Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 292 )

Teema: Oktoobribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Teen otsa uue kuuga lahti!

Esimene õrn triip nähtud 21.01. 22.01 eriti varajasel testil midagi näha polnud. Et selgus majja saada tegin 23.01 veretesti ja tulemuseks 55. Rasedust sel hetkel 4+1. Tuvastama minek 7.02, siis on rasedust 6+2. Tunnustest natuke valusad rinnad, valu alakõhus ja väss õhtul.

Kodus kasvamas 1a4k septembribeebi  aastast 2021.

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitused! Mul täna hommikusel testil teine triip õrnalt, aga kuna päevi pole, siis ilmselt kenasti kõik korras.

Mul tulemas kolmas laps. Arsti juurde ei olegi aega jõudnud panna. Peaks olema 4+2.

rinnad on tundlikud ja väsimus ka kohal 🙂

 

Kurrunurru

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan ka siia ritta. Positiivse testi sain 22.01. Hetkeseisuga peaks olema 4+2  Arstile pole veel jõudnud aega panna ootan ehk uue nädala alguseni ära. Tulemas on viies laps

Mann

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, liitun ka teiega 🙂

Positiivse testi sain 21.01 ja tuvastamise aja 7.02 siis peaks olema rasedust 6+2. Tulemas kolmas laps.

Juba peal ka mega väsimus.

 

MHP.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen ka kampa ja loodan, et püsin teiega lõpuni välja! IVF rasedus, tähtaeg 2.okt. Tuleb teine laps, esimene on pisut üle aastane. Tuvastama 8.02.

Tunnuseid väga ei olegi, aga ega eelmisegagi polnud. Juba enne testi tegemist teadsin, et ilmselt triibud tulevad, sest käimine ajas hingeldama, eelmine kord oli sama tunnus. Veretestis progesteroon oli madalapoolne, seda võtan juurde.

manka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, liitun ka teiega.

Sain täna õrna teise triibu ning tulemas teine põnn siis 🙂 kodus kasvamas 1a 7k poiss.

KL.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!
Liitun ka oma värskete üllatustriipudega – kuna OV testiga eelmine kuu positiivset tulemust ei saanud, siis ei osanud isegi kahtlustada, et triibud võiks tulla.
Esimese testi tegin eile enesetunde pealt (pärast hommikusööki läks süda räigelt pahaks ja sisetunne ütles, et midagi on teisiti), päevad oleks pidanud alles täna hakkama.
Kalkulaatori järgi võiks tähtaeg 10. oktoober olla.
Arsti juurde aja panemisega veel ei kiirusta.
Tulemas kolmas laps.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ka oma triibud. Esimesed sain pühapäeval 29.01… nüüd täna tuli teine õhkõrn triibuke.

Tähtaeg peaks olema 08.10 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitun ka. Esimese positiivse testi sain 29.01 ja arvutuste järgi peaks olema tähtaeg 11.10.

Minu jaoks on see esimene rasedus, seljataga on 6 kuud viljatusravi PCOS-i pärast, millest kaks tsüklit keha üldse ei reageerinud ravimitele. Viimasel arstivisiidil anti ka juba IVF paberid.

Tuvastamise aeg on mul alles 22.02 ja see aeg sinnani tundub nii pikk. Hirm on ka muidugi, et äkki ei jää pidama, kuigi võtan lisaks progesterooni.

Sümptomid on üsna ebamäärased. Mõni hetk on natukene krambitanud, vahepeal tuleb suur isu või näiteks on koguaeg justkui põis täis. Samas täna jällegi polnud eelmainitust mitte ühtegi.

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka PCOS diagnoos. Esimest last tegime 2.5a. Sinna sisse jäi laporoskoopia ja hormoonravi ning IVF paberid olid ka juba käes. Kartsin ka alguses, et äkki diagnoos kuidagi mõjutab rasedust, aga endokrinoloog ütles, et kõige raskem ehk rasestumine on tehtud ja kõik läks hästi. 2x pidi GTTd tegema ainult. Esimesega proget juurde ei võtnud aga nüüd võtan, kuigi näit on tegelikult üsna kõrge. Sel korral letrozool + proge ja essa korraga triibud käes.

L.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka grupiga. Testile sain triibud eile päevasest proovist ja kordasin täna hommikul. Mõlemad testid siis positiivsed. Täna peaks olema 4+2 ja tulemas neljas laps. Panin oma vana ämmaka juurde juba aja ära, sest ega valida seal suurt polnudki. Tuvastama kuu lõpus 7+9 selleks ajaks.

Piia

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas fb on juba tehtud oktoober 2023 grupp ?

 

Ma saan hetkel ainult heledaid triipe…  Ka eelmiste rasedustega olen korralikud triibud saanud alles 7-8 nädalal.  Koguaeg mõtlen, et äkki ei suuda pesastuda :/

Ämmaka aeg on 20.02. Loodan selle ajani ikka vastu pidada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile! Liitun ka oktoobribeebide ootajatega.

Tähtaeg peaks jääma kuu keskpaika. Eks esimeses ultrahelis selgub täpsemalt aga sinna on veel palju aega. Küllap alles kuu lõpus või märtsi alguses lähen.

Toredat ootusaega meile kõigile siin ????

