Esileht Ilu ja tervis Nippe pohmelli leevendamiseks

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 172 )

Teema: Nippe pohmelli leevendamiseks

Postitas:
Kägu

Imelik küsimus. Mõne toidu kõrvale maitseb näiteks klaas veini imehästi.

Sõbrannadega-sõpradega pole mitte kunagi pidutsenud? Terve elu seda üht klaasi veini toidu kõrvale joonud? Elu või asi.

Seda näed ju tema kommentaaristki, et ta ei oska lõbutseda ega end vabalt tunda. Kibeda olemisega kuivik, kes teistele epistlit peab ja näppu viibutab – kui te minu moodi ei ela, siis elate valesti.

Kui ei suuda olla sõpradega äge inimene ilma alkota; kui sind ilma alkota khuuliks ei peeta, sünni uuesti, mängi kedagi teist (näitle) või otsi uued sõbrad. Või joo ja hävita lisaks suitsule ja söögile ja õhusaastele oma tervist.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on nii, et peaaegu kõikidel meil on mingi pahe. Lihtsalt, inimestel on erinevad pahed. Kes pidutseb nädalavahetusel ja tarbib alkoholi, kes teeb suitsu, kes on töönarkomaan, kes liialdab söögiga jne. Sina ehk oled hoopis paksuke ja sööd valesti? Kui mõni sale tuleks sulle loengut pidama, et mis sa siis sööd nii palju ja oled nii paks, siis kõlaks see täpselt sama nõmedalt, kui sinu praegune kommentaar, et miks te tarbite alkoholi. Vaadake, kui tubli ma olen – mina küll ei tarbi…

Mina olen terve sinu jutuga nõus, aga ise küll ei lähe paksuna kõhnalt nõu küsima toitumise kohta või paksult, et mis see kõige maitsvam burks siis on. See vahe on. Kui meeldib juua, siis tuleb õppida seda tegema nii, et osatakse. Mina ei lähe pärast söömingut oksendama ega võta kahte tooli enda alla bussis ega söö tänaval ega välguta oma pekke.

Sa ei tea ju kui ise pole paks või alkohoolik, teisele saab nõu anda vaid samasugune, mitte keegi kes kujutleb et oleks, teeks jne. Muide, buliimia on tõsine sündroom, pole vaja targutada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei suuda olla sõpradega äge inimene ilma alkota; kui sind ilma alkota khuuliks ei peeta, sünni uuesti, mängi kedagi teist (näitle) või otsi uued sõbrad. Või joo ja hävita lisaks suitsule ja söögile ja õhusaastele oma tervist.

Eks ole! Ongi ju olemas ainult kaks äärmust! Et, kui sa minusugune ei ole, kes tarbib maksimaalselt pokaali veini ja kerge joobeni ei jõua mitte iialgi, siis sa järelikult oled ennasthävitav rentslikass.

Selle inimese kommentaarist on ju aru saada, et ta ei ole mitte kunagi äge inimene – ei täiesti alkovabana ega ka mitte siis, kui on oma ühe pokaali veini toidu kõrvale ära joonud.

 

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik küsimus. Mõne toidu kõrvale maitseb näiteks klaas veini imehästi.

Sõbrannadega-sõpradega pole mitte kunagi pidutsenud? Terve elu seda üht klaasi veini toidu kõrvale joonud? Elu või asi.

Seda näed ju tema kommentaaristki, et ta ei oska lõbutseda ega end vabalt tunda. Kibeda olemisega kuivik, kes teistele epistlit peab ja näppu viibutab – kui te minu moodi ei ela, siis elate valesti.

Kui ei suuda olla sõpradega äge inimene ilma alkota; kui sind ilma alkota khuuliks ei peeta, sünni uuesti, mängi kedagi teist (näitle) või otsi uued sõbrad. Või joo ja hävita lisaks suitsule ja söögile ja õhusaastele oma tervist.

Me kõik sureme lõpuks ära. Pole veel keegi ellu jäänud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

One of the easiest home remedies for a hangover? Drink water.

