Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 276 )

Teema: Novembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Minul eelmise rasedusega oli veel 4+ vot selline megaõrn triip ja alles 5+ läks tumedaks.

E.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina ka triibupüüdja, kuid nüüdsest siis juba IVFikas. Täna on siis 5. päev menopausi süstist.
12. nov annan vereproovi ja samal päeval ka arsti külastus. Kui kõik on plaanipärane, hakkan edasi kõhtu stimuleerivaid süste igapäevaselt tegema. Ootan juba väga, nii veidralt, kui see ka ei kõla, et võiks mingit süstimist nii väga oodata :).

Mina olin veel 2 aastat tagasi täiesti IVF-vastane. Selles mõttes, et mehega teatasime teineteisele “targalt”, et meie kunstlikku viljastamist ei kavatse teha. Aga see oli tagantjärgi vaadates rohkem selline veendumus, et jääme ikka loomulikul teel rasedaks. Kui ikkagi ei jäänud, siis tuli enda tõekspidamised ümber vaadata. Nüüd mõtlen, et Jumal tänatud, et selline võimalus olemas on. Pigem vaatan seda niipidi, et võib olla see üks poiss v tüdruk juba 4 aastat tagasi tahtis tulla ja on kogu selle aja oodanud, et see terviserikkest tulenev takistus lahendatakse, et ta saaks tulla. Tore oleks, kui neid saaks tulla ka rohkem kui üks.
Lisaks mõtlen siin, et kuna olin välistanud enda jaoks ka doonorrakkude kasutamise, siis kas järgmisena oleksin ka selleks valmis, kui ei peaks enda rakkudega õnnestuma. Mine tea, võib olla isegi olekski, aga võtame üks samm korraga. Ka jääb alati lapsendamise võimalus.

Ütleme nii, et minule on olnud need 4 aastat alates lastele vaba tuleku andmisest sisaldanud palju sarnaseid emotsioone, mida kirjeldas Kiksu. Aga üht ma võin kinnitada, et lootusetus on kõige hullem tunne nendest olnud ja IVF ring on selle tunde ära võtnud ja lausa ootan järgmisi süste, isegi, kui ma pean need endale ise tegema.

Hoian kõikidele väga pöialt. Nässu, loodan, et taastud opist kiiresti. Blondu, mina näen teisel testil triibukuma. See on nii huvitav, kuidas Sa saad neid kumasid, aga mina pole samas mitte kunagi saanud isegi mingit kuma.

Aga kõige huvitavam on minu jaoks see, mida kirjutas Kittike: “Esimest last pidin ootama 6kuud ja teada sain rasedusest alles 15ndal nädalal, kui lõpuks testile triibud tulid. Arstile jõudsin nädal 17. Teste tegin pidevalt, need olid siis negatiivsed ja päevad käisid edasi 3kuud. Niikui päevad ära jäid, nii sain testile kaks triipud.” Kas tõesti on võimalik, et rasedustestid ei näita mitte midagi kuni 3 kuud, aga reaalselt rasedus on siiski olemas? Kas isegi mitte sellist kuma nagu Blondu on saanud? Küll need kehad on ikka erinevad. Müstika.

Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 16:48; 06.11 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul polnud tõepoolest isegi kuma mitte. Ja ka õde mul tegi teste ning testid olid negatiivsed. Viimase testi tegi nädal 8, oli negatiivne,siis läks arstile ja arst ütles, et on rase. Rohkem ta teste ei teinud, et millal triip ilmub sest kartis, et see teeb ärevaks, kui triipu pole aga arst raseduse kinnitanud. Kuidas see võimalik on? Vat ei tea.
Ja test oli tehtud hommikusest uriinist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas on veel see, et õel palusin arstile minna mina, sest ta kurtis, et rinnad nii valusad.
Ütles et tegi testi ja see negatiivne. Mul meenus enda rasedus ja ütlesin, et mingu arstile.
Õel oli vaid see erinevus, et tsükkel eba regulaarne ja päevi polnud.
Nüüd on tal kohe kohe beebi sündimas ja testile pole kordagi kahte triipu saanud ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, ilmselt viga on minus, kes ma pole päris oma silmaga ühtegi triibukuma või triipu näinud, aga mina ei näe seal midagi.