Päikseke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil sümptomitega on? Mul kadusid täiesti ära ja natukene murelikuks teeb. Testid siiski positiivsed ja ei määri.

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul esimese rasedusega oli ka vähe sümptomeid. Peale seda, kui lapse südamelöögid tuvastati, kontrollisin kodus doppleriga aeg-ajalt, kas väike süda ikka tuksub. Seni, kuni lapse liigutusi ei tundnud, polnud mingeid muid märke. Kordagi polnud halb olla ja imelikke isusid ka mitte.

Praegu ei saa ka midagi aru, vahepeal olid torked kõhus, nüüd pole neid ka. Vastik on see, et juba on käes kõrvetised ja ninakinnisus, eelmise rasedusega tulid need viimastel kuudel. Nii et vist on kõik korras, aga ootan väga kolmapäevast ämmaka visiiti.

Manka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka sümptomid vähemaks jäänud,  aga mingid torked aegajalt alakõhus ikka olemas. Ja mindki juba praegu on kimbutanud kõrvetised ptuiptui , täna neid ei olnud ????

MHP.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Mul ka väga ei ole sümptomeid- aegajalt iiveldab, aga eriti muid sümptomeid pole. Kõht on ka kinni….

Testi pole rohkem teinud…  Ämmakas on 20.02 ja sinnani kannatan.

El.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pigem vähe sümptomeid, hommikuti tühja kõhuga iiveldab natuke ja korra sain kõrvetiste käes piinelda. Teisip arst, väga ootan 🙂

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka sümptomid puuduvad. Päevade paiku vaid kolm päeva oli venimise valusid ja selle vastu aitas nospa. Teiste lastega on olnud senimaani kõik sama. Ootaja aeg on muidugi pikk.

Piia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on tõsine iiveldus nii öösel kui päeval. Äe aeg on 11.02

 

Mann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka eriti sümptomeid pole. Esimeste päevade iiveldus andis järele ja praegu on vaid rinnad natukene hellad.

Ämmakale ei ole veel aega pannud, järgmisel nädalal peaks selle ilmselt ära tegema, aga ma pole veel otsustanud, kus end arvele võtta – kas haiglas või erakas.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka eriti sümptomeid tugevalt enam pole, ämmaemand neljapäeval. Otsustasin seekord võtta ennast arvele hoopis Fertilitases (haigekassa rahastusega).

kurrunurru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Ma sain seekord triibud väga varakult, kuna eelmine aasta oli katkemine, siis olen väga täpselt jälginud tsüklit ning sain õrna triibu juba 4 päeva enne päevade ära jäämist. Üks 7 aastane laps on juba kodus ootamas. Kuna eelmine aasta rasedus peetus siis väga suur ärevus sees ning arstile lähen suhteliselt varakult, 17.02, siis tegelikult alles 6+1.

KataLy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sümptomeid peale kerge venitusvalu kõhus pole, aga mul polnud ka esimese lapsega suurt midagi muud peale selle, et kõht mingi hetk hakkas välja paista. Seekord tuleb ilmselt kõht varem ette ka.

 

KataLy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi … Mul on kodus üks puberteet ja üks 9 kuune … Teisega tuli kõht ette alles jaanuaris- aprillis oli tähtaeg ja seegi oli vaevu märgatav, kui ise välja ei pressinud kõhtu, siis lõpuni välja ei saanudki keegi aru …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei!

Panin ka täna ämmaemanda aja kirja omale. Esimene ultraheli kus loodetavasti näeb pisikese südamelööke tuleb siis kuu viimasel päeval. Kui muidu öeldakse, et jaanuar on see hirmsasti pikk ja veniv kuu, siis minu jaoks on see aasta selleks kuuks hoopis veebruar ????

Piilusin korraks siinse foorumi septembribeebidesse ka ja oi, kui palju nemad juba jutustada jõudnud kuigi ainult kuukene meist ees ???? loodan, et meile tuleb ka veel palju oktoobribeebide ootajaid juurde ja jutt jookseb. Eks oktoobrikuu lõpukad ju pole veel teadagi saanud, seega aega on ???? ja kevadel kui kõigil 12 nädala tähtis UH-uuring on tehtud, siis loodan, et saame siit omale ühe vahva kinnise facebooki grupi ka juurde kus koos jagada muresid ja rõõme.

Päikseke

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pidi homme tuvastamine olema, aga sain hoopis covidi. No vot kus lugu. Uus aeg alles 28.02 arsti juurde. Nüüd mõtlen, et äkki käin ikka enne ämmaka juures ka ära, kui terveks saan. 28.02 oleks juba 9+2 ja siis pole ehk oscarisse ka aega saada kohe.

Maadlen siin covid palaviku, kurguvalu ja iiveldusega.

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei ,minul homme siis esimene arsti vvisiit niinii ootan 🙂

MHP.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei ,minul homme siis esimene arsti vvisiit niinii ootan ????

MHP.

Anna siis meile ka teada, kuidas läks. Palju sul homseks nädalaid/päevi on?

Ja kus keegi end plaanib üldse arevele võtta?

Piia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Homme peaks olema 6+2

Mina plaanin end arvele võtta ITKsse , teise rasedusega olin ka seal.

MHP.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 292 )


Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023