Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…

Näitan 10 postitust - vahemik 241 kuni 250 (kokku 250 )

Teema: No kui ma ei armasta kaisus magada…

Postitas:
Kägu

Vähk enne 40-ndaid – see ei ole TAVAPÄRANE, et igaühel oleks selles vanuses vähki surnud sõber. Alkoholismi surevad sõbrad – mingi teise Eesti probleem. Pereinimesed ka surnud pole kellegi jaoks.

Alkoholism pole ainult teise Eesti haigus ja vähki ei tea me keegi ette. Ei tea paljud, et neil ei tule vähki või lähedastel.

Jah, ühed ägedamad klapid on olnud pereinimestega, naljakal kombel mitmelapselistega. Aga põhijutt oligi nende perede teemadel ja nende eludest. Mis on äge. Huvitav, vaba, mõnus kuulata neid lugusid ja elu, vahel ka täisealiste laste teemasid. Sest endast väga ei soovi rääkida endast. Aga tead-terve elu ei taha olla selles kuulaja rollis. Pisut võis, aga mingil hetkel ammendab ära. Ja just üksi kuskile minnes, eriti suvel, hakkab see pere olulisus koitma, siis vaibub jälle. Kujutan ette, et üksi elades mingi paari kuuga juba hakkab tühjuse tunne inimestel. Loomad küll asendavad ilmselt jh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ka põhjus, miks paljud pered ei lagune, sest üksi on kõvasti hullem. Siis pole üldse mingi tuge. Ongi üksi. Kõik otsused jne. Tavaliselt pereliige see, kellele hädaolukorras helistad ja kes saab alati tulla või kuidagi orgunnida midagi. Pere on kraad kangem kui sõbrad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning tavapärane pole ka üksi olla 40selt nagu pole tavarane surra vähki. Minu arvates see ongi kõige tähtsam punkt selle juures. Ei ole tavapärane elada üksi vähemalt statistiliselt pole see nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.stat.ee/et/uudised/leibkonnad-ja-perekonnad-31-detsember-2021

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ka põhjus, miks paljud pered ei lagune, sest üksi on kõvasti hullem. Siis pole üldse mingi tuge. Ongi üksi. Kõik otsused jne. Tavaliselt pereliige see, kellele hädaolukorras helistad ja kes saab alati tulla või kuidagi orgunnida midagi. Pere on kraad kangem kui sõbrad.

Las tõukab ja sõimab, vaatab teisi naisi, aga kui helistad, siis tormab kohe kohale. Okei.
Ühesõnaga siis mees peab olema selleks, et kõigil on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las tõukab ja sõimab, vaatab teisi naisi, aga kui helistad, siis tormab kohe kohale. Okei.
Ühesõnaga siis mees peab olema selleks, et kõigil on?

Kummaline mõtteviis. Ma just mõtlen, et inimestel on paariline, sest temaga on hea. Võib ju tuua igasuguseid näiteid, miks mitte olla nagu teised tüdrukud-poisid, mehed ja naised. Aga ei, kõigil on õigus.

Kaaslane peab olema selleks, et kõik inimesed väärivad kedagi, kes just teda armastab, hoiab, hindab, väärtustab.

Ka mina väärin. Ja tema. Nemad ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ka põhjus, miks paljud pered ei lagune, sest üksi on kõvasti hullem. Siis pole üldse mingi tuge. Ongi üksi. Kõik otsused jne. Tavaliselt pereliige see, kellele hädaolukorras helistad ja kes saab alati tulla või kuidagi orgunnida midagi. Pere on kraad kangem kui sõbrad.

Las tõukab ja sõimab, vaatab teisi naisi, aga kui helistad, siis tormab kohe kohale. Okei.

Ühesõnaga siis mees peab olema selleks, et kõigil on?

Kõigi mehed ikka ei tõukle ega sõimle. Mõnel on normaalsed mehed ka, mitte vägivaldurid. Kui sul on normaalne mees, kes sind armastab ja hoiab, on ju elu poole parem, kui siis, kui sul pole sellist meest ja oled üksi. Vägivalduri kõrval tundub üksi olemine jällegi parem, aga kui sul on hea mees, elad nagu printsess.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ka põhjus, miks paljud pered ei lagune, sest üksi on kõvasti hullem. Siis pole üldse mingi tuge. Ongi üksi. Kõik otsused jne. Tavaliselt pereliige see, kellele hädaolukorras helistad ja kes saab alati tulla või kuidagi orgunnida midagi. Pere on kraad kangem kui sõbrad.