Jah, vett, mineraalvett, limonaadi, spordijooki tulebki juua selleks, et alkohol viib vee organismist välja ja sul on vaja vett keha sisse tagasi. Mitte selleks, et sa vetsus halvad asjad kõik välja pissiksid, vaid selleks, et vett oleks jälle normaalsel hulgal su ringluses.

Sellepärast ei soovita näiteks juua kohvi või teed, mis omakorda on diureetikumid.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me kõik sureme lõpuks ära. Pole veel keegi ellu jäänud.

Otsida tuleb uued sõbrad, kui ei sobi joomine. Ei hakka ju paksuna saledaid nuumama samade kogustega. Sama on alko surumine, et muidu polegi äge seltskond.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

One of the easiest home remedies for a hangover? Drink water.

Jah, vett, mineraalvett, limonaadi, spordijooki tulebki juua selleks, et alkohol viib vee organismist välja ja sul on vaja vett keha sisse tagasi. Mitte selleks, et sa vetsus halvad asjad kõik välja pissiksid, vaid selleks, et vett oleks jälle normaalsel hulgal su ringluses.

Sellepärast ei soovita näiteks juua kohvi või teed, mis omakorda on diureetikumid.

https://www.abbeycarefoundation.com/alcohol/how-to-flush-alcohol-out-your-system-fast/ jh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei suuda olla sõpradega äge inimene ilma alkota; kui sind ilma alkota khuuliks ei peeta, sünni uuesti, mängi kedagi teist (näitle) või otsi uued sõbrad. Või joo ja hävita lisaks suitsule ja söögile ja õhusaastele oma tervist.

Jeerum, vaevalt sinusugusel üldse sõpru on. Jube igav inimene.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, vaevalt sinusugusel üldse sõpru on. Jube igav inimene.

Jah, minul ei ole sõpru, aga on olnud saledaid ja väga saledaid tuttavaid ja kunagi pole neid utsitanud sööma sama toitu, mida mina söön. Nemad teavad, et ma ei joo ja mind on kutsutud küll pidudele, aga iga kord olen keeldunud ja pärast juba pole kutsutud. Keeldunud olen kahel põhjusel: a) ei kõneta , b) olen igav. Aga enda ajus iseendale olen jube põnev (introvert).

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja iga kord kui käisime söömas, võtsin mina suure prae ja nemad väikse.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eelistan oma kaaslasteks pigem natukene pahelisi sõbrannasid kui kontrolliva olekuga mutti, kes hakkab häbi-häbi tegema, kui tema arvates sa ei käitu nii, nagu tubli inimene käituma peaks.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eelistan oma kaaslasteks pigem natukene pahelisi sõbrannasid kui kontrolliva olekuga mutti, kes hakkab häbi-häbi tegema, kui tema arvates sa ei käitu nii, nagu tubli inimene käituma peaks.

Aga ma pole selline. Ma pole inimene, kes läheb kuskile ja hakkab maha tegema. Ma ei lähegi. See vahe on.

Kuigi siin pk on palju selliseid, kes teevad miskit vastu tahtmist, alustades ma ei tea millest, mitte joogiteemadest. Mul ei teki olukordi, kus keegi peab minu tõttu kannatama ja seetõttu tõingi näiteks, et ei pressinud ennast endast nooremate tibidega jooma. Tundsin end vanamutina juba vanuse tõttu (ca 5-6a nooremad)…
Rääkimata kommetest pidutseda. Oleks läinud ja tänitanud, vat siis oleks põhjust nokkida.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning see on anon foorum. Muidugi ma ei räägi sama juttu, et ärge jooge, päriselus. Ega ma ei põhjenda nii pikalt. See siin on arutelu. Aga maailmavaate teemmasid iialei hakka arutama, see on mõttetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma pole selline. Ma pole inimene, kes läheb kuskile ja hakkab maha tegema. Ma ei lähegi. See vahe on. Kuigi siin pk on palju selliseid, kes teevad miskit vastu tahtmist, alustades ma ei tea millest, mitte joogiteemadest. Mul ei teki olukordi, kus keegi peab minu tõttu kannatama ja seetõttu tõingi näiteks, et ei pressinud ennast endast nooremate tibidega jooma. Tundsin end vanamutina juba vanuse tõttu (ca 5-6a nooremad)… Rääkimata kommetest pidutseda. Oleks läinud ja tänitanud, vat siis oleks põhjust nokkida.