Kas tegid täna veel uue hommikul?

Ma saan alles homme hommikul teha töö tõttu.

Silmaga nähtavad triibud ju???? ja veel laiad, mitte pole peenikesed kriipsud.????

Mnjaaa.
Et triibu mõõtu võrrelda, peaks seda triipu nägema 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, ilmselt viga on minus, kes ma pole päris oma silmaga ühtegi triibukuma või triipu näinud, aga mina ei näe seal midagi.

Kas tegid täna veel uue hommikul?

Ma saan alles homme hommikul teha töö tõttu.

Silmaga nähtavad triibud ju???? ja veel laiad, mitte pole peenikesed kriipsud.????

Mnjaaa.

Et triibu mõõtu võrrelda, peaks seda triipu nägema ????

Ma ka ei ütleks, et need nüüd silmaga nähtavad triibud oleks- teisel pildil äkki mingi hall vari on aga värvi mina seal sees ei näe. Ma lausa huvi pärast vaatasin oktoobri teemast, et sul oli 16.okt 5DPO? Nüüd sul peaks test ikka tume juba olema. Ja päevad olid ju ka?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka triipe Blondu testidel ei näe. Triip peaks ikka roosa olema, hall vari on lihtsalt see joon üldiselt, mis raseduse puhul siis roosaks värvub.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 21:22; 06.11 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kuu blondul laiad triibud aga tulemust pole ükski kuu ????

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 22:41; 10.11 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan muidugi, et Blondu triibukuma tugevneb ja õnnestub oma kauaoodatud pisike saada. Lihtsalt infoks, et Biocard plaaditestiga olen ise mõned korrad sarnast triibukuma näinud ilma, et rase oleks olnud. Hiljem kuivas isegi veel tumedamaks. Kaevasin välja ka oma eelmise kuu testi, mis nüüd üpris heledaks muutunud, aga triibu moodi asi seal on ikka näha.
https://www.upload.ee/files/10675147/IMG_20191102_230755.jpg.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii 🙂

Kuidagi sümboolne, et mu seekordne triibupüüdmisring algab samal kuul, mis kuul eelmine aasta triibud sain.

Endast ka:
Mul on kaks last, suurem juba kohe kohe teismeline, teine aga kolmekuune. Esimene laps tuli ühest kaitsmata vahekorrast, teist püüdsime 7 kuud, lõpuks olid abiks Inofolic ja Duphaston.
Meil oli kohe plaan, et soovime väikese vanusevahega lapsi. Esimesed päevad algasidki 19.10 ja oleme siis aktiivselt tegutsenud.

Tundub, et minu vanad jamad (väga kõikuv tsükkel, kergelt polütsüstilised munasarjad) ei ole raseduse ja sünnitusega kuhugi kadunud, sest alustasin Clearblue Digital Advanced testidega CD10, esimene päev oli tühi ring ja siiani vilgub. Täna on CD16 ja kuna ka täna alles vilkus, siis ei ole ju ka homme veel OV.

Täpselt sarnane lugu oli eelmisel triibupüüdmisel, mu OV oli kohati CD13 siis CD19 ja niimoodi. Seetõttu julgeme ka varakult püüdmisega alustada, et ma ei usu kohe teps mitte, et see nii kiiresti meil õnnestuks. Kuid kui ka õnnestub, siis ei ole sellest midagi, sest tütreke on imerahulik laps ja mees väga toetav nii et väikese vahega lapsi ei karda.