Minul näiteks ei ole see kunagi probleemiks olnud, et mul on raske otsuseid vastu võtta või midagi orgunnida, selles mul pere tuge vaja ei ole. Minu jaoks on pere ikkagi selleks vajalik, et oleks emotsionaalne ühtekuuluvustunne, ühised kogemused, ühised arusaamad tähtsamattest asjadest, keegi kellega õhtuti erinevatel teemadel arutleda, kellega koos on alati tore, olgu siis koroona ajal kui oled teistest ära lõigatud, või jõulude ajal, kui lapsed haiged. Oma perega koos saab iga sündmuse ja päeva eriliseks muuta. Üksi ainult enda jaoks ei viitsiks ei jõulusööki vaaritada ega tomateid kasvatada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ka põhjus, miks paljud pered ei lagune, sest üksi on kõvasti hullem. Siis pole üldse mingi tuge. Ongi üksi. Kõik otsused jne. Tavaliselt pereliige see, kellele hädaolukorras helistad ja kes saab alati tulla või kuidagi orgunnida midagi. Pere on kraad kangem kui sõbrad.

Minul näiteks ei ole see kunagi probleemiks olnud, et mul on raske otsuseid vastu võtta või midagi orgunnida, selles mul pere tuge vaja ei ole. Minu jaoks on pere ikkagi selleks vajalik, et oleks emotsionaalne ühtekuuluvustunne, ühised kogemused, ühised arusaamad tähtsamattest asjadest, keegi kellega õhtuti erinevatel teemadel arutleda, kellega koos on alati tore, olgu siis koroona ajal kui oled teistest ära lõigatud, või jõulude ajal, kui lapsed haiged. Oma perega koos saab iga sündmuse ja päeva eriliseks muuta. Üksi ainult enda jaoks ei viitsiks ei jõulusööki vaaritada ega tomateid kasvatada.

Jõulusöögi vaaritamise tähtsusedt ei saa aru. Tee või iga päev, kui tahad.

Tomatid…et inimene ei kasvata üksi tomateid. Idiootsus.

Need teie head mehed, need on nii igavad, et 5 minutit ne dega jutuajamist ja ma tahan end igavusest ära tappa.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks ei ole see kunagi probleemiks olnud, et mul on raske otsuseid vastu võtta või midagi orgunnida, selles mul pere tuge vaja ei ole. Minu jaoks on pere ikkagi selleks vajalik, et oleks emotsionaalne ühtekuuluvustunne, ühised kogemused, ühised arusaamad tähtsamattest asjadest, keegi kellega õhtuti erinevatel teemadel arutleda, kellega koos on alati tore, olgu siis koroona ajal kui oled teistest ära lõigatud, või jõulude ajal, kui lapsed haiged. Oma perega koos saab iga sündmuse ja päeva eriliseks muuta. Üksi ainult enda jaoks ei viitsiks ei jõulusööki vaaritada ega tomateid kasvatada.

Kindlasti, kuid nii ütles mulle lähisugulane, kes suhtleb inimestega rohkem ja selline mulje on jäänud.

Ütles ka mehe perspektiivist seda, et paariline tuleb valida selline, kellega on koos hea olla ja saab asju arutada, mitte see, kelle vastu armumine, sest armumine kaob alati, aga sellega ei ela. Osa mehi jälle vahib tibisid ja kõik see, millest räägid:

emotsionaalne ühtekuuluvustunne, ühised kogemused, ühised arusaamad tähtsamattest asjadest, keegi kellega õhtuti erinevatel teemadel arutleda, kellega koos on alati tore, olgu siis koroona ajal kui oled teistest ära lõigatud, või jõulude ajal, kui lapsed haiged. Oma perega koos saab iga sündmuse ja päeva eriliseks muuta. Üksi ainult enda jaoks ei viitsiks ei jõulusööki vaaritada ega tomateid kasvatada.

Ei ole üldse teemas, ainult n… ongi. Niiet, head näited, aga see üksi on raskem näide läheb sinna kampa sinu näitega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 241 kuni 250 (kokku 250 )


Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…