Aga siin teemas ometigi nokkisid – appike! kuidas te küll ometi joote nii palju, et homme on pohmakas! Sry, Sinu jaoks nii labase väljendumisviisi pärast!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4169363:
Aga ma pole selline. Ma

Ei olnud minu komm. Minu esimene post oli, et olen ühega nõus ja vastasin söömisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen terve sinu jutuga nõus, aga ise küll ei lähe paksuna kõhnalt nõu küsima toitumise kohta või paksult, et mis see kõige maitsvam burks siis on. See vahe on. Kui meeldib juua, siis tuleb õppida seda tegema nii, et osatakse. Mina ei lähe pärast söömingut oksendama ega võta kahte tooli enda alla bussis ega söö tänaval ega välguta oma pekke.

See oli minu komm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik küsimus. Mõne toidu kõrvale maitseb näiteks klaas veini imehästi.

Sõbrannadega-sõpradega pole mitte kunagi pidutsenud? Terve elu seda üht klaasi veini toidu kõrvale joonud? Elu või asi.

See on küll kole, kui sõpradega muudmoodi pidutseda ei oska kui end maani täis kaanides. Aga laske aga edasi …

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma pole selline. Ma pole inimene, kes läheb kuskile ja hakkab maha tegema. Ma ei lähegi. See vahe on. Kuigi siin pk on palju selliseid, kes teevad miskit vastu tahtmist, alustades ma ei tea millest, mitte joogiteemadest. Mul ei teki olukordi, kus keegi peab minu tõttu kannatama ja seetõttu tõingi näiteks, et ei pressinud ennast endast nooremate tibidega jooma. Tundsin end vanamutina juba vanuse tõttu (ca 5-6a nooremad)… Rääkimata kommetest pidutseda. Oleks läinud ja tänitanud, vat siis oleks põhjust nokkida.

Õudne, kui segane jutt! Praegu oled vist küll rohkem joonud kui see pokaal veini, millest sa muidu kunagi kaugemale ei lähe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma pole selline. Ma pole inimene, kes läheb kuskile ja hakkab maha tegema. Ma ei lähegi. See vahe on. Kuigi siin pk on palju selliseid, kes teevad miskit vastu tahtmist, alustades ma ei tea millest, mitte joogiteemadest. Mul ei teki olukordi, kus keegi peab minu tõttu kannatama ja seetõttu tõingi näiteks, et ei pressinud ennast endast nooremate tibidega jooma. Tundsin end vanamutina juba vanuse tõttu (ca 5-6a nooremad)… Rääkimata kommetest pidutseda. Oleks läinud ja tänitanud, vat siis oleks põhjust nokkida.

Õudne, kui segane jutt! Praegu oled vist küll rohkem joonud kui see pokaal veini, millest sa muidu kunagi kaugemale ei lähe.

Mina, kes ma klaasist veinist rääkisin, ei ole seda kommentaari kirjutanud –  ega ka teisi vahepealseid. See praegune on minu kolmas kommentaar selles teemas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma pole selline. Ma pole inimene, kes läheb kuskile ja hakkab maha tegema. Ma ei lähegi. See vahe on. Kuigi siin pk on palju selliseid, kes teevad miskit vastu tahtmist, alustades ma ei tea millest, mitte joogiteemadest. Mul ei teki olukordi, kus keegi peab minu tõttu kannatama ja seetõttu tõingi näiteks, et ei pressinud ennast endast nooremate tibidega jooma. Tundsin end vanamutina juba vanuse tõttu (ca 5-6a nooremad)… Rääkimata kommetest pidutseda. Oleks läinud ja tänitanud, vat siis oleks põhjust nokkida.

Õudne, kui segane jutt! Praegu oled vist küll rohkem joonud kui see pokaal veini, millest sa muidu kunagi kaugemale ei lähe.