Mureks on vaid see, et olen aastaid hädas olnud emakakaela düsplaasiatega, siiani küll kolposkoopias ja biopsiates olnud CIN1, aga nüüd, sünnitusjärgselt tuli CIN2. CIN2 peaks tähendama kohest konisatsiooni, kuid esiteks on pärast seda rasestumiskeeld 6 kuud, mis meie puhul, kellel ei käi asi nipsti, on päris pikk edasilükkamine ja teine, suurem mure on see, et koniseeritud emakakaelaga võib sündida laps enneaegselt (ka väga lähedases pereringis selline kogemus) või olla sünnitusel avanemine raskendatud. Seega tegin arstile ettepaneku, et hetkel ei lähe konisatsioonile, kuivõrd emakakaelavähk on väga aeglaselt arenev asi, et tegin ettepaneku, et katsun kiiresti ka kolmanda lapse ära saada ja siis lähen. See tähendaks opi edasilükkamist u 1-1,5 aastat. Arst ütles, et loomulikult ta ei saa ise sellist asja soovitada, aga et seda on tehtud ja see on mõeldav. Lubas pidada teiste arstidega nõu, muidugi oleksin siis rasedusel ajal ka selles osas jälgimisel. Ütles, et ilmselt saab anda mulle 6 kuud “armuaega”, ja kui selleks ajaks rase ei ole, siis tuleb ikkagi vahepeal opil ära käia. Igatahes järgmine nädal saan siis veel infot, kuid ise olen vist ikkagi otsustanud hetkel kohe mitte minna. Seda enam, et vahel võivad sünnitusjärgselt PAPid ka valetulemusi anda (rakud pole taastunud vist vms).

Jänku

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 09:32; 03.11 10:25; 04.11 16:55; 05.11 08:28; 09.11 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jänku, minul arenes kiiresti see asi. Konisatsioon läbitud ja on raske emakakaela puudulikkus. Nüüd saan tugiõmbused, sest kaotasin ühe lapse. Põhjus oli küll lootevete puhkemine. Eelmine poeg sündis enneaegsena, põhjuseks võiski olla vähi teke.

Nässu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 12:43; 03.11 09:39; 06.11 08:25; 08.11 14:27; 10.11 21:23; 12.11 07:54; 14.11 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jänku, minul arenes kiiresti see asi. Konisatsioon läbitud ja on raske emakakaela puudulikkus. Nüüd saan tugiõmbused, sest kaotasin ühe lapse. Põhjus oli küll lootevete puhkemine. Eelmine poeg sündis enneaegsena, põhjuseks võiski olla vähi teke.

Nässu

Vot mulle arst just ütles, et düsplaasia ei ole enneaegsuse põhjus ja et see ei mõjuta ladt kuidagi. Aga vot seda emakakaelapuudulikkust kardangi. Sellep tahakski kähku ühe veel saada, enne kui konisatsioon. Eks ma teen nii, nagu arst ütleb, ta lubas jah lasta mu proovi veel üle vaadata ja ka teiste arstidega nõu pidada.

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 09:32; 03.11 10:25; 04.11 16:55; 05.11 08:28; 09.11 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..
E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mul oli eelmine kuu samamoodi triibud ei tumenenud
Ja lõpuks hakkasid ikka pp
Täpselt samad triibud olid mis pm blondul.
Tegin ka mitu päeva teste tuli küll kaks triipu. Aga sinna need paraku jäid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma kasutasin 3 erineva firma teste kõigiga sain triibud ühesugused ????????????
Müstika

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et rasestumise soov on suur, oleme ise ka püüdnud aastaid juba, kuid ausaõna Blondu testil EI ole triipe. Kes on sellised “triibud” saanud, siis see ei ole kohe kindlasti õige triip. Olen olnud korra rase, oli ilus pm punane triip, olen saanud ka kuivamistriibu testile, isegi see oli ilus roosa triip. Neid “triipe” mida te seal testil näete, ei kutsuta mingiks rasedust kinnitavaks triibuks, vaadake kasvõi testi kasutusjuhendit. Pole mõtet ennast rasedaks mõelda ja meeletult ülemõtlemisega tegeleda, kui test on triibuta. Ma ei mõtle seda mitte kuidagi õelalt, vaid tõsiselt ka, olge realistlikumad ja nii ka seda pettumist ning segadust vähem.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No, aga kui need pole teiibud mis need on siis????
Tulevad samamoodi aja sees
Heledamad küll kui muidu, aga neid on näha????????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna dpo10.
Enne kirjutasin, et dpo8 test oli negatiivne.
Täna sain ka mina biocard testile õrna triibukuma. Hea, et olin lugenud siin vahepealseid postitusi, siis ei hakka enneaegu rõõmustama.
Aga loodan muidugi ikka ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No, aga kui need pole teiibud mis need on siis????

