal juhul mitte seda, et inimesi nende teadmata uuringus kasutatakse. Teine kord kui sa mõnda uut mõistet kohtad, ära häbene seda googeldada, vastus on siin: https://tervise.geenius.ee/rubriik/uudis/ravimiameti-meditsiininounik-selgitab-mida-tahendab-tingimuslik-muugiluba-mis-anti-covid-19-vaktsiinile/

Ok.. Ma ei arvanud, et nii basic asjadest peame alustama… Inimesi ei kasutata nende teadmata kuskil, sellest räägitakse ja kõik info on ju internetis olemas, lihtsalt tavainimene ei mõika seda otsida. Enamik inimesi ei teadnud enda vaktsineerimise hetkel, et tegemist on erakorralise kasutusloa saanud eksperimentaalse ravimiga. Ja nüüd on valus tõele otsa vaadata.

See sinu lingitud artikkel (võiksime siin jagada ikka tõenduspõhiseid allikaid mitte peavoolumeedia kräppi ????), ütleb selge sõnaga, et andmed on puudulikud.. Huvitav, mida see siis küll tähendada võiks? Et uuringud alles kestavad! ????

Muide, kui ükskord silmaklapid eest tulevad ja hakkad suuremat pilti nägema, on see vast vahva tunne!

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab tingimuslik kasutusluba? Igal juhul mitte seda, et inimesi nende teadmata uuringus kasutatakse.

See oleks ehk isegi parem variant, kui neid praegu süstitavaid mingis uuringuski kasutataks. Sest nagu juba selguma hakkab, siis on need nn “uuringud” väga üle p*rse tehtud, kui üldse. Praegu käib lihtsalt müük, sest load ju käes. Mis seal enam uurida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab tingimuslik kasutusluba? Igal juhul mitte seda, et inimesi nende teadmata uuringus kasutatakse.

See oleks ehk isegi parem variant, kui neid praegu süstitavaid mingis uuringuski kasutataks. Sest nagu juba selguma hakkab, siis on need nn “uuringud” väga üle p*rse tehtud, kui üldse. Praegu käib lihtsalt müük, sest load ju käes. Mis seal enam uurida.

absoluutselt kõikide ravimite kohta kogutakse kõrvaltoimete infot.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok.. Ma ei arvanud, et nii basic asjadest peame alustama… Inimesi ei kasutata nende teadmata kuskil, sellest räägitakse ja kõik info on ju internetis olemas, lihtsalt tavainimene ei mõika seda otsida.

Lõpeta uduajamine. Sa väitsid selgelt, et meie siin, kes me sinuga räägime, osaleme vabatahtlikult kliinilises uuringus. Ning lisasid lingi uuringule, milles me sinu arust osaleme. Me ei osale selles uuringus. Ära aja lolli juttu. Uuring jätkub paralleelselt kasutamisega, selline ongi praktika ravimite ja vaktsiinide osas, mille järele on suur nõudlus.

Muide, kui ükskord silmaklapid eest tulevad ja hakkad suuremat pilti nägema, on see vast vahva tunne!

Endast räägid?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need kes tahavad sotsiaalset elu elada ja reisimas käia, need teevad kõik sutsakad mis passi kehtivuse säilimiseks vaja.
Teised kes ei soovi vaksida, istuvad kodus ????????‍♀️

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 158 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?