Mina, kes ma klaasist veinist rääkisin, ei ole seda kommentaari kirjutanud – ega ka teisi vahepealseid. See praegune on minu kolmas kommentaar selles teemas.

Jah, sain juba aru. See teine on see lillkapsamutt, kes kõik teemad mingiks segaseks läminaks keerab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik küsimus. Mõne toidu kõrvale maitseb näiteks klaas veini imehästi.

Sõbrannadega-sõpradega pole mitte kunagi pidutsenud? Terve elu seda üht klaasi veini toidu kõrvale joonud? Elu või asi.

See on küll kole, kui sõpradega muudmoodi pidutseda ei oska kui end maani täis kaanides. Aga laske aga edasi …

Ei ole tarvis laskuda ühest äärmusest teise. Keegi pole rääkinud maani täiskaanimisest. Pohmelli tundmiseks ei pea eelmisel õhtul end sugugi pildituks jooma. Piisab vaid natukene selle õige koguse ületamisest või sellest, kui on erinevaid jooke segamini joodud, kui järgmine päev oled haige.

Aga üldiselt on naps siiski seltskondlik jook, mis peaks tekitama seltskonnas lõbusa olemise. See aitab lõdvestuda ja pingeid maha võtta. Kui alkoholi ei kuritarvitata, vaid tarvitatakse mõistlikult, siis ei ole selle tarbimine mingi häbiväärne tegu, mille pärast peaksid teisi perekoolis tädilikult noomima.

Seega, naps ei ole miski saatanast jook, kui tegemist pole sõltuvusega või oimetuks joomisega. See, et sellega kaasneb teinekord pohmakas, on lihtsalt ebameeldiv kaasnähe, mis elatakse üle. Elad üle, ja elu läheb edasi. Aga anda sellepärast inimesele hinnanguid, et ta tarbib alkoholi mitte ainult maitsenaudingu pärast (no näita mulle inimest, kes naudib viina maitset! aga ometi on see peielauas või juubelil küllaltki elementaarne jook), nagu sina, on lihtsalt nõme!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks on üks alkohoolne jook, mida ma tarbin maitsenaudingu pärast, ja see on džinn. Nauding on džinni enda kadakamaitse, mitte tooniku maitse.

Pohmelli vastu (et teemasse ka kirjutada) on minu teada pakutud hommikust praemuna peekoniga, kui sees püsib. Ma ei ole ise kasutanud, sest pole otseselt vaja läinud, kuid vbl on see toimiv nipp, sest rasvane toit pidavat pohmelli vastu aitama küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pohmelli vastu (et teemasse ka kirjutada) on minu teada pakutud hommikust praemuna peekoniga, kui sees püsib. Ma ei ole ise kasutanud, sest pole otseselt vaja läinud, kuid vbl on see toimiv nipp, sest rasvane toit pidavat pohmelli vastu aitama küll.

Jooma-pealt tulles (see ühe-veini-klaasi-tädi nüüd minestab!) kisub ju tõesti burksiputkasse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pohmelli vastu (et teemasse ka kirjutada) on minu teada pakutud hommikust praemuna peekoniga, kui sees püsib. Ma ei ole ise kasutanud, sest pole otseselt vaja läinud, kuid vbl on see toimiv nipp, sest rasvane toit pidavat pohmelli vastu aitama küll.

Seljanka, hapukapsavedelik, keefir on ka väga head.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma pole selline. Ma pole inimene, kes läheb kuskile ja hakkab maha tegema. Ma ei lähegi. See vahe on. Kuigi siin pk on palju selliseid, kes teevad miskit vastu tahtmist, alustades ma ei tea millest, mitte joogiteemadest. Mul ei teki olukordi, kus keegi peab minu tõttu kannatama ja seetõttu tõingi näiteks, et ei pressinud ennast endast nooremate tibidega jooma. Tundsin end vanamutina juba vanuse tõttu (ca 5-6a nooremad)… Rääkimata kommetest pidutseda. Oleks läinud ja tänitanud, vat siis oleks põhjust nokkida.