Tulevad samamoodi aja sees

Heledamad küll kui muidu, aga neid on näha????????

Ei ole ju näha ????????‍♀️ Teisel võib-olla valgusega mängides mingi kuma
on, aga esimesel ei ole ju triipe.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Eelmine kuu andsin endast esmakordselt märku ning jätkan ka see kuu triibupüüdjana. Ovulatsioon peaks toimuma järgmine nädal, seega nii loodan, et seekord läheks hästi.

Kuku

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 15:35; 09.11 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii mina ka rivis. Püütud kokku saab detsembris 3 aastat. Selle aja sisse jääb eelmise aasta novembris olnud emakaväline rasedus, mis oli suht kaugele arenenud juba. LAP käigus eemaldati. Samas ka kontrolliti üksiti munajuha, mis oli puhas. Sest teine läks koos emakavälise rasedusega paraku☹️ Vanus kohe 39. Olemas 2 last. Vanim 20, noorim 10 ???? rasedustusin kergelt siis.

Hetkel kõik kontrollitud, nii minul, kui mehel. KUI imet ei juhtu/juhtunud siis jàrgmine nädal kõne arstile ja lähen viljatusarsti konsultatsioonile, mille leppisime kokku augustis. Siis sai ka IVF aeg pandud detsembriks.

Selline story????

AGA mis hetkel toimub käib minule üle jõu ja üle mõistuse????

Oktoobri teema lõpus kirjutasin, et päevad olid olematud jne jne. Ja ilma igase pms-ta. Kõik puudus. Ainult mis andis aeg ajalt tunda oli alaselja valu, mis oli kohati korralikult valus. AGA nagu lubasin, et teen testi kui määrimine järgi jääb. Testid tehtud. Mis on minu pea nii paksuks ajanud. Pluss see, et alakõht kisub ja aeg ajalt on hell tunne ja rinnad muutuvad iga päevaga valusamaks…

testid tehtud päeval. Kuna ei ole olnud hommikul võimalik teha töögraafiku tõttu. Seda ka mitte homme veel. Alles pühapäeval saan hommikul teha.

Siin pildid.

Üleeilne test-

https://www.upload.ee/image/10670985/E2A98D6E-1B0B-4AB7-AE07-3D1DDF449500.jpeg

Tänane test-

https://www.upload.ee/image/10670990/E5D5318D-3705-4458-B66D-627E26A53864.jpeg

Triibud ajalised.

????????

Käin ikka aeg-ajalt triibupüüdjates lugemas ja elan kõigile kaasa . Minul pole kunagi ühtegi varju ega kuma olnud mitte ühegi testiga… kuni sain aprillis veel heledama kuma(teatud valguses nagu tundus olevat miskit DPO9). Terve testimisjärgne õhtu tundus, et kujutan seda kõike ette, sest pildile polnud võimalik seda saada. Ometigi olin rase ja iga järgmise päevaga tuli triibuke rohkem nähtavale aga päris tumedaks ei läinudki ka nädal peale esimest testimist. Samas aga OV testi tegin nalja pärast mis üle oli jäänud ja see oli täitsa positiivne 🙂
Nendel piltidel aga suht hästi minu silmale nähtavad triibuvarjud. Iseasi, kas need kosuvad ja on need õiged. Hoian pöidlaid Blondule, ehk ikka seekord tähendavad miskit.