Õudne, kui segane jutt! Praegu oled vist küll rohkem joonud kui see pokaal veini, millest sa muidu kunagi kaugemale ei lähe.

Mina, kes ma klaasist veinist rääkisin, ei ole seda kommentaari kirjutanud – ega ka teisi vahepealseid. See praegune on minu kolmas kommentaar selles teemas.

Jah, sain juba aru. See teine on see lillkapsamutt, kes kõik teemad mingiks segaseks läminaks keerab.

Lämin on joobarite sõna. Iga inimene peab arenema. 15selt räägid 15se juttu, 20selt, 30selt, 40selt, 50selt… mitte ei taandarene iga aastaga ja kasuta selliseid sõnu…..

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hapukapsavedelik,

Seal on palju probiootikume. Üks tervislikumaid asju üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma pole selline. Ma pole inimene, kes läheb kuskile ja hakkab maha tegema. Ma ei lähegi. See vahe on. Kuigi siin pk on palju selliseid, kes teevad miskit vastu tahtmist, alustades ma ei tea millest, mitte joogiteemadest. Mul ei teki olukordi, kus keegi peab minu tõttu kannatama ja seetõttu tõingi näiteks, et ei pressinud ennast endast nooremate tibidega jooma. Tundsin end vanamutina juba vanuse tõttu (ca 5-6a nooremad)… Rääkimata kommetest pidutseda. Oleks läinud ja tänitanud, vat siis oleks põhjust nokkida.

Õudne, kui segane jutt! Praegu oled vist küll rohkem joonud kui see pokaal veini, millest sa muidu kunagi kaugemale ei lähe.

Tol hetkel, kommi ajal, oli ees hesburgeri kuueine koos friikatega, lisaks veel sama burger (klassikaline) ja kanatortilla. Joogiks kohv, vesi, coje zero. Pärast sõin hägendazi jäätist 2 topsi ja veel ühe maasikapiima. Hommikul ei söönud. Võis olla küll see pohmateema. Järsku sai palju söödud. See mu tavapärane taks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja veel sõin Tallinna ja Tiina komme. Et ma mõistan küll joojaid. Ma söön iga päev nii. Ja tean, et tavainimene nii ei söö.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ometi adminnid lasevad ühel hullul igas teemas möllata?! Kõrini on sellest kirjaoskamatust opakast!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu see TA-d enam ei aita, aga need harvad korrad kui mina alkoholi tarbin, on mul alati kõrval ka klaas vett. Joon veidi alkoholi (mingi kokteil, vein, šampus) ja vahepeal võtan paar lonksu vett vahele. Lisaks paaril korral terve klaasi vett otsa. Kindlasti jälgin, et tühja kõhu peale ei jooks ja enne kui magama lähen, joon ka palju vett ja ootan, et paaril korral jõuaks vetsus ära käia. Ka öösel on veepudel kõrval. Samuti üldiselt piirdun kahe-nelja kokteili (veini, šampuse jm) ja üritan teha nii, et need oleks samad joogid. Lõpetan siis kui tunnen kerget surinat peas ja edasi olen vee peal. Nii saab tegelikult magamamineku ajaks sisuliselt kaineks. Autot juhtima veel ei lähe, aga hommikul ei ole tunnet et oleks eelmisel päeval joonud.
Veidi mängib rolli ka alkoholi kvaliteet. Olen sõbranna sünnipäeval reaalselt ühest pokaalist punasest veinist saanud ühe hullematest pohmakatest. Purjus ei olnud, aga esimese pokaali lõpus juba tundsin, et see vein hakkab vastu, süda oli paha ja otsustasin koju minna. Pokaali suurus oli täiesti tavaline, polnud tegu nende vaasi mõõtu pokaalidega, kuhu pool pudelit sisse kallab. Ilmselt oli vein nii sulfaate ja kes teab mis mürke veel täis. Edaspidi jälgin väga hoolega, mida joon ja peole lähen võimalusel oma alkoholiga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 172 )


Esileht Ilu ja tervis Nippe pohmelli leevendamiseks