Triplet(31+0)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keithy, me sama kaugel, paistab. Mul ka ilmselt dpo10 täna (ov teste ei teinud seekord,tunde järgi), päevad peaks algama 6.11, või no võiks mitte alata. Varajane testija pole,sest tühi test minu jaoks liiga masendav. Loodan,et saad oma triibud. Enda puhul usku selles kuus jälle ei ole,sest tunne sama kui eelmistel kuudel,kui rasedust ei tulnud.
Merimaarja

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 21:26; 03.11 23:06; 07.11 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees soovib minna arsti juurde proove andma,kuhu ta peaks täpsemalt pöörduma,asukoht Tartu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et rasestumise soov on suur, oleme ise ka püüdnud aastaid juba, kuid ausaõna Blondu testil EI ole triipe. Kes on sellised “triibud” saanud, siis see ei ole kohe kindlasti õige triip. Olen olnud korra rase, oli ilus pm punane triip, olen saanud ka kuivamistriibu testile, isegi see oli ilus roosa triip. Neid “triipe” mida te seal testil näete, ei kutsuta mingiks rasedust kinnitavaks triibuks, vaadake kasvõi testi kasutusjuhendit. Pole mõtet ennast rasedaks mõelda ja meeletult ülemõtlemisega tegeleda, kui test on triibuta. Ma ei mõtle seda mitte kuidagi õelalt, vaid tõsiselt ka, olge realistlikumad ja nii ka seda pettumist ning segadust vähem.

Minu arust ka, ma ei näe nendel testidel küll ühtegi triipu, ei silma ega luubiga. Mida pole, seda lihtsalt pole.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu,mõni ütleb siin väga õelaid kommentaare aga mis teha.
Ära tee neist välja.
Nendel piltidel ka mina ei näe triipu kahjuks. Aga tean mis seisus sa oled, sest olen ise kunagi samamoodi olnud ja nii 2 aastat jutti.
See ootamine on jube.
Aga soovin sulle edu ja jõudu edaspidiseks! ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei mõista, miks ei võiks lihtsalt piirduda vastusega “mina triipe ei näe” vmt. Milleks see pikk arvustus/põhjendus sinna juurde ja lisaks vabandus “ma pole õel”? ???? Kõik me oleme erinevad isiksused ja tore, et paljud meist kahe jalaga maa peal on ning liigset lootust ka mitme aastaga ei hellita (eks see ajaline periood ilmselt ka mõjub). Olen ka aastaid püüdnud ja vahel on nö “reaalsustaju” rohkem kohal kui mõni teine kord. Minule meeldib neid pilte vaadata ja tore, et on jätkuvalt julgeid, kes postitavad. Kõigi õrnad triibud ei pruugi siiski ainult kuivamistriibud olla???? Nagu siin keegi mainis, siis temal ja ta õel terve raseduse aja polnud üldse triipe testidel näha.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 15:26; 05.11 22:51; 06.11 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Blondu asemel ei lisaks iga kuu neid nii ja naa pilte, et siis teised saaks ilkuda. Ise võib ju testida palju tahad. Et noh kui korralik triip käes, siis lajataks. Aga praegu ootan küll uudiseid kuidas lood on.

Minul endas seis hapu,päevad on hilinend 3 päeva ja absoluutselt kõigil testidel on hele triip mis ei tumene. Meel on üsna kurb..

E.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Blondu asemel ei lisaks iga kuu neid nii ja naa pilte, et siis teised saaks ilkuda. Ise võib ju testida palju tahad. Et noh kui korralik triip käes, siis lajataks. Aga praegu ootan küll uudiseid kuidas lood on.

Minul endas seis hapu,päevad on hilinend 3 päeva ja absoluutselt kõigil testidel on hele triip mis ei tumene. Meel on üsna kurb..

E.

Mina soovitan triipude võrdlemise asemel teha 2 hCG testi 48h vahega. Ja ongi kohe selgus majas.

Jänku

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 09:32; 03.11 10:25; 04.11 16:55; 05.11 08:28; 09.11 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka Blondu testil triipe ei näinud aga loodan, et need tal siiski seal on ????
Lootust annab ju see, et päevad olid vaid määrimine(kui õigesti aru sain)
Kõige enam hoiangi siin Blondule pöialt (endale ka muidugi) sest ta on nii positiivne peale pikka ootust. Endal täna DPO1 aga suuri lootusi novembrile ei pane, sisetunne kuidagi selline, et pole Meie kuu.
See kuu mu OV test maybe baby näitas ka aiateibaid, seega olen sisetunde peal. Peale päevi hakkas kohe näitama OV-d ja nii tänaseni ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 276 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019